נצפה עב"מ מעל הר הבית, או שזה שוב הנאצים האלה…?

 • מאת כותב אורח | 31 בינואר 2011
 • 10,714 צפיות | 33 תגובות
עודכן לאחרונה: 18 במאי 2011

רבות נכתב כבר על עב"מים, אבל לא בהקשר שיוצג לפניכם.
החלטנו לכתוב על נושא זה כי הוא חשוב, רוב האנשים מולכים שולל ויכולת האבחנה היא כלי חשוב מאין כמוהו בימים אלו.
מעט מאוד חוקרים עסקו ועוסקים בפן הזה של סוגיית העבמ"ים ובשנים האחרונות נוצר גל אהדה כלפי תצפיות עבמ"ים, איזה צילום מזוייף
ואיזה אמיתי ?
האינטרנט מלא בסרטונים, דיווחים ומסמכים על עב"מים וכמו עדר טוב אנו שוכחים לבדוק מי יכול להרוויח מזה.
ההנחה שחוצנים קיימים או לא אינה מרכז העניין פה אלא, מי דואג להבניתה של דעת קהל עולמית בנושא הזה ?
מה אם כמעט כל הדיווחים על עב"מים הם בעצם דיווחים על טכנולוגיות שקיימות כבר בידי ממשלות וזרועותיהן השונות מזה עשרות שנים ?
ומה אם כל זה נועד למען מטרה גדולה יותר ? כמו ביטול הדתות, כמו יצירת היררכיה גלקטית שלא צריכה את אלוהים בתוכה, כמו יצירת דת עולמית חדשה אחת, או שנתחיל להאמין שחוצנים באים ויש על כל תושבי כדור הארץ איום חיצוני שדורש התגוננות עולמית, מה שמספק עוד לבנה בבנייתה של ממשלה עולמית חדשה.

בסרטון הראשון תוכלו לראות את מייקל שראט מדבר על מחקרו מזה 15 שנה, מחקר של אדם שאוהב את נושא התעופה וטכנולוגיות התעופה הסודיות שאינן מגיעות לידי הקהל הרחב דרך אמצעי התקשורת. תמונות, מסמכים, איורים וגם קצת השערות, והוא בכלל מדבר על טכנולוגיות שקיימות עד שנות ה 80 לערך. אתם יכולים לדמיין איזה טכנולוגיות קיימות כבר כיום ? אני לא. הייתי רוצה אבל גם זה לא העניין. עפ"י מייקל שראט 98% מהטכנולוגיות המיוחסות לחוצנים נמצאות בידי ממשלות. ניתן היום לטוס בעולם ללא דלק, ללא זיהום, ללא רעש ובמהירות בלתי נתפשת כמעט, וכל זה מתקציבים 'שחורים' של 400 מיליארד דולר (שאולי מסבירים את המינוס של הכלכלה האמריקאית), רק בארה"ב לבדה. תקציבים שמגיעים ממשלם המיסים, מעסקאות נשק וסמים של הסי.אי.איי וחבריהם..
מה עם רוסיה ? וסין ? וגרמניה ? יפן ? צרפת ? ישראל ?
הנה הראיון עם מייקל, ללא תרגום אך התמונות מדברות בעד עצמן

החוקר הכי טוב שהיה אי פעם (לעניות דעתי) וויליאם מילטון קופר, הזהיר עוד בשנות ה 90 מהשימוש שיעשו אותן כתות, ארגונים ואליטות בנושא החוצנים. הוא אפילו הראה שנשיאה של ארה"ב לשעבר, רונלד רייגן, שכתב את נאומיו של כותב הנאומים שלו, ולא פחות מ 6 פעמים הזכיר בנאומים את חיוניות האיום החיצוני על כדור הארץ, על מנת שכל העולם יתאחד תחת ממשלה עולמית אחת, על מנת שנוכל להתמודד עם איום שכזה.


קופר ידע היטב על מה הוא מדבר ולכל מי שרוצה לברור את המוץ מהתבן בעולם המידע – ביל קופר הוא הכתובת. (אגב, חודשיים לאחר נפילת מגדלי התאומים התנקשו בחייו, חצי שנה בערך לאחר שהתריע מפני פיגוע גדול שתבצע ממשלת הצללים של ארה"ב, על אדמתה, בשיתוף בן לאדן). כפי שנאמר – קופר ידע על מה הוא מדבר.
קופר גם נקב בשמות של חוקרים ומדענים שיצאו עם מידע על עבמ"ים על מנת "לעזור" לנו להאמין בקיומם. ואכן השמות בהם הוא נקב בשנות ה 90 עושים את עבודתם נאמנה עד היום.
מה לאלוהים ולזה ?
ובכן, עפ"י אידיאולוגית הכתות המוזרות הללו (בונים חופשיים, משפחות המלוכה, וותיקן ועוד), ברגע שנקבל את קיומה של היררכיה גלקטית, מי צריך את אלוהים ? אנחנו בני אדם שיכולים גם, להיות כמו אותם זנים משודרגים של אנשים גלקטים בעלי טכנולוגיות גבוהות ונשגבות, וטכנולוגיות אלו יכולות להיות בהישג ידינו. (לא משנה שהן קיימות כבר עשרות שנים ובשימוש ע"י ממשלות). אלוהים מתגמד לעומת האקסטזה הגלקטית, הגילוי המרעיש שאנו לא לבד. גם התחום של אאוגניקה מתקשר לכאן וליכולתו של האדם ליצור ולברוא את עצמו מחדש, טראנס-הומניזם. אדם משודרג.
"מנגד" (מעל הכל) – נמצא אלוהים שמכיל את כל האפשרויות בתוכו ובחר ליצור את הכל ובכלל זה את אדם וחווה ואולי עוד אנשים נוספים בכוכבים אחרים על מנת לאפשר גיוון אינסופי של חיים. אז מי הבוס ? חיזרים משודרגים או אלוהים ?
מי באמת יוצר ובורא, חברת מונסנטו שרושמת כמה פטנטים על זרעים מהונדסים או בורא עולם הגדול מכולם שברא זרעים קטנים עם מידע אינסופי שבמגע עם מים משחררים ידע בריאה של עץ שלם ? עץ שמניב פירות שמזינים אותנו, מרפאים אתנו, מרווים אותנו ומתקשרים עם הד.נ.א. שלנו כמו שצמחים אלוהיים יודעים לעשות.
אנשים (מכאן ומשם) שמצליחים לבנות כלי תעופה מדהימים, או אלוהים שנותן להם את יכולת החשיבה והביצוע ?
מכונת התעמולה עובדת ללא הרף על מנת שכולנו נתאים עצמנו לתפישה המקובלת (כמו ריטאלין לילדים), שנתקדם צעד צעד בצורה לינארית כי אנחנו קטנים ולא מבינים את מה שהאליטות רוצות עבורנו, הן הרי רוצות בטובתנו, לא ?
רק בשנה האחרונה הותיקן אישר את האפשרות לקיומם של חיים אחרים, סטיבן הוקינג צידד (בלשון המעטה) באפשרות זאת ומי אם לא האו"ם – מינה ועדה שתהווה ראש חץ לתקשורת עם חוצנים. גם נאס"א מצאה איזה זן של חיים שיכול לשרוד בתנאים בלתי אפשריים.
מתווי דעת הקהל העולמית מכינים אותנו להיררכיה גלקטית. בה אנו מתגמדים יותר אך יובטחו לנו ניסים ונפלאות, ע"י אותן ממשלות שמסתירות את הטכנולוגות הללו כבר שנים ר

בות. אני בוחר לא להאמין להן.
אני מתערב איתכם (ולמי שמשוטט באינטרנט הרבה זה לא סוד) שבקרוב נשמע ונדע, נקבל "הוכחה" לקיומם של חוצנים.
תכלס, אז מה אם יש חוצנים ? וזה גם די הגיוני שיהיו עוד חיים ביקום. האם אנו עדר שמאמין לכל מה שאומרים לו ? הטמבלויזיה והרעדיו והתשקורת בכללותה ?
זה כבר לא סוד שלגרמנים הייתה טכנולוגית תעופה (בכלי תעופה מסוג דיסק) עוד במלה"ע 2

תמונה של עב"מ "אמיתי" מייד אינ ג'רמני

ומייד לאחר תום המלחמה, ולאחר מבצע "מהדק נייר" הפלא ופלא – דיווחים על עבמ"ים החלו להופיע במקסיקו ודרום אמריקה. החל משנות ה 50 הדיווחים רק גוברים. האם זה מפתיע שבמבצע "מהדק נייר" הועברו טובי המדענים בעולם של אותה התקופה לשטחה של ארה"ב ולדרום אמריקה (וכפי שלמדנו – נאצים רבים מצאו מקלט במדינות דרום אמריקה), ומייד אח"כ התחילו להגיע דיווחים על כלים ואורות מוזרים בשמיים ? ומה לגבי תמונה כמו זאת, מארה"ב, נראה כמו עב"מ לא ? עם ראשי התיבות של חיל האוויר האמריקאי עליו..

וזה אחיו האמריקני

והנה סרטון שצולם לפני כמה ימים, בירושלים, מעל הר הבית. סרטון שצפו בו כבר כ 85,000 אנשים. כזה שאפשר להתווכח אם הוא אמין או לא, ערוך או לא, ואני אומר, זוהי הסחת דעת. זה לא משנה אם הסרטון אמין או לא. אפילו אם יש בעב"מ חייזרים מכוכבים אחרים. חשוב לדעת שטכנולוגיות שכאלו נמצאות כבר עשרות שנים בידי ממשלות ומוסתרות מאיתנו. וזה בטח לטובתנו, כי האליטות דואגות לנו שלא נדע יותר מדיי בפעם אחת. זה עלול להבהיל אותנו.

עדכון 1.2.11 – לגבי הסרטון הזה, ככל הנראה מדובר בזיוף.

והנה אחיו הקטן, שצולם ע"י קבוצת תיירים

אז אולי זה אמיתי ואולי לא, אולי זה ערוך, ואולי אלו הם באמת חוצנים. הנקודה היא ההסתרה של מידע חשוב מאין כמותו לכלל המין האנושי, ע"י ממשלות ועושי דבריהן. אנרגיה חופשית על סוגיה, טכנולוגיות תעופה, פתרונות רפואיים פשוטים למחלות קשות, מים נקיים לכולם, מזון בריא לכולם וכולי – סוג של אוטופיה שכותב שורות אלו מאמין שהיא אפשרית. אולי אני תמים. ואולי לא ?
אגב, הנה קישור לכתבה מאתר חיל האויר הישראלי על טכנולוגית אנטי גרביטציה שנמצאת בפיתוח (ואולי כבר פותחה ?)
ואחרון חביב, הדובדבן
חשוב לראות את כל החלקים, אחרת עזבו

http://www.youtube.com/watch?v=DaqwuLnON88

הבהרה
מילים אלו נכתבו מאהבה ודאגה, ללא כוונה לפגוע אלא בכוונה לפקוח
הכותרת מניחה כי דתיים יודעים מי הבוס וחלק מהחילונים שכחו

המאמר נכתב ע"י צוות אהבה 528, אתר אחות לפרויקט אמת אחרת, ואנשים שהם כאחים לי.

מידע נוסף:
הדיון על העב"מ שנצפה מעל הר הבית, בפורום הפרויקט

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=6369
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

33 תגובות »

 • צידוני

  כתבה מעניינת. אני חושב שזה הנאצים האלה… 😉

  הגב לצידוני
 • freethinker

  תודה רבה לכם,

  זהו אכן נושא חשוב ומעניין שמעטים האנשים שעוצרים כדי לחשוב מי עומד מאחורי כל הפרסומים על עב"מים (והרי ידוע שכל אמצעי התקשורת עושים את דבר הבוס שלהם), מי המרוויח מכל העניין?

  אני שמח שלקחתם חלקים מהפאזל שנכתבו בפורום וארגתם אותם לכתבה עניינית ומעניינת, ההנחה המרכזית שלכם חופפת כמעט בשלמות להנחה שלי של התהליכים שקורים בנושא זה כיום ( http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p11570 ).

  הגב לfreethinker
 • רון

  הסרט המצויין
  I know what I saw
  בתרגום לעברית

  http://hot.ynet.co.il/home/0,7340,L-8719,00.html

  הגב לרון
 • רון

  אבל מה עם תמונות של עב"מים מלפני הנאצים ?

  1929 קולורדו ארה"ב

  http://www.ufo-photos.com/67

  1927 אורגון ארה"ב

  http://www.ufopictureblog.com/.....Oregon.htm

  הגב לרון
 • freethinker

  רון,

  אף אחד לא טען שרק הנאצים הטיסו צלחות מעופפות, הטענה הייתה שעם הגיעם של הנאצים לארה"ב (והקמת נאס"א על ידיהם) התרבו התצפיות של עצמים לא מזוהים בשמי ארה"ב ודרום אמריקה.

  בלינק שצרפתי בהודעה הקודמת שלי (תגובה מס 2), יש דיון ביננו שבו "גילינו" כי היו כלי טייס בלתי מזוהים כבר במאה ה18!! כמובן שאז היו גם כלי טייס מעופפים (צ'פלין או בשמם היותר מעניין: ספינות אויר), מי שלא ידע על קיומם (והיו אנשים באותה תקופה שלא ידעו שהעולם הוא עגול) וראה אותם עפים באויר היה יכול בקלות לחשוב שהם נהוגים בידי יצורים מעולם אחר.

  הדבר שהכי מעניין הוא שעם כל השתכללות הטכנולוגיה מאז המאה ה18 והמצאות חדשות לבקרים של מצלמות משוכללות עדיין אין צילום טוב אחד של חוצן או עב"ם (שלא נהוג בידי בני אנוש), תמיד התמונה לא בפוקוס או כל תירוץ אחר, למרות שיש מצלמות באיכות גבוהה שמצלמות כל הזמן בהמון מקומות, גם בהר הבית. זה משום מה מזכיר לי את הצילום היחיד ששוחרר לגבי הפגיעה של הטיל (סליחה לכל הקוראים ששומעים פעם ראשונה שזה לא מטוס) שהתנגש בפנטגון, למרות שהמקום מלא במצלמות איכותיות שמצלמות כל הזמן.

  לגבי הצילום מהר הבית, הייתי שמח אם תעשה DEBUNK לDEBUNK הזה: http://www.youtube.com/watch?v=cHOc35nmUDk

  לגבי כל תופעת העב"מים (ובעיקר החוצנים כי עצמים בלתי מזוהים תמיד יהיו), ניל טייסון אומר זאת טוב ממני: http://www.youtube.com/watch?v=Rz23v6aosjU

  הגב לfreethinker
 • רון

  אני לא מכיר את הסיפור בשמי ירושלים מספיק לעומק אז אני לא יכול לקבוע.

  שב ותצפה בחלק השני של הסרט המתורגם לעברית בתגובה הראשונה שלי

  במאה ה18 לא היו ספינות אויר
  הצפלין הראשון עלה לאויר ב1900 ל18 דקות (עפ"י וויקפדיה)

  התמונה מ1927 נראית לך כמו צפלין ?

  אין צילום טוב אחד של חוצן ?

  הנה מספר צילומים של אותו חוצן הידועים באותנטיות שלהם
  http://ufocasebook.com/caponi.html

  הגב לרון
 • רון

  עוד אחד מעניין הוא של גופת "התינוק החייזרי" – יש גופה פיסית
  (אני פחות מכיר את הפרטים)

  http://richplanet.net/detail.php?dbindex=77

  http://www.youtube.com/watch?v=xBWFqR3cYDw

  http://www.youtube.com/watch?v=AHtWZXX55FY

  הגב לרון
 • freeThinker

  רון,

  אתה צודק לחלוטין, הצפלין הראשון עלה לאויר בשנת 1900, שלידיעתך זה עדיין המאה ה18 🙂
  לפני הצפלין היו כדורים פורחים. כוונתי הייתה להראות שמשום מה עד שהאדם לא כבש את המרחב האוירי ה"חוצנים" לא ראו טעם בלבקר אותנו (אולי הם לא חשבו שאנחנו מאיימים עליהם אם אנחנו אפילו לא יודעים להתרומם מהקרקע?).

  ציורי מערות של צלחות עגולות כהוכחה לקיומם של חוצנים זה די פתאטי, בערך כמו להגיד שאם כתוב בתורה שמשה הכה בסלע ויצאו ממנו מים זה תיאור מדויק של מה שבאמת קרה. תגיד לי מה הקו הדק שאתה מאמין שצריך להאמין לעדויות הסטוריות ומה אתה מכנה עדויות מהימנות ומה לא כדי שנוכל לבנות טיעון (כל אחד מהזוית שלו) מנצח סביב הממצאים.

  לגבי הדנ"א שמוכיח שאיזו גולגולת לא מכאן, הרי אם תסתמך על לורד פיי כולנו "לא מכאן", הדנ"א שלנו מורכב מכרומוזום אחד "כפול" שאוחה משני כרומוזומים לאחד, הדבר (עפ"י לורד פיי) נעשה ע"י חוצנים. כלומר הגולגולת תומכת בתיאוריה שלו שאנחנו עבדים שנוצרו ע"י יצורים נעלים מאיתנו כדי לשרת אותם, כלומר כולנו מהונדסים גנטית, כולנו חוצנים. סלח לי אם אני אקח את הממצאים שלו (שבמפתיע, או לא תומכים בתיאוריה שלו) בערבון מוגבל. אתה רשאי להסתמך עליו כאורים ותומים, הוא אכן יחיד במינו בהשערות שלו, לטובתו יאמר כי אי אפשר להגיד שהוא גנב את התיאוריות שלו ממישהו.

  לגבי התמונות של ה"חוצן", אתה קורא לזה איכות טובה? זו האיכות שאפשר ללמוד ממנה משהו? תנסה להגדיל את התמונה פי 2 וכבר היא נהיית מטושטשת, פולרואיד זה לא בדיוק סוג התמונות שאפשר לעשות איתן משהו, אני דיברתי על תמונות דיגיטליות שאפשר לשחק איתן הרבה יותר. ובכל מקרה התמונה יכולה להיות הכי אותנטית בעולם אבל העצם שצולם שם יכול בכיף להיות בובה. על צילום וידאו מישהו שמע או שזה כבר לא נמצא בין רודפי העב"מים מאז נחשף הבלוף של ה"יטי" והבלוף של "נסי" מלוך-נס? אם יש מפגשים יומיומיים (כפי שרבים טוענים) עם חוצנים, מדוע אין וידאו ברמה סבירה (לפחות כמו שמצלמים איזה ח"כ לא חשוב) שאפשר להראות כהוכחה לקיומם?

  לגבי יצור הקטן ההוא שחלק חושבים שהוא קוף, חלק חושבים שהוא החוליה החסרה וחלק משוכנעים שהוא אי.טי, האם אתה מכיר את TREE-MAN וELEPHANT-MAN, הם מוטציות אנושיות חיות ונושמות (ומצולמות בוידאו!!!) שאם היית פוגש בהן בתנוחה מסויימת היית יכול לחשוב בקלות שהם לא מפה, אין זה אומר שזה היה נכון. אני לא אביא את הסרטון של "איש הפיל" משום שהוא מזעזע מדי, אבל הנה הסרטון של "איש העץ" (שמזעזע קצת פחות): http://www.youtube.com/watch?v=DStwXsmZ3OE

  ומה אתה חושב על מה שאמר ניל טייסון? האם הוא מוקצה אצל ציידי העב"מים?

  הגב לfreeThinker
 • shai528

  שלום לכם
  לא מבין על מה ההמולה. אף אחד כאן לא שולל קיומם של עבמ"ים, כולל חוקרים שחוקרים את זה מהרבה זויות. והעניין הוא בעצם הסילוף, השקרים וההבנייה התודעתית שמצעים על אוכלוסיות בקנה מידה גדול. חלק מהדברים כתובים בפוסט למעלה וברור לנו שזה רק קצה הקרחון. היכולת שיש לכלל האנושות כיות היא כנראה מדהימה וחבל שזה נשמר בידי מעטים.
  למי שחקר ובדק, יש גם עדויות וראיות על קשרים של ממשלות עם חוצנים וטכנולוגיה ברוורס (שם כינוי) ששומשה במשך השנים ע"י אותם ממשלות. כך או אחרת, עדיין, הכי טוב הוא בילל קופר שממש עוזר לפתוח את העיניים והאוזניים וגם קצת את החוש השישי. רון – תראה ששמות שקופר נתן לפני כ 15 שנה כמפרסמי העבמ"ים הם היום אנשים להם אנו מקשיבים בנושא העבמ"ים, אי אפשר להתעלם מזה. (הוגלנד הוא אחד מהם). ועדיין זה לא שולל את קיום העבמ"ים. בראיון עם מייקל שראט (ויש עוד ברשת) הוא מראה טכנולוגיות ומסביר עליהן קצת והוא עושה בסה"כ עבודה טובה. גם הוא אומר שרוב כלי התעופה המדהימים והחיצוניים הללו הם בעצם טכנולוגיות קיימות בידי ממשלות כבר שנים רבות. זה העניין. לגבי חוצנים – נתעסק איתם כשיגיעו אלינו.
  ואגב – קודקס אלימנטריוב יותר חשוב תכלס. ראיתי סרטון עכשיו על איך החקלאות בעירק נסמכת כיום בעיקר על ארה"ב. בעירק התחילה חקלאות מדהימה לפני שנים רבות. מקור לזרעים רבים שכרגע בשליטת מונסנטו. אנחנו מדברים על עבמ"ים והם לוקחים לנו את האוכל, וואלה יופי.
  ברכות, שי

  הגב לshai528
 • רון

  1900 זה סוף המאה ה19 , תחילת המאה ה20

  צפיתי בקליפ של ניל טייסון –
  הוא מתעלם מכל העובדות
  שיש בחלק השני של הסרט I know what i saw
  וזה לא אנשים שרואים אורות…
  וגם הקליפ הקצר הזה

  http://www.youtube.com/watch?v=Cu1B0r3EY_8

  זה גם מצטרף לנושא לוייד פיא
  אתה תראה איך הקהילה המדעית התרחקה מלבדוק את הגולגולת הזו כמו מאש

  אתה מבטל את זה שבדיקות הדי.אנ.איי מוכיחות שזה די.אנ.איי חייזרי כלומר אין כזה בכדור הארץ
  אני לא מסתמך על מה לויד פיא משער.
  הבדיקה המדעית (שסוף סוף נעשתה) היא חד משמעית זה לא אולי, אין כאן מקום להשערות.

  הצילום מ 1870 נראה כמו כדור פורח עם סלסלה ? בחייך.

  ציורי מערה פרה היסטוריים של חוצנים – לא רק כלי תעופה
  שמתגלים במקרים מאוד נדירים ולא אופיינים לשאר הציורים הם פאתטיים לדעתך ?!
  מאיפה בה לו צורה שנראית כמו חליפת חלל 6 אלף לפני הספירה? ובשתי מקומות זה מופיע אלפי קילומטרים אחד מהשני (הודו וצפון אפריקה).

  לגבי תמונות חוצנים
  אני משער שהם לא רוצים להיות חשופים בצורה ישירה
  ולכן התמונות הם לא ברמת ראיון חבר כנסת

  תצפה בראיון החוצן שהוגנב מאיזור 51
  http://www.youtube.com/watch?v=a7uqP46zdsA

  והאנליזה של הסרטון
  http://www.youtube.com/watch?v=QZ0seaRo3X4

  אין טעם לדיון אם אתה לא צופה בחלק השני של הסרט
  ובהרצאה של לויד פאי (אני לא מנסה סתם להטריח אותך)

  למי אני מאמין ?
  ל400 + אנשי צבא ובטחון מכל העולם שפתחו את הפה בפרוייקט חשיפה.
  הם לא הרויחו כלום מלפתוח את הפה ההיפך.

  הגב לרון
  • freeThinker

   רון,

   אתה צודק, בלבלתי שני תאריכים, המאה ה18 התייחסה לכדורים הפורחים ולמתי התחילו להשתמש בהם, הטיסה המאויישת הראשונה בהם הייתה ב1783, הרבה לפני האחים רייט. אכן התמונה לא נראית כמו כדור פורח אבל אני מעדיף לא להיכנס לדיון על מהימנות תצלומים או אפילו על מהימנות ציורי קיר, אתה יכול להסכים איתי שיש אינטרס (למישהו בעולם) לזייף גם ציורי קיר, בטח אם מצויירים בהם דברים "לא רגילים".

   בקשר למה שלורד פיי מצא לגבי הדנ"א של הSTARCHILD SCULL, קשה לי להאמין לממצאיו אחרי שהוא המציא את "תיאוריית ההתערבות" וכל מה שהוא צריך (כמו שדרווין צריך את החוליה החסרה) כדי להוכיח את נכונותה זה דנ"א חוצני, יכול להיות שהוא מצא אבל עדיין קשה לי להאמין לו, אתה לא חייב אבל אם יש לך עדויות למישהו אחר (שלא פיתח תיאורית אבולוציה חדשה) שמצא דנ"א חוצני אני יותר מאשמח לשמוע וללמוד על ממצאיו. ושוב, לי זה קשה להאמין, אין זה אומר שדבריו לא נכונים, הם רק לא מספיקים עבורי.

   לגבי זה שחוצנים לא רוצים חשיפה, אני יכול רק לגכח. אם הם לא רוצים חשיפה אז שיפסיקו לטוס, כביכול, בכל העולם ולהשאיר עקבות לקיומם. אני חייב להגיד לך שטיעון כזה טרם שמעתי, כבר שמעתי על כך שהם לא יראו לבן אנוש בתמונה גם אם הם מצולמים (שזה שטויות משום שהם אמורים להראות אם מכונה עוברת על הצילום) וגם שהם בלתי נראים, אבל זה שהם ביישניים זו פעם ראשונה 🙂

   את ההרצאה של לורד פיי ראיתי כבר לפני כמה חודשים, את הסרטון על החוצן שהוגנב אני אשתדל לראות היום.

   לגבי למי אתה מאמין, זו זכותך וגם הגיוני שתאמין לאנשים עם דרגות על הכתף, הם נראים אמינים יותר, לא סתם הם מצליחים לשכנע אנשים רבים בדבריהם, למשל שמלחמה זה דבר הכרחי. אבל תחשוב על זה מנקודת מבט אחרת, מי יש יותר סיכוי שישקר (לאו דווקא ביודעין, יש שיטות לשכנע אנשים שהם אכן ראו מה שהם מספרים שראו), חקלאי בן 60 או אלוף בחיל האויר? למי לדעתך יש אינטרס לשקר (או מנקודת מבטו, להפיץ אתץ האמת)? למי יש יותר סיכוי ששטפו את מוחו?

   ועדיין, אני לא טוען שעב"מים אינם קיימים, אני מודה שהם קיימים ותמיד היו קיימים. עצמים לא מזוהים הם כאלו למישהו אחד ולא למישהו אחר. אני נגד החיבור הכל כך טבעי ומעצבן של עב"מים עם חיים מחוץ לכדור הארץ. יכול להיות שיש חיים מחוץ לכדור הארץ, זה אפילו די הגיוני, יכול להיות שיש חיים בתוך כדור הארץ, מתחת לאדמה, גם זה יכול להיות הגיוני, אבל לא הגיוני לי היחסים של אהבה שנאה שלהם, רגע אחד הם טסים בכל העולם ומגלים את הטכנולוגיה שלהם לכל מיני ארגונים "שחורים" ורגע אחרי זה הם לא רוצים להצטלם ומעדיפים להיות "עמומים", בערך כמו העמימות הגרעינית של ישראל, זה לא הגיוני בעיניי. וגם אם יש אינטרס לאותם חוצנים להישאר באפלה, מה האינטרס של כל מי שמתעסק בגילויים להשאיר אותם באפלה? על ביקור של ליאונרדו די קפריו בישראל יש 500 מצלמות פפראצי עם עדשות שיכולות לראות זבוב במאדים, על קיומו של חוצן (שהצלם בטח יקבל בוכטה נאה לכיס) במשך עשרות שנים (או אלםים לפי טיעונך) לא הצליחו להביא עדות חותכת אחת? ואני לא מכניס את התקציבי עתק שיש לכל חוקרי החוצנים וקרנות המחקר בנושא, זה לא הגיוני בעיניי שאין צילום וידאו (או סטילסים ברזולוציה מספקת) של חוצן אחד לרפואה, והרי הטיעון הוא שיש המוני חוצנים כל הזמן בכל חור בעולם, אז מתי תצוץ תמונת הפפארצי של אי.טי? יש לי הרגשה שבקרוב, וזה לא יהיה סתם צלם, בערך כמו שקמפלר לא במקרה צילם את "רצח" רבין. יאללה, שיתחילו כבר את התסריט, אני במתח מי מנצח בסוף 🙂

   הגב לfreeThinker
 • A&Y

  הבהרה למי שלא מכיר את ביל קופר (וחבל שכך):
  ביל קופר נודע בהרצאותיו הרבות לפני שנת 1992 כתומך נלהב של עבמ"ים. ביל דאג לתעד את כל המידע שהגיע אליו בדרגים בכירים בצבא והסי.איי.אי. בתור איש יוצא צבא ש"חזה" בעב"מ, היו הרצאותיו נפוצות בקרב הקהילה ה"עבמי"סטית" בארה"ב.

  אחרי מחקרים עמוקים הבין קופר שהולך שולל וחזר בו מאמונתו שהם קיימים. ביל קופר הבין (ואף הטיף לעיתים רבות…) שעבמ"ים הם ככל הנראה כלי נוסף במשחקי המוח והכוח של הממונים על העולם.

  הגב לA&Y
 • shai528

  ואגב, גם ביל קופר לא שלל לגמרי את קיום החוצנים. גם מייקל שראט (הבחור הצעיר מהראיון). ותכלס, יש מצב שהם קיימים עפ"י כל הראיות והעדויות ואף נמצאים כאן לעיתים יותר תכופות במאות ועשרות שנים האחרונות. מי שמחזיקים בטכנולוגיה משתמשים גם בידע שיש להם על מהלך הענינים ברמה עולמית על כל הכדור ויש מן הסתם הרבה אינטרסים. ראו 'גברים בשחור' . למשל…

  הגב לshai528
 • shai528

  ואגב רון, אתה צודק לגמרי בהקשר של הקהילה המדעית שהתרחקה כמו מאש, מהגולגולת. זה עלול לשנות להם את כל ההסטוריה שהם בנו להם ולנו. מעניין מה דארווין עושה בקברו, מחייך ? מתהפך ?

  הגב לshai528
  • A&Y

   …חבל שדארווין היה נצר למשפחות האילומינטי…נישואין בתוך המשפחה וכאלה…

   הגב לA&Y
 • יוני

  תשמעו הווידאו הזה מה-זה לא אמין.
  האורות נראים כתמונה… יש שם לאנשים שהעלו את 3 הווידאויים?
  מסכים אם ניב, יש לנסות ולחשוב כמה צעדים קדימה, כל הקמפיינים האלה "אני יודע מה ראיתי" ו "אני רוצה להאמין" נופלים בדיוק לשיטות האליטות לתמרן המונים.

  הגב ליוני
 • נתן נאור

  שלום רב

  אני יכול היום להציג את עצמי כ'חוקר עבמ"ים' לא רשמי, שמתעסק עם זה כ 34 שנים.
  זה התחיל בגיל 13 – 1979 בקיץ, כאשר אני ועוד 2 ילדים, בן ובת ראינו 2 'כלים'= עבמ"ים אחד אחרי השני בלילה בהיר ביותר.
  הרעיון הוא שזה הצית בי את הנדרש לעניין החקירה העצמית ובסופו של דבר להגיע להבחנת הלב והאמונה שהם תמיד, תמיד מעל הדעת.
  אני מקבל את כל מה שכתוב בכתבה הנ"ל ויש לי עוד כל מיני דעות משלי שכרגע אני לא מוצא לנכון לפרסם…מכל מיני סיבות השמורות עימי.
  יש צד רוחי, מאד מאד גבוה ונשגב ממה שאנו כרגע יכולים לתפוס ע"י השכל וההיגיון שלנו. זה הצד שמרגישים אותו ועדיין אין לנו את הכלים למדוד אותו. אותה נשמה מפורסמת ששוכנת בתוכינו ומתיחסים אליה , לא סתם: ניצוץ מאלוקה.
  אני מתייחס לכח העליון כ -" הבורא " כגישת הקבלה.
  הוא קיים ומקיים את כל מה שקיים כל הזמן באהבה הכי טהורה שיש ואין לנו תפיסה בו.
  ממנו יתברך משתלשלים כלל העולמות לכיוון שלנו שנמצא כיביכול ברמה הנמוכה ביותר מבחינה אנרגטית, מימדית וכל שאר העולמות שבין העולם הזה ועד הבורא מוסתרים מאיתנו. יש לזה סיבה.
  יש ברובדים השונים של כלל העבמ"ים שנצפים מאז ומתמיד כל מיני סוגים:
  1) עבמ"ים של אותם גופים שנכללים כולם בפירמידת השליטה של ה'אילומינטי-בוייס'.
  2)יש עבמ"ים ,פיזיים של כל מיני תרבויות מפותחות.
  3)יש עבמ"ים שהם חצי טכנולוגיים וחצי אורגניים ובעלי אינטיליגנציה עצמית.
  4)יש כאלו שהם ממש ישויות והם לא פיזיים אלא אור ואנרגיה בלבד.
  כולם כולל כולם הם חלק מהבריאה ומה באמת היה בהר הבית , אני לא מרשה לעצמי לומר שאני יודע מה זה!!!
  מה שכן אני מרשה לעצמי ורואה כחובה כלפי כל אחי בני האנוש, הוא לומר כך:
  " עכשיו שאנחנו רואים כל מיני תופעות בלתי מוסברות עם ביצועים שהם מעבר לתפיסה שלנו. בואו לפחות נלמד את השעור הגדול של, להבין שמה שמספרים לנו בכל המדיה הנשלטת , זה בעצם מה שמתאים למישהו להגיד לנו. ז"א , כדאי לכל אחד להבין ומהר שהמדיה נשלטת…וע"י כך שולטת על מה שנחשוב או נדע.
  להבין שיש הרבה יותר ממה שאומרים לנו ובכלל מהנגלה לעין.
  לפתוח את עצמינו לאין סוף אפשרויות ולהבין שרב הניסתר על הניגלה.
  לא לפחד יותר מכלום!!!
  כי רק בגלל שאנחנו באמת כל כך חזקים. בדיוק מהסיבה הזו הם צריכים את כל כלי השליטה והשקרים והשחות הדעת. בגלל שביום שהם יפסיקו…לרגע, אנחנו כולם ננסוק מעלה והם יטבתלו מאליהם…
  יש עוד תהליכים שאנחנו רובינו אמורים לעבור ובעתיד הקרוב דברים ילכו וישתנו…
  אני לא ממליץ לאף אחד לפחד משום דבר, נהפוכו, שימו את האמונה והביטחון בלב , תמשיכו לצעוד קדימה ביושרה, שימחה ,אושר ואהבה, אל תפגעו באף אחד , גם לא ברע כי בעצם הוא לא רע.
  תנסו לחיות ב'דאהרמה' במקום ב'קארמה'…
  והעתיד שלנו עולה על כל דימיון…
  🙂
  זה על קצה המזלג…
  נתן נאור

  הגב לנתן נאור
  • b5

   מסכימה עם כל מילה…
   הערת צד – מי שמתואר בתנ"ך כיהוה הוא לא ישות אחת וגם לא "הבורא" אלה מספר ישויות, חייזרים אם תרצו – שאחת מהן הייתה די עצבנית ונקמנית, האחרות פחות.
   כולנו בוראים וכולנו אלים וזה הכח שמנסים לגרום לנו לשכוח – אם אלים שוכחים שהם אלים וחושבים שהם חסר אונים וחסרי משמעות – מהיותנו אלים אנו הופכים בדיוק לכאלה עד שאנו נזכרים ולוקחים את הכח חזרה.

   הגב לb5
   • א,מ,ד

    בשם איזו סמכות את קובעת שמי שמתואר בתנ"ך הוא לא ישות אחת? אנחנו לא אלים ולא בוראים ולכן כולנו נמות בסופו של דבר "אדם להבל דמה ימיו כצל עובר" אם אדם מכיר את מקומו כנברא הוא יכול להתחבר לבורא ולקבל משמעות מעצם זה שאלוק' כ"כ גדול שברא בריאה מופלאה כל כך מנשים אותו באופן אישי כל שנייה ושנייה

    הגב לא,מ,ד
 • נתן נאור

  http://www.facebook.com/l.php?.....38;h=ad8f9
  מצטער על שגיאות הכתיב.
  ועכשיו בוא נחשוב רגע.
  כל הציורי מערות ובכל התרבויות כל מה שמופיע בענייני עבמ"ים, הכל שקר ?
  או שמא 'אילומינטי-בוייס' כבר מאז ומתמיד בנו להם את התשתית לעבוד עלינו היום ?
  האם הציידים שצדו באפלו בתקופת האבן וציירו את הצייד בתוספת דמויות עם חליפות…היו משל האילומינטי? רצו פרסום? או שפשוט ציירו את מה שהם ראו בעינים קצת יותר תמימות מהיום?
  האם תאורים של מרכבות אש לא נראה לכם שפה של מי שחי אז ולא יכל להגיד חללית? בדיוק בתקופה שאפילו לא ידעו מה זה חלל?
  האם יכול להיות שיצרו אותנו מכל מיני DNA של כמה סוגי ישויות, יצורים ורק עכשיו הגענו לשלב של לילות כיתה?
  זיכרו את עצמכם לפני 5, 10 או 20 שנה. משהו שונה?
  זו התודעה שלכם שגדלה…כל השאר היתחלף, אפילו גופכם כולו, כל התאים של אז מתו ויצאו מהגוף ובמקומם יש חדשים.
  🙂

  הגב לנתן נאור
 • גיל

  א. עבמים אלה עצמים בלתי מזוהים… גם בלון שתראה באוויר ולא תדע שהוא בלון נחשב בעיני כל מי שלא מזהה אותו כעב"ם, כך שעבמים קיימים…
  ב. אנשים שנדבקים בתאוריות מסיפורים, סרטונים, ספרים ומעשיות מפה לאוזן זה אנשים בורים – אי אפשר להסתמך על משהו בעיוורון מוחלט עד שלא נחשפתם אליו אתם בעצמיכם.
  ג. גם הכתבות באתר הזה לא מוכיחות כלום, הכל יכול להיות מבויים וסתם המצאות של אנשים שמשעמם להם בחיים או בעלי אינטרסים כלשהם.
  ד. תסמכו אך וורק על החושים של עצמיכם, מה שראיתם וחוויתם במו עיניכם… אחרת אתם עוד כיבשה בעדר

  הגב לגיל
 • לפי דעתי הסרט מירושלים הוא חלק מקמפיין וירלי לסרט החדש הקרב על לוס אנג'לס, אני מניח שתוך כמה שבועות העיניין יתברר

 • Ruler

  If it is true that the so called harbinger of peace and neutral religion is what it purports to be…then why is it mired in so much secrecy?

  how come the headquarters of the mysterious creed…is situated on an entire mountain that was carved hollow unbeknownst to the local residents?

  how come local residents sporting Israeli citizenship cannot by law become cult members?

  what is the purpose of the underground city that hitherto no renowned journalist has been granted access to?

  This and other questions…have yet to be looked into or answered

  הגב לRuler
 • Ruler

  the "mountainous home" looks suspiciously like the structure on mt carmel…
  thus the confusion…

  anyway, it does spark curiosity

  What other purportedly peaceful religion sits on a secret hollow mountain that was carved without the knowledge or consent of the neighboring Residents.
  What other purportedly peaceful religion…sports structures that resemble the white house?
  What other purportedly peaceful religion forbids any access to all citizenry gung ho on finding more about the faith?
  Could the purportedly peaceful religion be hiding something even as it denies doing so?
  What could it be hiding?
  Could there be an undisclosed city beneath mt carmel and what purpose was it carved for?
  Is there a planned event…that the underground boonker would be utilized for…by political personnel?
  The political establishment supports the activity of the clandestine group…therefore…they are in cahoots… thus share an agenda.
  What is the hitherto undeclared agenda?
  Where does the secret religion get the funding to purchase real estate all over the world…including particularly scenic ones in acco and haifa?
  Does it have a secret sugar daddy?
  Could it be Your tax dollars…as the religion is considered “none profit” thus it doesn't pay taxes.
  Has it ever been audited…by a national or an international interested party?
  what other purportedly peaceful religion has that benefit of the doubt extended to it…if it was not audited.

  הגב לRuler
 • freeThinker

  למי שעדיין חושב שהעב"ם הירושלמי הוא אמיתי אני ממליץ לראות את הכתבה הבאה: http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=794878

  אני מקווה שזה יהיה סוף פסוק בעניין הירושלמי, חבל לי שהאידיוטים הללו פגעו במחקר רציני של אנשים לגבי תופעת העב"מים. אבל לפחות למדנו שאפילו אם צילומים נראים אותנטיים ומצולמים מכמה זוויות זה עדיין יכול להיות זיוף ע"י אנשים פרטיים ועל אחת כמה וכמה אם סוכנויות ביון על שלל האמצעים שלהן רוצות לזייף אז זה ניתן בהחלט ליישום.

  הגב לfreeThinker
 • עובד

  שלום למפרסמים ולקוראים

  נכנסתי לאתר הישראלי לחקר עבמים, שם הדוברת אומרת במפורש שזאת תרמית, עוד היא מוסיפה שקיימים צילומים של עבמים אחרים שהם אמיתים, אבל רוב הצילומים זה פשוט שקר, שם הם בודקים את הצילומים ומאמתים אותם.

  נוסף ברצוני להודות לבעלי האתר על המידע שנותנים לנו. ומאחלים להם, עלו והצליחו.

  הגב לעובד
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית