ראשי » אחוות סודיות » אתם כאן

האם פרויקט אמת אחרת הוא בעצם מזימה של הבונים החופשיים

ישנם אנשים שמאמינים כי מייסד אתר פרויקט אמת אחרת הוא למעשה בונה חופשי במסווה וכי פרויקט אמת אחרת נוצר במטרה להונות את הציבור ולהסית אותו מהאמת. אנשים אלו מתבססים על ראיות לכאורה. במאמר זה אציג בפניכם את הראיות לטענות הללו ואניח לכם לשפוט. גילוי נאות, במאמר זה אני הוא הנאשם, המאשים וחבר המושבעים.

  • מאת מנהל הפרויקט | 12 ביולי 2015
  • 9,448 צפיות | 30 תגובות
עודכן לאחרונה: 12 ביולי 2015

"מה, אתה לא יודע? פרויקט אמת אחרת הוא בכלל מזימה של אחוות הבונים החופשיים, ומייסד הפרויקט הוא למעשה בונה חופשי."
ייתכן ומישהו מכם שמע את המשפט הזה מאחד החברים באחת מקבוצות הפייסבוק הרבות ברשת, המתעסקות בנושא החשוב של האחוות הסודיות: הבונים החופשיים, האילומינאטי ועוד.
המשפט נאמר ברצינות תהומית ובאמונה שלמה. ואני לא יכול לומר שאני מאשים את הטוען.

מאז ייסדתי את פרויקט אמת אחרת לפני יותר מ-7 שנים נחשפתי למידע שהעמיד שערות בעורפי.
מידע מבהיל ומאיים על מזימות חובקות עולם שמטרתן להשאיר את הציבור בחשיכה בנוגע למה שבאמת קורה ומי באמת שולט.

הכוכבים הראשיים במרבית המזימות הללו הם חברי האחוות הסודיות.
קבוצות של אנשים רבי השפעה, מנהיגים, שועי עולם, פוליטיקאים וטייקונים שנפגשים במחשכים (במלונות של 5 כוכבים) כדי לדון בגורלו של עולם.
בגורלם של כולנו למעשה.

הראיות והעדויות לקיומם של מפגשים כאלה כמעט לא משאירות מקום לספק.
עשרות חושפי שחיתויות, חוקרים ועיתונאים כתבו עשרות ספרים ומאמרים על הנושא.
למעשה, חלק מהמפגשים הללו כבר מתקיימים כמעט ללא הסתרה ואפילו מפורסמים בגלוי באתרי האינטרנט הרשמיים.
אך מה שמתרחש בתוך חדרי החדרים, נסתר כמעט תמיד מעין הציבור.

אין פלא, אם כן שנוצרה מעין היסטריה ופאניקה בקרב אלו שנחשפים למידע.
פחד הוא חושך. וכאשר מסתירים משהו וטוענים לחשאיותו הוא הופך למפחיד ומאיים.

ייתכן וזוהי אחת מהמטרות של הקבוצות הנקראות "אחוות סודיות" – לשמור את הציבור בפחד ופאניקה דרך הסתרה וחשאיות.

ברגעים האפלים ביותר של האנושות, למשל בתקופת האינקוויזיציה או בתקופתו של היטלר, מכונות ההשמדה והתעמולה שימרו את כוחם בעזרת יצירת הילת קסם וכוח על-טבעי.
והאחוות הסודיות משתמשות באותה תעמולה וסמלים כדי לעשות בדיוק את זה.

אבל בסופו של יום, גם הבונה החופשי הכי חזק ומפחיד הולך לשירותים. גם הוא בן אדם.

ואת האמת הפשוטה הזו מנסים לטשטש.

כי בני אדם אפשר להפיל. אבל מכשף רב עוצמה הרבה יותר קשה.

נחזור לאמת אחרת. את הטענה שאני למעשה בונה חופשי, וכי מטרת הפרויקט שהקמתי היא הפצת דיס-אינפורמציה מתוחכמת, שמעתי לראשונה לפני כשלוש שנים.

הפרויקט היה אז בשיא כוחו ופרסומו ואלפי אנשים נכנסו אליו מדי יום. אחת מהתוצאות של חשיפת המידע על האחוות הסודיות באתר הפרויקט ובאתרים ישראלים דומים היתה התענינות הולכת וגוברת בקרב הציבור המודע בנושאים הללו.

ההתענינות הזו הובילה לפתיחתן של קבוצות פייסבוק העוסקות בחשיפת מידע על האחוות הסודיות ויצירת במת דיון חופשי בקרב החברים בהן.

אחת הקבוצות הללו פרסמה יום אחד הודעה מרעישה: "הוכחה כי פרויקט אמת אחרת ומייסדה (אני) הם למעשה בונים חופשיים במסווה"

הוכחה מספר אחת – על חודה של אות

הראיה שניתנה בקבוצה ושעל פיה אין ספק כי אני בונה חופשי וכי הפרויקט שהקמתי הוא זרוע חשאית של הארגון היתה אות אחת קטנה בשפה האנגלית.
emetaheret old cover photo

זו תמונת הנושא הישנה (שעדיין ניתן למצוא אותה בפייסבוק) של דף הפייסבוק של פרויקט אמת אחרת.
הטענות של מאמיני "קונספירציית אמת אחרת" היא שהאות A במילה Emetaheret שלעיל דומה באופן חשוד ביותר לסמל הבונים החופשיים, המחוגה והסרגל.

emetaheret freemason

הפונט Algerian שבו השתמשתי בכתובת האתר בעיצוב שיצרתי קיים בכל מערכת הפעלה מסוג חלונות 7.

למעשה, ייתכן והבחירה העיצובית להשתמש בפונט זה לוקה בחוסר טעם במקצת (או הרבה) כי מסתבר שהשימוש בו מאוד נפוץ בעולם. כ"כ נפוץ למעשה עד כי הוקמו בלוגים שכתבו מאמרים שלמים הקוראים להחרימו. למשל כאן. או כאן.

מה שלא מצאתי ברשת זה קישור בין הפונט הזה לבונים החופשיים.

נכון, האות A בפונט אלגריאן דומה לסמל הבונים החופשיים, אבל בכתובת האתר של הפרויקט 15 אותיות, כל אחת מהן יכולה להזכיר במשהו סמל של משהו…

הוכחה מספר שתיים – חיים ומוות ביד הלשון

מספר חודשים אחרי העלאת "הוכחת הפונט" העלה גולש אחר סטטוש נרגש ובו הוכחה שניה, והפעם ניצחת, לכך שהפרויקט ואני למעשה משרתים של הטייקונים והסדר העולמי החדש.

מסתבר שבשנת 2004 התפרסם ספר "אמת אחרת, הבונים החופשיים" שנכתב על-ידי לא אחר מאשר פרופסור מרדכי צבירן, הנשיא הגדול במסדר הבונים החופשיים של ישראל.

habonim bookהספר סוקר את תולדות הבונים החופשיים ועוסק בימיה הראשונים של הבנייה החופשית, תוך התמקדות על היסטוריה והגות של הבונים החופשיים. (מתוך ויקיפדיה)

האמת, כשראיתי את זה לראשונה חשתי צמרמורת קלה. בהחלט צירוף מקרים מוזר, אבל עדיין רק צירוף מקרים. כאשר חיפשתי שם מתאים לפרויקט רציתי שם שלא יכפה או יתיימר להציג אמת אחת. אני מאמין שהמציאות שאנו רואים היא רק זווית אחת מתוך המציאות השלמה שאותה לעולם לא נוכל לתפוס בשכלנו. זו הסיבה שבחרתי בשם "פרויקט אמת אחרת", מבלי להיות מודע כלל שקיים ספר בעל שם זהה, ואולי זו גם הסיבה שבגללה בחר מרדכי צבירן להשתמש במונח הזה ככותרת לספרו.

אלו הן למעשה "ההוכחות" שבגינן האשימו אותי ואת הפרויקט בחברות במסדר הבונים החופשיים.

למה אתה חופר?

במשך שלוש שנים לא הגבתי לטענות שאני למעשה שייך לבונים החופשיים ושכל הפרויקט הוא למעשה מזימת דיס-אינפורמציה של האחוות הסודיות. האגו שלי נפגע, אני מודה. השקעתי אלפי שעות באתר ובפרויקט במטרה לגלות קצת יותר אמת במקום שיש בו כ"כ הרבה שקרים. אבל למרות שחשתי פגוע במקצת, לא חשבתי שיש בכלל מקום להתייחס להאשמות שנשענות על רגלי תרנגולת צולעת.

הסיבה שהחלטתי לפרסם את המאמר כעת היא מעין תמרור אזהרה לקהילת מחפשי האמת בארץ.

בשלוש השנים האחרונות ראיתי יותר ויותר מקרים שבהם אנשים בקהילה הזו מגיעים למסקנות מרחיקות לכת על-בסיס מידע חלקי, חסר, מעוות או לא מאומת.

בעידן התקשורת המהירה והמיידית, בעידן שבו סטטוס יכול להגיע תוך זמן קצר לאלפי אנשים, יש חשיבות כפולה ומכופלת לווידוא נכונות המידע. לשתף זה קל. לבדוק שמה שאתה משתף אכן נכון זה הרבה יותר קשה. בקהילת מחפשי האמת הבעיה והאחריות גדולות יותר. המידע שאנו נחשפים ולאחר מכן חושפים אחרים אליו ממילא נסתר ברובו וקשה להגיע לאמת המלאה.

בנוסף, לעתים אנו מרגישים שהדחיפות במידע היא גדולה, ממש הצלת חיים, לכן ואנו "מחפפים" בבדיקת אמיתות ונכונות הדברים.

מעבר לפגיעה האפשרית בחפים מפשע יש כאן בעיה נוספת.

מרבית האנשים עדיין שבויים בפרדיגמה שמה שכתוב בעיתונים הממסדיים או נמסר דרך שופרות התעמולה של הממשל הוא אמת לאמיתה. למעשה המילה "קונספירציה" עברה דה-לגיטימציה מוחלטת עד כי כל סיפור המתחיל במילה זו מאבד מאמינותו כמעט אוטומטית.

חלק מהאשמה לכך היא בנו. כשאנחנו מפרסמים משהו כ"אמת" רק בגלל שזה נמצא ביו-טיוב או שאיזה בלוג כתב עליו, מבלי לבדוק או להצליב נתונים, מבלי לבדוק האם ישנן הוכחות מספיקות לקיומו, או אפילו כשאנו מתייחסים למשהו כאמת מוחלטת (בניגוד לאמת אחרת) אנחנו עלולים לחזק את דה-הלגיטימציה של הקונספירציות הרציניות והמוכחות אם יתברר שמה שפירסמנו אינו נכון.

אם אנחנו רוצים באמת להביא אור למקום חשוך, זה לא מספיק לצעוק בקול "חושך! חושך!" אנו צריכים בו זמנית לקרב את האור. הצורות שבהן האור מתרחק היא דרך יצירת אקסיומות מוחלטות, הפרדה ואיום בין "הם" ל-"אנחנו" או כל ראייה של האחר כאויב.

ניתן להילחם למען הצדק והטוב ועדיין לזכור שהשני שבו אנו נלחמים מאמין גם הוא בצדקתו. ניתן להילחם למען האמת ועדיין להמשיך לאהוב.

 

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=12943
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

30 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית