מדענים רוסים: שיא ההתחממות מאחורינו, היכונו להתקררות

 • מאת מנהל הפרויקט | 26 במאי 2012
 • 2,471 צפיות | 7 תגובות
עודכן לאחרונה: 26 במאי 2012

מדענים מהאוניברסיטה היוקרתית למדעים ברוסיה הגיעו למסקנה שהעולם מתחיל להתקרר.
אתר החדשות הגרמני "קולה של רוסיה" דיווח שמדענים מובילים מהאקדמיה הרוסית היוקרתית ביותר למדעים הגיעו למסקנה שההתחממות הגלובלית (המזערית יחסית עד כה) הגיעה לסיומה ושהטמפרטורות ירדו בחצי מעלה עד שנת 2015, לטמפרטורות שהיו בכדור הארץ בתחילת שנות ה-80 של המאה הקודמת.

למעשה מגמת ההתקררות כבר החלה, לפי מדענים מובילים בתחום, והטמפרטורה העולמית הממוצעת חזרה לרמה שהיתה ב-1996-1997.

לפי הדיווח באתר החדשות:

"ההתחממות הגלובלית מגיעה לסיומה: בשנים הקרובות הטמפרטורות העולמיות בכדור הארץ ירדו וההתקררות תביא להקלה. זוהי המסקנה שאליה הגיעו מדענים רוסים מהפקולטה לפיזיקה מהאקדמיה למדעים. מגמת ההתקררות כבר החלה, לפי המחקר. לאחר הגעה לשיא ב-2005, הטמפרטורות הממוצעות על-פני כדור הארץ חוזרים כעת לרמה שהיתה בשנים 1996-1997, 0.3 מעלות צלזיוס פחות.
לפי המדענים, הטמפרטורות ימשיכו לרדת ב-0.15 מעלות נוספות עד שנת 2015, רמת הטמפרטורה הממוצעת בתחילת שנות ה-80.

מקור: noticzone
מקור נוסף: RUVR

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=9862
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

7 תגובות »

 • אלן

  שלום!
  כבר בתקשור משנת 2007, קריון מהשירות המגנטי באמצאות לי קרול מוסר את הדברים הבאים:
  "מחזור המים של הפלנטה הוא שגורם להתחממותה ולהתקררותה, הוא דינמי ותמיד בתנועה. אם נקפוץ קדימה שנים רבות, היו שינויי טמפרטורה, על הפלנטה הזאת. כמעט כולם האריכו ימים יותר מכל אדם. מחזורים קצרים של 200 שנים היו שכיחים. לכן, רוב האנושות אינה מודעת לשום דבר לבד מאשר לשינוי, היא אינה מודעת למחזורים הרגילים. היו לכם כמה מחזורי קרח קטנים לאחרונה. רק לפני כמה מאות שנים, במאה ה-15, היה לכם מחזור קרח שבו הקרחונים החלו להיבנות שוב. הטמפרטורות של הפלנטה ירדו מעט ואז שבו ועלו. הדבר טיפוסי לפלנטה ולדרך פעולתה. הדבר המעניין הוא שלפני התרחשות אירועי הקרח הקטנים הללו, קורה דבר-מה שבני האדם אינם מבינים. מזג האוויר מתחמם! זה חלק מהמחזור. אתם שוב חווים עוד אחד, ואתם בתחילתו של מחזור מים אשר בסופו של דבר יוריד את הטמפרטורות. זה טיפוסי, מחזורי ונורמאלי. פשוט שאלו כל אבן."
  http://www.kryon.com/k_chanelcruise8.html

  ושנתיים מאוחר יותר קריון חוזר על דבריו:
  "אמרנו לכם שהתחממות גלובלית היא מחזורית, ושלא אתם גרמתם לה. האם אתם מאמינים בכך עכשיו? זה תוקשר, אתם מבינים, אבל עכשיו המדע מראה לכם זאת גם כן. אמרנו לכם בבירור באותן שנים שההתחממות הזאת תהיה קצרת מועד, ותוביל למחזור התקררות. כעת עובדה זו מתפרסמת במקומות רבים, וכעת זה מדעי. האם אתם מאמינים עכשיו?

  יש כאן אנשים שהאינטלקט שלהם מתחיל להתמזג עם הרגש. אתם מתחילים לקלוט את המסר. "אולי זה בסדר שהוא לא מלאך 'ניו-אייג'י'", אתם אומרים עכשיו. אולי זה בסדר שהאמת מגיעה ממישהו שאוהב אתכם, מהבית. אולי זה אפילו בסדר שהמאסטר המגנטי מדבר אליכם?"

  http://www.ahavabooks.com/Kryo.....uantum.htm
  בידידות לכם,
  אלן

  הגב לאלן
  • יניב

   שלום אלן,לא כל כך הבנתי את תשובתך,ימשיך להתחמם או שהם צודקים?

   הגב ליניב
   • ליאו

    יניב הסתיימה התחממות כדור הארץ אתה תחוש את זה בחורפים הבאים זה הכל קר ההתחממות היגיע לשיאה וכרגע אנחנו מתקררים באפס נקודה 3 כלומר טמפ של שנת 95 או 96 וזה יתקרר עד לשנות ה80 מרגיש יותר חורף בקיצר כוללל חורפים קיצוניים

    הגב לליאו
    • ליאו

     התכוונתי התחממות כדור הארץ שקר כי הסתיימה לפני שהתחלו לזבל תשכל שהעולם התחממם קוספירציה רוסים מבינים

     הגב לליאו
 • שחר

  הם אמרו את זה כי הגיע החורף ולא היה לאף אחד לוח שנה אז הם חושבים שהטמפרטורה במגמת ירידה או שהם בטוחים בטענה שלהם ויש להם מחקר מגובה בעובדות

  הגב לשחר
  • יפעת

   מה שבטוח שחר כדוא הארץ לא מתחממםם ואנחנו גם לא נתחממם שקרים זה הכל עד 2015 יהיה עידן קרח קטן תהנה בגלל זה חם עכשיו מה שמתחממם מתקרר והעולם לא מתחממם

   הגב ליפעת
 • שיר

  לפי דעתי יש להם עובדות לטענות זה לא קשור לחורף בכלל הרי הם מדדו בקיץ ירידה של אפס נקודה 3 מעלות עוד שנתים זה ירד משמעותית לחצי מעלה אבל לא לבלבל תמוח שהכדור מתחממם

  הגב לשיר
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית