ראשי » בריאות » אתם כאן

אין מקרה אחד של אוטיזם בילדים לא מחוסנים – אומר רופא בארה"ב

תומכי החיסונים ובראשם חברות התרופות עצמן ורופאים רבים עדיין מסרבים להודות בקשר בין החיסונים למחלות נוירולוגיות, תופעות לוואי קשות, תופעת לקות הלמידה ועוד. מספיק חיפוש קצר בגוגל כדי להראות עד כמה הנושא הזה רחוק מהסכמה.

  • מאת מנהל הפרויקט | 15 במרץ 2009
  • 9,209 צפיות | 14 תגובות
עודכן לאחרונה: 5 באוקטובר 2010

ויכוח מר ניטש בנוגע לקשר בין אוטיזם לחיסונים ובמיוחד לקשר בין החיסון המשולש (חזרת, אדמת, חצבת) לבין הדרדרות נוירולוגית שיכולה להוביל למצב אוטיסטי. אלפי הורים כבר קיבלו פיצויים במשפטים נגד החברות שמייצרות את החיסון ורק לאחרונה דיווחנו על מקרה של ניצחון להורי ילד אוטיסט בתביעה משפטית בארה"ב. תומכי החיסונים ובראשם חברות התרופות עצמן ורופאים רבים עדיין מסרבים להודות בקשר בין החיסונים למחלות נוירולוגיות, תופעות לוואי קשות, תופעת לקות הלמידה ועוד. מספיק חיפוש קצר בגוגל כדי להראות עד כמה הנושא הזה רחוק מהסכמה.

בשיקאגו, מרפאת "הומפירסט" מטפלת באלפי ילדים לא מחוסנים מבחירה. הרופא במרפאה, ד"ר מייאר אייזנשטיין דיווח שהוא אינו ראה מקרה אחד של אוטיזם בילדים שלא חוסנו שבהם הוא טיפל. הממוצע במקרי אוטיזם בארה"ב הוא מקרה אחד על כל 175 ילדים. וזאת על-פי המרכז למניעה וטיפול במחלות בארה"ב. "יש לנו קליינטורה גדולה מאוד", אמר ד"ר אייזנשטיין, "עד היום טיפלנו בכ-30,000 עד 35,000 ילדים שלא חוסנו, ואני חושב שלא היה מקרה אחד של אוטיזם שראיתי בין הילדים שלא חוסנו. זו קבוצת מחקר מספיק גדולה, לדעתי."

מקור: Rense

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=761
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

14 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית