ראשי » בריאות » אתם כאן

ריטלין זה הדבר הכי גרוע שקרה לילדים מאז מייקל ג'קסון – סטנדאפ קורע

בעולם שבו כל פינה מלאה בפרסומות קופצות, המזון עתיר סוכרים ומלח, האלימות והסקס נגישים לכל ילדון עם אינטרנט וההורים נמצאים במרדף קבוע בניסיון נואש לסגור את החודש כדי לממן את גלידת הפיסטוק של הגברת הראשונה של הקיסר, אין פלא שהילדים הרגישים ינסו להסב את תשומת ליבנו למה שקורה.

  • מאת מנהל הפרויקט | 7 ביולי 2016
  • 17,116 צפיות | 16 תגובות
עודכן לאחרונה: 7 ביולי 2016

נסחפנו עם הריטלין!
כך אומר הסטנדאפיסט מוטי אהרונוביץ' בקטע סטנד-אפ שהעלה לרשת.

"חכו רגע! אולי זה יהיה סירטון לא פופולרי – אבל הוא יושב לי הרבה זמן על הלב. חשוב לי להדגיש – אני ממש לא יוצא נגד נתינת ריטלין לאלו שבאמת זקוקים לכך. הבעיה היא שבהרבה מקרים ריטלין נהיה הכלי של המערכת להשיג את מה שהיא רוצה מהילדים ("שקט תעשייתי") – מבלי להתחשב בצורך האמיתי או בנטייה הטבעית של הילד. אני מדבר מניסיון והכרות אישית."

ואהרונוביץ 'צודק.
ריטלין הפך להיות הסם הרשמי באישור ממשלה ובעידוד גורמי החינוך שניתן לעשרות אלפי ילדים בישראל על בסיס קבוע.
וזה במגמת עליה.
בעולם שבו כל פינה מלאה בפרסומות קופצות, המזון עתיר סוכרים ומלח, האלימות והסקס נגישים לכל ילדון עם אינטרנט וההורים נמצאים במרדף קבוע בניסיון נואש לסגור את החודש כדי לממן את גלידת הפיסטוק של הגברת הראשונה של הקיסר, אין פלא שהילדים הרגישים ינסו להסב את תשומת ליבנו למה שקורה.

אז במקום לבחון ברצינות את כשליי המערכת, אנחנו נותנים לילדים סמים כדי שישבו וישתקו. העיקר שיביאו הביתה ציון עובר ויכנסו למערכת כברגים מדופלמים.

ומערכת החינוך, בדיוק כמו מערכת הבריאות – הן מערכות כושלות. מערכות שנועדו לעשות דבר אחד ואחד בלבד – ליצור עבדים שיהיו מספיק בריאים להמשיך לעבוד אבל מספיק חולים כדי שימשיכו לצרוך את מוצרי חברות התרופות.

הסטנד-אפ של אהרונוביץ' הוא הומור ואמת כואבת.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=13430
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

16 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית