סודם של מעגלי התבואה – האם אנו בודדים ביקום?

כמה מאמצים מושקעים על ידי ממשלותינו כדי לשמר אותנו בקופסה קטנה, לצמצם את האופקים שלנו, "לכבול" אותנו לרשת של אינפורמציות מרעישות, מפחידות ומסולפות, שמא לא נדע יותר מדי ! אין ספק שבכל הזמנים המוטו של המושלים היה : "לשלוט זה לשמור את העם בבורות".

  • מאת אלן בונט | 8 באוגוסט 2009
  • 35,201 צפיות | 201 תגובות
עודכן לאחרונה: 16 באפריל 2013

האם אנו בודדים ביקום ?
פרק ראשון : CROP CIRCLE – מעגלים בתבואה

האמת היא שאין אנו בודדים ומעולם לא היינו !

מעגל תבואה

Woodborough Hill, Wiltshire, UK. 2008

לשקר אין יותר מקום להסתתר על הפלנטה שלנו. האמת נחשפת בכל מקום !

כמה מאמצים מושקעים על ידי ממשלותינו כדי לשמר אותנו בקופסה קטנה, לצמצם את האופקים שלנו, "לכבול" אותנו לרשת של אינפורמציות מרעישות, מפחידות ומסולפות, שמא לא נדע יותר מדי !
אין ספק שבכל הזמנים המוטו של המושלים היה : "לשלוט זה לשמור את העם בבורות".

החשכה בתקופה זאת משתוללת ומנסה עדיין בכל כוחה להטיל את צלה על האנושות ולהגשים את מטרותיו של "סדר עולמי חדש", זאת כדי לשעבד אותנו לחלוטין, אולם זמנה תם! החושך בכל הזמנים זרע את הפחד, כי הוא ניזון מאנרגיית החרדות של האנושות. אולם היום האנושות מתעוררת למודעות נעלה יותר ומסירה מעליה את המעטה החשוך שעטף אותה זמן כה רב.
האור הקורן בעצמה יותר ויותר חזקה אל הכוכב הלכת שלנו, חושף את המניפולציה של החושך, מניע אנשים אמיצים לקום ולגלות, לעתים במחיר חייהם, שקרים להם היו עדים, שעד כה היו חבויים. והאמת בכל הדרה נתגלית בפנינו ופותחת בפנינו ממדים חדשים, אופקים רחבים עד האינסוף. הפיזיקה הקוונטית פותחת את השער לאחדות רב ממדית ומשאירה מאחוריה את התפיסות הישנות של הפיזיקה של ניוטון, הבנויה על הפרדה.

אנו עומדים על תפר הזמנים, בין הישן והחדש, ולכן קיימת תחושה של קרע באנושות. יש הנאחזים עדיין בתפיסות הישנות עליהם בנו את עולמם, את תפיסותיהם ומעמדם, ונאבקים בכל כוחותיהם נגד אלו הנמשכים לתפיסות חדשות, לעולמות נסתרים מן העין שהלב מסוגל להרגיש, אך שהאדם הרציונאלי, ספקן מתקשה לתפוס.
אנו בפתח של עידן בו המדע יוכל להוסיף להתקדם אך ורק יד וביד עם הרוח.

הנושא שאני עומד לפתוח בפניכם, קרוב ללבי למעלה מ- 40 שנה ויותר מכל נושא אחר מעורר חילוקי דעות קשים כבר שנים רבות. בעיניי ניתן להתקרב אליו רק עם "ראש פתוח" ובענווה.

אינטואיטיבית תמיד הרגשתי שאין אנו בודדים ביקום, שאנו מוקפים בציוויליזציות רבות חכמות, המכירות אותנו היטב, המכבדות את רצוננו, אך המסיעות לנו בדרכים שונות ומגוונות כדי לקרב אותנו אליהם. הבה התרשמו.

* * * * * * *

לפני כמה זמן כלי התקשורת בשרו לנו חדשה מרעישה: במרחק של כ- 20 שנות אור, נתגלה כוכב לכת עם תנאים דומים לכדור הארץ, הנותנים תקווה שגם שם חיים עשויים להימצא. מאד מנחם לדעת זאת. כמה מיליארדים מושקעים על ידי הממשלות כדי לחקור את החלל בחיפוש אחרי סימני חיים ביקום… האם כל זאת בכדי להסב את תשומת לבנו ממה שנמצא תחת רגלינו?

כן, מתחת רגלינו נמסרים זה למעלה מעשרים שנה אלפי מסרים מדהימים המעידים על נוכחות של ממד אחר השואף לתת לנו את המפתח לשפה אוניברסאלית! אין צורך להצטייד בטלסקופ, אלא רק בלב פתוח ומעט סקרנות. למי שיש לו עיניים כדי לראות, יראה ואוזניים כדי לשמוע, ישמע…

מי לא שמע על מעגלי התבואה או מעגלי יבול, "crop circle", מעגלים או ציורים ענקים שנוצרים בשדות חיטה בכל העולם ובמיוחד באזורים מסוימים של בבריטניה. הציורים המופעים בהרף עין או אחרי מאמצים רבים של בני אדם המשתדלים לחקות אומנות זאת. רמת המורכבות של הציורים הללו הולכת וגוברת עם שנים. חוקרים רבים מתעמקים בנושא זה ומשתדלים להבין את משמעות האינפורמציה הנמסרת. גם ממשלת בריטניה חוקרת את הנושא, אך בסתר ומתכחשת לזאת.

הנושא מעט מאד ידוע בארץ כי אין ספרות עברית אודותיו, כליי התקשורת לא מדווחים עליו ואם פעם National Geographic מסר מידע, זה היה כדי להראות בני אדם עושים מלאכה זאת עם כלים פשוטים. אמנם אין לזלזל בכישורים שבני אדם מגלים בעשייה זאת, אך אין זה מסביר את הציורים המקוריים!
זאת הסיבה שרוב הציבור בארץ ששמע על התופעה, מסתפק בידיעה השטחית כי מדובר במעשה יד אדם.

מאחר ואנו נמצאים באתר המשתדל להציג אמת אחרת שכלי התקשורת לא מתייחסים או מסתירים. הבה כמה מסמכים שרק יכולים להביא להרהורים ולצאת מן "הקופסה" :

אולם יותר מכל מילים, הבה נתבונן תחילה בדוקומנט הבא ונִתן ליופי של הציורים שנוצרו בשדות חיטה, בשנים האחרונות, לגעת בלבנו:

וניתן לאינטונציה שלנו לענות : האם באמת אלו מעשי בני אדם ?

אם ברצונכם להתבונן בשקט בתמונות יפות, להדפיס אותן, לחקור אותן, מספיק להקיש "crop circle" במכונת החיפוש שלכם ותמצאו אוסף אדיר של תמונות ואינפורמציה, וגם תמצאו סרטי ווידאו בהם רואים כיצד נוצרים במהירות הבזק מעשי אומנות האלה. כאלו למשל.

האוהבים גיאומטריה יוכלו גם ליהנות מעבודות ניתוח של Bert Jansen.

או הדוקומנט המיוחד הזה של 85 דקות המביא לראות מעגלים בתבואה ועדויות ממיטב החוקרים בעולם המתייחסים לכל האספקטים של תופעה זאת :

צפו בסרט: Star Dreams Mysteries Of The Crop Circles

ברצוני כעת למשוך את תשומת לבכם לציור מאד מיוחד שנוצר בשנת 2001 ליד הרדיוטלסקופ של Chilbolton באנגליה. ב- 14 אוגוסט 2001, הופיע תחילה ציור ענק של פנים של יצור, המזכיר מאד את הפנים הענקיים שגילו על פני מאדים! אולי הפנים של ישות מן הציוויליזציה ששלושה ימים יותר מאוחר, ב-19.8.2001 שיגרה ציור נוסף, קרוב לפנים?
אנו נתמקד בציור כדי להבין את משמעותו.

מעגל תבואה 2

מעגל תבואה שנוצרבשנת 2001 ליד הרדיוטלסקופ של Chilbolton באנגליה. ב- 14 אוגוסט 2001

תתבוננו בשני הציורים למטה, הם רשומים בשפה בינארית. הציור השמאלי כולל אינפורמציה מדעית קשורה לחיים עלי אדמות, נשלח לחלל ב- 16.11.74 באמצעות הרדיוטלסקופ של Arecibo ב – Porto-Rico בחיפוש למגעים אפשריים של חיים ביקום. הציור הימני נתקבל כאמור כמעגל תבואה ענק ב- 19.8.2001 ליד הרדיוטלסקופ של Chilbolton באנגליה, ציור זה מביא ללא ספק התייחסות קולעת למסר שלנו מ- Arecibo …שימו לב שהוא שומר בדיוק על תבנית שהשתמשנו ומכניס תיקונים, אלמנטים שונים!

מעגל תבואה 3

שפה בינארית

(התמונה וההסבר המתלווה נלקחו מן הספר : "La natura complessa dei cerchi nel grano " Eltjo Haselhoff

"נתן לנתח את שתי התמונות ואת ההבדלים ביניהן:
A יש לנו את הייצוג בינארי של עשרת המספרים הראשונים, דומים בשני הציורים.
B נראים כאן המספרים האטומיים של היסודות הכימיים הבסיסיים של החיים האורגניים על כוכב הלכת שלנו :
מימן, פחמן, חנקן, חמצן וזרחן. בתשובה של Chilbolton, תמונה ימינה, שימו לב שהוסיפו הדו-תחמוצת הצרן .
C כאן יש לנו את התיאור הכימי-מתמטי של הנוקלאוטידים, המהווים את היסוד של הדנ"א
D שימו לב כאן לשינוי בעיצוב של סליליי הדנ"א
E סה"כ של מספר הנוקלאוטידים
F במרכז של המסר של Arecibo תיאור מופשט של האדם
G שמאלה בשפה בינארית מספר האוכלוסייה האנושית ב- 1974
H גובה ממוצא של האדם : 176 ס"מ
בתמונה של Chilbolton נתן להבחין בדמות דימוי אדם שגובהו כמטר אחד עם ראש גדול.
האוכלוסייה של חייזרים אלו מונה למעלה מ- 12 מילירדיי ישויות
I לרגלי דמות האדם, מתוארת מערכת השמש שלנו
(השמש בצד ימין ולאחר מכן כוכבי הלכת המוכרים לנו, כאשר מובלט כדור הארץ)
מאד מעניין בתמונה של Chilbolton לראות מערכת שמש שונה עם 3 כוכבי לכת מובלטים
או לחילופין המדובר באותה מערכת השמש (שלנו), כאשר מובלטים כדור הארץ ומאדים
ו"משהו" בין מסלולי מאדים וצדק !?
L תיאור גראפי הן של הרדיוטלסקופ של Arecibo שמאלה ושל Chilbolton ימינה
M הגודל והכותר של האנטנה המשדרת."

האם מישהו מכם שמע על האינפורמציה המדהימה הזאת בכלי התקשורת???
תוכלו להתעמק בנושא זה ולהתרשם מן התמונות בקישורים הבאים:
http://www.korncirkler.dk/…
http://www.cropcircleresearch.com…
http://5thworld.com/Chilbolton…

לדעתי כל אחד, אם הוא רוצה, צריך לחקור את הנושא ולהגיע למסקנות אישיות לגבי מקור הציורים האלה וזאת כל אחד בהתאם למודעות שלו.
לסיום הייתי רוצה לצטט להרהורים כמה קטעים מעניינים שקריון (Kryon ) מן "השרות המגנטי" מוסר לנו על הנושא הספציפי הזה (לראות "אלכימיה של הרוח האנושית" – ספר ה- 3) (http://www.kryon.com/)

"מה שאתם קוראים "מעגלי יבול" (crope circle) הם מה שאנו מכנים דפוסים בשדות. כעת, הרוח יוצרת את הדפוסים בדרך עקיפה, מאחר שהם נוצרים, למעשה, על ידי אלו שאותם תפגשו בקרוב. הכול חלק מהתבגרותכם אל תוך חלק חדש מן הגלקסיה. הדפוסים נוצרים כולם בבת אחת, במהירות, לעתים קרובות בשעות השחר שלכם. ניתן לזהות דפוס אמיתי על פי העובדה, ששיטת ה"הטבעה" אינה מכופפת את העשב, כי אם שוברת אותו. אלו היוצרים דפוסים אלה מכנים אותם "טביעות אנרגטיות". אין צורך בספינה או בכלי רכב כלשהו על מנת לעשות זאת, וניתן לעשות זאת אף ממרחק רב (כפי שאכן קורה). הסיבה לכך, שהדבר ניתן לכם, היא על מנת לאפשר לכם להפיק מידע, אשר תזדקקו לו בעתיד ביחס לתקשורת."

"…אלו שאותם תפגשו ביום מן הימים, שולחים לכם מסרים בתחום המתמטיקה, כך שתוכלו להבין את הצופן האוניברסאלי של הגיאומטריה על מנת לפתור את החידה ולהתכונן לתקשורת. מדוע גיאומטריה? גיאומטריה היא המתמטיקה המשותפת לכל היקום. המתמטיקה הטמונה בצורות משותפת לכל צורות החישוב, והיא מוחלטת. לכן, זוהי הצורה הרצויה של תקשורת אודות עקרונות מדעיים."
"…הדפוסים בעשב דומים מאד לקבלת מכתבים מקרובים. חלק מכם יבינו זאת באופן מוחלט, כאשר נאמר, "תחילה מגיעים המכתבים, ואז מגיעים הקרובים." אלו מכם שהם בעלי משפחות גדולות יבינו זאת היטב. אלו המזלזלים בדפוסים בעשב יחוו התגלות כאשר "הקרובים" יגיעו. הדפוסים, אם כן, הם מסרים של סמלים ומתמטיקה מקרובכם שלכם, באופן אישי. הדבר דומה מאוד לתמונות ולסמלים , ששלחתם על גבי כרזות בספינות החלל שנשלחו אל מחוץ למערכת השמש שלכם, כך קורה עם הדפוסים בשדות."

כעת קריון מתייחס ל"חקיינים" למיניהם :

"…זאת תגובה של אנשים המתרגזים. הם רואים את הדפוסים כתעלול, או כהונאה כנגד האנושות. ולכן הם מחליטים ליצור דפוסים משלהם בעשב, אשר יפריכו בדרך כלשהי את מקורם של הדפוסים המקוריים. הם מחקים ומעתיקים בהצלחה את הדפוסים המקוריים, ופונים אל האנושות כשהם אומרים, "אתם רואים, שלנו הם זהים. לכן, המקוריים הם מזויפים."…"היכן ההיגיון בהצהרה זאת, כי אם ניתן להעתיק דבר מה, נובע מכך כי המקור אינו מקורי? "
"קיימת קבוצה המבינה כי הם צופים בתחילתה של פרדיגמה חדשה…צופן חשוב אחד המועבר כרגע הוא מסר חשוב בנוגע למתמטיקה של כוכב הלכת שלכם. אנו מספרים לכם זאת שוב…כל המדע והמתמטיקה שלכם מוקפים כעת על ידי מה שאתם מכנים שיטה על בסיס 10, הדבר נוח וקל עבורכם, מאחר שהוא מאפשר לכם יכולת חישוב מהירה. אך המתמטיקה הגלקטית והמתמטיקה של הרוח מבוססות כולן על בסיס 12. חיוני כי תדעו ותתחילו להבין מידע זה, על מנת לאפשר לכם לתקשר כהלכה עם אלו המגיעים."

עד כאן ציטוטים מקריון ובזאת אסיים גם פרק זה.
הביא לידיעתכם,
אלן בונה

היפנוט

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=1662
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

201 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית