ראשי » היסטוריה ודת » אתם כאן

האם התפטרותו של האפיפיור קשורה בפרשיות התעללות בילדים?

האם התפטרותו המפתיעה של האפיפיור בנדיקטוס ה-16 קשורה במקרי התעללות מינית בילדים על-ידי כמרים בכנסיה הקאתולית?

 • מאת מנהל הפרויקט | 14 בפברואר 2013
 • 2,372 צפיות | 11 תגובות
עודכן לאחרונה: 14 בפברואר 2013

לפני כשנתיים התפרסמה ידיעה בכל ערוצי החדשות המרכזיים העולם שבה נמסר ששני ארגונים לזכויות אדם בארה"ב הגישו בקשה לבית המשפט הבינלאומי בהאג לחקור את האפיפיור בנדיקטוס ה-16 ושלושה מבכירי הכנסיה הקאתולית באשמה של "סיוע לדבר עבירה וטיוח" של מקרי התעללות מינית שבוצעו בילדים על-ידי כמרים בכנסיה.

עורכי דין וקורבנות התעללות מינית שבוצעו לכאורה ע"י אנשי כמורה הגישו אז תלונה רשמית לבית המשפט הבינלאומי בהאג וביקשו ממנו לחקור ולהעמיד לדין את האפיפיור בנדיקט ה-16 ושלושה מבכירי הואטיקן באשמת פשעים נגד האנושות במה שהם מתארים כ-"סיוע לדבר עבירה" ו-"טיוח" של עבירות מין שבוצעו בילדים על-ידי כמרים בכנסיה הקתולית.
כך על-פי ידיעה שהתפרסמה באתר העיתון New York times

התלונה

התלונה הרשמית שממלאת כמעט 80 עמודים שחוברו על-ידי שני ארגונים אמריקניים, המרכז לזכויות חוקתיות ורשת הניצולים של אלו שעונו מינית על-ידי כמרים, היא הפעולה המשמעותית ביותר שנעשתה עד כה שמטרתה הבאה לדין של בכירי הכנסיה ובראשם האפיפיור (שהתפטר) באשמת שיתוף, סיוע וטיוח של התעללות מינית בילדים שנעשתה על-ידי כמרים בכנסיה.

"הבכירים של הכנסיה הקאתולית שנכשלו ומנעו הענשה של פושעים אלו ומעשיהם," כך נכתב בתלונה, "זכו, עד כה, לחסינות מלאה ממעשיהם."

בכירים בואתיקן אמרו לעתים קרובות שההחלטות בנוגע לכמרים שהואשמו בהתעללות מינית בילדים נעשות על-ידי הבישופים ולא על-ידי היררכיית הואתיקן, ושהכנסיה מבוזרת מאוד ולא ריכוזית בהחלטותיה.

מי הואשם

בנוסף לאפיפיור בנדיקטוס ה-16, התלונה ביקשה להעמיד לדין את הקארדינל טרוסיסיו ברטון, מזכיר מדינת הואתיקן; קרדינל אנג'לו סודנו, מזכיר המדינה לשעבר והדיקן הנוכחי של קולג' הקארדינלים ואת הקארדינל וויליאם ג'יי לוודה, ראש הקהילה של דוקטרינת האמונה, הממונה מטעם הואתיקן לבדיקת מקרי התעללות מינית שדווחו על-ידי הבישופים.

סמל טוהר המידות בעיני מיליוני בני אדם

סמל טוהר המידות בעיני מיליוני בני אדם

האם האפיפיור התפטר בעקבות ההאשמות?

באתר ארגון ITCCS התפרסמה ידיעה ובה נאמר כי ההתפטרות המפתיעה של האפיפיור בנדיקטוס ה-16, התפטרות שגרמה להלם ברחבי העולם הקאתולי, נעשתה כצעד ישיר בעקבות בקשה לצו מעצר על-ידי מדינה אירופית כנגד האפיפיור היוצא.

המאמר מפרט צעדים נוספים בתלונה שהוגשה על-ידי הארגון בהם דרישה להחרים ולתפוס נכסים של הכנסיה הקאתולית בנוסף לדרישה לעצור את האפיפיור הפורש ובכירים נוספים.

לפי סעיף ה-"אודות" באתר, ארגון ITCCS הוא טריביונל אזרחי שהוקם במיוחד כדי להביא לדין אנשי כמורה שהואשמו בהתעללות מינית בילדים.

האתר הוקם לפני כשנתיים ככל הנראה על-ידי אדם בשם kevin annett.

באתר נאמר שהארגון חתם הסכם עם מדינה אירופית שלא ננקבה בשם, כדי לשתף פעולה בהבאתם לדין של האפיפיור ובכירי כנסיה נוספים.

בידיעה שהתפרסמה באתר נאמר כי:

"ההתפטרות ההיסטורית וחסרת התקדים של ג'וסף רטצינגר כאפיפיור השבוע, אולצה ע"י הפעילות של ארגון ITCC, שהוציא צו מעצר נגד טרצינגר וכן דרישה ציבורית להעברת רכוש ואחזקות הותיקן לציבור.
ב- 1.2.13 על בסיס עדויות שסופקו ע"י בית המשפט הציבורי לצדק (tcccs.org) הוכן צו מעצר לג'וסף רטצינגר על פשעים נגד האנושות וקיום קונספירציה פלילית.
צו המעצר יועבר ב- 15.2 ויאפשר לעצור את ג'וסף רטנציגר אם יכנס לתחום האירופאי (לרומא, הוא כרגע בותיקן)
מסמך דיפלומטי בנושא זה הועבר למזכירות הותיקן. זו לא הגיבה, אבל 6 ימים לאחר מכן האפיפיור התפטר.
חלקו השני של המסמך נוגע לרכוש הותיקן
הוחלט להמשיך באותם הליכים גם נגד יורשו של האפיפיור, הפקידות והכמורה הגבוהה של הותיקן."

מאחר ולא נמסרו פרטים נוספים או מסמכים רשמיים בנושא, צריך להתייחס למידע בזהירות ולהמתין לעוד נתונים.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=10885
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

11 תגובות »

 • ארנאלדו

  תודה, כתבה חשובה!
  נמתין ונראה לאן יתגלגלו הדברים.

  הגב לארנאלדו
 • רועי

  תודה על הכתבה!
  בהחלט מידע שכולם צריכים לבחון

  הגב לרועי
 • i

  ברוך ה' כל השקר מתגלה! תודהה רבה על הכתבה תמשיכו לפרסם את האמת ישר כוח.

  הגב לi
 • מישהוא

  מכוון שבדרגים האלו כולם סוטים נפילתו של האפיפיור הגרמני קשורה יותר למאבקי כוחות בצמרת של הNWO. זאת אומרת מאבק בין האליטה של האיחוד האירופי(גרמניה) ובין האליטה הבריטית\אמריקאית. שמסביר גם למה כל הסירחון על היצור מהBBC דלף לעיתנות .

  יותר מהכל המאיץ העיקרי לנפילתו של האפיפיור זה גם הדרישה של הבנק המרכזי של גרמניה להחזר של הזהב שנמצא בניו יורק שמין הסתם כבר נגנב…..

  מההבט המיקצועי להפיל אפיפיור זה השג לא פשוט בכלל!!!!
  אז כל הכבוד CIA וכל הכבוד MI6 ! (מעניין אם הם מחלקים בונוסים)

  http://www.infowars.com/german.....-york-fed/

  הגב למישהוא
 • ארנאלדו

  תודה אמת אחרת על פרסום מקדים של משהו שמתחיל להופיע גם בעיתונות המרכזית:

  דיווח: 'האפיפיור פרש עקב סחיטת כמרים הומואים'
  לפי העיתון האיטלקי "לה רפובליקה", ראש הכס הקדוש החליט כבר לפני חודשיים להתפטר מתפקידו לאחר שקיבל דו"ח חקירה שבו נטען כי אנשי כמורה הומסקסואלים נסחטו בידי גורמים עלומים. "הכול סובב סביב דיבר הגניבה ודיבר הניאוף"
  http://www.ynet.co.il/articles.....32,00.html

  למרות שזה לא בדיוק כמו שנטען בכתבה שלכם, העיתונות המרכזית עדיין לא יודעת את כל פרטי הפרשה, ובכל מקרה זה נשמע די דומה.

  הגב לארנאלדו
 • בגדול השמועה העיקרית בפורומים של אתרי חדשות אלטרנטיבים בעולם היא שהמאפייה בכבודה ובעצה סחטה את שלושת הקרדינלים ההומוסקסואלים(פדופילים?)
  לאחרונה בהחלט ישנה מגמה ברורה של חשיפות באתרי חדשות רגילים של דברים שלעיתים קוראים עליהם רק באתרים כמו "אמת אחרת" ודומיהם בחו"ל (כלכליסט על הקונספירציוות של הבנקים, בילדרברג נחשף ונתבע), אך אל תתנו לזה להטעות אתכם ולחשוב שהנה הגיעו ימות המשיח והכל נחשף לאט לאט וכל הקונספירציות בקרוב יחשפו לעולם .. כנראה שבראש הפירמידה לא תמיד כולם מסכימים על הכל והיות ויש הרבה סוכנים כפולים ומשולשים שם אז הדרך הכי טובה להפטר מ"המתחרה" היום היא לחשוף אותו בתור "אמרתי לכם הוא\היא\הארגון וכ'ו חלק מהקונספירציות"….חבל רק שנחשפים אמנם דרגים בכירים אך לא השפיץ של הפירמידה עצמו, אבל גם זה משהו אני מניח.

 • רון דרעין

  כעובדה, כל זמן שדתיים ישחקו כאילו מין לא מעניין אותם, יהיו המוני מקרים של התיללות והומוסקסואליות בעולם הזה. זה לא ברור?

  הגב לרון דרעין
 • אורסלה

  לא תאמינו מה הגרסה ששמעתי . שהאפפיור הגיע למסקנה שהדת היהודית היא הנכונה והאמיתית ביותר ורצה לפרסם את הדבר . מאחר והם הנוצרים טוענים "לכתר" העם הנבחר ולא העם היהודי, דבריו אלו של האפפיור היו כקוץ בעיניהם ולא יכלו לאפשר לאמת כזאת להיוודע מאחר והיה עושה מהפך בכל עולם הנצרות המונה רבים.
  כידוע במרתפי הותיקן נמצאים הרבה אוצרות של העם היהודי עוד מבית המקדש וגם ספרי קבלה עתיקים לרוב . הסברה שהאפפיור למד בספרים אלו וכך הגיע למסקנה .
  ענין הפדופיליה ושאר מהפכים, הם שיגרתיים למדי במחוזותיהם.

  הגב לאורסלה
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית