ראשי » בריאות » אתם כאן

שתיית מים מזוקקים – העצות, המחקרים ועדות אישית

האם זה יכול להיות המים שאנחנו שותים? האם אנחנו לוקחים כמובן מאליו את הנוזל שהוא 90% מהדם שלנו ו-70% מהמוח שלנו? ואיך לכל הרוחות אני יכול להשיג פה באיזור איזה שלוק של מים ראויים לשתייה?

  • מאת כותב אורח | 8 באוקטובר 2012
  • 95,451 צפיות | 290 תגובות

דפים: 1 2 3 4

עודכן לאחרונה: 8 באוקטובר 2012

מה עומד בין מים טהורים למים שרובנו שותים היום

לצערנו בעידן הזה המים שרוב האנשים שותים הם מים מזוהמים. כלור, פלואוריד, חלודה, ברזל, עופרת, בנזין ומדבירי חרקים זה רק חלק מזערי מהרשימה של החומרים שנמצאים במי הברז שלנו ורובם בעלי יכולת מעולה להסתנן למסנני המים הנפוצים. לידיעתכם רוב מערכות טיהור המים הביתיות מסתמכות על סנן פחם, שלשיבחו יאמר שהוא יודע לסנן מעולה חומרים שריחם וטעמם ניכר במים, אלא שחומרים אלה הם אחוז זניח מהמזהמים במים שלנו, ולמעשה סננים אלה יוצרים אפקט של "טעים- אבל בכלל לא נעים".

מפגעים דומים לא פסחו על מי שנמלט לחוף המבטחים של המים המינרלים. עובדה מאד מאד חשובה שחברות מזון רבות, וביניהן חברות המים, משמיטות מרשימות המינרלים והוויטמינים שלהם היא: שלמעשה מדובר במינרלים שאינם אורגנים בעליל! ולהלן שיעור קצר בתזונה למי שבאמת נושך את השפתיים כרגע. בטבע ישנם שניי סוגים עיקריים של מינרלים והם 'מינרלים לא-אורגנים' שהם גם נקראים 'חומר מת ו'מינרלים אורגניים' כפי שהם נמצאים בתרכובת מיוחדת ביצורים חיים. ולהמחשה קצרה: המתווכים היחידים בטבע בין המינרלים המתים שנמצאים באדמה לבין ממלכת בעלי החיים, הם הצמחים. הצמחים חיים וניזונים מאפר ומים, והם בתהליכים שונים ומשונים הופכים את החומר המת הזה לרקמה חייה. את הצמחים אוכלים בהמות ובני אדם, ובני אדם ניזונים גם מחיות ובהמות. לעומת זאת אני מבטיח לכם שאם תנסו, כמו צמחים, לעשות דיאטת חול ובוץ, או במילים אחרות מינרלים לא-אורגנים (שזה מה שלמעשה חול הוא), לא תשרדו יותר מיום אחד, ולא זאת אף זאת, הרי שצפוי לכם מפגע רציני מאד לבריאות שלכם. חשוב מאד שאנשים יבינו שה'מינרלים' שיש במים המינרלים שלהם הם למעשה תוצאה של חילחול מי גשמים במשך חודשים או שנים דרך שכבות של סלע וחול! ולמעשה הם מינרלים שאין להם שום ערך תזונתי לגוף שלכם!!! (בשפה הגבוהה זה נקרא Not Bio-availible). כעת אתם בוודאי שואלים שתי שאלות
1. אז מאיפה הגוף משיג מינרלים?! והתשובה היא חד משמעית – מהאוכל שלכם! לא מהמים!
2. מה הגוף עושה עם כל המינרלים הלא אורגנים שבמים? – התשובה היא: שהגוף מנסה להיפטר מהם בכל דרך אפשרית, ואם קצב ההכנסה של המינרלים האלה גבוה מדי, הגוף יתחיל להפקיד את האבנים האלה בכל מיני מקומות למשל: בין המפרקים, בדפנות כלי הדם, בכליות, ולבסוף כשאין לו ברירה גם במוח והלב. הסיבה שהגוף עושה את הפעולה הזאת היא בשביל לשמור עלינו בחיים לכן הוא מקריב מקומות בגוף שכרגע לא יגרמו למוות, ומחכה שתהיה לו הזדמנות לנקות אותם. למעשה מים מינרלים זה שם מניפולטיבי ומטעה ל"מים קשים" (בהגדרתם מים שמכילים אחוז גבוה של ממסים לא אורגנים). בנוסף לעניין המינרלים, המים עצמם בדר"כ מוחזקים בבקבוקי פלסטיק, וכידוע הפלסטיק 'דולף' לתוך המים. כיום יש מעט מאד מחקרים על רעילות הפלסטיק במים, אבל המגמה שמתגלה היא שמדובר בחומר רעיל ביותר לצריכת אדם.

זהירות ! פלואוריד במי השתיה

לצערנו ישראל היא אחת משתי מדינות (!) שבה החוק מחייב הפלרה של מי השתיה. הטענה השקרית והמופרכת של הרשויות להחדרת הכימיקל הרעיל הזה למי השתיה שלנו היא – שהוא מונע עששת.
יאמר לזכותם שאכן פלואוריד הוא חומר שיודע להרוג מעולה חיידקי שיניים, לרעתם יאמר שהם שכחו להגיד לנו שהוא גם הורג את מי שמכניס אותו לגוף שלו.

רובכם תופתעו לגלות שהרעיון המפתיע של הפלואוריד כתוסף למי השתיה נתגלה דווקא במחנות ההשמדה של הנאצים. ובקיצור מה שהם גילו: שהוספת פלואוריד למי השתיה גורמת לאסירים להיות נטולי רצונות, נטולי יצר הישרדות ובקיצור זומבים מהלכים חסרי יכולת להתנגד (מי לא ראה את התמונות של אנשים עומדים בתור לתאי הגזים? עכשיו אתם יודעים למה).

לפלואוריד יש שלל של תופעות והשלכות חמורות על בריאות האדם ולהלן:

-התאבנות של בלוטת האיצטרובל, הידועה גם כעין השלישית. הבלוטה אחראית על הראיה הרוחנית של האדם, ועל תפיסות על טבעיות, ובכן גם היא נחשבת למשכן הנשמה והרוח.
-הקשיית עצמות. חוזקן של העצמות נובע מהאופי הגמיש של הסיבים מהן הן בנויות. הפלואוריד נספג בעצמות ומקשה אותן באופן ששיניים ועצמות פתאום יכולים להישבר. (בדיוק ההפך מטענת הממשל)
-קרעים בשרשרת הדי-אנ-איי, כן, פלואוריד גורם לפגמים גנטיים בבני אדם.
-מעמם את המח ותהליכי חשיבה, פלאוריד הוא גם רכיב חשוב מאד בתרופה "פרוזאק". כיום מתגלה שיש לו קשר ישיר לתופעת "הפרעות קשב וריכוז" וכן תיסמונת טורט.
-פלואוריד הוא חומר מסרטן.
-פלואוריד הוא החומר הפעיל ברעל עכברים.
וכן הרשימה ארוכה. חשוב לדעת שפלואוריד לא מסונן החוצה מהמים בכל סוגי הסננים הנמכרים היום, למעט סנני אוסמוזה הפוכה ומים מזוקקים. וחשוב לציין שהרכיב הרעיל הזה מוסף באופן מלאכותי למי השתיה שלנו.
עוד חשוב לומר שפלואוריד בצורתו הטבעית כפי שהוא קיים בטבע הוא לא, ואני חוזר הוא לא! הפלואוריד שמוסיפים לנו למים. למי השתיה במדינת ישראל מכניסים למים חומצה פלואורסיליצית שהיא תוצר לוואי של מפעלי דשנים ואלומיניום. וכן, החומצה הזו רעילה ביותר. כמה ביותר? עד כדי כך שכל טיפול בחומר מחייב לבישת חליפת הגנה מלאה על הגוף, כולל משאפים ומסננים מיוחדים.
ואת זה שופכים לנו למים.

דפים: 1 2 3 4

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=10425
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

290 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית