ברק אובמה – המלך הוא עירום

אני כותב את הדברים הללו בימים האחרונים של 2008 בעודי מביט באימה כשכמויות עצומות של אנשים ברחבי העולם, כולל אנשים שאמורים לדעת טוב יותר, מולכים שולל ע"י האשליה שנקראת 'מבצע אובמה'.

  • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 25 באוקטובר 2009
  • 23,722 צפיות | 38 תגובות

דפים: 1 2 3

עודכן לאחרונה: 16 בנובמבר 2009

ברק אובמה

ברק אובמה

המאמר הבא נכתב על-ידי דיוויד אייק, אחד מחוקרי האמת החשובים בעולם.
הוא תורגם ונערך ע"י צוות ויקי אמת אחרת ובעיקר ע"י Beshi ועל כך תודתי.

במאמר תמצאו מידע רב על קשריו של ברק אובמה עם מלכחי הפינכה של האליטה השלטת, קשריו עם פוליטיקאים מפוקפקים ועם צמרת ההון בארה"ב.
המאמר נכתב לפני שנה, בתחילת כהונתו של אובמה ובימים שעוד היתה לו תמיכה מקיר לקיר.
היום, לאחר שנה, גם תומכיו המובהקים מתחילים להרים גבה בפליאה.
הלזה פיללנו?
הלזה חיכינו?
זה השינוי הגדול שהובטח?

ברק אובמה – המלך הוא עירום / דיוויד אייק

אני כותב את הדברים הללו בימים האחרונים של 2008 בעודי מביט באימה כשכמויות עצומות של אנשים ברחבי העולם, כולל אנשים שאמורים לדעת טוב יותר, מולכים שולל ע"י האשליה שנקראת 'מבצע אובמה'.
אפילו אנשים עם הבנה מסוימת של הקונספירציה אמרו דברים כמו: "טוב, לפחות הוא לא בוש". ו-"טוב, לפחות טוב לראות כזו רוח חדשה של תקווה".
לא! אפשר שהוא הרבה יותר מסוכן. ומה עוזר ברוח של תקווה אם היא מבוססת על שקר? למעשה, מה עוזר בתקווה בכלל?
אשתו של אובמה, מישל, עליה לא הייתי סומך שתאמר לי את התאריך במפעל ללוחות שנה, אומרת שהכל מתחיל ונגמר בתקווה. תקווה היא רגש חסר משמעות כי הפירות שלה הם תמיד בעתיד ובהגדרתה היא לעולם לא מתרחשת עכשיו.

תקווה היא כמו לרכב על סוס בסחרחרה, לא משנה כמה מהר תדהר, לעולם לא תגיע לזה שלפניך. הרעיון הוא, אבל, לשכנע אותך להשאר על הסוס למרות האכזבה הנמנעת, בתקווה שהדברים ישתנו. אבל הם לא משתנים כי אותה מערכת בנויה על מנת למנוע זאת.
זו הדרך בה 'התקווה' מנוצלת ע"י הפחדנים והערמומיים: קבלו את החרא שאנחנו מאכילים אתכם עכשיו בתקווה שדברים ישתפרו (אבל אנחנו יודעים שהם לא). באראק אובמה הוא ספק של תקווה כי האדונים שלו רוצים שהאנשים יקבלו את מה שניתן להם עכשיו בתקווה שיבואו זמנים טובים.
רק תעשו מה שאנחנו דורשים, אופס, סליחה, מה שאובמה דורש, ובתמורה הוא יעורר בכם השראה לקוות שהכל מוביל אל הארץ המובטחת, אבל עד שתגלו את זה, יהיה מאוחר מדי.

מה שמבעית את המניפולטורים הוא שאנשים יזנחו את התקווה כהשלכה על העתיד – או לעולם לא, ויתחילו לדרוש הגינות, צדק וחופש עכשיו. כדי למנוע את הסיוט הזה עליהם לשמור על הרצונות הללו כמשהו לשאוף אליו, לא באמת להשיגו.
לכן, האיש שלהם, אובמה, מוכר תקווה כטכניקת הסחה, כמניה, כדי למנוע מההמונים מלמרוד באמת.
אין לנו עבודה, אין לנו אוכל והבתים שלנו עוקלו, אבל לפחות יש לנו תקווה. תודה לאל.

"אני רעב אמא, אפשר קצת תקווה בבקשה?"
"אני מצטערת חמוד, לא תוכל לקבל תקווה היום, רק מחר, תקווה היא תמיד מחר."
"אז אני אוכל מחר אמא?"
"נוכל לקוות שכן עכשיו, יקירי, אבל כשנגיע למחר, נוכל רק לקוות שזה ביום שאחרי."

וכך זה נמשך, כך התקווה עובדת, או יותר נכון לא עובדת.

המנטרה העיקרית של אובמה הייתה 'שינוי'. ואכן, הקמפיין הממומן בצורה מסיבית ושובר השיאים שלו היה מבוסס על המילה הזאת – שינוי. זוהי שיטה ששימשה את ביל קלינטון ורבים אחרים, והיא אפקטיבית ביותר, משום שבכל רגע נתון המערכת מבטיחה שרוב האנשים אינם מרוצים מהתנהלות החיים, אז כשאתה לא אוהב את המצב הנתון, 'שינוי' יכול להיות מסר בעל השפעה, אפילו אם, כמו אובמה, אתה לא אומר מה משמעותו.

היה זה חיוני להצלחתו, ולהצלחת השולטים בו, שהוא לא יפרט לעולם איך 'התקווה', 'השינוי', ומילת המפתח הנוספת לשליטה במוח, 'אמונה' יבואו לידי ביטוי במדיניות ובצורה הכללית שהם ישפיעו על החברה. תקווה למה? שינוי של מה? אמונה במה? לענות על השאלות הללו באופן מפורש היה קטלני למשיכה של אובמה.

למדתי את תוכניות וטכניקות השליטה במוח של הצבא / הממשלה לפרטיהם במשך שנים במהלך שנות ה-90 וה-2000, ו'תופעת אובמה' היא שליטת המוח ההמונית הבוטה ביותר שתוכלו לבקש לראות.
בבסיסה התוכנית הייתה לגרום לאובמה להיות המוקד של כל מה שתוכלו לקוות לו, להאמין בו ותרצו לשנות. לכן היה זה חיוני מבחינתו לא לפרט למה הוא מתכוון כשהוא אומר 'תקווה', 'שינוי' ו'אמונה'.
אבל, אני יכול לומר לכם מה הייתה משמעות המילים הללו בהקשר למשחק המוח של אובמה. משמעותן היא מה שתרצו או תחליטו שתהיה. הרעיון שתשליכו עליו את כל מה שאתם מאמינים בו וכך הוא יהפוך לסמל שלכם ושל איך שאתם רואים את העולם. פרטים רק יהרסו את התרחיש ש'אני כל מה שתרצו שאהיה' ולכן לא תקבלו שום פרטים, רק 'תקווה', 'שינוי' ו'אמונה'.

הם לא רוצים שהוא יתפס רק כ'משיח', הם רוצים שהוא יהיה גם אברהם לינקולן, ג'ון פ. קנדי או בודהה- מי שתבחרו להשליך עליו, כי הוא נייר חלק, מסך חלק וחליפה ריקה. אובמה הוא מנהיג של עשה-זאת-בעצמך, הקרנה של המוח שלך. (אם אתה עדיין ישן, זאת אומרת, אם אתה ער בצורה כלשהי הוא ספר פתוח.)
תראו את קטע הווידאו של איך אובמה נבחר, תראו כמה קל לתמרן את ההמונים, זה משחק ילדים:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?gl=GB&hl=en-GB&v=mm1KOBMg1Y8[/youtube]

אני מה שתרצו שאהיה, כי אני רק הקרנה שלכם. ויש לי חיוך גדול, תראו.
אין דרך חזקה יותר לתמרן אנשים מאשר להגיד להם מה שהם רוצים לשמוע ולהשאר דומם בנוגע לכל דבר שהם לא יאהבו. אנשי מכירות חלקלקים מאומנים לעלות בשיחות כלליות על מה המטרה שלהם אוהב ולא אוהב ולהגיב בהתאם בצורה שתמכור את המוצר שלהם. הטכניקה היא פשוט להגיד לקונה הפוטנציאלי מה שהסקת שהוא רוצה שיגידו לו.

אובמה מגיע מאותה אורווה אבל בקנה מידה עצום בהרבה ועם רשת שלמה של יועצים ושולטים שבקיאים באומנות תמרון מוחות, דעות ומעשים.
הנאומים של אובמה, שנכתבים עבורו, אינם מהלב אלא מהכרטיסיה. החלק של 'הלב' בא מאימונים מקיפים ומהיכולת הביל קלינטונית שלו 'להתכוון לזה כשהוא אומר את זה', רמת ביצוע שעוברת משחק פשוט. טוני בלייר אומן באותה דרך.

אבל אם תקחו צעד אחורה ותסתכלו על האנשים האלו בקור רוח תוכלו לראות בבירור את השיטות שהם מפעילים באופן מודע. בלייר הוא הזייפן הברור ביותר בדרך בה הוא מבצע את המשפט, עוצר באמצע המשפט להדגשה ומשפיל את המבט לאפקט רגשי מזויף. אובמה קצת יותר פקחי, אבל מאיפה שאני הסתכלתי בשנה החולפת, לא בהרבה. ואיך אנשים לא ראו את העיניים הקרות האלו מעל החיוך המרוח?
אפשר לראות את המוח שלו עובד, מחליף בין הכרטיסיות מימין ומשמאל ואז הישר למצלמה למסרי מפתח. נואמים מהלב לא עושים את זה, הם שקועים מדי במה שהם מרגישים ואומרים בשביל להקדיש איזו מחשבה לאיפה שהם מסתכלים ולאיך השורה מועברת.

עבדתי בטלוויזיה למעלה מעשור, לעיתים קרובות קורא מכרטיסיות בזמן שהבמאי אומר לי לאילו מצלמות להסתכל. מאז 1990 אני אומר את האמת שלי ברבים על במות ברחבי העולם. אני יודע, אם כך, את ההבדל בין קריאה מכרטיסיות ושפת גוף מלאכותית ובין דיבור מהלב ללא תסריט. אובמה, אני חוזר, בא מהכרטיסיה, לא מהלב.

הנאומים של אובמה הם ערימה של טכניקות לשליטה בהמונים ו NLP (ניטוב לשוני פיזיולוגי), והם מובנים בצורה זהירה לשתול אמונות ותפיסות בראש הצופה. לחצו כאן לתיאור הקשקוש הפסיכולוגי שלו, ובדיקה של השימוש של אובמה בשיטות היפנוט נסתרות בנאומיו. http://www.pennypresslv.com/Obama%27s_Use_of_Hidden_Hypnosis_techniques_in_His_Speeches.pdf.

כמו שאני חוזר ומדגיש, כל קרקס אובמה הוא תרגיל בשליטה במוח ההמונים והוא ממש הצליח כי כל כך הרבה אנשים חיים את חייהם במצב תמידי של טראנס. כל זה מביא אותי להקבלות עם גרמניה הנאצית, איטליה הפאשיסטית ומשטרים דומים במהלך ההיסטוריה.

אובמה אולי לא נראה כמו היטלר אבל המוטיבים המרכזיים זהים. גרמניה הייתה במצב נוראי מבחינה כלכלית וצבאית בשנות ה-30 כתוצאה ממלחמת העולם ה- והפיצויים שנדרשה לתת ע"י הרוטשילדים / ועידת השלום בורסאי שהיתה בשליטת האילומינטי ב-1919.

מתוך הכאוס בא האדם שהגרמנים ראו אז כמו שרבים רואים את אובמה כעת. שמו היה אדולף היטלר ותורת הנאום והרטוריקה שלו, שוב מגובים ע"י הצגה טקסית שמבוססת על טכניקות שליטה במוח, גרמו לו להראות כמו ה'משיח' הגרמני. אובמה הגרמני.
היטלר הבטיח 'תקווה', שינוי' ו'משהו להאמין בו' בתוך ההשלכות של מלחמה והתמוטטות כלכלית. הוא דיבר אל עצרות ענק של חסידים מעריצים ותנועה המונית הגיחה בתמיכה לחזון של היטלר על מחר חדש.

הסופר וובסטר טארפליי מצביע על כך כי פאשיזם במובנו האמיתי אינו רק מדינת משטרה הנכפית ע"י היררכיה קטנה. אולי זה יגמר כך, אך קודם זה מובא ע"י תנועה המונית מתוך העם שאין לו שום הבנה של מהי כוונתם האמיתית של ה'שינוי', ה'תקווה' וה'אמונה' המוצעים לו. הם רק יודעים שהם רוצים אותם מפני, שכמו במקרה של אובמה, הם גורמים לכוונה להיות מה שהם רוצים שתהיה. רק מאוחר יותר הם מגלים, לחרדתם, למה הם הצטרפו.

אמריקה של אובמה

אמריקה של אובמה

גרמניה של היטלר

גרמניה של היטלר

אולי הן נראות שונות בתכלית אך השיטות זהות.
אובמה מסוכן בהרבה מבוש כי הוא מסוגל למכור שורה לאנשים שנמצאים בטראנס בעוד הילד בוש לא היה מסוגל לעשות זאת, אף לא קרוב לכך, באותו קנה מידה. בוש היה אדיוט שקוף ללא כל יכולות תקשורתיות שהזדקק להונאה אדירה בבחירות כדי להבחר 'באופן רשמי'. הוא לעולם לא היה יכול להיות שליט הבובה שיעורר השראה לתנועה המונית של אנשים שיאמינו ב'תקווה', 'שינוי' ו'אמונה' נטולי תוכן כשהם אינם יודעים מה הם אומרים.
אבל ברור שאובמה יכול, כי זה מה שהוא עשה.

אחד מהמטרות העיקריות שלו (של השולטים שלו) הם הצעירים, ממש כמו שהם היו לנאצים ולתנועת הנוער של היטלר. אם אתם חושבים שזה לא הגיוני, תסתכלו על הווידאו הבא לראות כמה קיצונית הפכה ההערצה לאובמה אצל כמה צעירים. הנוער של היטלר היה בדיוק אותו הדבר.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E1QiSi0_kTo[/youtube]

יחד עם הסרטון הזה, אתר ה- WorldNetDaily דווח:
האתר הרשמי של הנשיא הנבחר באראק אובמה, הודיע בהתחלה כי כל תלמידי חטיבת הביניים עד הקולג' ידרשו להשתתף בתכניות של שרות קהילתי. אבל אחרי סערה קצרה בבלוגים בטענהchange.gov"
כי הילדים מגוייסים לגייס הנוער של אובמה, האתר ריכך קצת את הניסוח שלו.
במקור, תחת "אמריקה משרתת" היה כתוב באתר:"הנשיא הנבחר אובמה ירחיב תכניות של שרות לאומי כגון " (הגייס האמריקאי) (פלוגות השלום) ויצור את classroom corps americorps peace corps"
(גייס כיתתי) לעזור למורים בבתי ספר מתקשים, בנוסף ל health corps, clean energy corps, veteran corps (פלוגות הבריאות), (פלוגות אנרגיה נקייה)( פלוגות יוצאי צבא)
"אובמה יקרא לכל האזרחים מכל הגילאים לשרת את אמריקה, ע"י פיתוח תכנית שתדרוש 50 שעות של שרות לאומי בחטיבת הביניים ובתיכון ו-100 שעות בקולג' בכל שנה." האתר הודיע.

אובמה אמר בנאום ביולי 2008 בקולורדו ספרינגס שהוא רוצה לראות 'כוח בטחון לאומי אזרחי' שיהיה חזק וממומן היטב כמו המארינס, חיל הים וחיל האוויר, כמו שג'וזף פארה, מקים האתר WorldNetDaily כתב:

אם אנחנו הולכים להקים כוח משטרתי גדול, חזק וממומן היטב כמו כל כוחות הצבא האמריקאי ביחד, זה לא סוג של משהו גדול? חשבתי שדמוקרטים באופן כללי חושבים שאנחנו מוציאים יותר מדי על הצבא.
איך זה יתכן שהמועמד שלהם רוצה להקים איזשהו כוח משטרה לאומי סודי שיהיה יותר גדול אפילו מהצבא, חיל הים, המארינס וחיל האוויר ביחד? אובמה רציני בקשר להקמת כוח הגנה פנימי גדול ויקר מהם? אם לא, מדוע הוא אמר זאת? למה הוא התכוון?

אובמה התכוון, מבעד למילים הפרחוניות, שהוא לא בעד שלום ולא חופש. הוא נציגו לציבור של אותו כוח ששלט בבוש הילד, קלינטון, בוש האב, רייגן, קרטר ועוד לנצח, אבל ההבדל הוא שהוא נופח לכאלה ממדים שהוא יוכל לצאת פטור מהרבה יותר דברים לעומתם, לפחות עד שהמציאות תכה בשכבות הרבות של תומכיו המהופנטים. וכמובן, זה יכול להיות בעוד זמן מה.
קבוצת הקושרים תשתוקק לנצל כל דקה מתקופת ירח הדבש של אובמה ואפשר לצפות שנראה את הדברים זזים מהר יותר אחרי כניסתו הרשמית לתפקיד בינואר.
(הערת המתרגם: הדברים נכתבו בסוף 2008, זמן קצר לאחר עליית אובאמה לשלטון. לאחר שנה, התמיכה בברק אובאמה נמצאת בשפל, אמריקה עדיין בשפל כלכלי, כלא גואטאנאמו לא נסגר, כוחות אמריקנים עדיין בעיראק ובאפגניסטן וכוחות צבא אמריקניים מפטרלים ברחובות אמריקה. לפחות הוא קיבל פרס נובל לשלום…)

דפים: 1 2 3

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=2257
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

38 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית