מדענים מזהירים – עידן קרח קטן בתוך 15 שנים

 • מאת מנהל הפרויקט | 18 ביולי 2015
 • 4,606 צפיות | 2 תגובות
עודכן לאחרונה: 19 ביולי 2015

מדענים מבריטניה חוזים עידן קרח קטן בתוך 15 שנים מהיום.
לפי המדענים ההשפעה הדרמטית על האקלים תקרה עקב שינויים ב"מעגל השמשי" (Solar cycle) שיגיע לנקודת שפל בעוד כ-15 שנים ויגרום למיני עידן קרח.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=12956
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

2 תגובות »

 • אמיר

  The winter is coming.
  ועימו אם כל ההפרחות לגבי ההתחממות הגלובאלית.

  הגב לאמיר
 • גבינה הולנדית

  אומנם בנושא אחר,
  מאוד מעניין לקרוא את דבריו של פרי טינקר מ2010 ולהווכח עד כמה הם נכונים:

  ״השיטה היא "לקחת" מכל מקום בעולם את הדרכים שעבדו הכי טוב לטובת השליטה האבסולוטית של המנהיג המקומי ולרתום את השיטה לטובת "הסדר העולמי החדש" ולשם כך כל האמצעים כשרים, כולל שימוש במזג האוויר למטרת רעב בחלק מן העולם, לשטפונות בחלק אחר, לרעידות אדמה בכל רחבי העולם ולצונאמיים קטלניים היכן שדילול האוכלוסיה נדרש במיידי. לכל מקום בעולם הכינו את התכנית שתתאים לשליטה באוכלוסיה המקומית בצורה המייטבית, לאירופה לדוגמא הגו תכנית כלכלית שתפיל את הכלכלה המודרנית ועמה תכניס את מדינות אירופה לחובות עתק לבנק העולמי ולקרן המטבע העולמית וע,י כך ישעבדו את אירופה כולה בלי להשתמש יותר מדי בנשק אקלימי או גרעיני, את זה משאירים לשאר העולם (הפחות נאור) כדי לעצור את גלי ההתקוממות שעוד יגיעו לשליטה הפאשיסטית\קומוניסטית\נאצית\פיאודלית של אנשי "הסדר העולמי החדש", אותם אנשים שהיום תופסים עמדות מפתח באו"ם ובשאר הארגונים המסונפים אליו וכן ראשי מדינות מסוימות ושאר הבנקאים והאוליגרכים בעלי תפקידים נכבדים במדינות שונות (למשל סטנלי פישר ושמעון פרס בישראל).״

  הגב לגבינה הולנדית
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית