הפגנת חירום לפני קריאה שנייה ושלישית לחוק המאגר הביומטרי

 • מאת מנהל הפרויקט | 16 באוקטובר 2009
 • 3,480 צפיות | 22 תגובות
עודכן לאחרונה: 16 באוקטובר 2009

במוצ"ש 17 באוקטובר, בשעה 20:00, ברחבת הסינמטק ת"א – עוצרים את חוק המאגר הביומטרי

במוצ"ש 17 באוקטובר, נתכנס כולנו ברחבת הסינמטק בת"א, החל מהשעה 20:00, ונזכיר לחברי הכנסת שעדיין לא מבינים – שלא נוותר! נגיד לא לחוק המאגר הביומטרי! נגיד לא לפגיעה בביטחוננו ובפרטיותנו!

הצעת החוק תעלה לקריאה שנייה ושלישית כנראה ביום שני הקרוב, 19 באוקטובר. ח"כ מאיר שטרית מנסה להעביר בכל מחיר את חוק המאגר הביומטרי. בהצבעה יקבע סופית – האם אנחנו מצטרפים למועדון הלא-מחמיא של תימן, פקיסטן ואינדונזיה, או האם אנחנו שומרים על הדמוקרטיה ושלום הציבור, כמו בכל מדינה מערבית אחרת. נתכנס על-מנת להפגין בנחישות ולקרוא לפסול את הצעת החוק.

כידוע, חוק המאגר הביומטרי, נועד להנהיג בישראל "תעודות זהות חכמות" כוללות אמצעי זיהוי ביומטריים, כגון טביעות אצבע ותמונות ממוחשבות של הפנים. אולם יוזמי החוק מעוניינים ביותר מכך – הם רוצים לשמור את הפרטים של כולנו במאגר ארצי, שמניסיון העבר הגישה אליו תהיה לכל דכפין, ודליפתו תהיה רק עניין של זמן. בעוד יוזמי החוק טוענים להורדת רמת הפשיעה כתוצאה מהחלתו, מזהירים מומחי אבטחת מידע מהשלכות חמורות שאינן מסתכמות רק בפגיעה קיצונית ובלתי הפיכה בפרטיות, אלא בסיכון בטחוני ממדרגה ראשונה! למידע נוסף בנוגע לסכנות המרובות הנובעות מהחוק, אנא היכנסו לקישורים שבתחתית העמוד.

להפגנה הקודמת ביולי 2009 הייתה הצלחה נכבדת – מאות אנשים הפגינו כנגד החוק ואף שני חברי כנסת הגיעו לנאום, וההפגנה סוקרה בהרחבה באמצעי התקשורת (קישור לכתבות ב-ynet ובמעריב). הצלחת האירוע תלויה בכולנו, ככל שנדאג להפיץ את קיום האירוע נוכל לגרום לשינוי אמיתי. פרטי עצרת המחאה עלולים להתעדכן –

אנא בדקו בימים הקרובים את עמוד האירוע כדי להתעדכן בשינוים.

כתבה ב-ynet – "איסוף מידע ביומטרי – נקודת התורפה של המאגר"
מיכאל איתן: "זליגת מאגר ביומטרי – גרועה מאסון מצ'רנוביל"
כתבה מערוץ 1 על המאבק במאגר הביומטרי
עצומה נגד החוק ועליה כבר חתמו כ-15,000 אזרחים.
המרכז לעצירת חוק המאגר הביומטרי
עמוד הפייסבוק של המאבק

לאירוע הקרוב דרושים מתנדבים – אנא פנו אלינו בכתובת stopchipATyahooDOTcom

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=2190
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

22 תגובות »

 • רמי

  בהפגנה הקודמת אני לא אשכח שהשר ההוא ממרץ שהיה אצל לונדון וקרשנבאום סיפר איך עשו הכל כדי להעביר את החוק הזה בזריזות מתחת לאף של חברי הכנסת ממש בצורה ערמומית. הייתי בהלם מזה. אני שמח שמארגנים עוד הפגנה אבל הפעם הייתי שמח מאוד שלא יבואו האנשים האלה שמחופשים לV מוונדטה, יש לי תחושת בטן שאלה שבקניקים. הסרט הזה היה כל כך האידאולוגיה האנרכיסטית של האילומינטי שהצופים פשוט אכלו את זה על פי התכנון.

  להתראות בהפגנה!

  הגב לרמי
 • רוני

  איזו דמוקרטיה ואיזה נעליים..

  אתם עדיין חושבים שאתם חיים בדמוקרטיה?

  זאת מונרכיה.

  הפוליטיקאים האלה לא שמים עלינו קצוץ…זה מה שהעם בחר בו וזה מה שהעם יקבל.
  פעם נהגתי לפחד מלחלום, אבל עכשיו כבר לא. בגלל שלא משנה עד כמה החלומות היו רעים, כשאני מתעורר, זה תמיד יותר גרוע.

  פעם הבאה אל תלכו להצביע. למה הצבעתם?…

  למה בעצם צריך בחירות? "ליכוד אין בעם, "עבודה" אין לעם, "מרץ" אין לאף אחד, "עם אחד" הצחקתם אותי, "איחוד לאומי" גורנישט, "אהבת ישראל" נאדה, "שינוי" לא נראה באופק. אז בשביל מה לעזאזל צריך בחירות? בשביל חתיכת "עלה ירוק".
  הכנסת נראית כמו קן של תיקנים חומים. הגיע הזמן לרסס אותם ב-קיי 300.

  ציטוט מצטייגייסט:

  "פוליטיקאים לא נבחרים על-מנת לשנות/לשפר את המצב, הם מושמים שם כדי להשאיר את המצב כמו שהוא, זאת אומרת לשמר את הסטאטוס-קוו. ואם הם משנים כבר משהו, זה נעשה אך ורק על-מנת לקדם את סדר היום שלהם, ואת של אלו שמאחורי הקלעים. אלו ששמו אותם שם, כלומר האליטות של התאגידים, קרטלי הבנקים והתרופות, תאגידים רב לאומיים, וכדומה. וכל זאת על-ידי תמרון דעת הציבור תוך שימוש מאסיבי ושיטתי של אומנות שטיפת המוח והתעמולה השרירותית; טלוויזיה, רדיו, שלטי חוצות, העיתונות הממוסדת, משרדי הפרסום, ערוצי המדיה באינטרנט ועוד כהנה וכהנה."

  טביעת אצבע? על גופתי המתה. אני מעדיף לגזום את האצבע.

  אבל למה אתם מצפים מכל הסמרטוטיאדה הזאת לשנות את החוק…הפוליטיקאים עושים את מה שבעלי ההון אומרים להם. עדיין לא הפנמתם את זה?

  אנחנו לא בני אדם…אנחנו צרכנים. אוכלוסיית בארקוד ותו לא. זה מה שאנחנו בשבילם. תבינו.

  http://lerman.blogli.co.il/archives/87

  המדינה הזאת היא מרכז הרוע העולמי.

  כשדנטה אלגרי כתב את "הקומדיה האלוהית" לפני 700 שנה, הוא מיקם את "ציון" בתור מרכז הגיהינום בתופת. עכשיו אתם רואים למה.

  אף פעם לא יהיה פה שלום..זאת מדינת קונפליקטים נצחית.

  http://www.ynet.co.il/articles.....39,00.html

  היטלר ידע מה הוא אומר, מתוך מיין קאמף:

  "…הם אינם מתכוונים כלל לבנות מדינה יהודית בארץ ישראל(Palastina) כדי להתיישב בה, אלא כל שאיפתם היא להקים מרכז ארגוני למעשי ההונאה שלהם בממדים בינלאומיים; מרכז ריבוני מוגן בפני התערבותן של מדינות אחרות, כלומר, מקלט לנבלים ובית ספר גבוה לטיפוח נוכלים. זה סימן לאמונם וביטחונם הגובר, שהם מציגים עצמם בגלוי ובחוצפה כגזע יהודי, בעוד שחלק אחר מהם מחקה במרמה את הגרמני, הצרפתי או האנגלי."

  הגב לרוני
 • רוני

  במקום להפגין כמו עדר, אפשר להתחיל מזה:

  http://www.mouse.co.il/CM.tele.....,209,38915,.aspx

  וגם מזה:

  http://www.nishbar.co.il/?p=29

  http://www.nishbar.co.il/?p=46

  הגב לרוני
 • יעל

  רוני – וואו.
  מרשים.
  אבל למה לצטט את היטלר? לא עושים דבר כזה.

  בתגובה לכתבה – זה מצויין שאנשים מתארגנים על ההפגנה הזאת, אבל מה שעובר לי בראש זה איך אפשר לשנות את כל זה? אני לא אומרת שאין להפגנה תוחלת והרי כמובן שחייבים לשנות את החוק הזה איכשהו, אבל איך אפשר? את ההפגנות אפשר לא לפרסם במדיה; הם עשו את זה לא מזמן בארה"ב לא? לא הייתה הפגנה ענקית שפשוט השתיקו?

  ז"א… איך?

  מצד אחד כל זה נראה לי כמו מקרה מוזר של פסיכוזה גלובלית ושבקרוב מספיק אנשים יתעוררו והחוקים המשונים שמעבירים יבוטלו כי הם פשוט לא פרו-אנושות; מצד שני, צריך סוג של נס כדי שהקולות השפויים יצליחו לחדור מבעד למעטה שכולנו עטופים בו בנוחות. ממשלה שלכאורה דואגת, תקשורת שלכאורה מדווחת, מערכת חינוך שלכאורה מחנכת….

  עוד משהו – אחותי ציינה משהו מפחיד. היא אומרת שלדעתה יש קשר בין העובדה שהקריאה השניה והשלישית על החוק היא בימים אלה, לבין הוידאו של החיילת האמריקאית. במחשבה שניה, ברור שיש קשר. אני תוהה מי הבן זונה שעשה הון מהייצור של הצ'יפים האלה אי שם באסיה עכשיו.

  אנחנו כמה שנים לפני מלחמת העולם השלישית. אנחנו נהיה הדור אותו דור העתיד ישאל, "תגידו, לא ידעתם מה קורה? למה לא עצרתם את זה?" ונגיד שהיו מבינינו שידענו לחבר את הנקודות, אבל לא ידענו מה לעשות.

  ז"א, העולם לא היה שונה כלכך לפני 75 שנה, לפני מלחמת העולם השניה. האנשים היו כמונו, היו להם גאוות ואהבות וכוכבי קולנוע והם ניסו לעשות כסף כמונו ולחיות בכבוד. ומה שקרה אז יכול והולך לקרות שוב.

  השאלה היא איך עוצרים את זה!

  הגב ליעל
  • רוני

   חבורת מושפעים עם קיבעון מוחי תפתחו את הראש.

   מה לא בסדר במה שהוא אמר? היטלר לא ידע להזיז דברים? היה מנוול אבל ידע להזיז דברים.
   איפה כתוב שדמוקרטיה יותר טובה מדיקטטורה? אם דיקטאטור הוא טוב, השלטון יכול להיות הרבה יותר מוצלח מדמוקרטיה. זה לא פשע להגיד את זה, זה חשיבה חופשית ונאורה.
   בימי התנ"ך לא היו מנהיגים רוחניים דיקטאטורים לבני ישראל? היו גם היו, וידעו להזיז דברים. היום שום דבר לא זז פה עם דמוקרטיה. כולם שמים רגליים לכולם.

   במחשבים למי שמכיר לינוקס הכול בנוי על דיקטאטורים טובים, לדוגמה אובונטו. וזה עובד הרבה יותר טוב מה"דמוקרטיה" של ביל גייטס.
   סדאם חוסיין היה מנוול אבל מה עם הצד השני- ג'ורג' בוש צדיק שכולה תכלת? הכול אינטרסים. נפט- משאבים-נפט, ושלילת זכויות הפרט בארה"ב (חוק הפטריוט).

   תפתחו את הראש. כל מה שאני אומר הוא שאני בעד מנהיגים חזקים. אין בזה שום דבר פסול ויש בזה הרבה הגיון. תפסיקו עם הרגישות הצבועה וצאו מהבועה המסחרית של המטריקס!

   "אני תוהה מי הבן זונה שעשה הון מהייצור של הצ'יפים האלה אי שם באסיה עכשיו."—זה מישהו מאוד מאוד חכם. ועכשיו הוא בטח מאוד עשיר. תהיו בטוחים שהאדם הזה יותר חשוב מהנשיא בגלל החשיבות שלו לאליטות.

   מלחמת עולם שלישית?

   איך הגעתם לזה? תסבירו…למה צריך לעזאזל מלחמת עולם שלישית?

   הגב לרוני
   • יעל

    הלו? טוק טוק טוק? אתה לא מדבר אל קיר, אתה מדבר אל בן אדם. אחד.

    למה אתה כל כך כועס? ולמה עליי? אני לא חבורה של מושפעים בעלי קיבעון מוחי, אני נשבעת. 🙂

    אני אכתוב תגובה למה שכתבת אם אני אשתכנע שיש עם מי לדבר.

    רק רציתי לכתוב שאהבתי את התגובה שלך ושלצטט היטלר זה חולני בעיניי. (שים לב שהשימוש בלשון רבים למילה עיניים מסמלת רק את העובדה שיש לי שתיים, ולא באה לרמוז בשום מקרה על זה שאני מתכוונת לעיניים הקולקטיביות של כל חבורת המושפעים. תודה.)

    הגב ליעל
  • יעל, אנחנו כבר בעיצומה של מלחמת עולם שלישית,
   לא שמת לב?

 • רוני

  יעלי,

  לא כועס עלייך מותק. זה תגובה לכל אותם אלו שמתייחסים לאדולף בתור יישות רוע על טבעית…יש הרבה יותר גרועים ממנו אפילו היום.

  פשוט המדיה משדרת בטלוויזיה סרטים בשחור לבן…אז זה גורם לתשומת הלב להיות מכוונת תמיד לעבר הרחוק ולהתעלם מההווה.

  ברק אובאמה הוא ההיטלר החדש. וגם זה שמאחוריו..הפולני ההוא..לא זוכר את שמו.

  מסקרן אותי כל הקטע על הצ'יפים…זה בטח ימכר כמו לחמניות טריות.

  "רק היום, רק היום. הכלב שלכם לא ילך יותר לאיבוד, הילד שלכם לא ילך יותר לאיבוד, אתם לא תלכו יותר לאיבוד (אופס…זה כל הרעיון)."

  כשחושבים על זה, חייבים להודות שזה רעיון די מבריק לשליטה ובקרת אוכלוסין. אם הכול יהיה בצ'יפ, גם הכסף, מספיק שהם יגידו שלא שילמת מסים או אגרת טלוויזיה והם יקזזו לך את זה מהצ'יפ. ואם תישאר בלי כסף וירטואלי, אכלת אותה. כי לא יהיה כסף מזומן יותר.

  אתם יודעים איך הם יעשו את זה לדעתי?

  הם יהפכו את זה לסוג של אופנה…ככה שאנשים יעמדו בתור לקבל השתלת צ'יפ לזרוע.

  "אופנה היא ביטוי כה עז ובלתי נסבל של כיעור עד שאנו נאלצים להחליף אותה כל שישה חודשים".

  תזכרו את מילותיי…אנשים עוד יעמדו בתור בשביל זה.

  הגב לרוני
  • יעל

   🙂

   אני מסכימה, גם אני לא חושבת שהיטלר היה איזו ישות רוע על טבעית. לדעתי עדיף קודם לעמת את הרוע שקיים באנשים לפני שנכנסים לרוע העל טבעי שאולי הדריך אותו (רעיון אפשרי אבל לא מעשי – אם זה לא מוביל לפתרון, זו לא התשובה האמיתית).

   ממש אהבתי את ברק אובמה לפני שהוא נבחר. הקשבתי לכמה ספרי אודיו שהוא כתב והוא נשמע כזה בנאדם חיובי. עדיין קשה לי להאמין שהוא אדם רע, אבל חייבים להביט במעשים שלו ולהסיק מסקנות… על איזה פולני אתה מדבר?

   חבל על הזמן, העניין עם הצ'יפים. אתה ממש צודק, אם זה יעבור, בדיוק ככה זה יקרה. הכוח שיש בשבבים האלה הוא גדול מדי. אפשר למחוק אדם. להפוך אותו ל"נון-פרסון" חסר כסף וחסר זהות. כשלעצמו המאגר הביומטרי פחות מחריד אותי מהרעיון של צ'יפים, אבל כמובן שהאחד יעקוב אחרי השני. (כמו ריכוך האוכלוסיה לרעיון המוות באירופה, 1930 – קודם נרצח מטופלים פסיכיאטרים בשוק חשמלי, אחר כך נהרוג יהודים וצוענים, אחר כך נהרוג אותך.)

   עדיין נשאלת השאלה מה עושים. הרעיון שהצעת, ניתוק מהטלוויזיה, הוא פסיבי. הייתי הולכת להפגנה אם הייתי בישראל. הנס שצריך לקרות הוא כזה: הפגנה ענקית, לובי מאורגן של מובילי דעת קהל נגד המאגר הביומטרי וכיסוי נרחב על ידי כל מדיה שהיא, בין אם מדיה מרכזית כמו ערוצי החדשות או כמו אתר חדשות עצמאי באינטרנט. התקשורת היא אחד הדברים החשובים ביותר בתרבות-נגד. כל פעם כשעיתונים הפכו לשופר של מפלגה שלטת, קמו עיתוני מחתרת שהפיצו את החדשות האמיתיות. זה נחוץ. לאתר הזה יש פוטנציאל כזה וצריך לעזור לו לקבל תפוצה נרחבת יותר בכל ערוץ אפשרי.

   הגב ליעל
 • CRAZY HORSE

  אם היטלר היה קם ואומר "אני הייתי רק משתף פעולה" האם מישהו היה מאמין לו? הוא הרי מטורף ואיך אפשר להאמין למטורף?
  היטלר כנראה היה בובה גם הוא שהכין את הקרקע למזימות שהתחילו הרבה לפני שהיטלר חשב על זה.
  היום הם יודעים שכוח זאת לא הדרך, אז הם באים בצורת החוק ורוב האזרחים מצייתים לחוק אז למה לא?
  החיסונים שהם התעמולה הבאה באים לראות את מידת הנכונות ולנסות לקרוא את המצב רגע לפני שהם יתחילו למספר אנשים שוב, למספר בצורה יעילה שתאפשר להם לשלוט בחכמה.
  הגרמני היה והינו השולט בעולם גם כיום בלי שום קשר לדת, הדת היא רק חלק מהמשחק.

  הגב לCRAZY HORSE
 • רון

  בנוגע לפולני הוא מתכוון ל
  Zbignew Brejinsky

  Rothchild/Rockefeller/Brejinsky/Kissinger

  אני לא יודע איך מישהו הצליח לתמצת כל-כך הרבה בקליפ אחד של 10 דקות
  ימין או שמאל – כולם סי.אפ.אר
  http://www.youtube.com/watch?v=OA_CfSbhNrA

  הוא אפילו הכניס ראיון קצרצר ואישי עם דויד רוקפלר – אחד מהראשים

  הגב לרון
 • אלדד

  רוני למה להיות פסימי?

  שים לב לצד הכוס המלאה , הצד גדול יותר !

  כמו שהיהודים הובילו את הרוע על כדורהארץ (בניגוד למה שקרייזי הורס

  חושב, הגרמנים ניסו להוביל את הרוע אבל היהודים עדיין מובילים),

  חלק מהיהודים בעידן החדש זאת אומרת עכשיו מובילים את הטוב !!!

  שים לב איזה אתרים יותר מאוזנים ו "נכונים" לדעתך האתר של אלכס

  ג'ונס מוביל המהפכנים בארה"ב או האתרים של קונספיל ואמת אחרת

  מובילי המהפכנים בישראל?

  זה תפקידנו להוביל את השינוי, ואם תסתכל טוב תראה שהכף כבר

  נוטה לטובתינו: 90 אחוז מהאנשים כבר לא מאמינים שהממשל בישראל

  רוצה את טובתו אלא מבינים שהוא רוצה את טובת עצמו בלבד.

  מה שנותר לדעתי זה להזיז אותם בעדינות ע"י טפטוף קבוע של דברי

  אמת בהתאם ליכולתם לספוג את זה.

  כמו שטפטוף קבוע של מים מסוגל לחדור סלע אם הזמן.

  הגב לאלדד
 • CRAZY HORSE

  אלדד, גרמני זה לא דת.
  יהודי זה כן!

  "90 אחוז מהאנשים כבר לא מאמינים שהממשל בישראל

  רוצה את טובתו אלא מבינים שהוא רוצה את טובת עצמו בלבד."

  אחד המשפטים הכי משונים שניתקלתי בהם, תנסה להוציא את הדת מהראש של כל אותם פנאטים, תנסה לומר לאנשים להפחית את השיעבוד של שלהם ולהקדיש יותר זמן לחיים עצמם(בעצם זה לא תלוי בהם) וזה גם בלתי אפשרי כי אדון הכספים יכעס, נכון? הכסף והמסחר, ההיצע והביקוש הם אלה שגרמו לעולם לקרוס, המצב הקיים לא ימשך זמן רב, זה פשוט בלתי אפשרי, תנסה לתאר לך איך תראה התנועה בעוד עשר שנים….אפילו לצאת מהחניה לא תוכל, כבר היום רואים חוסר של מזון על המדפים וכיוצא בזה המחירים ימשיכו לקפוץ, זאת האמת כפי שהיא וכפי שהיא תהיה, לשנות? לך תחפש כפתור RESET.

  אני מציע שתקרא את ה"מיתוס של סיזיפוס" מאת אלבר קאמי.

  הגב לCRAZY HORSE
  • רוני

   מאיפה הבאת את הנתון 90%" אחוז מהאנשים כבר לא מאמינים שהממשל בישראל רוצה את טובתו אלא מבינים שהוא רוצה את טובת עצמו בלבד."

   למעלה מ-50% מהאוכלוסיה הם דתיים, העולים שבאו לכאן חוזרים לרוסיה, הצעירים הישראלים בורחים לחו"ל.

   דרך אגב, למי שחושב שאובאמה זה המשיח. "המשיח" הזה עשה שירות אזרחי חובה…לשטר אחד את השני.

   "תנסה לתאר לך איך תראה התנועה בעוד עשר שנים….אפילו לצאת מהחניה לא תוכל…". מסכים עם המשפט.כבר עכשיו אין חנייה בתל אביב…אז אנשים עוברים לקורקינט חשמלי. גם כל קונסטרוקציית הכבישים בתגוש דן ובתל-אביב רמת גן גבעתיים היא מזעזעת. בגרמניה לא תראה רכב אחד שמחנה על המדרכה וגם בארה"ב. תראו איזה כבישים רחבים יש באירופה, שם המדרכה היא להולכי רגל ולא חנייה לרכבים.

   בנו כאן קודם את הבתים…את הכבישים השאירו לסוף. בלי ראייה מינימלית לעתיד. ועכשיו אין איפה להחנות. זה גם לא הולך להשתנות, כי צריך להוריד את הבניינים, להרחיב תשתיות וכבישים. ואף אחד לא יעשה את זה כי זה יעלה הון תועפות, עדיף לעירייה לקנוס את הארחים על חנייה כדי שלהם תהיה את החנייה הפרטית שלהם.

   בנוגע לכלכלה, הרי הכלכלה משגשגת והמחירים עולים בגלל שהאוכלוסיה גודלת. זה הפרמטר הראשון. יותר בני אדם שווה יותר ייצור, שווה יותר תזרים מזומנים, שווה יותר הזרמת כסף לכלכלה, שווה יותר אינפלציה. ואחרי כל כמה שנים הבועה מתופצצת, ישר משבר, והתהליך חוזר חלילה.

   לא צריך לנסות לפנצ'ר את הבועה כל פעם…צריך להפסיק לנפח אותה. עוד מעט 7 מיליארד!!!!!!!!טירוף בכל קנה מידה!!!!!

   איך תתקנו דבר כזה? זה רק הולך ונהיה יותר גרוע.

   ולאלו שאומרים שאני פסימי…אני לא פסימי אני ריאלי.

   תעתועי הלשון, שמקורם מהנפש ההפכפכה, חורצים גורלות ויורידו אותנו ביגון שאולה.
   איני כותב תשובתי מתוך ציניות, אלא מתוך דאגה עמוקה לחברה הישראלית בפרט ולאוכלוסיית העולם בכלל. משום שיש נטייה לבריות, בזמני מצוקה, לשוט בעולם שכולו טוב מאשר להתמודד ולהקדים תרופה למכה.

   המתעלם, במודע או שלא במודע, מהמציאות כפי שהיא, סופו שהמציאות תטפח על פניו במלוא עוזה ובמלוא תוקפה.

   הרואה בדבורה את הדבש ומתעלם מעוקצה סופו שייעקץ.
   הרואה את חיבוק הדוב ומתעלם מתוצאותיו סופו שיפסיד.
   הרואה את הדולפינים שבים ומתעלם מהכרישים סופו שירד למצולות ים.
   הרואה את החיובי שבשלילי סופו שהשלילי יגבר עליו.

   זו המציאות במלוא הדרה – יופייה ואכזריותה – והרוצה לחיות בפנטזיה רומנטית סופו שימצא עצמו במציאות טרגית.
   רצוני לומר שיש ליהנות מהטוב, להתמוגג מהחיובי, להיות מוקסם מהנשגב ומאידך להישמר מפני הרע, לדחות את השלילי ולתעב את ההתדרדרות.
   תופעה זו, של עצימת עיניים ואטימת אוזניים לא תועיל לכדור האבק שבו אנו חיים.

   הגב לרוני
 • CRAZY HORSE

  מסכים עם כל מילה ושמח שישנם אנשים שלוקחים את המציאות הגלומה כאמת אחת.

  הגב לCRAZY HORSE
 • inonf8

  אני בכלל חושב שהיטלר היה בובה בדיוק כמו אובמה היום
  גבלס היה הגאון מאחורי מכונת התעמולה הנאצית

  וגם ישנו חשד שהיטלר היה בן ממזר למשפחת רוטשילד –

  http://www.theforbiddenknowled.....schild.htm

  http://www.google.com/search?h.....&aqi=

  הגב לinonf8
 • CRAZY HORSE

  ינון, היטלר היה הבן של האב של האמא שהייתה משרתת בבית משפחת רוטשילד באוסטריה שם היא נכנסה להריון ע"י אחד מבני המשפחה, למשפחה נודע הדבר והיא גורשה לביתה, לימים אותו נולד יהיה אביו של היטלר, מוזר שהיא נשארה בחיים או לא עברה הפלה בכוח.

  Alois Hitler was born in the small rustic village of Strones in the Waldviertel, a hilly forested area in northwest Lower Austria just north of Vienna, to a 42-year-old unmarried peasant, Maria Anna Schicklgruber,[1] whose family had lived in the area for generations. After he was baptized at the nearby village of Döllersheim, the space for his father's name on the baptismal certificate was left blank

  הגב לCRAZY HORSE
  • אלדד

   גבר יצא משהו מהויכוח , הזכרת לי את השיר eloise של barry ryan

   תודה.

   הגב לאלדד
 • אלדד

  קרייזי הורס יהודי זה לא דת !

  אולי באופן רשמי/לשוני זה דת.

  באופן מעשי זה לא דת(הנה עובדה אני חילוני). הרצל ניסה להתבולל בגויים בתקווה שיפסיקו לרדוף את היהודים אך הם דחו את המתבוללים עדיין.

  לפי קריון היהודים הם השורש של האנושות , מהעמים הראשונים על כדור הארץ ("בתקופה הנוכחית") ובגלגול הנשמות הם חוזרים
  תמיד בתור יהודים וככה הם צוברים ניסיון יותר מעמים אחרים כי הם חוזרים לאותה קבוצה.

  הגרמנים ניסו להחליף אותם בתור השורש ע"י חיסולם אך לא צלחו,אם היו מצליחים זה היה סוף העולם תוך זמן קצר כמו שצמח
  לא יכול לחיות ללא שורש לאורך זמן.

  הדתיים אומרים לך "אתה לא יהודי" בשביל לגרום לך רגשות אשם ושתלך בדרכם.

  הדתיים לא יותר בעייתים מהחילונים כמו שאתה סבור בטעות. יש להם יתרונות וחסרונות אחרים יחסית לחילוניים.

  הגב לאלדד
 • promiteos

  לא קראתי הכול רק רציתי להוסיף היטלר היה מייסון וכניראה לא מת בבונקר יש תמונה שלו במגזין time
  בשם הנאציהמבוגר הבחיר ביותר שנפתר לאחרונה
  הוא היצתלם עם גלימת הפירר

  אגב הראשון שהזכיר את היטלר בטח גזען פרובוקטור או ….
  מה שחשוב עם הוא הינטיליגנט מספיק לצטט את היטלר הוא בטח
  לא יכול להאשים עם של עבדים שהותעה נרמס נרצח ונוצל על ידי אותם מתכנני העולם מאחורי הקלעים עם יש משהו כזה ראש הפרמידה ששיחד את כולם לא אשם חייל אשם בשטיםת מוחו או מתחנן הקרבות העליון אשם
  לא השג הפעם היום מצביעים לא אחד על השני אלה למעלה
  לא אל מי שסרח ובצע הכסף שרף לו את יצר החשיבה לטובת ישרדות בגונגל אכזרי ביותר
  המתחנן העליון צריך לעצור מייד את הפשע ולנסות לתקן ליפני שעתידו גם יהיה לוטה בערפל לאור העולם המודרני האמיתי
  טורפי אדם לא יוכלו לחיות לבדם בעולם זה בטוח לא מה שהטבע יכול לאפשר לעצמו

  הגב לpromiteos
 • me

  מחקר: המערכות הביומטריות אינן חסינות בפני טעויות
  מתברר שמערכות הסריקה לא מצליחות לזהות שינויים זעירים שמתרחשים באיברי הגוף לאורך השנים. לפי הדוח, המערכות הביומטריות "נגועות באפשרות לטעות", והמשמעות: לא תהיה בעיה אמיתית לעקוף אותן
  http://www.nrg.co.il/online/16.....8;tmp=1371

  הגב לme
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית