פיגועי 9/11 היו "עבודה מבפנים" ערוץ תקשורת מרכזי מדווח

  • מאת מנהל הפרויקט | 10 בספטמבר 2013
  • 14,281 צפיות | 44 תגובות
עודכן לאחרונה: 10 בספטמבר 2013

ערוץ החדשות הפופולרי RT שבסיסו ברוסיה אך שמשדר לכל רחבי העולם באנגלית
מדווח בכתבת תחקיר שאורכה כ-12 דקות שפיגועי התאומים שבהם מתו יותר מ-3,000 בני אדם ב-2001
ובמהלכם התרסקו לאבק שלושה בניני רבי קומות, הם למעשה תוצאה של "עבודה מבפנים" ולא תוצאה של פיגוע טרור שהתבצע על-ידי 19 איסלאמיסטים קיצוניים כפי שהגרסה הרשמית אומרת.

זו לא הפעם הראשונה שערוץ תקשורת מרכזי מדווח על האפשרות שגורמים בתוך ממשל ארה"ב או סוכנויות הביון שלה ביצעו פשע כה נתעב.

ב-7 לספטמבר 2011 התפרסמה כתבה נרחבת במאקו של זכיינית ערוץ 2 דאז "קשת".
הכתבה שהתבססה במידה רבה על התחקירים והסרטים שפרסמנו במשך השנים בנושא אסון התאומים חשפה לרבים בפעם הראשונה את העובדה שקונספירציית אסון התאומים איננה נחלתם של קומץ "משוגעים הזויים" כפי שהתקשורת הממסדית רוצה שתחשבו.
למעשה, אלפי מומחים, טייסים, ארכיטקטים ומדענים העוסקים בתחום אומרים בצורה גלויה שההסבר הרשמי לפיגועי 9/11 אינו מתקבל על הדעת ושקרי לחלוטין.

בכתבה שלפניכם מתראיינים כמה מהמומחים הללו ולאחר שמקשיבים להם בראש פתוח, אי אפשר שלא לתהות מדוע התקשורת הממסדית איננה חוקרת את הנושא בצורה יותר רצינית.

הכתבה הזו חשובה במיוחד בימים אלו שבהם ארה"ב מתכוונת לתקוף מדינה נוספת במזרח התיכון על בסיס מידע מודיעיני שרבים שאומרים כי אינו קיים או כי הוא לא מבוסס.

אם פיגועי התאומים אכן בוצעו על-ידי גורמי ממשל אמריקנים במטרה להשיג השפעה פוליטית והכוונת דעת קהל תוך רמיסת זכויות הפרט בעזרת חוקי הפטריוט שחוקקו לאחר הפיגועים ושלא היו יכולים לעבור אחרת ללא הפחדת האוכלוסיה, הייתכן שמלחמות נוספות מתבצעות למטרות כאלה?

האם כוונת התקיפה בסוריה של ארה"ב היא אכן מוסרית כפי שהיא מתיימרת או שקיימת אג'נדה אחרת לאומה היחידה בעולם שהשתמשה עד כה בנשק אטומי (פעמיים) ורצחה עשרות אלפי אנשים חפים מפשע?

אולי לעולם לא נדע את האמת המוחלטת בנושאים הללו, אך מה שבטוח, יותר ויותר אנשים מתחילים לשאול את השאלות הללו.
וטוב שכך.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=11788
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

44 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית