ראשי » חינוך » אתם כאן

אקסו יוניברסיטי – יוזמה חדשה ומלהיבה

אקסו-יוניברסיטי היא אוניברסיטה חדשה ומסקרנת שהקורסים הנלמדים בה הם לא פחות מאשר שומטי לסת.

  • מאת מנהל הפרויקט | 12 ביוני 2012
  • 9,677 צפיות | 6 תגובות
עודכן לאחרונה: 12 ביוני 2012

מה דעתכם על מוסד אוניברסיטאי – המקדם וחוקר את היחסים עם ציווילזציות מחוץ לכדור הארץ? איך תרגישו לשבת בכסא הנוח (בביתכם..) ולהקשיב לאנשים שחוו מסע בזמן לעתיד או לעבר, בכדור הארץ או בפלנטות אחרות, שרדו בגופם את המסע, חזרו לכדור הארץ שלמים ובריאים והם כאן כדי לחלוק איתכם את המידע?
איך תגיבו כשתשמעו על חוויית מפגש עם בני אדם – כן חוצנים…. (בלשון בני אדם בכדור הארץ) ויצורים אחרים החיים על פלנטות אחרות וזאת מפי אנשים שנפגשו איתם, והם ממש כאן כדי לספר לכם, ולתת לכם טעימה מהמידע והחוויה האישית שלהם?

אקסו-יוניברסיטי – השקת האוניברסיטה החדשה לחקר מדעי הפיזיקה הקוונטית, טלפורטיישן,ומסע בזמן.
הנושאים הללו שעד כה היו בשולי המחקר המדעי (הגלוי) עוברים לקדמת הבמה האקדמית וזה קורה ממש עכשיו -"אקסויוניברסיטי" EXOUNIVERSITY אשר הוקמה בוונקובר קנדה, היא מוסד אקדמי, אשר יעניק תארים אקדמאיים למשתתפי הקורסים.
חלקם יוקרנו בוידאו און ליין לנרשמים כמובן…

המרצים בקורסים הם "אינסיידרים" INSIDERS מתוך הפרוייקטים הסודיים ביותר של צבא ארה"ב אשר חושפים היום, וחולקים בציבור את המידע אליו הם נחשפו, ואת החוויות האישיות שאותם חוו בגופם, בין אם אלו מסעות בזמן אל כוכב מארס,(מאדים), ובין אם טלפורטיישן – קפיצה קוונטית אל כוכב אחר בכל היקום. ומפגשים עם חוצנים.

את יוזמת הקמת האוניברסיטה מבסקרנת הזו הגה עו"ד והמשפטן הבינלאומי לפשעי מלחמה, קוסמולוג, וחוקר מדעי העתיד – אלפרד למברמונט וובר.

האוניברסיטה החדשה מציעה חינוך ידע התארגנות קהילתית וחברתית בתחומים הבאים:

במדע הפיזיקה הקוונטית, אקסו-פוליטיקה – מדע היחסים ההדדיים בין אנשי כדור הארץ לבין ציוויליזציות מפותחות מחוץ לפלנטת ארץ.
מדע היכולות העל חושיות של האדם, ומדע ה"אקסו", שיוסבר עליו מייד, זהו המדע שאינו נכלל מתוך כוונה תחילה בשום אוניברסיטה אחרת, אך אלו קורסים הנלמדים על ידי אנשי צבא בארה"ב ומוסדות הבטחון וההגנה הלאומיים ברמות הכי סודיות ונסתרות מעין הציבור.
כותרתו של הפורום היא "הקדמה למסע בזמן עם דגש על המושג טלפורטיישן" וסדרת ההרצאות תינתן על ידי: אנדרו די. בסייאגו, וכן אלפרד .ל. וובר.

אנדרו בסיאגו – הוא בעברו איש ששירת בפרוייקט הסודי בארה"ב "פרוייקט פגסוס", והוא ירצה על הטכנולוגיות הקיימות כיום – ועל התנסותו האישית במסע בזמן תוך דגש על טלפורטיישן (קפיצה מיידית תוך שניות לזמן אחר ולכוכב אחר, או לזמן אחר בכדור הארץ)

אלפרד.ל.וובר עורך דין – משפטן, קוסמולוג ועתידן ומייסדן של קבוצות פיסבוק "אקסופוליטיקס" EXOPOLITICS ISRAEL ומחבר הספר – "אקסופוליטיקה – פוליטיקה ממשל וחוקים בייקום", ספר שנכתב כתוצאה ממסע בזמן על ידי DARPA ' משנת 2005 – אל שנת 1971 או מוקדם יותר – דבר שהפך את אלפרד וובר "לאדם שייש בו עניין" מבחינת הסי-איי-איי, בארה"ב.
אלפרד וובר פועל במטרה להפוך להיות חלק מהתנועה להשגת טלפורטיישן בהישג יד ציבורי וגלובאלי.

כל הלינקים לידיעתכם -ועיונכם:

הווידאו פרומו המקורי של אלפרד, ל ,וובר

המאמר המקורי וכל הפרטים על האוניברסיטה: http://www.ufodigest.com

דף הפייסבוק האישי של אלפרד ל.וובר

חדשות גוגל – אקסו – יוניברסיטי – המאמר באקזמינר – http://www.examiner.com
האתר הרשמי של האוניברסיטה

המאמר תורגם לעיונכם והרחבת הידע – על ידי אוריה דהישראלי

תמונה באדיבות FreeDigitalPhotos.net

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=9914
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

6 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית