רדיפת פאלון גונג – עצרת מחאה מול שגרירות סין

עודכן לאחרונה: 15 ביולי 2012

מאות ישראלים יתכנסו בעצרת מחאה מול שגרירות סין למען הפסקה של רצח מתרגלי פאלון גונג ע"י המשטר הקומוניסטי

איתן כבל: "בשנים האחרונות מנסה סין להציג פנים חדשות למערב. פנים של פתיחות, של מודרניזציה, של כלכלה חופשית המתפתחת במהירות מסחררת…

"אולם לסין יש גם פנים אחרות, מכוערות הרבה יותר. פנים של עינויים, פנים של קצירת איברים פנימיים ממתנגדים פוליטיים ואסירים, וגם פנים של רדיפה על רקע חשש מחתרנות כזו או אחרת, כפי שקרה לאנשי הפאלון גונג…

"מדינת ישראל חייבת להצטרף למדינות מערביות אחרות המגנות רשמית את רדיפת מתרגלי הפאלון גונג, ויפה שעה אחת קודם" (מתוך מכתב ששלח ח"כ כבל למתרגלי פאלון גונג בישראל).

משה פייגלין: "כשמאות אלפי בני אדם נכלאים במחנות ריכוז ומעונים בצורה כה נוראה – חייבת מדינת היהודים לומר את דברה".

העצרת תציין 13 שנה מאז שהמשטר הקומוניסטי הסיני החל לרצוח ולרדוף את מתרגלי השיטה הסינית הרוחנית, פאלון גונג (פאלון דאפא). עצרות דומות יתרחשו ביותר ממאה מדינות ברחבי העולם.

בעצרת ישתתפו השחקנית שרית וינו-אלעד – שאף תיקח חלק באילוסטרציה המדמה את קצירת האיברים המופנית נגד מתרגלי השיטה בסין, הרב חיים כהן ("רבנים למען זכויות אדם"), ודוברים נוספים.

ממשלות, ארגונים שונים ואנשים רבים בכל רחבי העולם קוראים במהלך השנים להפסקת הרדיפה. במדינת ישראל, כ-200,000 אנשים חתמו על עצומה הקוראת להפסקת הרדיפה והעינויים של מתרגלי השיטה בסין.

ההיסטוריה מלמדת אותנו שכל רדיפה, אכזרית וגדולה ככל שתהיה, מגיעה לסופה ביום מן הימים. האם עלינו ללמוד לקח היסטורי מאלה שבחרו לפתוח את ליבם ולהרים את קולם, או עלינו לחכות ולהצטער בדיעבד שלא עשינו זאת?

היום כל אחד מאתנו עושה בחירה: האם לשתוק? להתעלם? או לפתוח את לבנו ולהרים קול אישי של צדק ומוסריות? אנו מאמינים שהבחירה היא בליבו של כל אחד ואחד מאתנו.

מה זה פאלון דאפא?

פאלון דאפא (פאלון גונג) היא שיטה עתיקה לטיפוח-תרגול המבוססת על העיקרון של אמת, חמלה, סובלנות. השיטה מאפשרת לכל אחד לשפר את הלב, המחשבה וההתנהגות ולשאוף להיות אדם טוב יותר.

נשמח לראותכם!

איפה?
רח' בן יהודה 197, תל אביב (מול שגרירות סין)

מתי?
יום רביעי הקרוב 18.07.2012

באיזה שעה?
19:30-17:00

לפרטים נוספים:
רועי בר אילן
מרכז המידע הישראלי של פאלון דאפא
052-5518866
zeomania@zahav.net.il

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=10067
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית