מלחמה היא שלום, חופש הוא עבדות ובורות היא כח

 • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 2 בדצמבר 2009
 • 9,686 צפיות | 40 תגובות
עודכן לאחרונה: 2 בדצמבר 2009

הבוקר, קיבלה את פניהם של האמריקאים דוגמא מזעזעת של חשיבה-כפולה בסגנון אורוולי מהחיים האמיתיים.
גילינו שברק אובמה ישלח עוד 30 אלף חיילים אמריקנים להלחם עבור חלומם של אחרים שיושבים במגדלי השן שלהם בוול סטריט ומשחקים במשחקי מלחמה בפלייסטיישן.

אובמה קיבל פרס נובל לשלום, להזכירכם.
הנה רשימה של המעשים של אובמה במרדף אחר שלום על פני הארץ:

 • הוציא הוראה לסגור את מתקן הכליאה גואנטנמו ביי, אך לא אישר שום תוכנית לעשות את זה בפועל.
 • פיקח על הפחתת כמות החיילים בעירק, רק כדי להחליף אותם בחיילים שכירים.
 • הרחיב את המלחמה באפגניסטן לתוך פקיסטן ע"י הגדלת מספר התקיפות מהאוויר באזור הגבול.
 • הגדיל את מספר הכוחות באפגניסטן בעשרות אלפים, עם עוד רבים נוספים בדרך.
 • ביסס נוכחות צבאית אמריקאית בבסיסים צבאיים בקולומביה.
 • סירב לתת אפילו את התמיכה השטחית ביותר לאופוזיציה הפוליטית באירן, אפילו כשהמשטר הוציא להורג בפומבי מתנגדים שלטון.
 • עמד באפס מעשה וצפה כשהמשטרה וכוחות המשמר הלאומי נקטו צעדים נגד חופש הביטוי , מהאכזריים שנראו בארה"ב בזמן האחרון, בזמן שהשתתף בפסגת ה-G20 בפיטסבורג, פנסילבניה.
 • דיבר בצורה זוהרת (בעיקר בזמן מסע הבחירות שלו) על סין, וסרב להעביר ביקורת על רשימת הפגיעות בזכויות האדם ההולכת ומתארכת של הממשלה שלה.
 • ממשיך לאפשר לבלאקווטר (כעת , חברת צבא פרטית), לקבל חוזי הגנה, אפילו לאור הדוחות על זנות ילדים שמתרחשת במתקנים שלהם בעירק.

…והרשימה תמשיך לגדול.

לאחרונה, הממשל שלו החל להכות בתופי המלחמה עם אירן, לא כהגנה על אזרחיה המדוכאים, כמובן, אלא בעקבות טענות שהמדינה מפתחת נשק להשמדה המונית. טענות שעומדות בניגוד גמור למידע שסופק ע"י הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית ואפילו דוחות מודיעין פנימיים של ארה"ב. בעוד ישנן סיבות לגיטימיות לנקוט פעולה כלשהי כנגד המשטר הנוכחי באירן, נשק להשמדה המונית היא הפחותה שבהן. ברור כי הנשיא הזה אינו מעוניין לשלב עימו אזרחים חופשיים של אירן משוחררת באמת, הוא מעדיף שחרור בסגנון בוש/צ'ייני- הידוע יותר כלרעיב אותם בעזרת סנקציות ואז לפוצץ להם את החיים.

מה אתם אומרים? זה נשמע יותר כמו רשימה של מעשים מנוגדים לשלום מאשר רשימת הישגים שמזכה בפרס כמו פרס נובל לשלום?

אם זה מה שחשבתם אז ברכותי, אתם, שלא כמו מליונים רבים של אנשים אחרים, באמת מסוגלים לחשיבה עצמאית! כל מי שאינו מסומם לגמרי עד שהוא לא מסוגל לחשוב בהגיון, או ששם לב למשהו בעולם סביבו יכול לראות בברור כי הנשיא ברק אובמה לא עשה דבר אחד לקידום השלום באף מקום בעולם.

אנו האנשים בעלי החשיבה החופשית צריכים לשאול, עם כל המידע הזה, מדוע מר אובמה קיבל את הפרס היוקרתי הזה?

אין תשובה פשוטה לשאלה הזאת. ההסבר הסביר ביותר נעוץ במחויבותו של אובמה לגלובליזציה ולאו"ם. הוא מאמין בחוזקה כי האו"ם הוא המפתח לסדר גלובלי, ופעל להביא ליישור קו של ארה"ב עם הדוקטרינה של האו"ם. למרבה הצער, הדוקטרינה הזאת קוראת להחלשה משמעותית בריבונות לאומית. היא דורשת קבלה של חוקים שנקבעו, לא ע"י הנציגים הנבחרים שלנו, אלא ע"י נציגים שלא נבחרו של כוחות זרים, רבים מהם מושחתים מן היסוד.

הצטרפות אמיתית למנדטים של האו"ם יכולה רק להוביל לממשל עולמי ע"י אנשים שלא נבחרו שיש להם כבוד מועט, אם בכלל, לחוקה האמריקאית או לזכויות המנויות בה.

וועדת הנובל העירה כי הפרס ניתן למר אובמה כי הוא שינה את האווירה של יחסים בינלאומיים דרך המחויבות שלו לדיפלומטיה. מסתבר כי האנשים הללו רואים מחויבות לדיפלומטיה כמחויבות לממשל עולמי – משהו שדי ברור שאובמה מרגיש איתו בנוח, כמו שהוא הדגים בכך שהיה הנשיא המכהן האמריקאי הראשון שישב גם במועצת האו"ם.

אם זו מחוייבות לשלום אז הסיוט האורוולי ממנו חששו רבים מתגשם סוף סוף. מלחמה היא שלום, חופש הוא עבדות לבירוקרטים שלא נבחרו של האו"ם ובורות היא ללא ספק כח.

מתוך האתר infowars.com של אלכס ג'ונס

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=2566
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

40 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית