ראשי » בריאות » אתם כאן

מדענים ברשות התרופות והמזון האמריקנית (FDA) מאשימים את הרשות בשחיתות ואיומים

קבוצה של תשעה מדענים שעובדים ברשות התרופות והמזון האמריקנית ה-FDA, שלחו מכתבים לפוליטיקאים בכירים ברחבי ארה"ב, ביניהם הנשיא אובאמה, ובהם האשמות חמורות על שחיתות ברשות התרופות.

עודכן לאחרונה: 7 ביוני 2009


קבוצה של תשעה מדענים שעובדים ברשות התרופות והמזון האמריקנית ה-FDA, שלחו מכתבים לפוליטיקאים בכירים ברחבי ארה"ב, ביניהם הנשיא אובאמה, ובהם האשמות חמורות על שחיתות ברשות התרופות.

רשות התרופות והמזון היא אחד הגופים החזקים והמשפיעים ביותר בארה"ב.
כל תרופה, מכשיר רפואי, תוסף מזון או מוצר מזון שנמכר בארה"ב חייב לעבור תהליכי בדיקה ואישור ע"י רשות המזון והתרופות.

במכתב החריף ששיגרו המדענים מתואר מצב אבסורדי שבו מנהלי הרשות הפחידו ואיימו על מדענים שישנו או יעלימו מידע מדעי בבדיקות של מוצרים.

וועדת הבדיקה של מכשירים רפואיים הואשמה על-ידם באופן מיוחד ב-"שחיתות והטייה של תוצאת בדיקות ובכך גרימת סיכון לאזרחי אמריקה."

לדוגמה, רשות התרופות והמזון ממשיכה לאשר את השימוש במכשירי בדיקת ממוגרפיה מסויימים לגילוי מוקדם של סרטן השד למרות התנגדויות חוזרות ונשנות מצד מדעני ורופאי הרשות על כך שאין שום עדויות קליניות שהמכשירים אכן עובדים כמפורסם.

על-פי המדענים, עובדי הרשות עוברים מסכת הפחדות ולחצים באופן קבוע כדי שיתאימו עצמם לאג'נדה של מנהלי הרשות.
במכתבים נטען שעובדים שאינם "מיישרים קו" עם מדיניות הרשות מאויימים בנקיטת צעדים משמעתיים.

"קיימת אווירה של פחד שבה העובדים הכנים מפחדים מהעובדים המושחתים", נכתב באחד המכתבים.

במכתב נאמר עוד שלמרות שהוגשו תלונות בנושא ישירות למפקח על הרשות, אנדרו וון אשנבך, ולעוזר המפקח ביל מקונגה, הרבה מהמנהלים שהואשמו בהתנהגות שאינה ראויה ובשחיתות קודמו מאז לתפקידים גבוהים יותר.
אף לא אחד נקרא לסדר או לדין משמעתי.

רשות התרופות והמזון היתה תחת ביקורת נוקבת בשנים האחרונות, כאשר סנטורים רפובליקנים ודמוקרטים כאחד האשימו אותה בהעלמה של נתונים מדעיים בנוגע לבטיחות מוצרי רפואה ותרופות. במקום לדאוג לאינטרסים של אזרחי אמריקה, כפי שהרשות אמורה לעשות, הם דאגו לאינטרסים של התאגידים.

מקור:
NaturalNews
PharmaManufacturing

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=764
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית