ראשי » בריאות » אתם כאן

עדותו המדהימה של רופא: "ההפלרה היא שיא האיוולת"

  • מאת כותב אורח | 7 במאי 2013
  • 10,522 צפיות | 6 תגובות
עודכן לאחרונה: 7 במאי 2013

[הקדמה מאת מנהל אמת אחרת]
משרד הבריאות הישראלי טוען כל העת שאין עדויות מדעיות ממשיות לנזקי הפלואוריד.
מדובר בהטעייה ובשקר גס כפי שתראו בהמשך.
המאמר שלפניכם נכתב ע"י רופא ופורסם לראשונה בתאריך 26/04/2013 בעיתון The jerusalem Post בשפה האנגלית. הוא ומובא כאן לראשונה בתרגום לעברית.
המאמר לא יכול להיות יותר ברור: "הפלואוריד המוסף למי השתיה בישראל גורם לסרטן ומחלות אחרות, לתת פעילות בבלוטת התריס ולירידה באיי-קיו אצל ילדים."
הנתונים שתקראו כאן נכתבו ע"י רופא המצטט ממחקרים שנעשו ע"י רופאים.
אז בפעם הבאה שתקראו מאמר שטחי ב-YNET שמהלל את פרקטיקת ההפלרה או שתשמעו את בכירי משרד הבריאות מפזרים שקרים לכל עבר, תזכרו את המאמר שלפניכם וספרו עליו לכל מי שאתם מכירים.
הדגשים במאמר לא במקור.

היזהרו מפלואוריד!

שמי האנס מולנבורג ואני עבדתי כרופא מ -1953-2007 בעיר הארלם שבהולנד.

בשנת 1972, כאשר במדינה שלנו החלה התנגדות גוברת להפלרה, הייתי יו"ר התנועה הארצית נגד הפלרה ויו"ר קבוצת הרופאים שבדקו את תופעות לוואי המטרידות הרבות (הרשויות הבטיחו לנו שהן כלל לא קיימות) הקשורות לפלואוריד, והייתי גם אחראי על ענייני חוץ.

במהלך הפעילות הזו פגשתי רבים מהחלוצים הגדולים נגד ההפלרה:
ד"ר ג'ורג' וולדבוט מארה"ב (ברח בזמנו מהנאצים בשנת 1933), מומחה לאלרגיה בעל שם עולמי, שהיה הראשון לזהות מקרה מוות כתוצאה מתגובה אלרגית לפניצילין. הוא גילה תופעות לוואי רבות, מעבר לרעלת פלואור של השיניים.
דוקטור וולדבוט הוא מחבר הספר: "ההפלרה, הדילמה הגדולה", בשותפות עם פרופ' אלברט בורגסטאלר.
פרופ' אלברט בורגסטאלר מארה"ב אישר שיש שכיחות גבוהה יותר של תסמונת דאון באזורים מופלרים, שנמצאה במקור על ידי רפפורט – אחד ממחברי "הפלרה: הדילמה הגדולה", יצירה שהיא תוצר של מלגה מתמשכת.
* זמין כעת בספר אלקטרוני להורדה בחינם.

ד"ר דין בורק ז"ל מארה"ב, (שהיה מייסד שותף של המכון הלאומי לסרטן בארה"ב, הכימאי הראשי בדימוס – 34 שנים ראש היחידה לציטוכימיה – כימיה של התאים), אשר יחד עם ד"ר ג'ון יאמויאניס גילה עלייה בשיעור של 10% בתמותה מסרטן בערים מופלרות.

הם התעמתו עם שפע של נתונים שהוצגו בפני הקונגרס:

"לאמיתו של דבר, פלואוריד גורם לבני אדם יותר מקרי מוות מסרטן, ויותר מהר מכל חומר כימי אחר"

ד"ר דין בורק, פרוטוקול מהקונגרס 21 ביולי 1976.

פרופסור סינקלייר מאוניברסיטת אוקספורד יחד עם קבוצת הרופאים שלו נגד ההפלרה.

פרופ ג'ולי מהודו, מומחה בעל שם עולמי לשלבים קשים של מצבי נכות בפלואורוזיס העצם.

קפטן סון תם, המקביל בתפקידו אלי משוודיה, שהפסיק את ההפלרה בשוודיה.

ד"ר ג'ון קולקיוהאון מניו זילנד, אשר כקצין רפואת שיניים שתמך בפלואוריד, זיהה לחרדתו כי כל הנתונים הסטטיסטיים המוכיחים את יעילות ההפלרה התגלו כחסרי ערך, שכן לא נראתה ירידה משמעותית בעששת.

פרופ דאו שטיין, הלוחם הראשון נגד ההפלרה בדרום אפריקה, ועוד רבים אחרים אשר אני מנוע מלהזכיר כאן.

לאחרונה הצהיר הזוכה בפרס נובל לרפואה של שנת 2000, הפרופ' השבדי קרלסון ארביד המפורסם בתחום הנוירו-פרמקולוגיה:

"הפלרה היא נגד כל העקרונות של פרמקולוגיה מודרנית. זה באמת מיושן."

זמן קצר לאחר מכן, באמסטרדם ובאזורים הסמוכים לה שהיו מופלרות, אנשים רבים גילו תופעות לוואי כגון: תלונות על תופעות בבטן ובמעי (די הרבה יללות של תינוקות בלילות), דלקת בחלל הפה, כאבי ראש מסוג מיגרנה, הפרעות בראיה, פריחות, תופעות של דיכאון – כל אלה, יכלו להירפא בתוך שבוע, לו שתו מים שאינם מכילים פלואור.

בשלב מאוחר יותר אנשים חשו כאבים דמויי דלקת פרקים. תחילה סברנו שכל התלונות הללו נגרמו על ידי אלרגיה לפלואוריד, אבל כעבור זמן מה גילינו שחולים אלו סבלו מדרגה נמוכה של הרעלת פלואוריד. פלואוריד יכול להיות רעיל כמו ארסן. פלח האוכלוסיה הרגיש ביותר של האוכלוסייה (כ -5%), סבל מתלונות.

בנוסף, התוודענו למודל של "תסמונת ההסתגלות הכללית" בשם SELYE. השלב הראשון הוא אקוטי (חריף), ונובע ממצב של לחץ נפשי כתוצאה מהרעלה. לאחר מכן, המצב הנפשי גורם למוח להתעלם מפעמוני האזעקה. אבל מצבו של החולה לא תקין, מאחר והמערכת החיסונית נדרשת להילחם
באופן רציף בהרעלה. ובהמשך, כעבור שנתיים, אולי אפילו 10-15 שנים, לפתע מתעייפת מערכת החיסון, ובשלב הזה של תשישות, מופיעה קבוצה של מחלות שונות. הנכם יכולים לשער שבתרבות כשלנו הטומנת בחובה חומרים סביבתיים רבים מעוררי סרטן, הסרטן אכן יתפתח משום שהמערכת
החיסונית מוחלשת.

בדיוק מה שמצא ד"ר דין בורק: ההפלרה הביאה לעודף של 10% במקרי מוות מסרטן. זה סבל רב…… תוצאה מדהימה זו נודעה לו כתוצאה מ-30 שנות מחקר על 11 מיליון איש ב- 20 ערים, בהם השווה תוצאות של מיליון מקרי מוות מסרטן.

נתונים שנאספו במהלך 10 שנים מצביעים על כך שקבוצה אחת של 10 ערים, מראה שיעור תמותה זהה. במהלך 20 שנה הבאות, הסתבר שקבוצה אחת של 10 ערים היתה מופלרת (F – 1 ppm), כאשר קבוצה אחרת של 10 ערים נשארה לא מופלרת.

ממצאים אלה, על אף שנתקפו ללא רחמים, מעולם לא הופרכו.

אחת ההתקפות הוצגה ע"י הסטטיסטיקאי הבריטי דר' קינלן, אשר העיד במהלך דיון משפטי באלגהני (Allegheny), שממצאי בורק ויאמויאניס שגויים.

במהלך חקירה נגדית נאלץ קינלן להודות שהנתונים שלו כן הראו שכיחות של 5% של מקרי סרטן בערים מופלרות (כאן אנו מדברים על שכיחות מקרי סרטן דר' קינלן נאלץ להודות שהוא מסר נתונים כוזבים).

אני עצמי רואה זאת כך: מינרלים רבים דרושים לקיומנו, כגון: סידן, מגנזיום, חמצן וכו.. גם יסודות כגון: אבץ, סלניום, כרום וכ"ו… כולם חיוניים לחיים.

אך ישנם אלמנטים הגורמים למוות כגון: כספית, עופרת, ארסן, ובראשם – פלואוריד.

קיימת אפשרות שאלמנטים אלה מונעים אריכות חיים כדי שנפנה מקום לדור הבא.

זמן רב לאחר שניצחנו בארצנו בקרב על הפלואוריד התחלנו להבין שיש בפלואוריד סיכון הרבה יותר רחב מהיותו גורם המחולל סרטן.

התגלה לנו שאטום של פלואוריד גורם לשבירה של קשרי מימן אשר אוחזים בסליל הכפול של מולקולת ה- DNA, ויותר מכך, אטום הפלואוריד מעכב את תיקונה ע"י האנזים האחראי לכך.

כל אונקולוג יכול לדווח ששבירה בדנ"א טומנת בחובה סיכון לסרטן.

לבסוף, בשנת 2012 התגלתה באירלנד עלייה ב- 11 סוגי סרטן שונים, לעומת צפון אירלנד הלא מופלרת.
ממצאים אלה של שני רופאים איריים, מאששים את הממצאים המקוריים של ד"ר דין בורק.
ממצא שזעזע במיוחד, הוא שבארצות הברית נמצאה עלייה בסיכון לסרטן העצמות בקרב גברים צעירים.

מלבד הממצאים הממאירים יש שלוש נקודות חשובות נוספות:

* ד"ר מ. בולת'ייס נוירולוג הולנדי, מצא כי התרכובת הכימית של פלואוריד עושה שמות בזרימת המידע למוח שלנו על ידי דיכוי הסינפסות,
שהן סוג של תחנות ממסר במוח שלנו. משמעות הממצאים הן בוודאות פחות ריכוז בקרב הילדים.

* מה שהחל בסין ואושר אח"כ באמצעות 31 מחקרים נוספים הוא כי כאשר אנו משווים אזורי פלואוריד גבוהים, לאזורים פחותים יותר בפלואוריד, הילדים שנולדו וגדלו באזורים מופלרים, הם בעלי ממוצע IQ נמוך יותר לעומת אלה באזורים בהם ריכוז הפלואוריד הוא של 0.2 ppm (המכיל פלואור של 0.1 ppm).

* אחרון, אך לא פחות חשוב: אטום פלואוריד מחליף מיקום עם יוד בבלוטת התריס, וכך מעכב את פעילותו. הורמון זה הוא בעל השפעה רבה על התפתחות המוח, מה שיכול גם להוות סיבה למנת משכל נמוכה. באזורים מופלרים בארה"ב נמצאה פעילות נמוכה יותר של בלוטת התריס.

בהתחשב בשלש הנקודות הנ"ל ביחד, ברור שההפלרה גורמת לאוכלוסייה, ובמיוחד לילדים יותר רגישים, להיות יותר קהי חושים, איטיים וטיפשים.
נראה לי ששיא האיוולת היא שמדינה כמו ישראל, המוקפת באויבים ששאיפתם לטאטא אותה מהמפה, משלבת את הרעל הזה באספקת המים שלה, כאשר זה הכרחי שתהיו עירניים, לוחמים, בכושר ופיקחים.

Shalom!
Hans C. Moolenburg

הערות שוליים:

"פלואוריד – קרב החופש", הספר שנכתב על ידי ד"ר הנס מולנבורג בו הוא מתאר את המאמצים המוצלחים אחרי הכל, לשחרר את העם ההולנדימהפלרת מים (אלה כללו מחקר שנוהל באופן הראוי ביותר שנערך אי פעם בעולם, בסמיות כפולה, להשפעות של מי ברז המכילים פלואור בחלק אחד
של פלואוריד ל- 1,000,000 חלקים של מים (1p.pm). פרט נוסף שצוטט בספרו הוא, הסיפור המזעזע של פרקינס: "הגרמנים והרוסים הוסיפו נתרן פלואוריד למי השתייה של שבויי מלחמה כדי להפוך אותם לטיפשים וצייתנים".

** עדותו של גוף (Goff) בפני הממשלה והסיפור של פרקינס.

*** מדע רפואה מבוסס ראיות סתם את הגולל על מדיניות הפלרת מי שתיה בהולנד, Declan Waugh.

**** רק 5% מאוכלוסיית העולם מופלרים, ב-32 מדינות ←50% מהם חיים בארה"ב!! על אף לחץ רפואי/ רופאי שיניים, 98% מארצות אירופה אינן מופלרות.
נתוני ארגון הבריאות העולמי: שיעור העששת של ילדים בני 12, הושווה פחות מול מדינות מופלרות. התקן האירופאי הוא מיתוס, מאחר ורק אירלנד מופלרת.

***** אירופה אוסרת שימוש (בפסולת תעשייתית רעילה) כמרכיב בהפלרה, כמו נתרן פלואוריד, ושילובי פלואוריד אחרים גרועים אף מזה, כתוספת למים שלה.

****** נתרן פלואוריד המצוי באופן טבעי במי תהום, פחות רעיל ב- 85% מפלואוריד המכיל נתרן.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=11264
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

6 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית