ראשי » בריאות » אתם כאן

לא לסרטן – לא לכימותרפיה – כן לגישה טבעית

  • מאת אלן בונט | 22 ביולי 2009
  • 23,182 צפיות | 57 תגובות
עודכן לאחרונה: 7 במאי 2012

מאמר אורח מאת: אלן בונט

אנו אומרים לא לרפואה חשוכה
שמכרה את נשמתה לתעשיית התרופות !

לא לרפואה המגדירה את הסרטן כ- "מחלה אקראית", כלומר מקרית (ב-90 עד 95% המקרים) וכ-"מחלה גנטית" לשאר המקרים,
כאשר ההפך הוכח!

לא לרפואה פרימיטיבית המציעה באופן שגרתי, כטיפול בלעדי: "הוצאת הגידול בניתוח, או הריסתו על ידי טיפול הכימותרפיה או בקרינה, התאים הנושאים את המוטציות הללו נעלמים מהגוף…"
(הציטוטים מן החוברת המהודרת של "האגודה למלחמה בסרטן" בשם: "כל מה שרצית לדעת על גנטיקה וסרטן"
המוגשת לקהל הרחב בקופות חולים).

לא לרפואה המטפלת אך ורק בסימפטומי המחלה (בגידול) ואינה מכירה את שורשי המחלה, למרות למעלה מ- 40 שנה של כשלון כדי להיפטר מאויב בלתי ידוע, השלטונות מתעקשים להכות באותו הכיוון. יורים בכל דבר זז. חותכים, שורפים, מרעילים. מחסלים את הכול.

אין פלא כי רפואה אגרסיבית זו מניבה את התוצאות הבאות:
(הממצאים הבאים לקוחים מן הכתבה הרחבה של בעז גאון: "למה הפסדנו בקרב על הסרטן של אבא שלי ?", שהתפרסמה במוסף ה- "מעריב" ב-17.10.08, פרי עטו של בעז גאון, בנו של בני גאון ז"ל , נשיא ל "אגודה למלחמה בסרטן", שנפטר מסרטן במאי 2008, לאחר שחלה בשלושה סרטנים במקומות שונים בגופו, במהלך 8 שנים.)

"ב-2004, כמו ב-71' (כמו ב-2008), כל חולה סרטן שבגופו הופיעו גרורות – ימות מהר. יתרה מזאת מוסיף עורך השבועון האמריקאי, השאלות הבסיסיות ביותר הקשורות לסרטן נותרו עדיין ללא מענה, למרות 240 מיליארד דולר שנשפכו לתוך חקר הסרטן…"

"הממצאים הישראלים אינם מעודדים בהרבה, שלא לומר מעוררי בהלה. 12 אלף ישראלים מתים מדי שנה מסרטן. 26 אלף חולי סרטן חדשים מצטרפים מדי שנה לקהילת חולי הסרטן המונה 200 אלף. מתוכם מתים, תוך חמש שנים, בערך כמחצת. "אחוזי ההישרדות לא משתפרים",

כלומר בישראל כמו ברוב מדינות המערב, מספר חולי הסרטן מצוי בעלייה מתמדת, זאת מחלת המערב מספר 1, מחלת העשירים !

"אנחנו, הציבור ההדיוט, הציבור החולה, חש על בשרו בעיקר את הכישלונות. ועדיין:
האם אסור לנו לבקש יותר מאשר הארכת חיים בחודשים ספורים אצל אחוז קטן מאד מחולי הסרטן, אחרי כמה עשורים של מחקר מאמץ?"

"המילה ריפוי" נאמר לבעז גאון בזעם גלוי על ידי מומחה סרטן אחר, שביקש להתראיין בעילום שם, "כמעט לא קיימת בג'רגון של האונקולוגים. למה? כי הם מטפלים רק במה שהם יכולים לראות, בצילום…!"

היום הציבור ההדיוט התעורר ואומר "לא עוד!" למערכת של "בריאות", המרעילה באופן מודע את החולים שלה.
מתחולל פשע הומניטארי לאור היום, וכל זאת בעטיפה של "ריפוי"! (אגב, מסקר שנערך בארה'ב אצל אונקולוגים, שנשאלו אם היו מסכימים לתת ליקיריהם חולי הסרטן את הטיפול הקונוונציונלי שהם מציעים למטופליהם, ענו 68% שלא! הם היו מפנים אותם לטיפולים אלטרנטיביים…)

הסרטן הינו "התרנגולת המטילה ביצי זהב" וכל המערכת הרקובה, המושחתת הנהנת ממיליארדים הבאים הן מתרומות ובעיקר מתאגידים בינלאומיים של תרופות שהמוטו הבלעדי שלהם, הינו תאוות בצע, רווחים ולא בריאות האדם…קליינט טוב עבורם, הוא אדם חולה כרוני, הצורך כמה שיותר תרופות !!!

מציאות עגומה, אך הציבור ההדיוט אומר לא יותר! אנו הקליינטים התמימים שטופי המוח מכל הכיוונים אך עד כאן, לא על חשבון חיינו.

קיימות אלטרנטיבות !

אך הרפואה הקונוונציונלית מסתירה זאת, אין לה כל אינטרס כלכלי שנדע את אמת. לכל הצעה אלטרנטיבית טבעית היא תענה : "זה לא הוכח באופן מדעי" תשובה עלובה, כאשר יודעים שעבורה "מדעי" הוא תרופה שתעשיית התרופות השקיעה ממון רב בה כדי להוציא "פטנט". כל דבר טבעי שלא נתן להוציא פטנט ולהתעשר ממנו אין לו כל עניין עבורה והיא תעשה כל דבר כדי להסתיר קיום תרופה טבעית המרפאת!

פרופ' לינוס פאולינג, ז"ל, חתן פרס נובל בביוכימיה וגם פרס נובל לשלום, הצהיר : "חייבים לדעת שהמלחמה בסרטן היא הונאה ושהמוסדות האחראים אשמים ברשלנות פושעת כלפי הציבור האמריקני".

אומר ד"ר ג'ונס הרדין, מרצה וחוקר סרטן בכיר במחלקה לפיסיקה רפואית, באוניברסיטת קליפורניה על הטיפול הרגיל בסרטן: "כל מחקרי ב- 20 השנים האחרונות מוכיחים שמשך חייהם של חולי סרטן שלא טופלו על ידי הרפואה בשיטות הרגילות ארוך פי 4 משל אלו שכן טופלו על ידה. חולים בסרטן שסירבו לקבל טיפול חיו בממוצע 12.5 שנים, אך לעומת זאת חולים באותם סוגי סרטן שהסכימו לכריתה, לכימותרפיה ולהקרנה חיו 3 שנים בלבד בממוצע. אני מייחס את התופעה להשפעה הטראומתית הקשה של הניתוח ולטיפול קרינתי וכימי על מערכת החיסון של החולה."
ד"ר הרדין מוסיף : "לגופו של האדם הגנה טבעית מפני כל סוג של סרטן. מסתבר שטיפול רפואי רגיל מתערב ומדכא את ההתנגדות הטבעית למחלה. לא הסרטן ממית את קורבן המחלה, אלא ההתמוטטות של מנגנוני ההגנה הפנימית מכריעה אותו לבסוף. לכל חולה סרטן השומר על מצב פיזי מצוין ומדרבן ומגביר את ההתנגדות הטבעית שלו יש סיכוי גבוה מאוד שגופו יגבר על המחלה בלי כל טיפול רפואי". עד כאן דבריו של חוקר סרטן בכיר.
(ציטוטים מן הספר "לא לסרטן")

עם הבנה זאת ההמלצה הראשונה הניתנת, למשל, על יד הארגון האיטלקי לחקר ומניעת הסרטן "ARPC" – היא : "לא לעשות כימותראפיה או רדיותרפיה. לעשות רק ניתוח כירורגי אך ורק במצבים מסוימים שיש לבחון.
הסטטיסטיקה מוכיחה שרק עצם הימנעות מטיפולים אלו מאפשר הארכת ימים אצל רוב הפציינטים."

הכימותרפיה, היא מרעילה והורסת לחלוטין את המערכת החיסונית של החולה.
עצם ההימנעות מהרעלה זאת, מכפילה את חיי החולה!
לאחר מכן בדרך הטבעית ניתן להאריך בהרבה את חיי האדם המבריא ולאפשר לו בעיקר איכות חיים.

ניתן להבריא לחלוטין מסרטן

אם לא נכנעים לגורל, ללחצים של הרופאים הקונוונציונליים, הסביבה והפחדים שלנו! לא מדובר ב-"נס", אלא בתהליך טבעי לחלוטין של רמיסיה של הגידול שתחילתו בבלימה של הגידול ולאחר מכן או של העלמות או של גידול סרטני לא פעיל. קיימים רופאים בארץ המטפלים ברכות במחלה זאת, עם גישה הוליסטית טבעית. המחפש ימצא את שיטת הטיפול הייחודית המתאים לו. סמכו על האינטואיציה שלכם. תזכרו שאין הרופא מרפא, אלא אתם מרפאים את עצמכם.
(ראו במצורף עדות חייה בין רבות שנתן למצוא באינטרנט של חולת סרטן שהחלימה בזכות גישה אלטרנטיבית טבעית).

למעשה שכחנו כמה הגוף שלנו מופלא הוא, תמיד שואף לתקן את עצמו, זאת מערכת מדהימה שבעצם כאשר מכבדים את חוקי הטבע, אין האדם נחלה.
הרגילו אותנו מילדות לדכא חום, שלשולים, הקאות ועוד סימפטומים אחרים, שלמעשה הם ביטויים טבעיים של מערכת הגוף המושלמת המתקנת את עצמה. התרגלנו לחסום כל מחלה כמה שיותר מהר עם תרופה כמו אנטיביוטיקה, שפירוש המילה היא "נגד החיים".
כן, בהתערבות שלנו, לרוב בעזרת הרופאים שלנו, התרגלנו להרעיל את עצמנו, לדכא סימפטומים, להעמיד את עצמנו נגד זרימת החיים, ולהילחם נגד אויבים חיצונים, חיידקים, וירוסים ועוד , כאשר למעשה אנו האויב של עצמנו. היום חוקרי הסרטן במערב מחפשים זה למעלה מ- 30 שנה את "הטיל הממוקד" שיהרוס את התאים הסרטנים בלבד…

אנו אומרים כן לרפואה האינטגרטיבית, או הוליסטית, היודעת שהאדם הינו גוף, נפש ואף נשמה ולא רק חתיכת בשר בו מתרחשים תהליכים ביוכימיים אקראיים.

לחולי סרטן אנו אומרים : קחו את הזמן, לא לפחד כלל, לא לקחת החלטה פזיזה ומהירה. אם נתגלה זה עתה גידול סרטני, דעו כי גידול זה החל להתפתח כבר לפני שנה, עד 40 שנה קודם לכך…מקרים נדירים זקוקים באמת לניתוח מידי.

אנו אומרים כן לרפואה המכירה שמחלת הסרטן, כמו כל מחלה אחרת, נובעת מ"קרקע" שנחלשה, ממערכת חיסונית שהתדרדרה עד כדי כך שהנוגדנים הטבעיים של הגוף אינם ממלאים את תפקידם כהלכה. כלומר הגישה היא לראות מדוע זה קרה, כיצד איבד הגוף שלנו אנרגיה?
הסיבות תמיד קשורות באורח חיים שלנו, בהרגליים אישיים או אף משפחתיים (ולא גנטיים!) שפגעו במשך הזמן ב"קרקע" שלנו, ביסודות הבריאות שלנו. מדוע עמי המזרח, אפילו ערביי ארץ ישראל חולים במידה ניכרת פחות מסרטן? האם בזכות תזונה ואורח חיים קרובים יותר לטבע?

בתחום החדש של הרפואה המוגדר כפסיכו-נוירו-אימונולוגיה (בעבר דברו על מחלות פסיכוסומאטיות), מגלים כמה לגורם הנפשי עם כל המטענים הרגשיים, השפעה מכריעה על מערכת החיסונית שלנו. מתברר שמשבר נפשי עמוק, שהאדם חווה לבדו, בחסר אונים יכול להיות הטריגר להתפרצות במחלת הסרטן (וגם למחלות רבות אחרות) ושקיים קשר ישיר בין סוג המשבר (אובדן ילד, פיטורין מן עבודה,…) ומֽקום ההתפרצות של הסרטן בגוף. כלומר באותה המידה הפחדים שמעוררת בנו עצם הידיעה במחלת הסרטן, קשורה בפחדים ממוות, עלולה להוות טריגר להתפרצות נוספת של המחלה בחלק אחר של הגוף שיתפרש יותר מאוחר כ"גרורה"!

לאור הבנה זאת, אנו באותה מידה יכולים לחזק את המערכת החיסונית שלנו בזכות גישה חיובית, שמחת חיים, רצון לגבור על המחלה ורצון לחיות, כל זאת עם שינוי באורח חיינו, חזרה לתזונה מאוזנת, אנו מסוגלים לשוב לבריאות.

"הסרטן יכול להוות קרש קפיצה אדיר כדי להגיע לממדים נעלים יותר בחיינו, זאת במידה ולא מאבדים את האמונה בעצמנו. מחלה זו מעמידה אותנו בפני חומה, בפני המוות ולכן מדרבנת אותנו לשוב אל שביל החיים, בו זמנית היא מעניקה לנו את הזמן להתפייס עם עצמנו, עם משפחתנו ועם סביבתנו.
הבה נתייחס לסרטן כאתגר וננצל אותו כדי לשוב אל החיים, הבריאות והשלום."
כך אומרת דר' Guylaine Lanctot

העיקר לא להיכנע, כפי שרפואת ה"בריאות" שלנו נכנעה לממון, לתאגידי התרופות.

לקחת את האחריות בידינו, כי אנו אדונים על חיינו.

האור כבר נצח את החושך !

אלן בונה
אוטודידקט, חוקר נושא הסרטן

ביבליוגרפיה :
כתבה של בעז גאון: http://www.nrg.co.il/online/29/ART1/798/689.html
>
M.D. Matthias Rath "Cancer can be beaten"-
http://www4.dr-rath-foundation.org/NHC/cancer/lecture/new_york_2002_09_29.htm
Linus Pauling Pr. – "Médecine Orthomoléculaire"
Books on Alternative Health – Dr Hulda Clark –
"לא לסרטן – דרך חיים חדשה נוגדת סרטן" – ד"ר דויד סרוואן-שרייבר
"רפואה ושבעת החוקים האוניברסליים" – ד"ר נאדר בוטו
ARPC – Associazione per la Ricerca e la Prevenzione del Cancer
http://www.aerrepici.org/
M.D. Guylaine Lanctot "La Mafia médicale" –
ציטוטים נוספים של ג'ונס הארדין

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=1511
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

57 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית