ראשי » חדשות טובות » אתם כאן

פרויקט ונוס – אוטופיה בהישג ידינו?

 • מאת כותב אורח | 28 באוקטובר 2013
 • 4,652 צפיות | 54 תגובות
עודכן לאחרונה: 30 באוקטובר 2013

פרויקט ונוס נוסד ע"י ג'ק פרסקו, ממציא ועתידן ואשר התפרסם לפני כ-3 שנים בעקבות הצלחתו הפנומנלית של הסרט "צייטגייסט".

אנו מודעים לביקורת שיש על פרויקט ונוס וליאת שחר, כותבת הפוסט, הסכימה לענות על שאלות (מנומסות) הקשורות לארגון ולפרויקט בניסיון לעשות סדר בדברים.

הבהרה:  ליאת שחר איננה פעילה בארגון והסקירה על פרויקט ונוס איננה מייצגת את דעת הארגון הרשמי אלא מהווה פרשנות ודעה אישית של כותבת המאמר בנוגע לפרויקט.

פרויקט ונוס – אוטופיה בהישג ידינו? / ליאת שחר
פ.ו הוא ארגון עולמי שנוסד בשנות ה-70 ע”י, ג'ק פרסקו ממציא, עתידן, מעצב תעשייתי ומהנדס חברתי.

הארגון פועל לקידום שיטה חברתית-כלכלית חדשה, תרבות חדשה ודרך חשיבה חדשה שבסיסה בשיטות המדע ובחשיבה מדעית, ניהול חכם והומני של משאבי כדור הארץ בדאגה לאדם ולסביבה ובהתאם ליכולת הנשיאה של כדור הארץ, ביטול הגבולות המלאכותיים שמפרידים בין בני אדם, שימוש במדע וטכנולוגיה לשיקום הסביבה ויצירת ציוויליזציה בת קיימא שמתקיימת באיזון דינאמי עם הטבע, פתרון בעיות מחסור ושחרור האדם מנטל ומעבודות חוזרות ובנייה של דרך חיים ראויה לאדם בה כל אחד יוכל למצות את הפוטנציאל הטמון בו.

סרטון קצר להמחשה מה זה הפרויקט ומה מדובר:

השם של הפרויקט לקוח משם העיר שמרכז המחקר של הארגון נמצא בקרבתה – העיר “ונוס” בפלורידה, ארה”ב.

החזון

פרויקט ונוס מציע חזון אלטרנטיבי, לא למה שהעתיד יהיה, אלא למה שהעתיד עשוי להיות אם ניישם את מה שאנחנו כבר יודעים היום כדי להשיג ציוויליזציה גלובלית חדשה.

הוא קורא באופן ישיר לעיצוב מחדש של התרבות שלנו, בו הליקויים הישנים כמו מלחמה, עוני, רעב, חוב וסבל אנושי לא נחוץ, נראים לא רק ככאלה שניתן למנוע אלא כ לחלוטין בלתי מתקבלים על הדעת. כל דבר פחות מכך יוביל להמשך של אותה רשימת בעיות שבנויות לתוך המערכת של היום.

היום, אנשים רבים מאמינים שמה שנדרש זו רמה גבוהה יותר של סטנדרטים של יושרה ואת אכיפתם של חוקים כדי להבטיח חברה בת קיימא. אפילו אם האנשים הישרים ביותר בעולם היו נבחרים למשרה פוליטית, ללא משאבים מספקים, עדיין יהיו לנו את אותן הבעיות שיש לנו היום. כל עוד מספר מדינות ואינטרסים כלכליים שולטים ברוב המשאבים של העולם והשורה התחתונה היא רווח, אותו מעגל אירועים ימשיך.

פרויקט ונוס 1

אם אנחנו באמת רוצים לשים סוף לבעיות החברתיות המתמשכות שלנו, אנחנו חייבים בסופו של דבר להכריז על כדור הארץ וכל המשאבים שעליו כמורשת המשותפת של כל האנשים בעולם. למרות שחזון זה יכול להראות אידיאליסטי, הוא מבוסס על שנים של מחקר ניסיוני שחולש על מכלול של נושאים, החל בחינוך, תחבורה ומקורות של אנרגיה נקייה וכלה במערכות עירוניות טוטאליות.

כלכלה מבוססת משאבים

כדור הארץ שופע במשאבים. המנהג שלנו של חלוקת משאבים באמצעות שליטה כספית לא רלוונטי יותר ונוגד את הישרדותנו. היום, יש לנו גישה לטכנולוגיות מתקדמות ביותר אבל המערכת החברתית והכלכלית שלנו לא עמדה בקצב עם היכולות הטכנולוגיות שיכולות בקלות ליצור עולם של שפע, חופשי משעבוד וחוב לכולם. ניתן להשיג את אלה באמצעות הקמה של חברה גלובלית מבוססת משאבים.

פרויקט ונוס 2

אם לציין זאת בפשטות, כלכלה מבוססת משאבים עושה שימוש במשאבים קיימים במקום בכסף ומספקת שיטה הוגנת של הפצה בדרך הומנית ויעילה יותר עבור כל האנשים בעולם. זו שיטה שבה טובין ושירותים זמינים ללא שימוש בכסף, אשראי, סחר חליפין או כל צורה אחרת של חוב או שיעבוד. המטרה של העיצוב החברתי החדש הזה היא לעודד מערכת תמריצים חדשה, אחת שלא מכוונת עוד לעבר המטרות השטחיות והאנוכיות של עושר, רכוש וכוח. התמריצים החדשים האלה, יעודדו אנשים לעבר מימוש עצמי ויצירתיות, חומרי ורגשי כאחד.

תכנית ישימה לפעולה

איך אנחנו מגיעים מפה לשם? אף ממשלה מעולם לא דגלה בשינוי חברתי. הסדר הממוסד נוטה להנציח את עצמו. למרבה הצער, זה ידרוש התמוטטות כלכלית ואת ההתפכחות של אנשים מאמונה במנהיגים שלהם, על מנת שיחפשו כיוון חברתי אלטרנטיבי. פרויקט ונוס הוא ארגון שמציע תכנית ישימה לפעולה למען שינוי חברתי, כזו שפועלת למען ציוויליזציה גלובלית שוחרת שלום ובת קיימא. הוא מתווה אלטרנטיבה לשאוף אליה שבה זכויות אדם הן לא עוד רק הצהרות על גבי נייר אלא דרך חיים.

למי שעדיין לא הבין למה אנחנו צריכים את זה, יש פה סרטון של ג'ק המסביר מעולה:

בעלי ההון לא יוותרו על השליטה

יש שיגידו שפרויקט ונוס הוא מדהים אבל בחברה שאנחנו חיים כרגע זה בלתי אפשרי להגיע לשם..
האמת יש משהו בזה.. בעלי ההון לא יוותרו בכזה קלות על מעמד הכוח הזה שנקרא כסף.
כולם ממהרים לפתור את הבעיות הכלכליות העולמיות
אבל אף אחד לא מבין את שורש הבעיה.

כדי למנוע מהעילית לשים ידיים על כל מודול עתידי חדש של מערכת כלכלית צריך:

– ביטול ריכוז הכלכלה בידי ידיים בודדות.
צריך שהיו מספר מעצמות שישתמשו במודול הכלכלה החדש, שיכולות לבקר את מעשי אחת השנייה
בלי הביקורת, ועם ריכוז המערכת בידיים בודדות לא יהיה אפשר להפיל את העלית לאחר שיתפסו פיקוד.

-ביטול ריכוז המונופול על האלימות.
על האזרחים להיות מסוגלים להפיל את הממשלה בכוח אם היא תיחטף על ידי העלית
אזרחים לא חמושים [בעיקר תחת רובוטים חמושים (DRONES) הם לא יותר צאן או בקר.

כן כן, אני יודעת שזה נישמע קצת הזוי רובוטים חמושים וכל זה, אבל לצערי זה כבר קיים.
בתימן, מידיי יום, מוצאים להורג בידיי הדרואנס של ארה"ב מאות אנשים ללא משפט רק בגלל שיש חשד שהם מעורבים בפעילות טרוריסטית
וזה כולל ילדים.
זאת עובדה – לא תאוריית קונספירציה, ארה"ב גם לא מסתירה וטוענת שזה הכרחי לביטחון ארה"ב
חשוב לציין, אני לא מדברת כאן למען הגנת אזרחי תימן או משהוא כזה, אלה מביאה לכם עובדות מהשטח שהטכנולוגיה קיימת והיא כבר בשימוש. מוצדקת או לא זה כבר דיון לגמרי אחר.

בלי השכלה ,ולימוד האנשים, אין לנו סיכוי לעשות עולם טוב יותר.. והמדהים הוא , שיש לנו את היכולת היום , לא דיבורים!! מעשים !!

ספקות מהפרויקט? יש לזה תשובה…

דרך אגב , ולכל מי שיש בו ספק לגבי הפרויקט:
למי שלא מעונין להצטרף בעתיד לפרויקט ולערים האלו , מוזמן לגור איפה שירצה ולעשות מה שירצה
ללא התערבות. אם ירצה לגור בסביבה אחרת ובדרך אחרת זה כבר ענין שלו.
אם ירצה אותו אדם להשתמש בטכנולוגיה החדשה כדי לשמור על הסביבה , יקבל את כל מה שהוא צריך

פרויקט ונוס 3

מהערים האלו כדי לחיות בדרך שלו , לדוגמה: אם תחליט שאתה רוצה לגור בבית מעץ ולא מחומר שיגן עליך משריפה ( הבתים שמופיעים בפרויקט) זה בחירה שלך , אבל אתה אחראי למעשיך. כלומר אתה מסתכן בזה שיכול להיות מצב כזה שתשרוף את כל המשפחה שלך. לא מתערבים בחיי האדם להיפך.. סע לאן שאתה רוצה ותעשה מה שאתה רוצה , רק להיות יותר מודע לעולם סביבך ולחיים שאתה עלול להרוס בדרך , כמו צמחיה , בעלי חיים וכד".
מצורף סרטון הסבר של ג'ק בנושא:
תראו מהדקה ה 4.06

ועוד קצת למי שיש עדיין שאלות לא פתורות בסגנון:

למי שרוצה להבין לעומק ולקבל תודעה חדשה ואמתית על החיים שהוא מנהל יש פה סרטונים נוספים על כל מיני נושאים, חלקם עם תרגום מובנה ולחלקם יש תרגום של יו טיוב ברמה לא גרועה.

גק פרסקו – הרצאה על מערכת החינוך:

גק פרסקו – גיוס תעשיות המלחמה:

גק פרסקו – "רצון חופשי":

סיור בפרויקט ונוס:

ג'ק פרסקו – והקו קלוקס קלאן:

ויש עוד רבות למי שמעונין באתר http://discovervenus.com/

פרויקט ונוס – אוטופיה בהישג ידינו?
נשמח לתגובות ושאלות

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=12094
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

54 תגובות »

 • FreeThinker

  שלום רב לך ליאת שחר וברוכה הבאה,
  כפי שניב ציין כבר היו לנו דיונים לא מעטים בכל הנוגע לאוטופיה שמציע פרוייקט ונוס, לכן לא אנסהלהמציא את הגלגל ואעתיק לכאן את אחת מתגובותי הראשונות בנוגע לפרוייקט ונוס, מקווה שתוכלי להרגיע חלק מחששותיי העולים מהכתוב.

  אני לא מתיימר לדעת האם היה קיים אדם בשם ישו או לא וזה ממש לא משנה לי. מה שכן משנה זה שהסרטים של זייטגייסט מנסים לשכנע כי לא היה קיים אדם כזה ובאותה נשימה למכור רעיון שיחליף את הדת – פרויקט ונוס. לפני כשנתיים חשבתי שזהו הרעיון הכי מהפכני שיכול להיות בעולם, שזו האוטופיה בהתגלמותה, לא עניין אותי אם הסרטים מבוססים על אמת או על חצי אמיתות (שגרועים משקרים). ואז התחלתי לחשוב איך אפשר לעבור מהמצב הנוכחי בעולמנו למצב האוטופי שמתואר בפרויקט ונוס, קראתי ספרים של ז'אק פרסקו (הוא באמת אדם כשרוני ביותר) ושמעתי הרצאות שלו ושל פיטר ג'וסף והן נשמעו לי מאד כנות ואמתיות אבל משהו עדיין הפריע לי, לא ידעתי לשים את האצבע בדיוק.

  באחת ההרצאות מישהו בקהל שאל איך בדיוק הולך להתרחש המעבר לכלכלה מבוססת משאבים והתשובה הייתה כי זה לא יקרה ביום אחד וכי זה יהיה תהליך ארוך וקשה וכנראה שיצטרך להיות כאוס גדול לפני שאנשים יוכלו להביא את עצמם לחשוב אפילו בכיוון אחר ממה שהכירו. זה כבר היה נשמע לי מוכר, מוכר מדי. מלחמה עולמית שאחריה יישארו הרבה פחות אנשים (נגיד חצי מליארד) והם לאחר כמה שנים (נגיד בגלל נשורת רדיואקטיבית) יתחילו להקים חברה אחרת, צודקת יותר ושוויונית יותר. אני לא יודע אם לעוד מישהו זה נשמע מוכר אבל אני קישרתי את זה לאג'נדה אחרת של אנשים אחרים, לאו דווקא שטובת האדם לנגד עיניהם. מה גם שיהיה קל יותר למכור את רעיון הכלכלה מבוססת המשאבים לאנשים קצת יותר אינטיליגנטיים (נגיד אליטות) מאשר ל-7 מליארד בורים.

  השקרנים הגדולים ביותר הם אלו שמוכרים לך דיסאינפורמציה שמכילה 90% אמת (ועדיף אמת קשה) ו10% מניפולציות. לקחת את נושא המערכת המוניטרית ונושא מגדלי התאומים ולהראות לעולם בצורה ברורה ביותר איך הם נתונים בחיי היומיום למניפולציות מוסוות ע"י הממשלות והבנקאים הבינלאומיים, ובאותה נשימה לפסול את קיומו של ישו ולהגיד שזו המצאה זוהי מניפולציה לא פחות גדולה מאלו שנעשו ע"י האליטות.

  הוויכוחים סביב נכונות המקורות שעליהם מסתמך הסרט (והתנועה) הם רבים ואני לא יכול שלא לתהות מדוע היו חייבים יוצרי הסרט להכניס את העניין של הדת לתוך הרעיון הכללי. התשובה היחידה שהצלחתי להגיע אליה היא שהם היו חייבים לעשות זאת מפני שזו המטרה הנשגבת מבחינתם, לפורר את התפיסה הדתית\רוחנית כדי לפנות מקום לתפיסה המדעית\הפרקטית. כלכלה מבוססת משאבים לא יכולה להרשות לעצמה נתינים שחושבים שיש מישהו מעליהם, שיש כוח עליון, שיש דברים שנקבעו מבעוד מועד, שיש למי להודות. כלכלה כזו (לא שינינו כלום אם עדין נשתמש במילה המגעילה הזו, כלכלה) היא אוטופית, אוטופית מדי, היא מתאימה לגן עדן (בעצם היא ביטלה את גן העדן יחד עם כל שאר הדת).

  אני לא אדם "דתי" ולא ממש משנה לי אם תנועה זו תשלול את קיומו של אלוהים או של ישו, אבל אני חייב להבהיר לעצמי את הסיבה להתעקשות הזו, ובעודי מנסה להבהיר כמה דברים אני מוצא יותר מדי קווי דמיון בין האידאולוגיה שלה לבין האג'נדה של הNWO, שניהם רוצים עולם אחר, עולם חדש, סדר חדש, שלטון מרכזי אחד (אלו מדברים אל אנשים ואלו על מחשבים, כאילו לא יהיו זקוקים לאנשים כדי לתכנת את המחשבים), בשניהם אין מקום לדת (לפחות לא מבין הדתות המוכרות לנו כיום) ושניהם לא מתכוונים לכלול את כל אוכלוסיית העולם בתכניתם. הייתי שמח לו יכולתי לשכנע את עצמי שאני טועה ובגדול אבל אני חושב שזוהי אותה הגברת בשינוי אדרת, הפרד ומשול זהו המוטו. הרי איזה אדם נבון לא יסכים לרעיון שעומד בבסיס פרויקט ונוס? מדוע יש לשכנע את המשוכנעים? מי באמת יפסיד משינוי תפיסת הכלכלה? האם אותם גורמים הם לא אלו שמנסים למכור לנו את הסדר העולמי החדש? מדוע לא לשכנע מדינות להוות דוגמא לפרויקט ונוס, מדוע ללכת על יחידים? מה הכוח של היחיד בשינוי פני הכלכלה העולמית?

  כשאומרים לנו בפרויקט ונוס כי לא יזדקקו ל100% מכוח העבודה ושהרוב המוחלט של האנשים יוכלו להעביר את חייהם בלי לעבוד, לפחות בלי הכרח לעבוד, ויהיה צורך רק במיעוט (בערך 5%) כדי לתפעל את העולם, הרי זה לא שונה מהאליטות שרוצות (ומצליחות) כבר היום לנהל את העולם. השונה הוא רק הסמנטיקה והגרפיקה היפה של ז'אק פרסקו, הרעיון של מיעוט שאחראי על חיי הרוב הוא לא רעיון חדש הוא רק משנה פנים ושמות במהלך ההיסטוריה. אני באמת באמת מקווה שאני טועה אבל האינטואיציה שלי אומרת לי שעדיף לא להתמכר לאוטופיה בינתיים ולהמשיך בחיי כאילו לא נחשפתי מעולם לפרויקט זה.

  המקור: http://forum.emetaheret.org.il/post3880.html#p3880

  הגב לFreeThinker
  • ליאת

   שלום לך..
   דבר ראשון אציין כי תנועת צייטגייסט אינה הזרועה הפעילה של הארגון מ2011 . בגלל שהם לקחו את הרעיון של גק ומשם המשיכו לכיוון אחר- לדוגמא: נושא הדת. אין קשר בין סרטוני צייטגייסט נכון לשנים האחרונות לעבוד הקודש של גק.

   http://www.youtube.com/watch?v.....detailpage
   סרטון הסברה.

   דבר שני , נכון שיש בעיה עם האליטות וזה מה שאני מנסה להעביר. העם צריך להתעורר וזה ענין של זמן , לכן רצוי שאנשים ידעו שיש אלטרנטיבה חלופית . בשביל שזה יקרה צריכים להבין מה לא בסדר בהתנהלות הכלכלית היום . בלי ההבנה הבסיסית אנשים לא ידעו מה לבקש ( כמו בהפגנה הקודמת שהייתה בת"א.

   אין ספק שזה לא מושלם .. אבל היי אנשים , זה הרבה יותר טוב ממה שיש היום..

   הגב לליאת
  • איתי

   היי FreeThinker , אני תומך לא פעיל של פרויקט ונוס ולמרות שאני לא מכיר את הפרויקט על בוריו הייתי רוצה להגיב על חלק מהדברים שרשמת כי לי זה נראה שעירבבת כמה דברים.
   1. צייטגייסט ופרויקט ונוס – מדובר על שני תנועות נפרדות כאשר פיטר ג'וסף במקרה נתקל בפרויקט של ז'ק שקדם לו (בעשרות שנים). בנוגע לביטול הדת וישו וכו' אתה מתייחס אך ורק לסרט הראשון של צייטגייסט שעליו פיטר ג'וסף כבר אמר מפורשות שאין לו קשר לשניים הבאים שקשורים לתנועה. פרסקו מעולם לא השתתף בסרט הראשון. פרסקו אף ציין בסרטונים המצורפים כאן במאמר שאין לו בעיה עם דת כל עוד אנשים לוקחים אחריות על כך באומרו "כשאתם אומרים 'פרו ורבו ואלוהים יספק' מבלי לסקור את יכולת הנשיאה של הסביבה עבור האוכלוסיה תחתמו וקחו אחריות כאשר זה לא יהיה לאנשים מה לאכול".

   2. החזון האפוקליפטי – בין אם היה או לא היה פרויקט ונוס או דומיו עדיין המערכת הכלכלית בנויה על תרמית פירמידה אחת גדולה. הם לא הראשונים להציג זאת וגם לא האחרונים. פרסקו אמר שהפרויקט שלו לא מושלם אלא רק אפשרות יותר טובה. בהתייחסו ל-"שלמות" אמר שאין כזה דבר. יש הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות עם המידע העכשווי. מחר יהיה מידע חדש שיהפוך גם מערכת זו למיושנת.
   שמעתי אותו אומר בהזדמנות שיכולים להיות כמה תסריטים. יכול להיות הגרוע מכל כפי שציינו כאן ויכול להיות שנגיע למסה קריטית של אנשים שידרשו שינוי. אחרת למה להם לדבר עם מישהו עכשיו ולא לחכות לקריסה ולקפוץ ולהגיד "הנה תוכנית אחרת!" ?

   3. 5% כוח עבודה – פרויקט ונוס או לא העולם הולך לכיוון אוטומציה. במערכת הנוכחית זה אומר אובדן כושר רכישה והחלשת הכלכלה. לכן נוצרים לך מקצועות מגוחכים. כשאני השתחררתי ב- 2006 מהצבא והלכתי לעבודה "מועדפת" נתנו לי במשך שבוע שלם למיין ברגים ואומים על הרצפה! לאחר מכן הרגשתי שאני לא מממש את הפוטנציאל שלי והתחלתי לעבור מעבודה לא מספקת אחת לאחרת. הפרויקט של פרסקו מברך את האוטומציה ומבקש להשתמש בו כדי לשחרר אותנו מאותן עבודות כך שנוכל לעשות מה שאנחנו באמת רוצים.

   אני חושב שבחיים האמיתיים לא הכל שחור ולבן ולכן לדעתי (האישית) יש אפשרויות נוספות לתקופת המעבר. אני יותר מאשמח אם נשתף ונספוג רעיונות אחד מהשני. 🙂

   הגב לאיתי
  • לירן

   פרי שלום,

   נדמה שרוב הביקורת שלך הופנתה לסרט צייטגייסט הראשון, שפרויקט ונוס לא מאמץ למיטב הבנתי.

   את ההתנגדות שלך לשלטון של מדענים אני ממש מבין, גם אני חוויתי אותו בעבר, אני רק חושב שצריך לזכור, שבעולם שפרויקט ונוס מציע להבנתי, כל אחד יכול להפוך למדען ללא צורך לשלם שכר לימוד ולא משנה אם הוא נולד למשפחה עשירה או עניה. כל אחד שיהיה לו ידע בתחום מסויים יוכל להשפיע בתחומו, וכל אחד יוכל לרכוש ידע בכל תחום שיבחר ללא תג מחיר וללא צורך להתפרנס תוך כדיי שהוא רוכש את הידע (דבר שמקשה על רבים לרכוש ידע כזה היום) ומבלי שאפשרויות הפרנסה השונות ישפיעו על תחום הלימודים בהם הוא בוחר (כולנו מכירים את הקונפליקט בין מה שהיינו רוצים ללמוד לבין מהו "מקצוע מכניס").

   אני מקשר לתשובה לשאלה לגביי "דיקטטורה של מדענים" מתוך האתר שלהם:

   http://discovervenus.com/%D7%9.....%99%D7%9D/

   הגב ללירן
  • ליאת

   ועוד דבר..
   כתבת מי באמת יפסיד משינוי תפיסת הכלכלה? האם אותם גורמים הם לא אלו שמנסים למכור לנו את הסדר העולמי החדש? מדוע לא לשכנע מדינות להוות דוגמא לפרויקט ונוס, מדוע ללכת על יחידים? מה הכוח של היחיד בשינוי פני הכלכלה העולמית?

   אתה חייב להבין שהאליטות כבר מבינים שחייבים לעזוב את השיטה הזו.. להזכירך לפני 100 שנה באמת חשבו שהנפט לא יגמר ויש מלא, היום מבינים שזה לא כך. אתה חושב באמת שהם לא יודעים את זה הרי הם חכמים מאוד, לכן הם עושים "סדר עולמי חדש" הם רוצים שליטה .
   אי אפשר להציע לממשלות מושחתות את הרעיון כי ברור לך שאתה בעצם לוקח להם את הכוח מהידיים. ועל זה מדובר. הם אוהבים שליטה זה לא הכסף. אף אחד לא יסכים לזה , במיוחד מי שיש לו מיליארדים על גבי מיליארדים, לא יסכים שממעמד גבוה הוא יהיה פתאום שווה לכולם, הם רגילים לכבוד ולכוח. הרי בלי הכסף שלהם הם כלום. הם אלה שיפסידו מכל זה
   ולכן לא יסכימו לזה, כמו שאמרתי זאת תוכנית משנים אחורה,

   זה המהות , למכונה אין רגשות. היא לא יכולה בוקר אחד לקום ולהגיד נמאס לי או אני רוצה לשלוט. אם חסר חומר מסוים היא מדווחת בלי שיקולים למי זה כדאי או מי מפסיד את. פשוט מאוד.

   מקווה שעניתי לך על השאלות ואם לא אשמח לכל שאלה שעדיין לא סגורה לך

   הגב לליאת
 • השיטה זה תמיד להפחיד

  וזה עובד.
  כמו אלקס ג'ונס שאומר שיהיו דברים נוראיים מיד ושום דבר לא קורה מיד זה תהליכים של שנים רבות ושינוי הדרגתי ואיטי.

  כאן את מפחידה עם הרובוטים השוטרים שאני מאמין לחלוטין שזה יהיה בעתיד ולא רק בתימן אבל ממצב הפחד הזה לקבל החלטות זה לא טוב.

  חוץ מזה אני לחלוטין לא מאמין במשפט:"אפילו אם האנשים הישרים ביותר בעולם היו נבחרים למשרה פוליטית…" זה לא היה מצליח.
  עובדה שאנשים תמיד בוחרים רעיונות דומים ולא רעיונות מהפכניים.
  כרגע אנשים מאמינים שההנהגה צריכה להיות רמאית כי זה יעזור לעם לשרוד ואפילו לשגשג.
  בצורה לא מודעת הם בוחרים ברמאי(לפיד,ביבי,בנט,ליבני) ואח"כ טוענים ש"לא ידעו".

  את מדברת על לשנות את העולם בצורה קיצונית אנשים אפילו לא מסוגלים לשנות את מערכת הכסף לאחת טובה יותר.

  הגב להשיטה זה תמיד להפחיד
  • ליאת

   אין ספק שאתה צודק , כל מה שקורה היום זה בגלל שאנשים חושבים שאם ילכו לבחירות אז הם ישנו משהו.. ברגע שאנשים באמת יבינו שמישהו אחר שולט בחוטים וככה היה מאז ומעולם אנשים יאבדו את האמונה בפוליטיקאים ומהפכה תבוא.. תסתכל בהיסטוריה אחורה.. זה תמיד קורה.. רק שאין חלופה ומנסים באותה הדרך חשיבה שיצרו את הבעיה לפתור אותה.. זה לא עובד ככה… שיראו שיש דרך חדשה.. נכון שהיא לא נוסתה בעבר, ולא ידוע מה יהיה אם זה יעבוד או לא, רק שאת השיטה הקיימת אנחנו כבר יודעים בוודאות שהיא לא עובדת. אז נכון שאין לנו כאדם בודד מה לעשות נגד השיטה אבל כעם ומדינה אנחנו יכולים , כל אחד בדרך שלו יתרום להעביר את האינפורמציה האלה. שיהיה מהפכה נדע מה לבקש ולפחות לזהות מה אנחנו צריכים.

   הגב לליאת
  • איתי

   שלום חבר, רשמת "עובדה שאנשים תמיד בוחרים רעיונות דומים ולא רעיונות מהפכניים."

   מצד שני צריך לקחת בחשבון כמה דברים.
   1. מאז ומתמיד כל המנהיגים פעלו באותה המסגרת עם אותם ההגבלות. כך שהם תמיד נסוגים לאותם הפתרונות.
   2. "הנבחרים" שלנו. מי הם? תסתכל עליהם. שורה ארוכה של עורכי דין, רואי חשבון ומדי פעם עיתונאי פופולרי. הם לא נבחרו בשביל היכולת שלהם לפתור בעיות אלא כי הסכומים שהם השקיעו עזרו להם להיבחר בתחרות הפופולריות שאנחנו קוראים לה "בחירות".
   ברצינות, תחשוב על זה. איזה פתרונות טכנים יכול עו"ד או רואה חשבון להציע לך? דוגמה קלאסית של פרסקו:
   "תשאל פוליטיקאי איך לעצור תאונות דרכים והוא יגיד לך להגביר ענישה, להעמיד שלט, לחוקק חוק… אך מכולם אפשר להתעלם. תשאל מדען איך למנוע תאונות דרכים והוא יגיד לך להשים סונאר על המכוניות כך שהם לא יוכלו לפגוע אחת בשניה. לא דעה של בן אדם. פיתרון!"

   הגב לאיתי
   • אז איתי

    הסונר על המכוניות שהוא רצה זה מה שיש עכשיו במציאות.
    הדבר המעצבן הזה שמצפצף שמתקרבים יותר מידי למכונית אחרת.
    אם המחיר של לא לעשות תאונות זה הצפצוף הנורא כל פעם – אני מעדיף תאונות.
    אז תדע לך שגם אצל מדענים אין תשובות טובות.

    אתה יודע אצל מי יש?
    אצל הרוב.

    אם הרוב באמת ישפיע על הממשלה כמו מפלגת הפירטים שמעודדים דמוקרטיה אמיתית ולא ייצוגית אז המצב ישתפר כי אנשים באמת יקבלו מה שהם רוצים.
    כרגע הם לא מקבלים.
    אומרים להם שיעשו ואז אומרים אי אפשר ועושים משהו אחר.
    שאנשים יקחו אחריות ולא יוותרו למנהיגים על מה שהם רוצים ולא יאמינו לסיפורי פוגי אז באמת המצב ישתפר.

    הגב לאז איתי
 • משה

  עם כל הכבוד והיופי של הפרויקט, זהו פרויקט שכל המטרה שלו היא לשלוט על אנשים בצורה מקיפה וחודרנית. אין יותר יחודיות, אסור להיות שונה והכל תחת פיקוח האח הגדול.

  אני לא רואה איך בעולם מושלם, מישהו יחליט איך נראה הבית שלי.

  מה שהפרויקט הזה מציע הוא ביטול האדם וביטול החרות. הפרויקט הזה הוא כלא. כלא מרהיב ביופיו, שהרבה אנשים יסכימו לחיות בו, אבל הוא עדין כלא.

  בעולם חדש, אף אחד לא מחליט במה אנשים צריכים להאמין. אם מישהו מאמין בדת וזה עושה לו טוב. לבריאות. אני לא רואה איך זה משנה למקימי הפרויקט משהו חוץ מהרצון הברור שלהם לשלוט על אנשים.

  הגב למשה
  • א

   אתה פספסת את כל מטרת הפרויקט.
   הפרויקט הוא החופש, הוא נותן לאדם חירות ושולל עיסוק על פי מה שה"כלכלה" מכתיבה.

   ג'ק פרסקו מציע את חלומו הרטוב של כל אדם.
   אנו שחכנו מה מרתק אותנו ומה מניע את הלב, זוהי החירות והתמריץ הגדולים ביותר שניתן לתת לכל אדם ואדם על פני כדור הארץ! אין יותר מחשבה על איך אגמור את החודש אלא רק מה אוכל לפתח כדי לשפר את העולם!!

   הפיקוח הוא על משאבי העולם השייכים לכולם והוא מציע פתרון כלל עולמי לעוני.
   אין פה שום כלא, נהפוך הוא! כיום אנו חיים בכלא: משכנתא, קניית דירה, שיעבוד לכסף ומעגל הצריכה שאינו נגמר.
   זהו כלא המשרת את הפוליטיקה ואת הטייקונים.

   ולמרות זאת, אם תבחר לכנות את הפרוייקט כלא, לפחות יהיה זה כלא אשר יפעל לטובת הכלל ולא לטובת קבוצת אנשים ספציפית.

   אני מציע לך ולדומך לבחון ולהעמיק את הפילוסופיה על פיה אנו חיים כיום ולהפיק מכך את התובנות הנכונות בכדי שבקרוב נוכל כולנו לחיות בעולם טוב יותר 🙂

   הגב לא
  • ליאת

   משה היקר.

   אני מבינה שראית את הסרטון של צייטגייסט לגבי הדת.
   ושוב כמו שכתבתי בתגובה קודמת, צייטגייסט אינו קשור נכון להיום לפרויקט בגלל דעות כאלו . (תסתכל בקישור שצירפתי למעלה).
   אם אתה חושב שאתה חי נכון להיום לא בכלא , אז אתה טועה.
   נותנים לנו את ההרגשה שאנחנו חופשיים לדעותינו ולבחירותינו אבל לא כך הדבר.

   http://www.youtube.com/watch?f.....i1qfDCSo8A

   הדבר הנוסף הוא שכנראה לא ראית את הסרטונים בכתבה במלואם.
   אם כך היה הדבר היית מבין שהפרויקט לא מתמקד בבחירת הבתים על פי טעם אלה על פי המשאבים שיש לנו לחיות בעולם ואיך חיים עם כדור הארץ בהרמוניה ולא מזהמים אותו..
   ואם אתה לא מעונין לגור בתוך עיר כזו ואתה רוצה לחיות ולבנות את הבית שלך לפי בחירתך זה בסדר הפרויקט יעזור לך אבל אם יקרה משהו בגלל שבחרת למשל לבנות בית מעץ ויהיה שריפה אז האחריות עליך..
   בכל אופן תראה את הסרטון של ג'ק לגבי כדור הארץ , תבין שאין פה בחירה מה בא לי. אלה ההבנה העמוקה שהמשאבים שלנו עומדים להיגמר , אנחנו בשיא תפוקה הנפט.. הגיע הזמן שנעשה דברים אחרת וכמו שצריך הפעם, ככה נהיה מתורבתים יותר.

   הגב לליאת
  • איתי

   היי משה. לפי הבנתי את הפרויקט מדובר על ההפך משליטה. מדובר על ביטול פוליטיקה ושימוש בכסף ואיתם האינטרסים הנלווים. למי שמכיר טיפה את הפרויקט כבר יודע שיש לך אפשרות לבחור האם לגור בבניין דירות או בית קרקע (בהתאם ליכולת של אותה סביבה) וגם אז יש לך אפשרות לבחור ממגוון עיצובים שונים או להגיש עיצוב משלך ובית כזה (העומד בתקנים) ייווצר עבורך. על כל זה להוסיף שיש לך (לפי הרעיון) את האפשרות להחליט בכל רגע נתון לעבור לכל מקום אחר שיתאים לך באותו הזמן. ואם נעשה השוואה להיום אז אשאל אותך, האם באמת יש לנו אפשרויות בחירה בעיצוב הבית שאנו רוכשים (לבעלי היכולת) ? עד היום כל בנייני הדירות שאני ראיתי כולם עם אותה תבנית של מסדרון עם יציאות לחדרים. ועם כוח הרכישה ההולך וקטן והרצון של הקבלנים למקסם רווחים המסדרון נהיה צר יותר והחדרים נהיים קטנים יותר ויותר. כעת אין לנו חופש בחירה. הבחירה שלנו מוגבלת על ידי היכולת הכלכלית שלנו.

   ולגבי דת. כפי שהגבתי למשה. בסרטונים שבמאמר פרסקו עצמו אומר שאין בעיה איתם כל עוד הם לוקחים אחריות. הוא אמר "כשאתם אומרים 'פרו ורבו ואלוהים יספק' מבלי לסקור את יכולת הנשיאה של הסביבה עבור האוכלוסייה, אין בעיה, תחתמו וקחו אחריות כאשר לא יהיה לאנשים מה לאכול".

   הגב לאיתי
  • לירן

   משה שלום 🙂

   למיטב הבנתי (ואני בטוח שהיא לוקה בחסר), השליטה שפרויקט ונוס מנסים להשיג היא לא בבני אדם, אלא בסביבה המשרתת אותו. כשאתה פותח את הברז ואתה יודע שיזרמו משם מים – זו שליטה. אובדן שליטה זה כשאין לך מושג אם יצאו משם מים ובאיזו איכות ואם הם ראויים לשתיה.

   לפי איך שאני הבנתי מהם המחשב ישלוט בתחבורה, במערך המזון, בפסי הייצור וכו'. לא בבני אדם. האם היום, כשנופל החשמל בבית חולים, אדם שולט בתוכנית הגיבוי? או שהגנרטור מופעל באופן אוטומטי? יש שליטה במערכת הגיבוי הזו שנעשתה מראש. האם היית רוצה להחזיר את השליטה הזו לבן אנוש? שירוץ להרים את המפסק? האם בגיר אוטומטי, אתה מרגיש שהשליטה בהילוכים לוקחת מאיתנו את חופש הבחירה? או שזה משרת את האדם על מנת שיוכל להתעסק בדברים החשובים באמת? ככה אני מבין את זה לפחות.

   הגב ללירן
   • ליאת

    נכון מאוד . ממש ככה..
    אף אחד לא קובע לך כלום.
    תחשוב איזה כיף היה אם לא היית צריך לקום לעבוד, ועכשיו אתה יכול לעשות וללמוד מה שבא לך..

    הגב לליאת
 • שלום

  הבהרה: לאחר פנייה שקיבלנו מארגון פרויקט ונוס התברר כי ליאת שחר איננה פעילה בארגון כפי שחשבנו בטעות וכי הסקירה על פרויקט ונוס איננה מייצגת את דעת הארגון אלא מהווה פרשנות ודעה אישית של כותבת המאמר בנוגע לפרויקט.

  הגב לשלום
  • היא לא נציגה אבל אין הבדל

   בין מה שהיא אומרת למה שהם אומרים.

   הגב להיא לא נציגה אבל אין הבדל
 • p

  מזדהה עם פרי. אבל כאן אנחנו נפרדים 🙂 לא מכיר את פרסקו, כמובן שאוהב אותו כמו אח אולם אף שיכול לסמוך על מניע של אדם זה או אחר אינני סומך על אף אחד שאומר שהוא יודע מה טוב בשבילי וזה לא קשור לשום דבר מלבד לטבע האנושי, כאיש מכיר אני את טבע האדם על כל צדדיו ואף שהכל מצוי בכולם מכיר את האיזון שנוצר מכל ובכל זרם תודעה נבחר… אז, לא תודה פרסקו לא תודה אליטות לא תודה אנושות, תודה מים, תודה חיים.

  הגב לp
  • ליאת

   p שלום

   אם ראית את הסרטון של גק לגבי טבע האדם ולא הבנת שאין דבר כזה.
   אף אדם לא נולד גנב אלה אם כן נחשף לזה במהלך חייו או רוצח או כל דבר.
   אני חושבת שאתה מפספס את המסר והמהות של הפרויקט.
   ניכר מדעתך שאתה שרוף מאנשים וחסר אמונה באנשים . ואני מבינה מאיפה זה בא.
   זה רק מחדד יותר את זה שחייב שינוי , תראה שוב את ההסבר ותבין שאדם בן 94 לא ממש רוצה לשלוט ( מה נשאר לו לחיות עוד 4 -5 שנים אולי)אם כבר זה בזבוז שלם לאבד אדם כזה.
   בכל אופן אם יש לך רעיון יותר טוב איך לחיות בעולם הזה נשמח לשמוע..

   הגב לליאת
   • גיא

    שלום אחותי 🙂
    הבנתי את ההסבר שלו וכך אני משאיר את זה, כהסבר שלו… לו היה בן 23 הייתי אז יכולתי לקחת את דבריו ואולי אפילו ללכת אחריו, רואה מה קורה עם רעיונות של אנשים מתים… 🙂
    ותיקון טעות אחרון יקירה… לא "נשרפתי" מאנשים כלל וכלל וחוסר "אמונה" באנשים הוא לא מניע אצלי לכלום… האמת היא שאני לא בטוח שהאמירה הזו מדוייקת… יש לי אמון מלא באנשים כמו גם חוסר אמון מלא, הדבר היחידי שאני יכול להתחבר אליו זה חוסר הכפייה וגם הוא אני מניח יהיה קיים רק בהתחלה ביחוד אם צודק אדון פרסקו בהשארתו לגבי חוסר הטבע האנושי ולא אני לא רואה את הדברים כמוהו… בכל מקרה מכיוון שהעכשיו יוצר את המחר בהחלט יכול לראות שהחברה עודנה אוכלת מוות והתודעה חברותית ככול שתהיה עוד לא מתקרבת למקום של חיים (פשוט עיניין של מסה קריטית) כל טוב ורק טוב שיהיה.

    הגב לגיא
 • howlin' wolf

  אין כאן שום דבר חדש.סה"כ הצעה לNWO התנדבותי,במקרה הכי טוב ליצור גדר נוחה לכבשים."אוטופיה" תעשו לי טובה.אפשר להפסיק להיות פרות פלורליסטיות לפעמים לא צריך לתת במה לכל שטות שדופקת על סף דלתינו לא חייבים להיות כל כך "נאורים" כל הזמן!

  הגב לhowlin' wolf
 • עופר

  חזון מעשי לאוטופיה עולמית  light

  העולם בדרך למקום לא טוב, לצערנו האנושות הביאה את העולם למצב של חוסר משאבים, חור באוזון, התחממות גלובלית, רעב באפריקה, עוני ברוב העולם, והכי גרוע אנחנו על סף מלחמת אטום עולמית…
  השולטים בכל צורות השלטון שבעולם עד היום, היו והינם בעלי ממון או השפעה.
  גם לשולטים בימינו יש יד בדבר הידרדרותו של העולם, יש איזה שהוא קשר (לרוב במערכת הבנויה על אינטרסים), בין בעלי השליטה ולא משנה דתם או דעתם האידאולוגית (יש גם קשר בין שליטים של מדינות אויבות) .
  הם עובדים ע"פ אינטרסים שלרוב  עיקרן פרטיים, אישיים ולא נודעים לנו הנשלטים, אבל נוגעים לאורך חיינו באופן ישיר. (במקרים רבים אפילו עד מוות…)
  עובדה ידועה היא כי השולטים בעולם הם מיעוט מזערי ביחס לנשלטים בעולם..
  אבל בניצול אופטימלי של סך כל המשאבים והקניין הרוחני בעולם יהיה שפע ונחת לסך כל תושביו.
  יכול להיות מצב אידאלי, אוטופי של עולם מאוחד, שעובד למען הרמוניה, התפתחות וניצול יותר טוב של העולם והאדם.. קרי: מחקר ופיתוח ברמות שלא אפשריות לנו היום בגלל הפילוג והמדינות הנפרדות. עולם עם חיי רווחה ונחת בלי המרוץ התחרותי והמשוגע שקיים אצל רוב אוכלסיית העולם בחיי היום יום.
  כלכלה מושלמת היא חלוקה שווה של כלל משאבי העולם והאדם בין כלל תושביו (בתקווה שעוד לא עברנו את נקודת האל חזור בהתחמשות האטומית…)

  בעולם אידאלי כולם יעבדו ויתעסקו במה שהם באמת אוהבים ויודעים לעשות הכי טוב (מערכת חינוך גלובלית תדע לזהות את הפוטנציאל בילד ולממש אותו) ויקבלו על כך תגמול שווה. הרופא מציל החיים, המטמטיקאי שמחשב חישובים, האופה מכין העוגות והממחזר שאחראי על מיון אשפה, יתייצבו לעבודה שעתית (רופא  יוכל גם למיין בקבוקים אם בא לו) ויקבלו את אותו השכר לפי שעת העבודה (מלאכה). ז"א שאם לא מדובר בפרזיט מוחלט כל אחד יוכל לחיות טוב מאוד (וגם פרזיט יוכל להתקיים בצורה מכובדת ובנחת, אבל בסיסת שכוללת: אוכל, כיסוי, קורת גג וביטחון לבריאותו)
  לא משנה מי האדם, כמה הוא מיוחס, כריזמטי, חכם, נראה טוב, או מפורסם, הוא יחיה הרבה יותר טוב! 
  העיינין הנוסף שאם יש באדם את אחת התכונות הנ״ל הוא יוכל לנצל אותן למטרה טובה יותר תוך כידי מימוש עצמי אמיתי וטוב יותר.
  מה עם כל המשאבים ה"ביטחוניים" של כל המדינות יעברו הסווה ל"מחקר ופיתוח" (למען אוכלוסייה ולא נגדה) כמה מתקציבי המדינות הולך לנשק וצבא, כמה ברזל, דלק, כוח-אדם, ולמה?!
   
  בעולם אידאלי כמובן שבסוף לא נצטרך צבאות אבל כן נצטרך כוח שיטור מסוים כמו "משמר אזרחי" שכזה כנגד אנשים פסיכופטים למינהם או אנשים עם בעיות סרוטונין או עודף טוסטסטרון וכו׳.
  למרות שבעולם אידאלי רמות האלימות יהיהו מזעריות ולכן במקום ״ כוח שיטור״ יהיהו ״שומרי הנימוסים״
  (insted of police-polite)

  והנושא המפחיד מכל – דתות
  לא משנה מה היא דתנו או חוסר דתנו, היום כאנושות אנחנו לא עושים נחת רוח לא לעצמנו ,לא לעולמינו ולא לאלוהינו!!!
  דת היא תרבות שצריך וחייב לשמר. לא משנה איזו דת , חופש הפולחן הוא זכות מולדת בדיוק כמו חופש הבחירה, ולכן התרבות תיכתב ותעבור בנהלים לאופי הישוב או המקום ותיאכף ע"י אותו משמר אזרחי. ז"א עם מישהו לדוגמא ירצה לחיות במקום שדורש לבוש צנוע, יהיה אותו אדם מחויב להיות בלבוש צנוע באותו המקום, או כל חובה תרבותית אחרת שתחייב אותו , ואדם יוכל לבחור אם לחיות באותו המקום או לא. מאידך אדם שחי ע"פ התרבות של אותו המקום (הכתובים מראש בשיטת הדמוקרטיה חופשית) יוכל להתקבל למקום על בסיס מקום פנוי בלבד ולא על שום בסיס אחר…
  שיטור, פיקוח, תחזוקה, בתי חולים, תשתיות ושאר הדברים הציבוריים יעשו בדרך של קומינזם סוצילסטי מעורב בדמוקרטיה חופשית דרך האינטרנט: 
  כלכלנים שרי עשרה , שרי מאה, ושרי אלפים, שיעבירו מידע ונתונים מהאוכלוסייה (וחשוב שתיהיה שקיפות בין שרי המאות לאותה האוכלוסייה) האוכלוסייה תכיר אותם ותעביר להם את צרכיהם, הם יעבירו את הנתונים הלאה לשרי עשרות אלפים ומעלה בצורה אנונימית ז"א שבעלי ההשפעה (שרי עשרות אלפים ומעלה) לא יוכלו לנצל את כוחם כי הם לא ידעו באיזה אוכלוסייה הם מטפלים, הם רק יקבלו את הנתונים (כמה בנים, כמה בנות, כמה בהריון, כמה ילדים, כמה סיעודיים,  וכו' כמה דלק, כמה מזון, כמה שתייה, כמה חומרי גלם, וכו') ויבצעו את החלוקה בצורה שווה ולפי הצרכים.

  כמו שנאמר בהתחלה העולם נשלט ע״י בעלי ההון וההשפעה ואם אדם היה קם נגד בעלי השליטה האנונימיים או הידועים, הוא לא היה מצליח להם.

  אבל אם יקום גוף חסר הנהגה, גוף שעובד בשיטה של דמקורטיה ישירה, גוף שיתחיל כאתר אינטרנט בשם LIGHT ויצא במסע גיוס אנשים דוברי שפות שונות לסדנת  LIGHT ,סוג של פסטיבל נושא שדן ברעיון הנ״ל. (בהתחלה כדי לכוון לאנשים שדוברי שפות המדוברות במדינות דמוקרטיות למינהן.)
   יצרים מטות של LIGHT ע״י האנשים מאותן המדינות שירתמו בהפצת הרעיון של  LIGHT ובהפצתו הלאה באותה המדינה עד ממש בניית מטה מפלגה 
  לאחר שיהיו מטות שיגיסו מספר רב של אזרחים ,מתמודדים בצורה דמוקרטית כידי להיבחר לכנסת/פרלמנט/סנאט או כל שיטת ממשל שיש באותה המדינה..
  במדינות כמו באוסטרליה בניו זילנד או במדינה מצפון אירופה או קנדה או כל מקום אחר שלא נמצא במלחמה…
  מרגע שזה יתפוס במדינה אחת דמוקרטית זה יתפוס בעוד שלוש מדינות ויתחיל כדור שלג שאף אחד לא יוכל לעצור, כדור שלג שיוביל לעולם אוטופי..
   
  הלוואי ואמן עופר 
  0577606057
  Oferkef@gmail.com

  זה משהו שכתבתי לפני שהכרתי את פרויקט ונוס

  הגב לעופר
  • ליאת

   עופר שלום
   זה נכון מה שאתה כותב אבל יש בעיה אחת.
   "לא אכפת לי מי מחוקק את החוקים במדינה כל עוד אני שולט בעושרה".
   זה המשפט של נתן רוטשילד ממייסדי הפדרל ריזרב , זה לא סוד שהממשלה היא בעצם בובה בשביל העם הפשוט שיחשוב שהוא זה שמחליט ומשנה משהו.
   זאת מערכת שבנויה כך נחשוב שזה בחירה שלנו.
   בגלל זה צריך לשנות את השיטה מהבסיס , תמיד מתי שהוא לאורך ההיסטוריה יקום מישהו מושחת ויהרוס הכל, אי אפשר כל הזמן להיות עם היד על הדופק.. תראה את ארה"ב.
   מ 1913 שקם חוק הפדרל ריזרב – כמה נשיאים נרצחו ( אלה שנלחמו בבנקים) וכתבו אפילו בחוקה להבא שילמדו נשיאים אחרים מה אסור לעשות!! ג'ון קנדי היה האחרון שנלחם בהם. הוא חתם על מסמך שנקרא 111110 שבעצם מוציא לבנקים פרטיים את הסמכות להדפסת הכסף. הוא נרצח יום אחרי לעיני כל. במקומו נכנס אדם מושחת שכבר הסכים עוד לפני שנבחר לבטל את המסמך של קנדי. מאז לא קם אדם ישר ,ההפך רק יותר ויותר הם שולטים.תביו יקירי ,המשפט "הם גדולים מידיי ליפול" לא סתם נאמר. הדרך של מפלגה היא לא הדרך הנכונה, המהפכה צריכה לבוא מהעם,תחשוב על זה.. הינה משהו קטן שיעזור לך
   http://www.scribd.com/doc/1070.....7%A0%D7%93
   וזה למי שאין כוח לקרוא הרבה
   https://www.youtube.com/watch?v=iAvu4iedO1U

   הגב לליאת
 • עופר

  העיניין שהמניפסט שכתבתי גם משדר באותו הגל של ונוס וגם מגשר את הקונפליקט שכאן בתגובות למעלה…
  לדעתי זה שלב באוולציה של פרסקו שיכול גם לזרז את התהליך וגם לדאוג שהוא יקרה בלי כאוס וסבל מיותר. כמה מפלגות בעלות שם משותף בכמה מדינות דמוקרטיות יכולות להריץ את התהליך בצורה שפרסקו גם נותן כאופציה וזה רצון ההמון 
  יצויין שאני עוד לא חבר בונוס והכתבה כאן למעלה חשפה אותי לראשונה לונוס ותודה רבה על כך לכתובת זו הייתה החולייה החסרה..

  הגב לעופר
 • howlin' wolf

  עופר מה שכתבת זה המהות של פשיזם.

  הגב לhowlin' wolf
 • עופר

  בוא תסביר לי למה אתה מתכוון במקום לחלק הגדרות וציונים תגיד לי למה ומה לדעתך לא בסדר.

  הגב לעופר
 • עופר

  בוא גם לא נשכח שכשהמציאו את הפשיזם קומיניזם דמוקרטיה או כל שיטה אחרת הכוונה הייתה טובה.. אבל בגלל שהדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות אני שואל אותך – מה לא נראה לך ולמה?

  הגב לעופר
  • howlin' wolf

   קודם כל הרעיון עצמו של שיוויון הוא אולי השקר הכי גדול שסופר לאנושות.ואתה טועה הכוונות כאן הם בכלל לא טובות."רצון ההמון"=נגד האינדיבידואל.הריסת היוצא מן הכלל לטובותו של הכלל.

   את הדיון הזה צריך להמשיך בפורום. הוא מורכב…

   הגב לhowlin' wolf
 • אמיר

  שלום לכולם,
  דיון הבחלט מבורך ונחמד לראות שיש אנשים שלא קבורים בתוך הקופסא.
  הנקודת מבט שלי לגבי הפרוייקט היא בכלל לא מהכיוון של כלכלה או שליטה או כל דבר אחר שהאדם יוצר,
  אני מנסה לחשוב מהכיוון השני: אם רוב הבעיות כיום מגיעות מהיצירות של האדם – מי יכול לתקן את האדם?
  סתם דוגמה למשהו שלא עובד – שיקום אסירים, או זיהוי התנהגות אובדנית אני נותן כאן בעיות של האדם עם האדם, אני מאמין שכאשר מערכת לא מסוגלת לפתור בעיות פנימיות מתחילה סטיה אשר בסופו של תהליך הורסת את המערכת עצמה.
  לתקן מערכות אוטומציה זו לא בעיה יש אדם עם ידע מדעי שבנה את המערכת והוא יכול לתקן אותה.
  מי מתקן אנשים "מקולקלים" בתוך המערכת?
  לדעתי בלי לתשובה טו יכולת מענה בתחום החברה – כל חברה תהרוס את עצמה (בסופו של תהליך ללא יכולת תיקון)

  אז אני לגמרי בעד הרעיון של הקמת פרוייקט ונוס אבל הש3לה היא על ידי אילו אנשים בדיוק – ומי מתקן את האנשים עם איזה ידע או שיטה.

  הגב לאמיר
  • אתה מניח שמישהו צריך לתקן אותם

   גישה פטרנליסטית.

   למה שהם לא יעזרו לעצמם ואנחנו רק נסייע להם?

   בנימה יותר פרקטית,מערכת כלכלית חדשה תפחית את הלחץ מהאוכלוסיות הבעיתיות שציינת.
   גם יותר כסף לכולם גם פחות תחרותיות יפחיתו את התופעות
   השליליות בחברה בצורה משמעותית.

   הגב לאתה מניח שמישהו צריך לתקן אותם
  • תומר

   נו … בסופו של יום צייטגיסט או מה שלא יהיה שמם הגרמני מלכלכים ברשת על וונס עיין ערך פרוייקט .. שני אנשים עם חזון לסדר עולמי חדש , והאדם החדש … לא מסתדרים בניהם ..בוא ניתן להם את ה"כוח" …יאללה לילה טוב
   ((:

   הגב לתומר
  • ליאת שחר

   אמיר שלום וברוך הבא לדיון. שאלת שאלה מעניינת שהייתי רוצה לנסות לענות עליה.
   הפרויקט אינו מתייחס רק לכלכלה אלה גם על התנהגות האדם. אני מניחה שלא ראית את ההסבר לגבי האסירים, יש סרטון הסברה של ג'ק על הנושא הזה ושם הוא ממש מבהיר למה זה לא עובד הניסיון שיקום . הנה הסרטון צפה בו

   תראה מהדקה ה 28;58 (אחת השאלות לגבי טבע האדם)
   http://www.youtube.com/watch?v.....age#t=3508

   http://www.youtube.com/watch?f.....EPS0#t=910
   צפה מהדקה ה 10;15
   אגב, הסרטון בכתבה -כנראה פספסת את הקטע הזה.

   בעיות של ערכים :

   http://www.youtube.com/watch?f.....cNr8#t=742

   תראה, בגדול,זה הרבה יותר טוב והגיוני מה שהוא אומר. אין תשובה חד משמעית ופשוטה לדבר מורכב ומסובך כמו "טבע האדם" . צריך לרכוש הרבה ידע איך זה עובד, ולמה אנחנו מתנהגים ככה. מה שהוא אומר זה לא דעות שלו, זה מחקרים של שנים על התנהגות חברתית. אני מאמינה שאם תעמיק בנושא תגלה דברים מדהימים. לי מאוד הגיוני שאלימות בני אדם זה משהו שנרכש. בפרויקט ונוס עובדים על הנושאים בזה שבמקום להכניס אדם לכלא בגלל פשע שביצע ,מנסים להבין מאיזה רקע הוא בא. שוב, מושלם זה לא, אבל הרבה יותר נכון ממה שקורא עכשיו.

   מקוה שהצלחתי לענות לך על השאלות, ואם לא, אשמח שתכוון אותי או סתם לקרוא את דעתך בנושא

   ליאת שחר
   0543491044

   הגב לליאת שחר
 • תומר

  תגידי את רצנית?? מה זה לא משטרה לא צבא לא .. WTF .. אם הדוד של הסבתאראבא שלי מחליט לשדוד מי , עוצר אותו ,דוד ז'ק ? תגובה אנושית אלפי שנים את יודעת … או שמדובר בשטיפת מוח יותר יסודית ?! בינתים את הכלא שלכם ע"פ מקורות מצרים תשמרו לעצמכם , ונוס אה מה האופציה השנייה ? מאדים . אומרים ששורף שם כמו הגהנום . אם מדברים על שחרור (: …. נו באמת .

  הגב לתומר
 • תומר

  נ.ב.
  אין לי מקורות מצרים ע"פ זמננו , אולם את מבנה האדרכילי העגול מוקף "נהר" מעשי אדם יש לראות עוד מימי ה-מצרים העתיקה חרף סגידה על מי שבקש עצמו למעמד העבדים והאליטה , מעורר קונוטציות אולם רחוקתי , אין חדש תחת השמש . . שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: ה' אֱלוהֵינוּ, ה' אֶחָד.

  הגב לתומר
 • עופר

  חברים: 1 אני מבין שיש איזה שהוא פורום שאני לא מכיר אשמח ללינק..
  2 הרבה מכם אומרים שמה שזאק פרסקו מציע הוא לא טוב וכולם כאן מסכימים שמה שהולך היום הוא בין לא טוב לממש ממש רע.. אז בואו תנסו לרשום מה כן אפשר לעשות ולא מה אי אפשר לעשות או מה כן ההיתם לוקחים מפרויקט ונוס ומה לא אבל בואו ננסה שאולי מכאן תצא הישועה ולמי שכתב שמע ישראל.. אם אלוקים הוא הכל אזי הוא גם העולם ולצערי העולם הוא ממש לא אחד…

  הגב לעופר
  • ממש פשוט

   כמעט כל הבעיות הקריטיות בעולם שלנו נגרמות ממערכת הכסף
   הרקובה.
   בין בצורה ישירה ובין בצורה עקיפה.

   זהו צוואר הבקבוק של ההתפתחות האנושית נכון לעכשיו.
   אנשים שונים מנסים לרכב על הבעיה הזאת ולהניע פתרונות שלהם.
   הסדר העולמי החדש מנסה להפוך את כולם לסוציאליסטים עניים וכך נשלטים בקלות ע"י שלטון מרכזי.
   פרסקו נוקט בגישה מדעית ככתוב במאמר.
   ועוד הרבה אנשים כל אחד בסרט שלו.

   אם נרד מהתיאוריות הגדולות נשאר עם ת'כלס מה חייבים.
   לא מה רצוי אלא מה המינימום שצריך בשביל לפתור את צוואר הבקבוק.
   מה שצריך זה מערכת כספית חדשה.
   יש כמה אלטרנטיבות טובות,אציין את הבולטות ואת האהובה עלי.
   פתרון פופולרי אחד:
   http://mcm.org.il/
   לבנק מותר להלוות רק את הכסף שלו ולא את כספי הפקדונות.
   המדינה מייצרת את הכסף שלה ולא לווה אותו.

   פתרון פופולרי ותיק:
   לכסף יש ערך פנימי כמו מתכת יקרה ואז אי אפשר לייצר אותו ללא הגבלה.
   כל חתיכת כסף אפשר לקחת לבנק לשלם עמלה ולקבל את המתכת היקרה.
   המדינה מייצרת כסף לפי כמות המתכת/מתכות היקרה ברשותה
   ולא לווה מאף אחד.

   הפתרון האהוב עלי:
   הנס של וורגל.
   http://kalkala-amitit.blogspot.....st_21.html
   כמות מוגבלת של כסף שמיוצרת ע"י הרשות/ממשלה ומס אגירה.
   מה שיוצר תחלופה מהירה של הכסף.

   הגב לממש פשוט
   • ליאת שחר

    אתה צודק בדרך החשיבה , אבל כמו שאיינשטיין אמר; אי אפשר לפתור בעיה באותו כיוון מחשבה שיצרה אותה. תבין. בארה"ב במשך ההיסטוריה, נשיאים כל הזמן נלחמו בעריצים למנוע מהם להדפיס את הכסף , אך לצערי תמיד יהיו אנשים תאבי בצע לשליטה.

    תומאס ג'פרסון היה זה שנלחם בהם:"כדי לשמר את עצמאותינו ,אל לנו לאפשר לשליטנו (הכוונה לבנקאיים) להכביד עלינו עם חוב תמידי . אנחנו חייבים לבחור בין כלכלה וחירות או שפע ועבדות.אני שם את הכלכלה בין הראשונות והחשובות ביותר מעלות הרפובליקניות, וחוב לאומי הוא הסכנה הגדולה ביותר שיש לחשוש מפניה.
    שומה על כל דור לשלם את חובותיו לפני שהוא מפנה את מקומו.
    אם האזרחים האמריקאים יאפשרו אי פעם לבנקים פרטיים לשלוט ולהנפיק את כספם, בהתחלה ע"י אינפלציה ואז ע"י דיפלציה, הבנקים והתאגידים שיצמחו סביבם ינשלו את האזרחים מרכושם עד שילדיהם יתעוררו חסרי בית על אותה היבשת שאבותיהם כבשו"

    אי אפשר לשמר את זה להרבה זמן, אנשים שוכחים וכל הזמן הבנקאים ינסו באלימות לכבוש,הבעיה בזה שדור בא ודור הולך, מעסיקים אותנו בשטויות וזה עובד.

    אני לא יודעת כמה הידע שלך בהיסטוריה אבל הינה כמה עובדות , תראה את זה ואחר כך אשמח לתגובה בעניין, אבל תראה את הסרטון עד הסוף אל תתעצל.

    https://www.youtube.com/watch?v=oQ7Oase26SQ

    אני מחפשת סרטון שממש מראה את ההיסטוריה של המאה שנה האחרונות בכדי שתבין כמה נלחמו ובסוף הם נכנסו.. אם אמצא העלה אותו לפוסט..

    הגב לליאת שחר
    • היום זה לא כמו פעם

     פעם העולם היה סביב שליטה וכוח והיום סביב הרמוניה ושיתוף פעולה.
     השיטה הכלכלית היא פשוט עודף סרח מהעולם הישן.

     אגב גם לשיטתך אם אני טועה והעולם עדיין נמצא במצב של העדפה של כוח ושליטה אז התוכנית של פרסקו היה הופכת לפיאסקו כי אפשר לשלוט ביד רמה גם בלי כסף.

     תראי גם מה קורה למשל במחלוקת המדעית סביב האבולוציה – המדע כאן מפלג את העם לא מאחד אותו(הדת גם משמשת כאן כגורם מפלג – אני ניטרלי).

     אני מעדיף שלא המדע ישלוט(השכל) ולא אנשים תאבי כוח ישלטו(מה שעכשיו) אלא העם ישלוט(הלב).

     הגב להיום זה לא כמו פעם
     • ליאת שחר

      לצערי הרב אתה טועה זה ממש לא פעם,זה קורה היום ולא ממש טורחים להסתיר. ממשלות שולטות באנשים. על מנת להחזיר לעם את הכוח צריך מהפכה, אבל הפעם מהפכת ידע. ברגע שנפסיק לשחק את המשחק שלהם , לא יהיה להם כוח. ואז הם לא יוכלו לשלוט באף אחד יותר..חומר למחשבה; מצאתי סרט של תנועת צייטגייסט. למרות שהם אינם קשורים יותר לפרויקט ,בהחלט אפשר להבין מהסרטון הרבה על מה הולך בעולם. אגב הפרויקט קיבל במה קטנה בסרטון זה כי צייטגייסט בחרו להתמקד יותר בדרך שלהם שז'ק בהחלט מתנגד לכך – אפשר להבין למה.. זהירות סרט ארוך- כמעט 3 שעות- אבל זה יתן לך אינפורמציה ברורה מה הולך בעולם.. http://www.youtube.com/watch?v.....age#t=8413

      הגב לליאת שחר
      • ליאת אני ראיתי את כל הסרטים

       הויכוח ביננו הוא לא על ידע אלא על אמונה.
       את מאמינה שהדבר היחיד שהשתנה זה שעכשיו הדברים לא מוסתרים ועכשיו יודעים ואני טוען שמעבר לזה:
       השליטה של הממשלות נחלשת כי המצב הרוחני בעולם השתנה,כמו שציינתי בתגובה הקודמת.
       אנשים תמיד ידעו בצורה לא מודעת ששולטים בהם.
       נכון הם לא ידעו את הפרטים אבל עדיין הם קיבלו את זה באופן טבעי.
       הם קיבלו את מצב ה"אדון ומשרת".
       או שאתה אדון או שאתה משרת.
       היום הם לא מקבלים את זה ודורשים שכולם יעבדו אחד למען השני. מהמנהיגים הם דורשים שיעבדו לטובת העם.

       לכן ז'אק טועה. מדע זה סה"כ כלי.
       כסף זה כלי לא מהות.
       אם שמים את הכלי במרכז מפספסים את הרעיון.

       שימוש לא נכון בכלים יוצר אנטגוניזם לכלי.
       כמו שקרה לכסף – כלי מעולה אבל השתמשו בו בצורה שלילית.
       מדע כלי מעולה שהשתמשו בו גם למטרות שליליות כמו לכפות חיסונים,פצצת אטום כמובן,לשקר לאנשים עם האבולוציה(שבאנו מהקוף),החבאתם של אנרגיות זולות ומניעתם ועוד.
       נשק,כלי מעולה להגנה עצמית אבל אם משתמשים בו בצורה התקפית משניאים אותו.

       הגב לליאת אני ראיתי את כל הסרטים
       • ליאת שחר

        הבנתי אותך, יש אמת בדבריך. המדע הוא כלי שמשרת לטוב ולרע אין ספק. יש התעוררות גדולה וזה מצוין רק שלא נשכח מה המהות . אפשר להשתמש בכסף בצורה נכונה, כמו הדפסת כסף מגובה בזהב , וביטול מונופול יחיד .רק שצריך להבין שממשלות משתנות עם השנים, ואסור שישנו את החוקים. זאת אומרת שגם אם עכשיו הבינו את הטעות ,איך אנחנו שומרים את זה לעתיד . שום מדינה לא הצליחה לעשות זאת, וכל הזמן חזרו על טעויות. שים לב שהפרויקט מקיף ובולם עוד בעיה שאתה מתעלם ממנה. משאבים טבעיים שלאט לאט נגמרים. נניח ששינו את המערכת הכלכלית בעולם, נראה לך שמלחמות יפסיקו להיות? אם ראית את הסרטון של "המחבל הכלכלי, הייתה מבין שכל עוד כסף הוא תמריץ לאנשים , אז לא יהיה סיכוי לשנות דבר.
        אתה חייב לראות את זה: תגיד לי מה אתה חושב..

        http://www.youtube.com/watch?v=AUu-llSxPTs
        אני יודעת שהפרויקט זה משהו שכרגע אנשים עוד לא מוכנים אליו . ברור לי לגמרי שזה גדול עלינו בשלב הזה.. אבל אם כמו שאמרת יבוטל הדפסה של כסף בידיים פרטיות , והכוח יחזור לעם אז שלב הבא יהיה יותר פשוט . קל זה לא יהיה , אבל לאורך ההיסטוריה כל זכויות השחורים , נשים , ילדים , לא באו בקל , היה מהפכות שלמות והרבה הרוגים , אבל בסוף הצליחו. מי יתן ונשכיל לראות את האמת ולחפש אותה תמיד…

        הגב לליאת שחר
 • עופר

  אני אדם מסורתי אז אל תבין אותי לא נכון…

  הגב לעופר
 • אור

  הרעיון ממש נחמד אבל לא מקורי בכלל זה אותו פוזיטיבזם ממוחזר שלא באמת יגאל את העולם,מה שאנחנו צריכים באמת זה לשנות את הרצון של האנושות ולהפסיק לחשוב שרק המדע יפתור לנו את הצרות,אין תרופות פלא צריך לעבוד בשביל שיהיה טוב.

  הגב לאור
  • ליאת שחר

   יקירי , אני לא חושבת שהבנת בכלל מה המהות , תראה את הסרטונים שיש בכתבה ואת התגובות, גם שם יש סרטונים שמסבירים איפה הבעיה ולמה אנחנו צריכים שינוי, והכי חשוב , המדע הוא מצוין לנו, זה הדבר היחידי שמקדם אותנו באמת , לא הכסף. תראה ותגיד מה דעתך.. 🙂

   הגב לליאת שחר
 • האמת במטוטא שהאוטופיה שלי היא שנתחיל לעבוד יחד, שנקח את הטוב ונקבל את הטוב ביותרנאחד מהשני, גם אם זה ביקורת זה באחדות בכל מקרה. אז למצעא אחד את השנינו ולתת לתת מה שאינו שלנו, לאחר ולחבר וגם לקחת. אמרתי

 • אמיר

  עוד פרוייקט של ה NWO במסווה?! כל הצייטגייסט הזה נוצר כדי לערער את יסודות הדת שאולי יכולים להפריע לסדר הגלובלי השטני.
  או שלא ממש במסווה.
  עשו טובה,תעברו הלאה במקום לדון בזה

  הגב לאמיר
  • ליאת שחר

   אמיר היקר,
   תקרא תגובות קודמות לגבי סרטוני הדת של צייטגייסט.
   הם לא קשורים לפרויקט ונוס נכון לשנה האחרונה בגלל דעות כאלו.
   אם היית מנסה לראות את הסרטונים שהורדתי לכתבה לא היית מתנגד ככה.
   חבל שאתה לא מנסה אפילו וישר מביע דעה סתמית ללא הסבר.
   או בכלל מנסה להבין מה לא בסדר בעולם סביבך.
   חבל שכך.. יום מקסים.

   הגב לליאת שחר
  • בינתיים הדת לא מועילה בכלל

   ורק מזיקה לחילוניים.
   הדתיים תומכים בשלטון בשביל לקבל הטבות וזה לא מונע שום דבר משמעותי.
   עדיף שלא תסתמך על משענת הקנה הרצוץ של הדת בשביל שתעכב את ה nwo

   למשל השעון קיץ הטיפשי הזה.
   מה יצא מכל הבאלגן של הדתיים?
   עדיף כבר שהיה שעון קיץ קבוע ולא כל פעם משנים את השעה כמו תרנגולת בלי ראש שמסתובבת אנה ואנה.
   אם הדתיים לא מסוגלים לעמוד נגד ה nwo ולעשות שעון חורף
   קבוע אז מי צריך אותם?
   נדמה לך שהם עוזרים לך הם עוזרים רק לעצמם ובדרך מקדמים את הקנוניה הדתית שלהם.

   הגב לבינתיים הדת לא מועילה בכלל
 • דניאל

  מחנה ריכוז מתוק. הרכבת תביא אותכם לכל נקודה בעיר אבל אוטו לא יהיה לכם לברוח ממנה. תצטרכו לעשות זאת ברגל.
  מעשה שטן.

  הגב לדניאל
  • ליאת שחר

   דניאל היקר.

   נכון להיום אנחנו חיים בגטו. אנחנו פרות שכל הזמן חולבים אותם. אני לא יודעת אם אתה מודע לעולם סביבך, אך סדר עולמי חדש כבר פה ( מדברים על זה בחדשות כל הזמן)
   כמו התעודות זהות החכמות.. כמו תג ששמים על הפרות.
   זאת אומרת שמעבר לערים חדשות כבר כאן. תחפש בגוגל יש ערים שנבנו ע"י גורמים חזקים בתעשייה..

   ההבדל הוא שהכוח יהיה שלהם לא של העם.. נלך כמו כבשים לשחיטה.
   קשה להסביר לך על בכמה מילים למה ואיך.. אך אשמח לפרט אם תרצה לרכוש ידע על מה קורא סביבך לפני שאתה מביע דעה .
   ידע זה כוח לאדם להבין איפה הוא נמצא.. כשאתה מבין את האמת נשאר לך רק להפעיל את הראש , לעשות 1+1

   אשמח להסביר לך לעומק אם זה מעניין אותך..
   0543491044

   הגב לליאת שחר
   • דניאל

    ערים חדשות נבנו בישראל? ערי ונוס? אני ליברטריאן, ובשביל להכניס אותי לעיר כזו עם התנאים של האדון ההוא, צריך להעביר אותי סדנת חינוך מחדש באיזה גולג נידח. הסדר העולמי החדש הוא כאן, ולהכנס לעיר כזו זה לשתף פעולה עם הסדר הזה. זה מה שנקרא בעיני להיות כבשה מובלת לשחיטה. למדתי לא מעט על הסדר העולמי החדש ויודע היטב מה הולך סביבי. האדון פרסקו נשמע לי סוציאליסט אם לא מרקסיסט. זה נכון? הבנתי נכון? או שהוא קפיטליסט וליברטריאן?

    הגב לדניאל
 • אבישי

  הפרוייקט הזה לא נמצא בכפיפה אחת עם תוכניות

  היקום עבור בני העדם בפרט והאנושות ככלל

  בקצרה אתטמצט לכם את ההסטוריה הלא כל כך
  מובנת ומפורשת נכון לאור הניסיון והמעורבות
  "בתוך מה שאני קורא לו."מציאות העולם התחתון

  קצת קשה לעשות קפיצת מדרגה לאור כל ההתרחשויות וההסטוריה הארוכה של האדם עמוק בתוך בורות בת אולי מליוני שנים

  הגב לאבישי
 • אבישי

  המשך:

  "האדם נברא כ"בן אלמוות"
  .ומסיבות של חוסר נסיון התדרדר לתפקוד
  . "של "בן תמותה
  אם ננסה להבין באמת את כיוון האנושות בהצלבת אינפורמציה מספרי הדתות .מדע.הסטוריה .העידן
  החדש אפשר לראות תמונה שהאדם חייב לחזור לטבעו כפי שהמערכת החיסונית שואפת תמיד לריפוי הגוף
  מלחמת גוג ומגוג היא מאוד מפחידה אבל מאוד ריאלית ..היא קיימת בנבואות היא קיימת בנשק המחריד שנמצא בהשיג יד של מאות מיליוני פנאטים ברחבי העולם
  המודעות גם קיימת בסרטים של הוליווד
  ולא הייתי מבטל את יצרני הסרטים כמסר לאנושות
  בשורה התחתונה : אדם מואר חיי לנצח. ללא מחלות סבל ומוות . הוא עצמאי לחלוטין
  זה אומר שבכוחותיו הוא אינו זקוק מוצר שקשור להישרדות שלו ..לא מזון לא ביגוד .לא בית. זהו האדם כפי שנברא בימי בראשית. ההגנה היחידה שיש לו היא זרימה עם טבעו האמתי .זה טבענו העילהי כפוף להשגחה עליונה
  תשאלו את עצמכם אם זהו הפתרון היחיד שיציל מידית את כדור הארץ קצת קשה להסתגל לרעיון
  אבל זוהי התכלית שאף אחד מאיתנו לא יכול לשנות

  הגב לאבישי
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית