ראשי » מיסטיקה » אתם כאן

האם אנג'לינה ג'ולי חושפת את הטכסים הסודיים של הוליווד בסרטון שדלף לאינטרנט?

  • מאת מנהל הפרויקט | 4 באוקטובר 2016
  • 54,499 צפיות | 708 תגובות
עודכן לאחרונה: 9 בדצמבר 2016

סרטון מדהים נחשף לאחרונה ברשת האינטרנט.
בסרטון, אנג'לינה ג'ולי, אז כוכבת צעירה בת 23 בתחילת דרכה, חושפת בפני חברים קרובים את מה שנשמע כמו המנגנון הפנימי האמיתי והפחות ידוע של הוליווד, בתיאורה ככל הנראה את חוויותיה כמשתתפת ב-"טקסי חניכה סודיים".

בשנת 1999 צילם אדם אנונימי בסתר את אנג'לינה ג'ולי, שהיתה אז בת 23, וכן דיבר עם שני חברים קרובים על מה שנשמע כמו טכסי חניכה סודיים שבהם היא השתתפה תוך ניסיון לבסס את עצמה בהוליווד.

angelina_jolie_2_june_2014_cropped

תמונה באדיבות: By Foreign and Commonwealth Office – http://www.flickr.com/photos/foreignoffice/14217374639/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=33349039

ג'ולי מתארת(או מנסה לתאר, שכן היא נראית מסוממת לחלוטין בסרטון) את מה שנראה כפולחנים מזעזעים שהיא נאלצה לעבור. לפי ג'ולי, במהלך הטכס אתה נקשר, נאנס, ועובר עינויים על ידי חברי מסדר אחרים.
היא משווה את הטקסים הללו למעשי סאדו-מאזו (עינוי מיני בהסמה) אך טוענת שיש הבדלים.

לפעמים במהלך הסרטון נראית אנג'לינה מוטרפת כשהיא מתארת לחברותיה את החוויות שהיו לה בטכסים הללו. היא מסבירה כי היא הרגה את הנחש שלה כחלק מטקס הקרבת קורבן וכן נאלצה להסכים לקעקועים על גופה כחלק מטקס החניכה.

"הנחש שלי, ניסיתי, הייתי צריכה להרוג אותו," אומרת ג 'ולי בסרטון.

זה זמן רב קיימות שמועות כי כוכבי הוליווד וסלבריטאים אחרים חייבים להצטרף למסדר חשאי ולוציפרי (בעל אמונה בשטן ככוח שיש להקריב לו קורבנות במטרה לזכות בכוח והטבות) על מנת לבסס את הקריירה שלהם בעסק הרצחני של הכוכבנות ולהגיע לטופ.

אחת מחברותיה של ג'ולי, נשמעת כשהיא מתארת צפיה בסרטון של הטכסים הללו: "רק ראיתי את הסרט שהיא (אנג'לינה) קנתה בלילה ההוא. אנשים ש… הם… אפלים יותר… זה נהדר שאתה יכול לראות את המיניות של כולם, אבל זה כ"כ מוזר שאתה רק… יש ברשותי תמונות מטורפות של אנשים מסויימים."

הסרטון כאמור דלף לאינטרנט, כאשר זהותן של שתי חברותיה הוסתרה כדי לשמור על בטחונן.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=13492
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

708 תגובות »