ראשי » בריאות » אתם כאן

לוחמה פסיכוטרונית – כלי הנשק של העידן החדש כבר כאן

 • מאת מנהל הפרויקט | 10 במרץ 2011
 • 15,674 צפיות | 191 תגובות
עודכן לאחרונה: 1 בספטמבר 2013

עדכון 27/03/2011
נוספה עדותו של דוקטור ג'ון הול המעיד אמת מול וועדה רשמית של הממשל האמריקני בנושא אתיקה ביו-רפואית
ושאומר דברים חשובים ביותר…

—–

מדי פעם אני מוצא את עצמי נדהם מחדש ממידע שלא היה לי מושג על קיומו.

מידע כ"כ ראדיקלי שאוטומטית אני מסווג אותו כ"לא אפשרי" ו-”הזוי".

המידע שאציג בפניכם הגיע אליי לראשונה לפני מספר חודשים במייל אישי שקיבלתי לתיבת המייל של הפרויקט.

כותרת המייל היתה: “טכנולוגיה פסיכוטרונית" ובתוכו הוצג בפניי סיפור שכאילו נכתב ע"י סופר מדע בדיוני מוכשר במיוחד.

כותב המייל הציג עצמו כקורבן של ניסוי סודי בטכנולוגיה של שליטה על המוח, שידור וקליטה של מחשבות ושימוש בקרינה אלקטרומגנטית במטרה לבחון אפשרויות שונות כגון: מעקב המוני אחר מחשבותיהם של בני אדם, פיתוח כלי נשק שישפיעו על תודעתו וגופו של האויב ממרחק וכ"ו.

לטענתו הוא סובל מהתקפות חוזרות ונשנות של חדירה למוח באמצעים פסיכוטרונים הגורמים לו לסבל רב, גופני ונפשי.

למרות שכותב המייל הצטייר בעיני בבירור כאדם נבון, אינטלגנטי ורהוט – זה היה קצת יותר מדי בשבילי באותו רגע.

הכנסתי את המידע שקיבלתי במייל לתוך מגירת ה-”דברים שכדאי לבדוק אבל אין לי זמן או כוח לצלול לתוכם"

והמשכתי הלאה בחיי.

מדי פעם המשכתי לקבל עוד מיילים מהבחור, עם עוד מידע, עד שכמות החומר שהצטברה, בצירוף תחינתו הכנה ומעוררת החמלה של הכותב, הושיבו אותי מול המחשב בנסיון לעשות תחקיר מקיף.

המאמר שלפניכם הוא תוצאת התחקיר הזה.

האם יתכן שממשלות וסוכנויות שונות מעורבות בניסויים על שליטה מוחית?

לפני שנתחיל לבחון את המונח טכנולוגיה פסיכוטרונית, בואו נבדוק רגע האם האפשרות של שליטה או מניפולציה על מחשבות היא אפשרית, והאם יש עדויות שממשלות וארגוני ביון בעולם עסקו או עוסקים בפיתוח טכנולוגי של שיטות להשפעה ושינוי של התודעה האנושית.

מסתבר שניתן למצוא הרבה תיעוד לניסויים כאלו החל משנות ה-50' של המאה הקודמת.

נכתבו על זה ספרים ותחקירי עיתונאים.

רק לאחרונה שיחרר הפנטגון אלפי מסמכים שמוכיחים שה-CIA היה מעורב בניסויים על בני אדם שכללו שימוש בסמים מסוגים שונים במטרה לשנות ולהשפיע על התודעה – מבואה מתוך המאמר: "הסי.איי.איי מאשר: סמים פסיכדליים שימשו למיינד קונטרול" שפורסם באתר NRG:

"בין החומרים הנמצאים במסמכים, נמצא גם סיפור היווצרות תכנית "אם.קיי אולטרה" שנודעה לשמצה. מן המסמכים עולה כי התכנית התחילה כמחקר של חיל הים בנושא זעזועי מוח, אולם עם הזמן התקדמה לכיוון של ניסויים בבני אדם. בין השאר מתעדים המסמכים ניסויים בסמים שונים שנערכו באסירים ובאנשי צבא, ללא אישור הסי.איי.איי.“

פרויקט MK-ULTRA היה שם כיסוי לתוכנית סודית לשליטה על המוח שהופעלה ע”י הפנטגון האמריקני בשיתוף סוכנויות ביון וממשל. מטרת הניסויים היתה למצוא טכנולוגיה יעילה לשימוש בחקירות של בני אדם, שימוש בסמי אמת ועינויים פסיכולוגיים "לא פולשניים". התוכנית החלה בראשית שנות ה-50 והמשיכה לפחות עד לסוף שנות ה-70.

חלק מהמדענים שעבדו בפרויקט MK-ULTRA היו מדענים נאצים שהובאו לארה"ב אחרי מלחמת העולם השניה במסגרת תוכנית סודית בשם: Paper clip project – מבצע מהדק נייר.

ישנם עדויות והוכחות רבות לכך שהניסויים כללו שימוש בסמים בצירוף שיטות נוספות במטרה לשנות ולהשפיע על מצבו המנטלי של האדם ולשנות פעילות מוחית מרחוק.

הנבדקים בעל כורחם ולרוב ללא הסכמתם, כללו חיילים בצבא ארה"ב, סטודנטים, אנשים שאושפזו בבתי חולים לנפגעי נפש, והרבה מאוד ילדים קטנים בגילאים שונים.

הניסויים בשליטה מוחית על ילדים מתוארים בסרט המצורף מטה דרך עדות של שתי נשים שהעידו מול וועדת קונגרס בשם וועדת צ'רצ'.

לפי העדויות הניסויים כללו בין השאר: שימוש בשוקים חשמליים, קרינת רנטגן, סמים מסוגים שונים, גרימת פחד ופאניקה באמצעים שונים, התעללות מינית, פיזית ונפשית, כליאה בכלובים והפיכת הילדים (בעיקר הילדות) לעבדי מין.

המטרה בניסויים הללו היתה להגיע למצב של "תכנות מחדש" ובחלק מהמקרים ניסו ליצור "רוצחים שקטים" שיופעלו במקרה הצורך באמצעים היפנוטיים.

למרות שה-CIA וגורמי ממשל אמריקנים מתעקשים שתוכנית MK-ULTRA הופסקה בסוף שנות ה-60,

יש עדויות שלא כך הדבר.

אחד מהעדים המשמעותיים ביותר הוא סוכן CIA לשעבר בשם ויקטור מארצ'טי שטען במספר ראיונות שניסויים בשליטה מוחית המשיכו הרבה מעבר לסוף שנות ה-60.

ויקטור מרצ'טי לא היה סוכן CIA זוטר.

הוא גויס לסוכנויות הביון ב-1952 כדי לרגל אחר מזרח גרמניה.

ב-1955 הצטרף ל-CIA כמומחה לברית המועצות. הוא היה המומחה בעניני הסיוע למדינות עולם שלישי, עם דגש מיוחד בסיוע הבטחוני של ברית המועצה לקובה.

ב-1966 קודם מרצ'טי והפך ליועץ מיוחד במשרד הראשי לתכנון ותקצוב, ועוזר מיוחד לראש ה-CIA דאז ריצ'ארד הלמס. אחרי שלוש שנים התפטר מרצ'טי מתפקידו אחרי שנגעל מהמשחקים והתככנות הפוליטיים בסוכנויות הביון.

הוא כתב מספר ספרים שחשפו את השקרים והמניפולציות של סוכנויות הביון האמריקניות.

ב-1989 כתב מרצ'טי מאמר שכותרתו: “תעמולה ודיס-אינפורמציה".

הנה חלק מעניין וחשוב מתוך המאמר:

"הסיבה האמיתית לסודיות הרשמית, במרבית המקרים, היא לא למנוע מהאויב לדעת מה קורה; האוייב בדר"כ יודע. הסיבה הבסיסית לסודיות הממשלתית היא למנוע ממכם, הציבור האמריקני, לדעת – כי אתם גם נחשבים כאויב – כדי שלא תוכלו להתערב.

כשהציבור אינו יודע מה הממשלה או ה-CIA עושה, הוא לא יכול להשמיע את קולו ולהתנגד לפעולות הללו.

למעשה הם יכולים לשקר לכם על מעשיהם ואתם אפילו לא תדעו זאת.”

במאמר מוסגר ראוי לציין שויקטור מרצ'טי טען שה-CIA עומד מאחורי הרצח של נשיא ארה"ב לשעבר ג'ון אף.קנדי. הממשל האמריקני תבע את מרצ'טי ואת הוצאת הספרים שבמסגרתה נכתבו הדברים, על הוצאת דיבה, זכה, ומרצ'טי חויב לשלם לממשל האמריקני 650 אלף דולר.

מר'צטי והוצאת הספרים הגישו ערעור לבית המשפט העליון וזוכו.

עדויות נוספות למעורבות של סוכנויות הביון והממשל האמריקני בניסויים של שליטה מוחית

קרול סמית' הינה פסיכולוגית, והיא אחת מבין אנשי המקצוע הבודדים בעולם שמנתחים כיום נכונה את הנושא הפסיכוטרוני. מאמרה: ">On the Need for New Criteria of Diagnosis of Psychosis in the Light of Mind Invasive Technology

מתאר במדויק את מה שקורה לקורבנות הפשיעה הפסיכוטרונית, והוא חיוני לקריאה. חלקים חשובים תורגמו ומוקמו כך שיהיו נוחים לקריאה, אך מומלץ לקרוא את כל המאמר בשלמותו.

"…כלי נשק פסיכו-אלקטרוניים, שמטרתם האולטימטיבית היא לחדור אל המוח ואל הנפש… טכנולוגיה להיכנס למוחות ולשלוט בהם מרחוק… העדים היחידים שמדברים על הטכנולוגיה הנוראה הזו… הם הקורבנות עצמם… בעוד שאלה שהושארה בידיהם המלאכה של אבחון מחלות נפש מנסים להשתיק (את הקורבנות) על ידי סיווגן של הראיות ושל העדויות שלהם כסימפטומים של סכיזופרניה…

אחד המאפיינים הבולטים של שליטה במחשבות (מיינד-קונטרול) הוא התחזוקה השוטפת (של הסימפטומים), שמחקה בדיוק כה רב, ולבטח לא בלי תכנון מראש, את הסימפטומים של סכיזופרניה. חלק מהמאמץ הוא להזכיר לקורבן שהוא נתון כל הזמן תחת שליטה ומעקב. צורות נפוצות של "תזכורות" הן 'דקירות' או 'דחיפות' אלקטרוניות, רעשי גוף, כאבים חדים והתכווצויות בכל חלקי הגוף, האצת קצב הלב, הפעלת לחץ על איברים פנימיים — והכל בסיוע מערכת מקודדת אישית של תגובות (שמשודרות לאדם) על מחשבות (שהאדם חשב) ועל אירועים, שמתוכננת ליצור לחץ נפשי, פאניקה ויאוש. זוהי הצורה המתונה ביותר של שליטה במחשבות. יש יסוד לחשש מפני שימוש באנרגיה מוקרנת לביצוע תקיפות קטלניות נגד בני אדם, כולל (גרימת) דום לב ודימום במוח …יש אפילו סיבה יותר מוצדקת לקבוצת אנשים חדשה לכעוס מאוד על האופן שבו מפוענחים רפואית הסימפטומים שהם חווים.

גזר דין אכזרי כפליים נגזר על אנשים שהם קורבנות גם של ההתעללות המזעזעת ביותר (שמבוצעת על ידי) ניסויים מדעיים-צבאיים, וגם של חברה שלחלוטין אינה מבינה (את העניין) ואדישה לראיות שהם מציגים. הפיתוח של מחלקה חדישה של כלי נשק מאפשר לחדור אל המוח, הנפש והגוף של אדם אחר, על ידי אמצעים טכנולוגיים.

בחוגים רפואיים, לא הצליחה הכותבת למצוא נוירולוג או פסיכיאטר או חוקר של מערכת העצבים, או אפילו רופא כללי, שמכיר אפילו בקיומו של פוטנציאל למניפולציה של מערכת העצבים, כבבעיה שדורשת את תשומת ליבו המקצועית… בגלל שלא הופכים את המידע לגבי טכנולוגיה זו לזמין עבורם. הם מתיחסים לכל מי שמנסה להסביר להם שמוחו מותקף כאל בעיה פסיכיאטרית, תוך שהם מתעלמים מהפשע שמבוצע.

כיום לא קיימת עבור הקורבנות אפילו האפשרות לקבל טיפול רפואי עבור השפעות הקרינה (שהם סופגים) מכך שהם מהווים מטרה לתקיפה. נמנעת מהם ההכרה כקורבנות תמימים שמשתמשים בהם כבשפני נסיון אנושיים, הם נדחפים להתאבדות בעקבות ההתמוטטות של חייהם, מתייחסים אליהם כאל בלתי-שפויים, ובמקרה הטוב מתייחסים אליהם כאל 'מקרים עצובים'. נוכחותו הקבועה של "אדם אחר" בתוך מוחו וגופו של אדם כלשהו, הינה מעצם הגדרתה מעשה של האכזריות הבלתי נסבלת ביותר. בשל כך, לאנשים שנאלצים לסבול זאת, אבל מסרבים לתת לכך לשבור אותם, אין שום ברירה אחרת אלא להפוך את עצמם לפעילים (בנושא הפסיכוטרוני), חייהם נשאבים אל המאבק נגד זוועות כאלו, וכל האנרגיות שלהם מוקדשות לעורר מודעות בקרב הציבור ולהתריע בפניו על דברים שהוא אינו רוצה לשמוע או להבין לגבי כוחות רשע שפועלים בקרבו.

בשנת 1998… חוקר צרפתי… אמר שפיתוחים בהדמיה גולגלתית הופכים את ההיקף (האפשרי) של פלישה לפרטיות לעצום… ניתן להשתמש (בציוד החדירה למוח) ממרחק, וזה יפרוץ את הנתיב עבור התעללויות כגון פלישה לחירות הפרטית, שליטה על התנהגות, ושטיפת מוח. דאגות אלה רחוקות מלהיות דאגות של 'מדע בדיוני', ומהוות סכנה רצינית לחברה.

ב-1999, הפרלמנט האירופי קרא לאיסור גלובאלי מוחלט על כל פיתוח והצבה של כלי נשק שעלולים לאפשר כל צורה של מניפולציה על בני אדם… איום אמיתי שכלי נשק אלו מהווים לזכויות האדם ולדמוקרטיה.

(הצעת חוק של חבר קונגרס אמריקני, 2001) לחשוף ולהפסיק ניסויים של שליטה פסיכו-אלקטרונית במחשבות על אזרחים שלא הסכימו לכך… כלי נשק אלקטרוניים, פסיכוטרוניים, או כלי נשק של מידע, חומרים כימיים שמרוססים על ידי מטוסים במעופם, קרנות חלקיקים, ענני פלזמה, קרינה אלקטרומגנטית, ELF או ULF (שידור בתדירויות נמוכות באופן קיצוני, או באופן קיצוני ביותר), או טכנולוגיות של שליטה במחשבות (מיינד קונטרול).

בשנת 1969 פרסם פסיכולוג אמריקני בשם דוקטור ג'וזף דלגדו ספר בשם: “שליטה פיזית על המוח".

בתמצית, הוא הציג בהדגמות פרקטיות כיצד ניתן לשלוט על תפקודי המוח באמצעים חשמליים…

ניתן לשנות את קצב הלב ואת קצב הנשימה, כמו גם את התפקוד של רוב המעיים, ואת (מידת) ההפרשה (של נוזל המרה) מכיס המרה. ניתן לגרום להזעפת הפנים, לפתיחה ולסגירה של העיניים ושל הפה, ללעיסה, לפיהוק, לשינה, לסחרחורת, ולהתקפים אפילפטיים בבני אדם בריאים. ניתן לשלוט בעוצמת הרגשות (שאדם מרגיש).

ישנם מדענים שסרבו להמשיך לבצע את עבודתם כאשר פנו אליהם ה-CIA ונציגים סובייטיים. אלו הם הגיבורים האמיתיים של המדע.

מדוע זה, שכאשר מישהו מעיד שמוחו סופג הפרעות (מבחוץ) ושהוא סובל מהתנכלות על ידי שיטה בלתי נראית של טכנולוגיה פולשנית, אנו לא מצליחים להביא את עצמנו למצב שבו נאמין לו?

כדי להיפתח לאמונה שאדם אחר עובר פלישה פיזית ונפשית לתוכו באמצעות גורם מניפולטיבי בלתי נראה, צריך להשקיע מאמצים אדירים ב'עצמי' כדי להתמודד עם אימה (פחד עצום).

מדינות משאירות את אזרחיהן חשופים (לכלי נשק פסיכוטרוניים) שנפרשים על ידי ארגונים אכזריים שהאינטרסים שלהם הם בדיוק ההיפך מדמוקרטיה ומזכויות אדם.

במאמרו (של ד"ר מייקל פרסינגר) 'על האפשרות לגישה ישירה לתוך כל מוח אנושי על ידי השראה אלקטרומגנטית של אלגוריתמים' ,1995, הוא מסביר את האופנים שבהם ניתן להתגבר על הבדלים אישיים בין מוחות אנושיים, ומגיע למסקנה לגבי האפשרויות הטכנולוגיות להשפיע על רובם של כשישה מיליארד אנשים על כדור הארץ. זאת, מבלי להעביר (את ההשפעה) דרך אמצעים חושיים קלאסיים, אלא על יד יצירה (שידור) של השראה אלקטרומגנטית של אלגוריתמים בסיסיים לתוך האטמוספירה.

מכיוון שגישה למכשיר לקריאת מחשבות תאפשר למפעילו נגישות לרעיונותיו של אדם אחר, עלינו להכין את עצמנו לסדר עולמי חדש… אונס של מוחות וביזה שלהם.

הכניסה המחושבת והטכנולוגית לתוך מוחו של אדם אחר היא מעשה של ברבריות אדירת מימדים… פגיעה בזכויות האדם… עבור כל מי שכופים עליו את הגיהנום של חיים עם אנס בתוך מוחו, המאמץ להישאר שפוי הוא מעבר לגבול של מה שניתן לסבול. יכולתו של (אדם בעל) מוח רגיל לדמיין, אינה יכולה לתפוס את היקף הזוועה שבכך.

למרות שכניסה בכוח אל תוך מוח (של אדם) היא בהגדרתה מעשה מגונה ודוחה, הערכה מצומצמת של ההשפעות שאנשים שפלשו למוחם מתארים, מעידה (גם) על האופי המעוות והסוטה של הניסויים. רעשים מוזרים נפלטים מתוך הגוף – גוף שבעליו מכיר אותו מספיק טוב כדי לאבחן שהרעשים (נגרמים ממקור) חיצוני, אויר נשאב פנימה והחוצה מתוך פתחים בגוף כאילו על ידי משאבת אופניים. בהדרגה ה'רפרטואר' מתרחב: כאבים חדים, עוויתות ופרכוסים בעיניים, באף ובשפתיים, טיקים מוזרים, כאבים בראש, צלצולים באוזניים, חסימות בגרון, לחץ על המעיים ועל שלפוחית השתן שגורם לאי נוחות, עקצוצים באצבעות הידיים ובכפות הרגליים, לחצים על הלב ועל הנשימה, סחרחורת, בעיות עיניים שמובילות לקטרקט, דמיעה (רבה) בעיניים, נזלת (רבה) באף, גרימת האצה של פעימות הלב והעלאה של הלחץ בלב ובחזה, בעיות חזה ונשימה שמובילות לברונכיטיס ולהידרדרות של הריאות, מיגרנות מייסרות, להיות מוערים בלילה – לעיתים על ידי מכת הלם נוראה, נדודי שינה, רמות בלתי נסבלות של לחץ כתוצאה מאובדן הפרטיות. אוסף הסימפטומים המגוון הזה הינו אתגר לכל אדם העוסק ברפואה לאבחן.

אם את מה שהוזכר לעיל ניתן לסווג כלא-קטלני, הרי שישנו פוטנציאל רציני יותר של השפעות קטלניות, משום שלאולטרה-סאונד ולאינפרא-סאונד יש יכולת לגרום לדום לב ולפגיעות מוחית, לשיתוק ולעיוורון, כמו גם לעיוורון על ידי קרן לייזר, או לגרום חנק על ידי שינוי של התדרים בתוך המוח ששולטים בנשימה, או התקפים אפילפטיים – כל אלו ואחרים עלולים להיות בהישג ידם של אלו שמפתחים אותם. ואלה שבוחרים להשתמש (ביכולות) אלו אולי (יושבים בנוחות) עם הנשק, שדומה (בגודלו), נניח, לטלפון נייד קומפקטי…

עדויות של קורבנות על התעללות צריכות להיות מובאות לידיעתו של הציבור… יש לסייע לקהילה הרפואית להכיר את הסימפטומים של שליטה במחשבות (מיינד קונטרול) ושל התעללות פסיכוטרונית, ויש לבטל את הסיווג של המידע המודיעיני לגבי פרישתם (של כלי הנשק האלו), כדי שההתעללות הזו תיראה כפי שהיא באמת, ולא תפורש באופן אוטומטי כאינדיקציה למחלת נפש.

את השיטות (הפסיכוטרוניות) שבהן משתמשים על בני אדם לא (הצליחו) לחשוף על ידי שימוש באמצעי גילוי קונבנציונאליים. ככל הנראה האותות שבהם משתמשים הינם חלק (מסוג) של פיזיקה שאינה ידועה למדענים שאין להם את רמת הסיווג הבטחוני הגבוהה ביותר. להתעלם מהראיות של הקורבנות, פרושו להכחיש, אולי עם תוצאות קטסטרופליות (להכחשה), את הראיות היחידות שאולי אחרת היו מובילות את מגיניה של החרות (האנושית) להיות ערים לפיתוחה של שיטה חדשה ומפחידה של השמדה.

קולין רוס, פסיכאטר אמריקני ומדען מכובד
קשה להאמין, אך הנה דברים שכתב הפסיכיאטר האמריקני ד"ר קולין רוס, מדען מכובד (עומד בראש מכון בטקסס), שבפסקה החשובה ביותר בו קובע:

Although all the documentation is still classified, it is highly likely that a variety of nonlethal weapons have been tested on unwitting civilians in the last 10 years. These include various kinds of energy beams designed to disable a target, knock him
or her out, or change his or her thoughts and behaviors (Pasternak, 1997). These experiments must involve psychiatrists and psychologists who assess the psychological "impact of the weapons

"למרות שכל התעוד עודנו חסוי, זה סביר במידה גדולה מאוד שמגוון של כלי נשק לא קטלניים נוסו על אזרחים בלתי מודעים ב-10 השנים האחרונות. (כלי נשק) אלו כוללים סוגים שונים של קרניים אנרגטיות שנועדו לנטרל מטרה (אדם), להמם אותו (עד כדי חוסר הכרה), או לשנות את מחשבותיו ואת התנהגותו [פסטרנק, 1997]. בניסויים אלה חייבים היו להשתתף פסיכיאטרים ופסיכולוגים שהעריכו את מידת ההשפעה הפסיכולוגית של כלי הנשק".

דוקטור ג'ון הול, רופא אמריקני המעיד בוועדת קונגרס

"שמי הוא ד"ר ג'ון הול (John Hall), ואני רופא מטקסס. כפי שאני מבין את המיזכר של הנשיא (אובמה), זהו תפקידכם לקבוע האם החקיקה הקיימת מספיקה כדי להגן על הפרט, והאם ישנם ניסויים שנמשכים גם כעת.

כאשר בוחנים את החוק הכללי, זה ברור שישנן פרצות רבות בנושא ה"הסכמה מדעת". כל הניסויים הנוראיים שהזכרתם: Willowbrook, MKULTRA, ניסויי קרינה – בוצעו ברובם ללא הסכמה מדעת. הם מומנו ע"י מחלקת המדינה האמריקנית וע"י סוכנויות המודיעין, ששם אני אפילו לא כל כך בטוח אם ניתן לדעת האם קיימת ועדת בחינה ארגונית (לבדיקת נושאים אתיים שקשורים למחקר בבני אדם), (ובטוח) הרבה פחות אם ועדה (שכזו, שגם) בוחנת את נושא ההסכמה מדעת.

כרופא, בהתייחס לחלק ממה ששמעתם היום, בקהילה (הרפואית) אנו רואים עליה מדאיגה בכמות התלונות על שימוש בכלי נשק אלקטרומגנטיים. אפקטים של שמיעת מיקרוגל, ספקטרום של קול בלתי נשמע, העתקת EEG – דברים שלקחו את המחקר אל מחוץ למעבדה ואל תוך הבית. רובם של הדברים (שהוזכרו) במחקר שאותו סקרנו ניתנים לביצוע ממרחק. זה נראה יותר כמו מחקר על נשק מאשר כמחקר רפואי.

אני אישית תיעדתי את טענותיהם של 1500 קורבנות, מכל מדינה ברחבי האומה (ארה"ב), שמתלוננים כולם תלונות זהות על חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית, קרינה בלתי מייננת, לצורך שליטה פסיכולוגית ושליטה בהתנהגות.

הגשתי לכם (לחברי הועדה הרשמית שבפניהם אני מעיד) מסמך, וישנו מסמך נוסף שהוגש לכל חבר (בועדה) מרופא נוסף בקנזס-סיטי, מסמך שמצביע על משהו זהה".

קישור לאתר הוועדה ולסרטון המציג את העדויות

ומה בישראל? אין אף אחד שמדבר על כלי נשק פסיכוטרוניים?

מסתבר שיש.

ועוד מישהו עם הרבה סמכות בנושא.

במאמר שפורסם באתר: “פורטל למען צדק חברתי" מובאות עדויות חמורות ביותר לקיומם של כלי נשק פסיכוטרוניים.

יותר מכך, מחבר המאמר אומר שקרינה הנפלטת ממכשירי תקשורת צבאיים ומאנטנות סלולריות גורמת להשפעה רחבת היקף על האוכלוסיה בישראל ושגורמת לטענתו לעליה התלולה בשנים האחרונות של תופעות כמו: עייפות, דיכאון, חוסר תפקוד ועליה במפלס האלימות.

ד"ר זמיר פ. שליט"א הוא מיקרוביולוג רפואי, שעסק במחקר רפואי, הנדסה גנטית, וביוטכנולוגיה, קרוב ל- 30 שנה בשירות המדינה. ותוך כדי כך, הוזמן כמדען אורח למכון למחקר בריאות הציבור של העיר ניו יורק (2 שנים), ולאחר זאת כפרופסור אורח באוניברסיטת ראטגרס בניו ג`רסי (3 שנים +שת"פי קיץ). הוא פרש, למד והשתלם בנושאי נזקים מקרינות ומזיהום כימי כ- 11 שנים. הוא בקשר עם ועדות בכנסת, והופיע ברדיו, ובטלוויזיה, בארץ ובארה"ב.

ד"ר שליט"א קיבל הכרה למומחיותו מפרופ` ניל צ`רי ז"ל, המומחה העולמי לפגיעות אלמ"ג. שניהם הוזמנו ליפן (2002) לסייע בעצה, בהקניית ידע,
ולמדוד בשכונה מוכת סרטן לייד טוקיו, והעידו על כך בפני ועדת שרים של הפרלמנט היפני.

ד"ר שליט"א גם כותב חוות דעת לתביעות בבתי משפט מחוזיים ובעליון, על נזקים ממיפגעים סביבתיים אלמ"ג וכימיים.

אחרי שביססנו את מומחיותו בנושאים אלו, שימו לב למובאה הבאה מהמאמר:

"מתחילת שנות ה- 1960, פיתחו בריטניה, ארה"ב ורוסיה מערכות נשק המבוססות על "טלפתיה סינתטית". הרוסים ביקשו פגישה לשיתוף פעולה בנושא זה, ובה נהגו האמריקנים באדנות, והעליבו את עמיתיהם, פגישות נוספות נערכו ללא תוצאות.

נקצר כאן סיפור ארוך, ונזכיר, שלאחר זאת התחילו הרוסים להקרין ממול ברחוב על שגרירות ארה"ב במוסקבה, קרן מכ"ם בעוצמה שהיתה רוב הזמן כ- 5mW/cm2, וכוונה למשרד השגריר.

הקרינה גרמה בעובדים לכאבי ראש, חוסר תפקוד, הפלות, ועם הזמן גם ללאוקמיות, שבץ מוחי ושאר ירקות. השגריר עצמו חלה בלאוקמיה ונפטר, לא עלינו. בכמחצית מעובדי השגרירות ובני המשפחות, נמצאו מחלות או סטיות כרומוזומליות, שחלקן מהוות שלב מקדים לסרטן. אחד מהרוסים שהשתתפו בהקרנת השגרירות האמריקנית במוסקבה, עלה לארץ, וחי כיום בישראל. הוא אישר בפני את סיפור המעשה…

מאז פותחה טכניקה בלתי ממיתה זו ונעשתה מתוחכמת, שיכולה לאורך זמן לגרום חולי לאוכלוסיה שלמה, ובעוצמות מוגברות לגרום לבלבול, למחלות לב, לעיוורון, ועוד. היות וידוע ממחקרים שנזק בעצבים, וב- DNA, מצטבר, ברורה סכנה משימוש באמצעים כאלה. כאן מעורבים פרוייקט "פנדורה"של CIA ו- 16M (משנות ה- 1960), פרוייקט "נקר-העצים" הרוסי (1976), ופרוייקט "HAARP" , שעדיין בביצוע בארה"ב.

הם מסוגלים לשדר פעימות בתדרים שגורמים באופן מכוון לחוסר תפקוד מוחי, או לפאראנוייה – בתדר 4.5 Hz לדיכאון או להתאבדות גורם תדר 6.6 Hz , ותדר 11 Hz גורם למאנייה או לזעם.

תדר 25 Hz, מסוכן יותר: אם האלומה מכוונת לראש האדם, נגרם עיוורון, ואם לחזה, נגרם התקף לב. תדרים אחרים ששודרו במכוון, גרמו להיסטריה, לטראומה, לתאווה בלתי נשלטת, לשאיפה לרצוח, ולסרטן.

מידע על מערכות אלו מצאתי במסמך בריטי שהיה במקורו סודי, ונשלח להזהיר את משטרת בריטניה מלהכניס לשימוש מערכת קשר סלולרי מסוג TETRA, בגלל תדרי איפנון מסוכנים שנוצרים בהפעלתה (ראה להלן). מערכת כזאת הוכנסה לאחרונה גם בישראל, כמערכת סלולרית וקשר צבאית בכינוי "ורד הרים". המערכת פרסה תשתית אנטנות במקומות רבים בישראל (בתדרים קרובים ל- 400 MHz). מבלי להיכנס לפרטים טכניים, חשוב לדעת שבין היתר משודר כאן גם תדר של כ- 17.65 Hz , בו כל תנודה נמשכת 56.8 אלפיות שניה. הוא קרוב לתדר 16 Hz, אחד מהמקובלים במערכת העצבים שלנו, וגורם לתאי עצב לשחרר מייד יוני סידן (Ca2+) , ופעילותם מופרעת. זה מתבטא באובדן זיכרון זמני ("על מה דיברנו?.."), בלבול, וחוסר ריכוז. ניתן להבין הפרעה זו אם נדמה אדם קופץ על טרמפולינה ואליו מצטרף אדם כבד יותר, ומשנה את הקצב (כפי שנזכר לעיל). מחקר בחולדות שהוכנסו למדמה תהודה מגנטית (MRI), והוקרן עליהן מסלולרי TETRA, הראה שנגרמו גם נזקים ממש במוח באיזורי למידה וזיכרון.”

לעניות דעתי עליית מפלס האלימות התלולה, זעם, דיכאון, היפראקטיביות, דיכאון, והפרעות למידה בילדים, אותה אנחנו חווים לאחרונה, אינה מקרית, והיא קשורה גם במערכות הסלולריות המשדרות, ובמערכת הסלולרית החדשה TETRA, שתשתית האנטנות שלה הוצבה כבר במקומות רבים, וכל

אחד מאיתנו סופג את קרינתה. יש כאלה שמושפעים יותר, ואת התוצאות אנחנו מקבלים, כולל במעשי רצח, תקיפה, ושאר ירקות…

למרות כל מה שנזכר לעיל, מכחישים בפרהסיא השלטונות בארה"ב ובאנגליה ו-"כחול לבן" כל נזק לא חומני הנגרם מהמערכות הסלולריות, או ממכ"ם, וביניהם יש גם השומרים על תקן חשיפת הציבור גבוה עוד יותר מהאירופי ICNIRP הנהוג אצלנו (ראה לעיל). כל זאת למרות שניסו מערכות אלו בעבר על חיות ואנשים, ולפי עדויות אמינות של אדם שהשתתף בכך, השתמשו בטכניקות אלו גם להרגיע בימינו אלה מפגינים, ללא ידיעתם."

מומלץ מאוד שתצפו בסרט הבא שמתמצת את נושא השליטה המוחית או – המיינד קונטרול – על-ידי הממשל האמריקני וסוכנויות הביון:

קטע נוסף ששודר בטלוויזיה האמריקנית:

תוכנית cost2cost מארחת חוקר פרטי שמדבר על הטכנולוגיה הזו:

אחרי שביססנו את העדויות וההוכחות שניסויים בשליטה מוחית והשפעה על התודעה נערכו וכנראה נערכים ע"י הממשל האמריקני וסוכניות הביון שלו, נוכל לקבל ביתר קלות את הסברה שיש גורמים שונים העוסקים גם היום בניסויים בשליטה מוחית על אוכלוסיה אזרחית לא מודעת. ניסויים אלו כוללים ככל הנראה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת הרבה יותר מזו שהיתה בשימוש בשנות ה-60 של המאה הקודמת. המטרה, להשיג שליטה על יכולת השידור והקליטה של המחשבות, לגרום לשמיעת קולות וצלילים, ליצור השפעה פיזיולוגית על תפקוד האיברים הפנימיים כמו הלב ומערכות ההפרשה ובסופו של דבר להביא לשינוי כולל של הפסיכולוגיה של האדם בצורה מלאכותית ונשלטת.

נשמע בלתי אפשרי?

לא בטוח, כפי שתראו בדפים הבאים.

עדויות למחקרים בתחום הלוחמה הפסיכוטרונית

במסמך מרתק שחובר בשנת 2002 ע"י המדען דוקטור ברוך ויינס (מסמך pdf) מהמרכז למחקר גרעיני נחל שורק, כותב דוקטור ויינס את הדברים הבאים הנוגעים לפיתוח מערכות נשק לא קטלניות המתבססות על קרינה אלקטרומגנטית וקרינת מיקרו (דגשים לא במקור):

"האמצעים האלה מתבססים על אפשרות גרימת שינויי התנהגות הפיכים על ידי שימוש בשדות
מגנטיים-חשמליים הפועמים בתדירויות מסוימות. הסיבה העיקרית לבעייתיות פיתוח\יישום אמצעים מסוג זה היא הבנה חלקית בלבד של מנגנוני הפעולה…1”

"…אין להוציא מכלל אפשרות קבלת אישורים חוקיים לסוג זה של אמצעי לחימה אקזוטיים במקומות אלה או אחרים בעולם. זאת, שוב, בתנאי שעצמות הקרינה נשמרות תמיד מתחת לערכים המעודכנים ביותר של רמות הקרינה המותרת ושלא התגלו בינתיים פרמטרים מסוכנים אחרים המאפיינים את הקרינה. אם אמנם יכולה להיות מושגת רמת בטיחות מספקת, יכולה עקרונית להתאפשר בדיקת שימוש במערכות אלקטרו-מגנטיות אך ורק לצורך השגת השפעות הפיכות על התנהגות אנשים.1”

חשוב לציין כאן שבשנים האחרונות נרשמו מספר לא מבוטל של פטנטים הקשורים לשליטה במחשבות, שידור וקליטה של מחשבות, השפעה מרחוק על בני אדם ככלי נשק אפשרי ועוד.

שימוש בקרינת מיקרו לשם השמעת קולות ורעשים במוחו של אדם

ב-2006 התפרסמה כתבה מסקרנת בעיתון העמותה הישראלית למאבק בתקיפה פסיכיאטרית (ע"ר).

הכתבה שכותרה: “תיאור טכנולוגיית סכיזופרניה פרנואידית – עדות לטכנולוגיית השפעה מרחוק על התנהגות" נכתבה ע"י ג'ון מקמרטרי, דוקטור לפילוסופיה ופעיל חברתי מרכזי.

בכתבה סוקר דוקטור מקמרטרי את הספרות הקשורה לנושא הטכנולוגיה הפסיכוטרונית.

כאשר קוראים את הכתבה לא ניתן להישאר יותר אדישים לאפשרות שטכנולוגיה לשליטה מרחוק על התנהגות בני אדם היא לכל הפחות אפשרית, וקרוב לוודאי ישימה כבר היום.

להלן מספר קטעים מרכזיים מהמאמר:

"אלן ה. פריי היה האמריקני הראשון שפרסם מאמר על אפקט השמע במיקרוגל כבר ב-1962‏, אך לטכנאי מכ"ם היו סיפורים על קליטת שמע במיקרוגל כבר במלחמת העולם השניה‏. נבדקים חרשים ושומעים גם יחד, גם אם השתמשו באטמי אוזניים, יכולים לשמוע שידורי מיקרוגל בפולסים מתאימים, לפחות עד למרחק של כמה קילומטרים מן המשדר.. כאשר הפרמטרים של השידור הם מעל האפקט, התוצאה היא הכאה חמורה של הראש עם סחרחורת ובחילה, בשעה שפרמטרים מתחת לאפקט יוצרים תחושות של דקירות סיכה בגוף. סקירה על אישוש יכולת השמיעה של מיקרוגל בבני אדם ובעלי חיים בידי חוקרים בלתי תלויים של האפקט, מבססת את תקפותה‏. קיימים מתקנים להברחת ציפורים מכלי טיס או סיכונים אחרים על ידי שמיעת מיקרוגל‏ ויצירת ורטיגו (תחושת סחרור).

גילויים של שידורי קול "נטולי מקלט" או "אל­חוטיים" במכון המחקר הצבאי ע"ש וולטר ריד בוצעו על ידי שארפ וגרוב, כאשר עברו עבור הסוכנות לפרוייקטים של מחקר מתקדם‏. שיטתם הייתה פשוטה: ההסטה השלילית של טביעות קול מקטעים מוקלטים של הקראת מספרים בוצעו על מנת לגרום לשחרור פולסים של מיקרוגל. בשעה שהוארו על ידי אנרגיה זו המכוונת ע"י קול, המילים הובנו מרחוק. העובדה שהיישומים של התגלית "באופן ברור לא מוגבלים לרפואה תרפויטית" הייתה ברורה וגלויה לג"יימס ק. לין במאמרו "באפקטים ויישומים קוליים של מיקרוגל."

"…יכולת הפקת קול פנימי ניכרת גם בטכנולוגיה המבוססת על אולטרה סאונד מבלי שאחרים הנמצאים בקרבת מקום מבחינים בו. הפטנט של לאורי – "מכשיר ושיטה לשידור צליל בר שמע תוך שימוש בצליל אולטרה סוני כמוליך", מתמקד בבירור על יישום של נשק לא קטלני כנגד קהל או כנגד יחיד. התקשורת מוסברת כיצירת קול פנימי תוך אבדן האיכות הכיוונית של תפיסת קול. "מאחר שרב התרבויות מייחסות קולות פנימיים לסימן טירוף, או כמסר מרוחות ושדים, ושתי האפשרויות….מעוררות תגובות רגשיות חזקות", מצטטת הפסקה על ההשפעות על בני אדם. חזרה על מלים, עם השהיה ­ מפריעהלדיבור וגורמת לגמגום. צליל על סף השמיעה או מתחתיה (אינפרה סאונד) גורם לאי נוחות, מגביר נטייה להשאה, ובאינטנסיביות מוגברת גורם לבחילה ותחושת חולי. עוצמה גדולה יותר פוגעת באיברים. תבניות גלי מוח נורמליות ניתנות לשינוי ולסחיפה, דבר שעלול "לגרום לשיתוק זמני, ותחושות עזות של אי נוחות". הטכניקה הזו מפורטת בפטנט מונרו "שיטה ומכשיר ליצירת מצבי תודעה רצויים" שבצדה רשיון לתעשיות בין­ מדינתי…"

בחזרה לדוקטור ברוך ויינס,

בניסוי שנערך בשנות ה-60 דיווחו החוקרים על הצלחה בגרימת קולות וצלילים במוחם של הנבדקים תוך שימוש בקרינת מיקרו

"האנשים שהשתתפו בניסוי דיווחו על קליטה של קולות \ רעשים כאשר קרינת המיקרו הופנתה אליהם.
נמסר גם כי האפקט האקוסטי יכול להתקבל ממרחקים של כמה מאות מטרים.1”

נעשו בתחום זה עוד מספר מחקרים ובכלל זה נרשמו אפילו פטנטים על מתקנים היוצרים קולות וצלילים בראשם של אנשים שנחשפים לקרינות מיקרוגל מאופננת. 3

שימוש בקרינה לשם גרימת שינויים פיזיולוגיים בגופו של אדם

תארו לכם כלי נשק המסוגל לגרום לשיתוק, כאב, תחושות בחילה והלם וכל זאת ממרחק של מאות או אפילו אלפי מטרים.

נשמע מדע בדיוני?

לא לפי דוקטור ברוך ויינס:

"אחת מהאפשרויות לגרום אפקטים התנהגותיים היא באמצעות עירור גלי אלפא במוח.
ניתן להניח, כי אם מנגנון הפעולה מהסוג שמתואר בסעיף הקודם (גל מיקרו כגל נשא לעירור קולי) יכול ליצור אפקטים אקוסטיים, תתכן גם יצירת אפקטים של שינוי התנהגות\תחושה באמצעות גלי מיקרו מאופננים. זאת, אם ינסו איפנון גלי מיקרו בתדירויות אלפא, במקום איפנון צלילים.1”

דוקטור מקמרטי מרחיב על העניין:

"ההקרנה המתועדת ביותר במיקרוגל של אזרחים הייתה כנגד המפגינים בבסיס חיל האוויר האמריקאי במרכז גרינהם בברקשייר, אנגליה, אשר הוביל לחקירה של סימפטומים לא שגרתיים‏. מדידות קרינה הראו מיקרוגל עם חוויית סימפטום יותר מפי מאה מעבר לרמת הרקע, ועלו בחדות ככל שאזור ההפגנה התקרב לבסיס. סימפטומים נעשו מודגשים באזור המשלוח של טילי השיוט, אחד ממוקדי ההפגנה. תלונות נרשמו על טווח משתנה של סימפטומים: כוויות עור, כאבי ראש חמורים, שיתוק זמני, דיבור מתלעלע, סחרחורת, שתי הפלות ספונטניות מאוחרות (חמשה חודשים), נפילה של מחזור הדם, סינכרוניזציה לא סבירה של המחזור החודשי, דימום וסתי לא סדיר או אחרי מנופוזה. הרכב הסימפטומים עולה בקנה אחד עם סינדרום החשיפה האלקטרומגנטית. דווח גם שכמה מן הנשים "שמעו קולות"‏. הבסיס נסגר לבסוף ב-­1991."
"שימוש פלילי בנשק לאנרגיה מכוונת דווח גם בגרמניה‏. במספר מקרים היו נסיבות, סימפטומים ותלונות זהות. לפחות במקרה אחד נמדדו שדות מיקרוגל תוך בידודם של מקורות רגילים (מגדלי טלפון סלולרי וכולי)‏…

שימוש בטכנולוגיה לשינוי התנהגות באולטרה­סאונד נעשה בצפון אירלנד ומאוזכר‏. המכשיר יכול היה להתמקד על אדם אחד.

ממשקי אולטרסאונד כמו אלה שהוצא עליהם פטנט יושמו בויטנאם על ידי האמריקאים, ומוכרים כ"קופסת ציפציף" (squawk). תדר האינפרסאונד הנזכר (מונחה באמצעות מוליך אולטרה סאונד) הוא כמו בפטנט לוס, עם אפקטים פסיכולוגיים שסוכמו כ"מפחידים" (spooky). פירוט נוסף על ידי הכתב מ"ניו סיינטיסט" מצוטט: כאשר התערבבו שני התדרים באוזן האנושית הם הפכו בלתי נסבלים. מספר אנשים שנחשפו למכשיר נאמר שהרגישו בחילה וחולשה ובמקרים קיצוניים התעלפו. רב האנשים היו מעוצבנים בגלל המכשיר וחשו צורך עז להיות במקום אחר". רשימות המלאי של משטרת בריטניה מונות את המכשיר הספציפי הזה, אף שהדובר הכחיש שנעשה בו שימוש.”

מומלץ ביותר שתקראו את המאמר המלא של דוקטור מקמרטר כדי לראות עד כמה הטכנולוגיה הזו מוזכרת בספרות ונתמכת בעדויות.

האנשים עם כובע האלומיניום

עכשיו הדברים אינם כה פשוטים, נכון?

כבר לא ניתן לסתור את דבריו של ליאור (שם בדוי) ששלח לי את המייל המקורי על היותו קורבן לניסויים פסיכוטרוניים.

כעת אתם מוכנים לקרוא את המייל בעיניים אחרות:

תוכן ההודעה:

"הטכנולוגיה הפסיכוטרונית היא טכנולוגיה שבמקור פותחה החל משנות השישים של המאה הקודמת ע"י המעצמות, לשימוש צבאי: נטרול מוחותיהם של חיילי האויב בשדה הקרב מבלי להרגם, שיבוש הפעילות המוחית של המטכ"ל של מדינת אויב ושל שרי ממשלתה, ואפילו ללוחמה בטרור ולפיזור מפגינים. מכיוון שכל הפטנטים שנרשמו לגבי הטכנולוגיה המדהימה הזאת גלויים באינטרנט לעיני כל, קבוצה של ישראלים העתיקה אותם וישמה אותם, ומפעילה מכשירים פסיכוטרוניים בתחומי ישראל. קצרה היריעה כאן מלפרט את הסכנה האדירה האורבת לכולנו עקב הישום הפיראטי הזה, שכנראה החל מ-2006, ובודאות מוחלטת משנת 2008. היכולות של הטכנולוגיה הזאת לשדר ולקלוט מחשבות ממרחק של עשרות קילומטרים (ואף מאות)ולשדר למוח גלים מזיקים, היא מעוררת חלחלה. הביצוע הוא גם באמצעות קרינה אלקטרומגנטית, וגם באמצעות תדרים קוליים. ניתן ממש לקרוא את המוח למילים ולמשפטים מסודרים, ולפענח אפילו על מה אדם הסתכל, או תחושה לא מילולית שלו ! כל מי שהטכנולוגיה הזו מופעלת עליו ומנסה לתאר את הסימפטומים, נחשב מיד לחולה נפש, עדותו אינה קבילה, ואין חוקרים את תלונתו. יש בורות מוחלטת בקהילה המדעית והרפואית בארץ לגבי היתכנות הישום. בעזרת טכנולוגיה זו עצמה ניתן לבצע השפעה פסיכולוגית סמויה על ציבור שלם אפילו, ולשכנע, למרבה האבסורד, שהטכנולוגיה עצמה אינה קימת. ניתן למחשב את הטכנולוגיה הזו ולעקוב כך אחרי אלפי מוחות בו זמנית. הפרדוקס הגדול של הטכנולוגיה הזו, שמסביר מדוע היא לעולם אינה נחשפת, הוסבר למעשה לעיל: לקורבנות לא מאמינים, הפושעים שותקים כדי להסתיר את פשעיהם ולהרוויח רווחים שונים, אין מודעות לנושא, וכך המדינה כולה מנוטרלת מלפעול. אני עצמי נפגעתי מהטכנולוגיה הזאת ושרדתי. עדיין מנסים לנטרל אותי, אבל אני ממשיך להפיץ מודעות לנושא על אפם ועל חמתם של המתעללים בי, ודוחף לחקירת שב"כ+תקשורת משולבת, כדי להבטיח שהרשויות (שהן בעלות סמכות חקירה ומעצר) ישימו יד על הטכנולוגיה, ומצד שני לא יתנו יד להסתרתה, וכדי שיעמדו בפיתוי העצום להשתמש בה. המטרה שלי היא לפרסם את כל הנושא כדי להזהיר את הציבור. אני עצמי אדם אינטליגנטי, חילוני, בוגר תואר בהצטינות מהטכניון, ושרתתי שרות סדיר מלא בחיל המודיעין. לא מדובר במדע בדיוני, ואני יכול לעמוד מאחורי כל מילה שכתבתי כאן. מקווה שתבינו את עוצמת ואת חשיבות העניין, ותפעלו, כדי להגן על כולנו. תודה.”

מובאות:

1. פיתוחים בתחום אמצעי לחימה לא קטלניים – ד"ר ברוך ויינס / מרכז המידע לטכנולוגיות לוחמה בטרור

המרכז למחקר גרעיני – נחל שורק / מרץ 2002 (עמודים 16-24)

2. Frey, Allan H., "Human Auditory system response to modulated

electromagnetic energy", J. Appl. Physiol. 17(4), 689-692 (1962)

General Electric Advanced Electronics Center, Cornell University, Ithaca,

New York.

3. US Patent 4858612, Philip L. Stocklin, issued on August 22, 1989

US Patent 4877027, Wayne B. Brunkan, issued on October 31, 1989

4. תיעוד טכנולוגיית סכיזופרניה פרנואידית – עדות לטכנולוגיה להשפעה מרחוק על התנהגות http://www.iaapa.org.il/46024/Kfia10_technology

מידע נוסף:

www.slavery.org.uk/science.htm

http://webabuser.blogspot.com…

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=7099
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

191 תגובות »

 • אורי

  אם ריחות נישאים באוויר למרחקים של מאות ואף אלפי מטרים, מה נאמר על גלי מיקרו, תדרים וקרינה אלקטרומגנטית.
  אני מאמין שאוויר יכול לשאת את מטעני הקרינה הזאת גם למרחקים של אלפי קילומטרים, קל וחומר שהטכנולוגיה הזאת בפיתוח משנות ה-60.

  הגב לאורי
  • מיכאל גבריאלי

   אני משמש שפן ניסויים לכוחות הביטחון זה 13 שנה.הדבר כולל קולות לגולגולת,זרמים,מכות,התקפות,ומה לא.
   על העם האדיש הזה לבוא חשבון עם הפושעים הנאצים האלה כמה שיותר מהר או שזה יגיע גם אליהם.
   הרוצה יקשיב-והלא רוצה..לא מאחל לאיש לעבור מה שאני עדיין עובר,ראו הוזהרתם (אאזהרה ידידותית לא מאיימת)

   הגב למיכאל גבריאלי
   • אסתר

    מיכאל, גם אני במצב דומה.
    אשמח אם נהיה בקשר ונשוחח על כך

    אתי

    הגב לאסתר
    • מיכאל

     היי אסתר-יותר ממוזמנת לשלוח לי חברות בפייסבוק
     michael angelo gavrieli
     משם נמשיך הלאה

     הגב למיכאל
     • אסתר רביד

      אלוהים כמה קשה אני סובלת. זו התעללות אכזרית ולא אנושית. כולי מכווצת מבפנים כולי מכווצת מבפנים ולחץ נוראי על עצמות הרגליים. דגדוג במערכת העצבים שמוציאה אדם מן הדעת. כאבים בראש , שיעולים איומים+בזמן השיעול לוחצים על מקומות שונים בגוף וזה כואב. זה לא אנושי. יש שם גברים ונשים דתיים וחילונים. אני כמעט לא ישנה. ואני לא יכולה לעמוד בכאבים האלה. אנשים מבחוץ אינם מודעים לסבל הנורא ואני שמחה שאני יכולה לספר בפורום הזה על הזוועות שאני עוברת.

      הגב לאסתר רביד
     • אסתר רביד

      אני סובלת עינויים אכזריים. כיום גורמים לי תחושות של פאניקה והיסטריה , רצון להיאחז באנשים ( לא הייתי כזאת ) ורצון להיות אך ורק בסביבת אנשים. מעוותים לי את הראיה, ולפעמים כמעט מתעלפת. אני מרגישה שאני מלאה זרמים. לוחצים בנקודות שונות במוח עד שאני מרגישה צורך לצרוח. מתי זה ייפסק כבר????????

      הגב לאסתר רביד
     • איזה לילה נורא עבר עלי. דגדוגים בתוך הגוף הגורמים לי רק רצון לצאת מהבית ויוצרים חוסר מנוחה ודברים נוספים מאוד לא נעימים.העירו אותי באחת וחצי ואיני יכולה לישון. אני ערה כך כמעט כל לילה.לחץ על העורקים ליד הלב ובעת שיעול מרחיבים את העורקים בצוואר.לחץ נוראי על החזה וקנה נשימה שכמעט נסגר.

     • יפה גליקמן

      שלום לכם מיכאל, אסתר, אורי וכל שאר הנפגעים.
      אני עמכם, לצערי.
      גם אני התחלתי "לחטוף" בן לילה לפני כשנתיים בעודי בריאה לחלוטין.
      לקח ליזמן לקלוט מה זה אך היום אין ספק.
      אני מתמצאת באנרגיות כך שקל לי יותר לזהות ולהבין את המתרחש.
      הכתבה היא כמעט אחד לאחד מה שעובר עלי.
      ימים קשים
      וכן, גם אני מיכאל, מכנה אותם נאצים ואף גרוע מזה.
      בשבילי הם השטן בתגלמותו
      ותוך כדי כתיבה אליכם המתקפה עלי עוברת להילוך גבוה יותר.
      אשמח אם נשתף פעולה ונגבה עדויות.
      החיים אינם חיים כפי שאתם בוודאי יודעים ורק התקווה היא הכוח
      והאתנחתות בין טיפות הארס הכבדות.
      אני עיתנאית, סופרת ומשוררת כך שהמילה שלי יכולה להגיע לאנשים שיחקרו את העניין ביסודיות ויסייעו.
      האם מישהו מכם יודע מדוע הוא הותקף?
      חשוב להבין מה המכנה המשותף בינינו.
      מדוע נבחרנו כשפני נסיון.
      אני גולשת כרגע בעיקר בפייסבוק ובגוגל פלוס ובשתי הרשתות פרסמתי היום מאמר בנושא.
      אנא, הצטרפו אלי כחברים לפייסבוק.
      אני מקווה לפתוח בפייסבוק דף שלי: פסיכוטרוניקה – נפגעים. מוזמנים. ביחד, אנחנו כוח שיכול אולי לשנות.
      שלכם,
      יפה גליקמן
      מנכ"לית ערוץ יין גל/ הוצאת דלישס / מגזין ווירטואלי טפטפת
      17.2.17

      הגב ליפה גליקמן
   • מיכאל

    הפחדנים לא מפסיקים לבלבל לי את המוח מ2009 .

    הגב למיכאל
   • אסתר רביד

    מיכאל, גם אני עוברת עינויים קשים. משבשים לי את הראיה כמעט בכל הגוף התכווצויות שרירים איומות ומכאיבות, קוצר נשימה ועוד. זה שיבש לי את כל החיים.הכאבים הם בלתי נסבלים.

    הגב לאסתר רביד
  • מיכאל

   הכל נכון-אני מוכן להעיד על כך בפני כל ועדה,העניין הוא שמדובר במכשירים שונים לשימוש צבאי(שייתכן שגם משתמשים בו בכירים באוניברסיטאות יחד עם כוחות הביטחון),שללא מעט אנשים אין גישה לזה.המדינה ומייצגיה משקרים בפומבי,כמו גם הפסיכיאטרים.קבלו מילה של אדם ממוקד(13 שנה כבר).

   הגב למיכאל
  • אני נרצחת בזה הרגע. אני מתגוררת בערד. הם פוגעים בנשימה. אני בקושי נושמת. ברקות ובראש לחץ נוראי משני הצדדים ונכנסים עם גלים צפופים למוח. פוגעים בזכרון ובהרבה חלקים פנימיים בגוף. הם מונעים נשימה מאיזור החזה ומטה. וזה לא מאפשר לאוכל לרדת ולהתאכל. נשבר לי חלק קטן בשן וזה נשמע כמו רדיו שנפסקו השידורים רק קול. הם לא נותנים לאיברים שונים לפעול בעצמם ( כמו מערכת השתן ) ומנוונים את אותו חלק בגוף. כאשר אני מעשנת הם גורמים לי להירדם (הם יכולים) וכמעט פרצה שריפה.
   לחץ חזק על עצמות הרגליים משני הכיוונים ומסביב לברכיים. העצמות שלי יישברו בקלות וזה על פניו ייראה טבעי.
   בגוף מהראש כלפי מטה כובד נוראי כאילו אני סוחבת על ראשי משקל כבד.
   הם לוחצים את הראש כלפי מטה ואני הולכת כפופה.
   הייתי בריאה. הלכתי ברגל קילומטרים ועכשיו אני לא מסוגלת ללכת עד תחנת האוטובוס.
   אלוהים איזה גהינום.הצילו

 • אביג

  בפעם הראשונה ששמעתי על הפסיכוטרון היה ב 1981 בקיבוץ אלמוג כאשר הגיע אדם להרצאה והדגמה בנושאים פאראפסיכולוגיים, הוא דיבר על הפסיכוטרון ואמר שזה מדע מתפתח שהוא לא יכול לספר עליו, הוא עצמו יודע להשתמש בשיטת קליטת המידע בעזרת הפסיכוטרון שזה כלי רכב זעיר שעליו נע המידע.
  תודה עבור הכתבה המרתקת והמדאיגה מאוד.
  אבי ג.

  הגב לאביג
 • שרון

  אני חושב שאנחנו חייבים לעשות משהו בנידון. ועכשיו. דיברתי עם ד"ר זמיר. והוא אכן מאשר את הפרטים. לא יכול להיות שרק נקרא את הכתבה הזאת. אני לא יודע מאיפה להתחיל. אבל הגיע הזמן לפעול. יש עובדות יש אנשי מקצוע שיעידו. מה יקרה אם נצא ל-TV לכול חברות החדשות, תוכניות התחקיר, מישהו ירים את הכפפה אני מניח. זה המייל שלי אשמח לשיתוף פעולה – sharon.spirit@gmail.com
  שרון…

  הגב לשרון
  • מיכאל גבריאלי

   אם אתה ממוקד אנא פנה לפייסבוק שלי michael angelo gavrieli

   הגב למיכאל גבריאלי
   • אסתר

    אני נרצחת. הכאבים הם בלתי נסבלים. הראש ,הגוף הכל. ואין למי לפנות

    הגב לאסתר
    • מיכאל גבריאלי

     אסתר שלום,
     הצעתי לך בעבר,ואני מציע לך כאן ועכשיו בזמן הווה לחבור אליי לדף הפייסבוק שלי
     michael angelo gavrieli
     לא אחזור על הודעה זו בשנית.
     אם את מחפשת אנשים שימצאו לבעייה פתרון,פני,אם לא,זכותך המלאה להמשיך ולהתענות.
     יום טוב,
     מיכאל

     הגב למיכאל גבריאלי
  • מיכאל

   שרון שלום,אנחנו קבוצה די מאורגנת בפייסבוק-אנא בקש חברות ממני michael angelo gavrieli ונמשיך משם.

   הגב למיכאל
 • שחר

  הקונספט עצמו לא היה חדש לי אך לא הייתי מודע כמה זה מעמיק. במקרה לאחרונה שוחחתי עם ידיד שעבד בתעשיה האוירית וסיפר על כל מיני מחקרים חדשים שאחד מהם עוסק בשליחת מסרים לחיילים בשדה הקרב. פקודות שמוקרנות ספציפית לתוך הראש שלהם . כמובן שהמפתחים מבינים את השימוש השלילי של זה שהוא להחדיר מחשבות שליליות לצבא אויב.
  מדהים איך שהעולם מתקדם לעבר גלובליזציה אך עדיין המנהיגים עסוקים בלפתח מכונות מלחמה חדשות והרסניות.
  לגבי שימוש כנגד אזרחים? נשמע כמו סיוט סטייל 1984.

  יצא לי הרבה פעמים לשמוע ציפצופים וטונים גבוהים בתוך הראש. מעולם לא היה לי הסבר לזה. יכול להיות שכבר היום עושים עלינו ניסויים.

  הגב לשחר
  • דן

   מנסיוני, אני יכול לספר לכם עד כמה הטכנולוגיה הזו מתקדמת ומתוחכמת, ובמיוחד עד כמה היא מסוכנת. צריך לומר במילים ברורות: בניגוד לדעתם של כל המומחים לכאורה, במיוחד אלו מתחומי הפיזיקה וחקר המוח, ניתן אכן לשדר אל תוך מוחו של אדם ספציפי וגם לקרוא אותו, והכל במדויק כמו שקוראים ספר פתוח, מילה אחר מילה, כמו בסרט המדע הבדיוני ההזוי ביותר, ולהשפיע אפילו על נקודות ספציפיות בתוך המוח, ועל פעילויות מוחיות ספציפיות, החל מרמת המאקרו ועד לרמת המילה הבודדת. ניתן להשפיע (מבלי לעבור דרך האוזניים) על הקשב, השמיעה, הבנת השמע וכיוונו, וזו רק ההתחלה. ניתן להשפיע על כל הגוף, כולל על מערכת העצבים האוטונומית, כלומר על הלב ועל הנשימה. זה נשמע הזוי, אבל זו אמת מדויקת. זה ממש לא מדע בדיוני, אלא מציאות מחרידה שאנחנו חשופים אליה. ניתן לעשות את כל הנ"ל ממרחק של עשרות רבות של קילומטרים, ויותר, ולהתביית על מוחו של אדם ספציפי, בכל מקום שבו הוא נמצא, וכך לא להשאיר לו שום מקום בעולם להתקיים בו, אפילו לא בתוך מוחו. אף אחד שנמצא ליד אותו קורבן לא יבין על מה הוא מדבר.
   אם ארגוני טרור כמו החמאס וחיזבאללה, או מדינות כמו סוריה ואיראן, או אפילו ארגוני פשע ישראליים – ישימו יד על הטכנולוגיה הזו לפנינו, מחדל יום כיפור ייראה כמו גרגיר אבק קטנטן לעומת מה שיקרה לנו אז. בחו"ל כבר קיימת המודעות לנושא, ורק אצלנו חברי כנסת שאני פונה אליהם לא מבינים מה אני רוצה מחייהם.
   הנשיא אובמה, לא סתם איזה משוגע מהרחוב, הקים ועדה רשמית של הממשל האמריקני לחקור ניסויים פסיכוטרוניים באזרחי ארהב ללא הסכמתם. הרי לא יעלה על הדעת שהוא יקים ועדה כדי לחקור "מדע בדיוני" ויתקצב אותה מכספי משלם המיסים האמריקני ! אם לא היה ידוע שזה נכון, הרי הרפובליקנים היו אוכלים אותו חי. הפסיכיאטר ד"ר קולין רוס תוקף קשות במאמר שכתב את עמיתיו הפסיכיאטרים ששיתפו פעולה עם ניסויים בלתי חוקיים כאלו, שחלקם בוצעו ממרחק רב מהקורבנות (ע"י שידור אלקטרומגנטי אל מערכות העצבים שלהם). ובזמן שכל זה קורה, כל המומחים בארץ, כולל באקדמיה, בתקשורת, בפוליטיקה, במערכת הבטחון ובשב"כ – כולם בורים בנושא ומגחכים כמטומטמים כאשר מספרים להם על כך. מישהו צריך פשוט לנער את הטיפשים האלה, ומהר.
   כדי להדגיש עד כמה גדולה הבורות שהזכרתי, אספר לכם שנפגשתי מיוזמתי עם מדען בתחומי חקר המוח והפיזיקה, שעומד בראש פקולטה באחת האוניברסיטאות. המדען הזה התעקש שלא ניתן לפענח מתוך המוח שום דבר, אפילו אם מצמידים לגולגולת אלקטרודות, שלא לדבר בכלל על לקרוא את המוח ממרחק. לא עזרו כל הסבריי. והנה, כחודשיים וחצי לאחר אותה פגישה, פורסם הניסוי המדהים שנערך באוניברסיטת ברקלי: הראו לאנשים תמונות, ותוך כדי כך קראו מתוך מוחם באמצעות מכשיר fMRI ותוכנה ויזואלית (ממש בלי להצמיד שום אלקטרודות), את התמונה שהם ראו במוחם, וציירו אותה על מסך מחשב. הדמיון היה מדהים. מעניין עכשיו מה אותו ראש פקולטה היה אומר. אותו אחד שטען שלדבר הזה אין אפילו היתכנות תיאורטית. המדען הזה אינו יוצא דופן, דיברתי והתכתבתי עם עוד כמה. ואלה "המומחים הגדולים" שלנו, אלו שאליהם כולנו נושאים עיניים כדי שידריכו אותנו מה לעשות מול הסכנה. והם כולם בורים וטיפשים, ויהירים באופן מחריד. מי שרוצה לקרוא את הכתבה בענין ניסוי ברקלי יכול לחפש אותה ב"ידיעות אחרונות" מתאריך 25.9.2011, כתבה של דודי גולדמן. יום לאחר מכן עשו על זה כתבת פולו-אפ בחדשות ערוץ 2, כתבה של אסף יחזקאלי שניתן לצפות בה באתר חדשות ערוץ 2 באינטרנט. ותזכרו, זה עוד שום דבר לעומת מה שלא נחשף עד היום.

   הגב לדן
  • מיכאל

   עושים ניסויים על מרבית האוכלוסייה ה"פאסיבית" כאן.
   מי שלא יתעורר עכשיו,יירדם אחר כך,או אולי "יורדם".

   הגב למיכאל
  • מיכאל גבריאלי

   בוקר טוב מר שחר-אצלי זה פועל כבר מסוף 2002,לא יודע אם לא התחילו הרבה לפני כן אפילו ולא הייתי מודע.
   אני ממוקד זו השנה ה14(לפחות ממה שאני יודע),ואת הסוף לא רואים.
   הממקדים מאד אכזרים,מציע לך לא להכנס לדברים האלה לפני שיהפכו גם אותך לכזה,עצה ידידותית.

   הגב למיכאל גבריאלי
  • היי שחר
   אילו היית ממוקד היית חש הרבה יותר. אני חיה בגהינום ולאחרונה החלו לפגוע קשה בזכרון שלי. היום היו דקות מספר שלא זכרתי כלל מה עשיתי בדקות אלה. הכאבים הם מזמן והם לא אנושיים.אשמח לשמוע ממך

 • רונן

  אחלה כתבה
  תודה רבה נשמה
  🙂

  הגב לרונן
 • חברים הלכתם רחוק מדי השיטות פשוטות יותר

  סיפר לי אדם שהיה באישפוז פסיכיאטרי וחשף איך ניסו ליצור לו מחשבות לא רצויות בראש השיטה היתה פשוטה ביותר .

  האיש הוחזק בחדר שמשמש לקשירה בו מיטה אחת במרכזו היות ולא נקשר והיות כי האיש הינו מוזיקאי עם שמיעה מעולה הוא שם לב שבלילה כאשר הוא ישן הוא שומע קול מוזר של משהו שנשמע כמישהו שחופר בור עם אט חפירה ומשליך את החצץ החוצה הציליל הזה נמשך ונמשך הוא החל בשעה חצות בדיוק .

  מה שעשה האיש שלנו הבין שמשהו כאן משדר את הצליל וזה לא משודר מתוך מוחו אף על פי שהחשיבה העבירה אותו לחשוב על מה שסיפר כאילו חופרים לי קבר כך הוא אמר.

  כאשר היה מוציא את ראשו מדלת החדר הצליל היה נפסק חוזר לחדר הצליל היה ממשיך – הוא הבין שמשהו גורם לצליל הזה להתרכש והחל לחפש מאיפה הצליל מגיע – בשלב זה בערך ב אחת אחר חצות הלך האיש לשירותים תוך שהוא מחפש אם במוקד הרפואי יש משהו שמשם משדרים את הצליל ואכן היה שם טייפ דבל קסט שישב על מדף גבוהה , צידו האחד היה פעיל והקסטה מסתובבת הכפתור לחוץ על PLAY מהטייפ יצאו חוטים לבנים דו גדיים לתוך התקרה המונמכת – עכשיו שהבין שמדובר בשיטה החל לחפש את הרמקול בחדר ואכן מצא אותו מעל המיטה מעל לתקרה המונמכת האיש ניתק את אחד מהחוטים של הרמקול והלך לישון ללא כל בעיה . הצליל המעצבן שגורם מחשבות שכאלה נעלם …

 • יש לי שאלה נוספת שקשורה למוח האדם …

  אנו משתמשים במערכות זיכרון ממוחשבות כגון דיסק און קי וכאלה – בעבר פורסמו בתקשורת מאמרים על פריצת דרך בזיכרון על ידי שימוש בתאים חיים –
  משלב מסויים שהטכנולוגיה הזאת יצאה לשוק הפסיקו לדבר על השיטה לחלוטין בתקשורת . להזכירכם זכרון ממוחשב היה חייב בגיבוי חשמלי כדי להשמר – אם לא היה צרוב בגו'ק הEPP או ה EPROM כיום בתוך הזכרונות האלה אין מתח אין סוללת גיבוי בכל פעם שאנו מחברים אותם לUSB הן מקבלות מתח ומעלות את הנתונים שנמצאים בהם .

  נסיונות רבים להגיע לאנשי מקצוע ולשאול איך זה עובד נתקלו בספקולציות שונות ומגוונות –

  אם בזמנו פורסם על פריצת דרך בזכרון המחשב על ידי שימוש בתאים חיים סביר להניח שמדובר בהמשך פיתוח באותו הכיוון

  לאור כי אין לציבור מושג איך זה עובד נשאלת השאלה אם לא מדובר בתאי מוח חיים היות והם הקולטים מידע ושומרים אותו בזכרון בדרך הטבעית
  יכול להיות שמשתמשים גם בתאי מוח של האדם לצורך העניין

  עד שלא תפורסם התכנולוגיה הזאת כולנו נשתמש וכולנו לא נידע איך מייצרים זאת – מה שידוע לנו שהטכנולוגיה פותחה בארץ – וכן שבחו את הממציא שלה דב מורן בראיון בטלויזיה הישראלית ובתקשורת הינה אחד מהכתבות
  http://www.themarker.com/tmc/a.....0702_88611

  בקישור הבא שימו לב לקרוא את תגובות אנשי המקצוע
  רק באחת ממנה ניתן לראות שמשהו דיבר על שבבי סיליקון אבל שבבי הסיליקון לא מסוגלים להגיע לכמות כזו של מידע מאופסן – היו חייבים להחליף חומר בסיסי .

  http://www.nrg.co.il/online/10/ART/872/343.html

  .

 • רון

  ישבתי וקראתי את כל הכתבה עכשיו.
  עפ"י הכותרת מצפים שזו תהיה כתבה הזויה,
  אבל תפרת אותה בצורה משובחת ומשכנעת.
  כל הכבוד ניב.

  הגב לרון
 • רון

  משהו נחמד
  אובמה בנאום הפוך.
  מה שומעים ?
  http://www.youtube.com/watch?v=V-TMKUea87E

  http://www.youtube.com/watch?v=jqALdkTArqs

  הגב לרון
 • truth

  the brain is the enemy.
  the brain of each conscious individual is programmed via visual, audio and textual stimulus by the enemy to imprison ONE.

  the enemy is within not somewhere else…
  your own brain is conspiring around the clock against

  you

  הגב לtruth
  • sharon

   שלום ל"אמת"… השאלה המתבקשת מי תכנת את המוח שלנו?

   הגב לsharon
   • truth

    dear sharon…
    no one knows…but any one can speculate
    the evident answer is that your brain is a recording machine…it records using its 5 senses.
    it also records any voices it overheard throughout the timeline…so if you were unfortunate and lived in an abusive house then you heard scathing remarks that your brain replays for you lest you get bored

    הגב לtruth
 • רון

  תעשו מבחן קצר – כמה קל לשלוט במיינד שלכם:

  http://www.disinfo.com/2011/03.....d-control/

  הגב לרון
 • לאחרונה נתקלתי בעוד אחד ממכיריי שנאלץ להתאשפז בכפייה במוסד פסכיאטרי לאור העובדה שתען שהוא נרדף על ידי הפנטגון והאף בי איי. לאחר שנחשפתי למקרה האחרון נשמע לי די תמועה שלכולם אותן תופעות. אני חושב שבעיות הנפש לאדם התחילו לפני הגופים האלה אני חושב שיש לאחרונה קשר בין הגופים הנ"ל לבין "" המשוגעים"" החדשים בחברה שלנו הייתי שמח אם תוכלו להפ נות אותי לסרט בנושא עם תרגום לעברית תודה.

  • מיכאל

   נסה את voice of god weapon ו artificial telepathy ביוטיוב
   תגיב אם משהו נראה לך,וגם אם לא,ונמשיך משם

   הגב למיכאל
 • Your boss

  We wouldn't be here as a Species if We didn't heed the most important calling: survive.
  Huemane beings have Emotional and Physical anatomies.
  Thus, They endure Emotional and Physical traumas…from Their first to last breath.
  Their survival instinct kicks in after Their first E-motional trauma…and They guard Themselves henceforth lest They feel the same E-motional pain
  Visible scars heal because They are acknowledged, invisible scars aren't tended to with the same precision.
  The Emotional anatomy of the Individual has remained a mystery more likely than not because researchers delving into the issue… are materialists.
  They have no Emotional body…therefore, the Psyche…eludes them.
  Unfortunately, these are the doctors Individuals go to in order to alleviate any symptoms encumbering the ideal life.
  So what transpires…is Individuals enduring unfathomable E-motional pain…rendered drug addicts…which merely compromises Their mental lucidity.
  The ramification of the epidemic is unconscionable…because not One with high EI is immune to pain.
  Those in the Creative field…exhibit high EI.
  If They are drugged senseless…will the masterpieces that naturally would grace the atmosphere…be present, for all spectators to behold?
  Will Individuals find Soul food in the form of Art and beauty that would ignite Their awareness…or will picasso be popping prozak

  הגב לYour boss
 • דושו

  מעניין מדאיג ולא ממש מפתיע
  תודה רבה לכותב

  הגב לדושו
 • אפי

  מדובר בשיטות חדשניות אבל מזה יותר ממאה שנה נתגלו שיטות שכאלה על בסיס כימי – חלק גדול מהניסויים בשיטות האלה והידע שנצבר בהם בוצעו באירופה במיוחד ביהודים לפני הוצאתם להורג . הידע שלמדו שם הפסיכיאטרים הועבר לארה"ב לבקשת ה CIA יחד עם עשרת אלפים נאצים שקבלו מקלט בארה"ב על פי מידע שמופיע באינטרנט – ומהחשש שיגיע לידי ברית המועצות – אותה חבורה שלמדה וידעה את התופעות שינוי ההתנהגות שגורמים חומרים כימים שנוסו שם על בני אדם החלה להפעיל את אותה השיטה בצורה סמויה תוך כדי שהיא מקימה חברות תרופות לשיווק החומרים הללו וכן מחדירה אותם למזונות במיוחד המיובאים ממדינות למדינות . זה החל באירופה נדד כך לארה"ב ומשם זה נדד לכל מיני מדינות בעולם – אנשי הסרטן האלה התפשטו בכל חור הצליחו להשיב לעולם שואה חדשה מודרנית מבלי שהם יתפסו בארה"ב בחלק ממדינות אירופה הבינו את התופעה והחלו להלחם בה יסודית במדינות אחרות עדיין לא הבינו שמשהו חותר תחתם ומשמיד אותם מבפנים .

  הגב לאפי
  • אורי

   לרוע המזל ישראל באותה רמה של המדינות האחרות שותפה לפשעים נגד האנושות

   הגב לאורי
   • מיכאל

    מסכים עם אפי ואורי,אנו חיים במדינת הרייך הרביעי,מדינה ציונאצית מאורגנת טוב יותר מארגון הפשע הכי מאורגן.
    זוהי פשיעה פלילית נגד האנושות כולה.

    הגב למיכאל
 • אם אכן נעשה השימוש בגלים אלקטרומגנטיים להשפיע על הגוף. האם אפשר לייצר בגד וכובע עשויים רשת מתכת שיצרו סיכוך וימנעו חדירה של הגלים לגוף?( כלוב פאראדי).

  • אורי

   לא אין שום דבר שיעצור כזאת קרינה כבר בדקו דברים ברמה צבאית שיחסמו כל שידור אפשרי אחר

   הגב לאורי
 • TRUTH

  what you can do to save yourself

  the parties that engage in such tactics…are evil and soulless.

  the word Soul merely means Electro Magnetic Field.
  all Individual Souls/Egos are electro magenetic fields…the Psyche is the E,otional and physical anatomies of the Organism.

  the Lights…are Egos manifested as electricity.

  when You vibrate at a high frequency (LOVE) then You are out of reach since the enemy does not have soul, and cannot ascend to the heights of LOVE and Light.

  FOCUS.
  KNOW.
  FIGHT.

  YOU CAN STARVE THE ENEMY TO DEATH…BY ENLIGHTENING ONESELF

  הגב לTRUTH
 • עליי נערך ניסוי על המוח ללא ידיעתי ורצוני ואני נשלט מרחוק וראיתי בעבר דמויות והדמיות של אנשים מוכרים ישנה מציאות שהניסוי עבר בבקרה הממשלטית יש לציין שאני נשלט מרחוק ושומע קולות ומרגיש סיבובים בתוך המוח למעלה משנה וחצי שמעון אלירם ת.ז -*** (אין לפרסם פרטים מזהים אישיים בתגובות)

  • מיכאל

   שמעון שלום-אנא שלח לי בקשת חברות בפייסבוק-ייתכן ויש מוצא(לא זול אבל יש)
   michael angelo gavrieli
   פייסבוק

   הגב למיכאל
 • roy

  אם בשיטוט פשוט באינטרנט אפשר לחבר את הנקודות, כל חוקר בשב"כ מסוגל לחבר את הנקודות. לדעתי המקור של זה ממשרד הביטחון בארה"ב זה המשך של ניסויי ה-MKULTRA שלהם. רק שיהיה ברור שהשב"כ והארגוני ביון האחרים מקבלים משכורת כדי לפתור X FILES כאלה ובסיפור הזה קל לחבר את הנקודות, יש גם אלפי אנשים בעולם שישמחו לעזור לפתור את העניין והם מקימים בשביל זה קבוצות באינטרנט. זה ממש לא שלא יכולים, מישהו אומר להם שאסור להם לפתור את זה.

  הגב לroy
 • moshik

  מעניין מאוד, אני מאמין שאחרי קצת חקירה בנושא כולנו נגיע להוכחות ונבין שכמו שפרויקט ה-'הארפ' נשמע דמיוני- עד שאתה רואה את הצילום של המתקן הפיזי.. ואת השלט שתלוי על הגדר.. זה הרבה יותר מובן

  עיוורון זמני, דקירות בלב או באזורים אחרים בחזה- אני מכיר את התופעות האלו וההסבר שמוצע פה אמנם לא שגרתי – אבל מעניין ואני מניח שככל שנתקדם נבין את הנושא יותר טוב.

  אני חייב להוסיף דבר נוסף: אמצעי התקשורת גם הם משמשים להשפיע על מסה של אנשים.

  "ניתן למחשב את הטכנולוגיה הזו ולעקוב כך אחרי אלפי מוחות בו זמנית"
  העובדה שהפעילות באינטרנט מנוטרת ע"י Cookies גם היא יכולה לשמש לניטור מחשבות שהרי בני האדם כותבים את מה שהם חושבים ומרגישים, ומזינים שאילתות במנועי חיפוש על סמך מה שהם חושבים. טכנולוגיה זו ממוחשבת ומאפשרת לעקוב אחרי אלפי מוחות בו זמנית..

  כשיש נתונים לאן הבנאדם גולש ומה הוא קורא- בוא נאמר שזו אינדיקציה מספקת כדי להבין על מה הוא חושב ולא חייבים ישר להכנס לו למוח כי זה כבר מספיק מידע כדי לבסס סנקציה כלפיו

  שתילת מחשבות: שיווק בצורה הכי פשוטה שלו הוא גם שתילת מחשבות.

  הגב לmoshik
 • יובל

  אשמח אם הכתב יצור איתי קשר במייל לגבי קיום מתקדם יותר של פרוייקט MKULTRA בארץ, בצורה מתוחכמת, מודרנית , שאני עצמי עברתי… מדובר בהתעעלות תוך יצירת חסך נפשי, ניצול יחסי מרות, שימוש במיניות, רגשות כמו אהבה, חדירה לפרטיות, ציתות והאזנה.
  המטרה ליצור הסכמה מוחלטת אצל אדם בניגוד לרצונו לבצע פעולות חשאיות – וזאת באמצעי היפנוזה, שטיפת מוח, התעללות ועוד..

  הגב ליובל
 • פ

  שחר שלום,

  יובל כתב את ההודעה שלו לפני כמה חודשים.
  עד שהוא יענה לך, אם בכלל, ייקח זמן רב.

  אני בין המתקדמים ביותר בארץ בנושא זה (לצערי, כמובן).

  אני אשמח מאוד לדבר איתך במייל על זה.

  שלח בבקשה את כתובת המייל שלך למנהל האתר הזה (כלומר, אתר אמת אחרת), והוא יקשר בינינו.

  כתובות המייל שלו הם:
  emetaheretisrael בגימייל דות כומ (-> בכוונה כתבתי עם שגיאות, כדי שהוא לא יקבל ספאם)

  וגם
  info @ emetaheret.org.il

  אני ביקשתי ממנו שיעביר לי את כתובת המייל שלך.
  ככה נהיה בקשר, ונקדם את העניין.

  כמה שיותר מהר, יותר טוב.

  תודה,
  פ

  הגב לפ
 • יובל

  שחר ו – פ

  אשמח לשוחח על הנושא במייל.
  אני מחפש אנשים נוספים שעברו או עוברים תהליך דומה.
  מדובר על, ניסוי, מחקר של שליטה בתודעה ושטיפת מוח, היפנוזה, ועוד…
  אין לי התנגדות שמנהל האתר יעביר אליכם את המייל שלי או יקשר בנינו.

  הגב ליובל
 • פ

  שחר שלום,

  לא האמנתי שאתה עדיין עוקב אחרי התגובות כאן בשרשור.
  שמחתי לראות את התגובה המהירה שלך.
  אני אשמח מאוד לשמוע ממך, אחרי שמנהל האתר יעביר לי את כתובת המייל שלך, ו/או להיפך.

  תודה,
  פ

  הגב לפ
 • פ

  שחר ויובל שלום,

  שלחתי כעת הודעת מייל קצרה לכתובות המייל שלכם שקיבלתי ממנהל האתר.
  בדקו בבקשה גם *** בתיבת הספאם *** אם התקבלה ההודעה ממני.
  אם כן, נא שלחו מייל חוזר קצר המאשר שאכן קיבלתם את ההודעה הראשונית הקצרה, ונמשיך .
  (פשוט הרבה פעמים קורה לי שההודעה הראשונה ממני לאחרים, מגיעה ישירות ** לספאם **.
  בהודעות הבאות זה כבר מסתדר ומגיע לתיבת דואר נכנס, כרגיל).
  תודה.

  פ

  הגב לפ
 • מיכאל ג

  שלום לכולם,
  אני עובר התעללות פסיכוטרונית זו השנה האחת עשרה.
  בהתחלה שמעתי רק צליל של תדר שחודר את מוחי,ולאחר מכן שמעתי את קולות האנשים.אני שומע קולות של שני גברים המדברים בשפה כמו צבאית על מה שאני חושב,אומר או כותב ומדמיין.עברתי את כל מה שנכתב לעיל,"דחיפות","מכות","האצת קצב הלב" ועוד.אני מרגיש כמו עכבר או שפן במעבדה של מישהו שמתנהג כלפיי באופן גרוע יותר מנאצים בשואה.לפסיכיאטרים שבדקו אותי נותר רק לומר עליי שאני "סכיזופרן פרנואיד"…לכו תבינו מי שלא קרא אות מהמחקרים לעיל.אני מאשים את ממשלת ארצות הברית וממשלות ישראל לדורותיהן (החל מסוף 2002 ,התקופה שבה התחילה ה"מחלה" כביכול שלי).
  אשמח ללינקים נוספים בנושא,ו/או לשיתוף פעולה.
  כתובת המייל שלי היא micha_ga@walla.com ,
  בתודה מראש,
  מיכאל ג

  הגב למיכאל ג
  • פ

   מיכאל ג שלום לך,

   אני עובר התעללויות כמוך במשך "רק" שלוש שנים, בקירוב.
   שלחתי לך מייל.
   תבדוק בבקשה בספאם, אני מאמין שזה הגיע דווקא לשם.
   (ההודעה הראשונה [בלבד] למכותבי וואלה, מגיעה בדרך כלל לספאם.
   ההודעות הבות ממני מגיעות ישירות לדואר הנכנס, כרגיל).

   התלונות שלך נראות אמינות מאוד.
   אשמח מאוד לשתף פעולה איתך.
   שלח לי בבקשה מייל חוזר קצר, ונמשיך.

   תודה,
   פ

   הגב לפ
 • אמיר

  מיכאל, במובנים מסוימים הם יותר גרועים מהנאצים בשואה, יש רישומים שהחלו כבר לפני 35 שנה עם הזוועה הזאת, על הנאצים השתלטו תוך 3 שנים.

  הגב לאמיר
  • מיכאל ג

   תודה אמיר,
   לדעתי הנאצים ילדים טובים לעומת אלה.השעה עכשיו שלוש לפנות בוקר,אני צריך להתעורר בשבע וחצי אבל ה"הם" עדיין מטרידים אותי נפשית ופיזית.

   הגב למיכאל ג
 • חיים.ע

  כתבה מרתקת, תודה לכותב היקר על ההשקעה.
  כאיש טכנולוגי, אני מתקשה להאמין שקיים מכשיר דיגיטלי שמסוגל לקרוא או לשתול מחשבות ובוודאי שלא ממרחק קילומטרים כפי שהוצג פה.
  אסביר למה כבר מצד התכנה בלבד זה לא אפשרי, הכמות העצומה של שורות הקוד הנצרכות לפענוח כל האותות של המוח מצריכה העסקה של עשרות אלפי מתכנתים ואין מצב לשמור סוד עם סדר גודל כזה של מעורבים.
  העובדה שגלים בתדרים שונים יכולים להשפיע בצורות שונות על החומר ידועה לכל. והיא בשימוש יומיומי מהמיקרוגל ועד הסיטי.
  מה שנראה לי הגיוני יותר, זה שגורמים אנושיים משמשים כמכשירים בידי אי אילו גורמים שגילו כיצד ניתן להאיץ פעולות מוחיות ולפתח יכולות טלפתיות כאלה ואחרות שמאפשרות קריאת ושתילת מחשבות וזה כמובן לא מוגבל במרחק (פרויקט MDULTRA בהחלט יכל לתרום מתוצאות מחקריו לעניין).
  התכנית ששודרה בטלוויזיה לפני כמה שנים בשם "היורש" של אורי גלר, הראתה אנשים עם יכולות כאלו.
  לאחר שנפגשתי עם אחד כזה באירוע מסוים הבנתי שלא תמיד מדובר בקוסמים ומאחזי עיניים אלא ביכולות אמתיות.
  לאלה שלא משוכנעים רק אגיד שהוא לא ידע על קיומי וגם אני לא ידעתי על קיומו. מה ששידרתי לו באמצעות המחשבה נקלט על ידו מיידית ואת מה שחסמתי ע"י מחשבות אחרות הוא לא הצליח לקרוא.
  המקרה הזה הביא אותי לחקור על התודעה, ואני מציע למגיבים שסובלים משמיעת קולות, לנסות ולהשיג מידע אודות בירור הדמיון וחיזוק השכל שיהוו חסימה אמתית בפני השפעות זרות. אשמח לנסות לעזור ללא תמורה עד כמה שאוכל.

  הגב לחיים.ע
  • אמיר

   יש לי לפחות שכן אחד אני מתעלם מעוד כמה שכנים אחרים שנעזרים בהם כי צריכים לשים אצלהם מכשירים אוטומטיים לשידור הזיות. הם יודעים טוב מאוד שמשדרים לי הזיות וקוראים לי את המחשבות ומתנכלים לי עם טכנולוגיה כזאת.

   בעיקרון, מספיק שאני יעבור לבניין של מישהו שלא מאמין לי, עניין של כמה ימים עד שנציגים מהארגון שעוסק בזה יבוא לשכנים באותו מקום ויסביר להם במה הם מתעסקים, ייתן להם הוראות ויתן להם ציוד. חלק מהציוד משוכלל ושם הם עושים היכרות עם התוכנה לשידור הזיות, הם יודעים בדיוק איך היא נשמעת.

   אפשר לעשות את זה בתור ניסוי, כשאחד העוזרים שלהם יהיה בצד שלי ויתן לי תיעוד בוידאו ואודיו של מה הולך בדירה אצלו, כמו הציוד, השיחות שהוא מנהל איתם.

   הרי השבכ והמוסד עוסקים באובססיביות בריגול, אתה חושב שהם לא יודעים על זה? ברור שהם יודעים על זה וזה שהם לא עושים כלום אומר שיש רשלנות ואין טעם לפנות אליהם. למה אני צריך לעשות עבודה של השבכ ולהפוך שכן לסוכן כפול ? בטוח שכבר היו סוכנים כפולים שסיפקו להם מידע על כל התוכנית ככה שהמידע נשמר אצלהם.

   אבל לאזרחים אין מידע אמיתי להתבסס עליו ואז הטענות שלהם חלשות. למה אתה חושב שהפריע שהיה מישהו מאצלם שסיפר על הפריזמה, מעקב של ה-NSA אחרי פעילות של גולשים ? כי היה לאנשים במודעות שזה קייים, אבל זה היה משהו שאתה לא יכול להתבסס עליו. אין בארץ ועוד לא היה בעולם אנשים שהיו אמיצים מספיק כדי לתעד מה שהם עושים בתור משתפי פעולה עם הארגון הזה ואז לבוא לעיתון ולהראות את זה.

   אני יכול לתת שמות של 10 אנשים לפחות שיודעים על זה כי הארגון נעזר בהם.

   אם אתה מעוניין במידע טכני על זה , הכנס לאתר: http://www.deepthought.newsvine.com

   שים לב איך אפשר להפוך את המחשבות שלך לקוד בינרי שמחשב יכול לפענח.

   הגב לאמיר
  • אמיר

   דרך אגב, אחת האשליות שהם עושים זה שאנשים סביבך ניחנים ביכולת טלפתיה, אחרי שהם אומרים להם להגיד כשאתה שומע מה אתה חושב בצורה מטרידה.

   או שתחשוב שאתה יכול לשדר לאנשים סביבך מה שאתה חושב.

   למעשה עד שאתה לא שומע את ההזיות של הרובוט מדבר שלהם, אתה לא יכול לחשוד שדבר כזה קיים בכלל, ואפשר להפעיל עליך כל מיני מניפולציות שיגרמו לך לשגות באשליות שאתה טלפת או אחרים טלפתים.

   כמו כן, דואגים לשדר כל דקה הזיות שאומרות בצורה רפטטיבית רעיון כללי לגבי מה שאתה חושב באותו רגע כדי להלחיץ אותך. אתה לא יכול לא לחשוב על נושא מסוים ואז להתחמק מהם, אין דבר שהם לא קולטים.

   מה שאתה חושב שאתה חושב עם עצמך הם שומעים את זה ואז בלופ אינסופי משדרים לך בחזרה, אתה מתחיל לחקות את הרובוט מדבר בגדול אתה מדמיין במחשבות קול של מילון אלקטרוני כמו שהרובוט נשמע , חושב על משהו אחר ואז הם שוב אומרים ביטוי שמראה בכלליות על מה חשבת ואז שוב אתה חוזר על מה ששמעת.

   דרך אגב, להזיות יש מבטא אמריקני כבד ממש נשמע כמו מישהו שהשפת אם שלו אנגלית ולמד לדבר עברית כמו עולה מארה"ב מה שעושה עצבים הוא חוזר בצורה עילגת על מילים. הוא מעלה ומוריד את הטון כמו צורה של גל מחזורי אינסופי,מתחיל מילה בטון עולה ומסיים מילה בטון יורד. ככה כל מילה. מדבר באיטיות ומתעכב על כל הברה, עושה אפקט של הדהוד של הקול שלו, הרבה מילים נשמעות באינגליזית בגדול זה נשמע כמו אומצה אומצה של מוזיקה אלקטרונית.

   עושים את ההזיות ככה שהם מאוד יטרידו אותך ותהיה נעול עליהן והן יתפסו כל היום את התשומת לב שלך. הכל בטונים אלקטרוניים לא טבעיים. כמו ללחוץ על כפתור שמבטא מילה בקול של מילון מדבר עוד פעם ועוד פעם בלופ אינסופי. נסה את זה ותראה כמה זה מעצבן.

   זה לא נסיון לתקשר איתך אלא לעשות לך BEEP BEEP BEEP כל היום בתוך הראש.

   הגב לאמיר
   • חיים.ע

    שלום אמיר,

    1. למה אתה משוכנע שמדובר בציוד אלקטרוני משוכלל? האם ראית אותו?

    2. למה לדעתך, נבחרת לשפן ניסויים, או ליעד להתנכלות?

    3. למה לדעתך, ארגון סודי עם כל כך הרבה יכולות והשפעה יבחר להמשיך ולהציק לך גם כשתעבור דירה? הוא לא יכל פשוט להעלים ולהביא אותך לאחת המעבדות שלו?

    4. נקודה למחשבה, מוח האדם יכול לתעתע לפעמים. אם אחשוב על מחשבה מסוימת ואחליט שהיא לא ממני והיא הושתלה ע"י מישהו אחר לא תהיה לי אפשרות להוכיח ההפך ואם אתמיד בכך גם אשתכנע בסופו של דבר שזה נכון. זה מין לופ אינסופי שאם לא מפסיקים אותו הוא רק מסתבך.

    5. טכנולוגיות לשידור גלי קול למוח קיימות מזמן. רק לא סביר שארגון שיש לו גישה לטכנולוגיה הזאת יציק לאנשים תמימים במקום לטפל בראויים לכך באמת.

    6. מה היה קורה אילו סטודנטים צעירים היו בונים מכשיר כזה ובשביל הצחוקים היו מפעילים אותו בבית מגורים, ואחד השכנים היה שומע קולות בראשו. האם מה שכתבתי בסעיף 4 לא היה תקף לגביו? כמה שנים אח"כ הוא עוד היה ממשיך לחשוב שרודפים אותו?

    הגב לחיים.ע
    • אמיר

     אתה לא צריך לעשות כלום הם מתנפלים עליך בשיטת התפוז המכני. אלה אנשים חולניים ביותר. אם זה היה זירת פשע השוטרים היו אומרים שהם מזועזעים ממה שהם ראו. עד מתי החלם הזה יימשך ? תבין שתיעודים אמינים יש על זה עוד מלפני 30 (!) שנה שזה שנות דור.

     http://sm4csi.home.xs4all.nl/n......known.htm

     כבר אז בימים של טלוויזיה שחור לבן וטכנולוגיה מפגרת ביחס להיום היה שימוש בשיטות תפוז מכני עם האמצעי הזה שהוא הפשע המושלם (אין הוחכות). היום כנראה שאפילו האינטרנט והרשתות החברתיות לא מזיזים להם.

     אתה יכול להמתין עד 2025 נגיד, ותיווכח שזה נכון.

     הגב לאמיר
     • אמיר

      לדעתי יודעים היטב במערכת הביטחון מה קורה ומפחדים להתערב כי מפחדים מהתוצאות של מה יקרה אם זה יתגלה, הסיבות לא ידועות לי. יש להם במאוזניים כמה אלפים בעולם שחיים במצב הזה מול כמה מאות מיליונים שהם אחראיים גם עליהם. אני יודע שהם כנראה סרטן במערכת הבטחונית שמפחדים להתעסק איתו ועוד לא אכל מה שנקרא את כל הגוף של מערכת הביטחון כי אז היה ברור לכולם שזה קיים. יש שמשוים את זה בצדק להפיכה עם הטכנולוגיה הזאת.

      לא הגיוני הרבה דברים במצב הזה, למשל ששנות דור לא מתערבים בדבר הזה ושלא הייתה התקדמות מקבילה בתחום ככה שזה סוד שמור לקבוצה מצומצמת של אנשים שעושים דברים מפלצתיים.

      הגב לאמיר
      • אמיר

       הם גם מזכירים את הנאצים שהשתלטו על העולם גם כי מתערבים לפני שהם השתלטו סופית על העולם וגם בגלל ההתרחבות, כשהם התחילו בארה"ב. נראה לך שיש ישראלי כל כך מטומטם כדי לעשות כזה ניסוי במדינה כמו ישראל שקשה להסתיר כזה דבר ? או שזה יוזמה שנראית שישראלי ייזום כזה דבר נגד ישראלי אחר ? יכול להיות שאם תדע מי אישר להם לעשות את זה על ישראלים ומי ממערכת הביטחון בקשרים קרובים איתם וחיים עם הידיעה שזה קורה ואנשים סובלים מזה ומחוסר המעש שלהם תקבל קלקול קיבה.

       הגב לאמיר
    • אמיר

     דרך אגב, חיים. ע, אתה רומז שאני מיכאל ג., ואחרים ראויים לכך באמת ? מה אתה אומר… ומי הארגון של מלאכים שהם טליתות שכולם תכלת הזה שיש לו את הטכנולגיה הזאת ?

     הגב לאמיר
    • אמיר

     3. למה לדעתך, ארגון סודי עם כל כך הרבה יכולות והשפעה יבחר להמשיך ולהציק לך גם כשתעבור דירה? הוא לא יכל פשוט להעלים ולהביא אותך לאחת המעבדות שלו?

     לא צריך הכל יכול להתבצע מרחוק. זה עולה להם פחות מכלא, הם לא משלמים לך על כלום. כתבת כמה דברים שמראים שאתה לא מתמצא בנושא כמו "טיפול בראויים לכך באמת" כשהניסוי בשיטת התפוז המכני

     5. טכנולוגיות לשידור גלי קול למוח קיימות מזמן. רק לא סביר שארגון שיש לו גישה לטכנולוגיה הזאת יציק לאנשים תמימים במקום לטפל בראויים לכך באמת.

     אני לא בטוח שאתה ואני מדברים על אותה הטכנולוגיה, זה לא כמה ילדים שעושים משהו כמו יגאל שילון ומדברים איתי במכשיר כלשהוא שרק אני שומע בשביל לעשות מתיחה, אלא משהו אחר לגמרי כולל קריאת מידע מתוך המח ללא שום חיבור נראה ושידור הזיות נוראיות בקצב וטונים של טראנס פטישים.

     הגב לאמיר
  • דן

   חיים,

   אני הוא האדם שלפני כמה שנים פנה לאתר זה והביא לפרסום הכתבה הזו. לידיעתך: מדובר במכשירי כף יד ממש, לא משהו מורכב או מסובך, כאלו שניתן לרכוש באינטרנט אפילו, ואני יודע זאת בודאות, אם כי עדיין לא איתרתי את המקור. הטיעונים שלך מדוע כביכול זה אינו אפשרי מבחינה טכנולוגית – מוכרים לי, ושגויים לחלוטין. אילו הפעילו נגדך כלי נשק כזה ונתנו לך לשמוע את קול מחשבותיך הבוקע ממנו, היית נדהם ונחרד מהקלות ומהדיוק שבהם ניתן לעשות לך את זה. ויובהר: "סתם לשמוע" זה הדבר הכי פשוט שאפשר לעשות לך עם נשק כזה. אפשר לענות ממש אדם ובצורות סדיסטיות מחרידות.

   אכן קיימים אנשים בעלי יכולות לקריאת מחשבות, ואני לפי מיטב המידע שפורסם יכול לומר שליאור סושרד ואורי גלר הם אכן בעלי יכולות מסוימות כאלו, ואכן לדעתי ניתן להתגונן מפני כך במידה גדולה כשמדובר באדם, אבל התגוננות מפני כלי נשק טכנולוגי, כזה שנעול נעילת מכ"מ על המוח שלך – זה קשה עד בלתי אפשרי, ואני מאחל לך שלעולם לא תצטרך להתרשם מכך על בשרך.

   הגב לדן
   • אורי

    דן,

    המערכת פועלת בצורה אינטגרלית מרושתת, מרכיב אחד מחובר לשני.

    מה ששמו לי בדירות ליד זה נשמע כמו התיאורים של מכשירים פשוטים שעובדים על גלי קול מסוימים, למשל אינפרה סאונד ואולטרה סאונד כדי ליצור סאונד שרק אתה שומע.

    מה שיש בלווין זה עולם אחר לגמרי והוא המסוכן ביותר כי אי אפשר לעשות נגד זה כלום :

    http://blombladivinden.wordpre.....ry-so-far/

    מה ששמים אצל השכנים זה קופסה כבדה וגדולה וסגורה כמו מקרר הם לא מתעסקים בקופסא. יש שם צ'יפ. הצ'יפ מקבל ככל הנראה מהלווין פקודות מה בדיוק להשמיע לפי תוכנית שנקבעה מראש, כמו קלטת. זה עובד על גלי קול ונחסם יחסית ע"י קירות למשל. בעוד המערכת השניה מהלווין אותה אין שום דבר שיכול לחסום והנושא נבדק. אכן לא ניתן לקרוא מחשבות מהקופסא ששמו אצל השכנים.

    אכן מכשירים שעובדים על גלי קול ניתן לרכוש באינטרנט הם מכשירים פשוטים במיוחד ביחס למכשירים אצל השכנים אבל העיקרון הרבה פחות הזוי הוא מוכר בניגוד לקונפיגורציה של השידורים מהלווין.

    הנה מה שהועידה שהנשיא אובמה, לא סתם משוגע מהרחוב חושבת על טענות כאלה:

    http://blog.bioethics.gov/2011.....%E2%80%99/

    אני בהנתי את הטריק: בניסיון למנוע כאוס, ארגוני הביון מנעו בכח וסנקמיות ממדענים לפתח טלמטריה של מערכת העצבים לא ניתן להם כל כסף למחקר והעיפו אותם מתפקידם אם התעקשו לפתח את זה הקרירה שלהם היתה גמורה.

    לכו עד הים 40 שנה אחרי אין אף מדען שעוסק בזה מחוץ למחקרים של ארגוני הביון.

    ככה אין כאוס, וזה כאילו שארגוני הביון הגנו על האזרחיםן מאנשים איומים שיפתחו כזה דבר. ומה התמורה שמקבלים- ארגוני הביון מענים ככה אנשים.

    ארגוני הביון מענים אנשים ככה ללא נקודת סיום כי סכיזופרניה זה לכל החיים ואף אחד חוץ ממי שזה כבר קורה לו לא מודאג: ארגוני הביון זה לא ארגוני טרור אין לאף אחד אינטרס להפחיד על הרקע הזה ובגלל שהחרימו כל עבודה שנעשתה על זה מחוץ לארגוני הביון זה נחשב ללא קיים.

    הגב לאורי
   • אורי

    "מאמר טכני טוען שמתקן זה הוא כבר בר התאמה ליישומים חשאיים ומעיר בחדות על היעלמותה המסתורית של ספרות מקצועית המטפלת בחישת בעלי חיים ובני אדם מרחוק, החל משנות השבעים בעוד שיתר הקטיגוריות למחקר על חישה מרחוק התרחבו מאד"

    בטח רק פסיכופטים מתעניינים בדברים כאלה בשביל זה הם דואגים שזה יהיה "מסתורי"….

    מה פתאום ארגוני הביון מחקו שדה מחקר שלם…

    לכן אף אחד לא בודק….אם מישהו יבדוק את זה מרוב שזה "מסתורי" יפריעו לו שדים ורוחות מ"המסתורין".

    גם כתבים בעיתון נבהלים מ"המסתורין" לכן לא יכתבו מילה על זה אבל ידווחו על טלסקופ חלל עם יכולות מדהימות שבודק מאפיינים של כוכבים רחוקים.

    הגב לאורי
  • sus

   חיים, כדאי לך לעשות מחקר יותר יסודי
   כאן תראה כיצד הטכנולוגיה הזו מופעלת על אזרחי ארה"ב.

   http://www.youtube.com/watch?v=18PtOXrzDVE

   הגב לsus
 • יובל

  לאחר תקופה שלא ביקרתי כאן ואני רואה כאן תגובות חדשות…
  מה שאני עברתי, הינה התעללות פסיכוטרנית בעלת אותו עיקרון אך במבנה שונה. לא שמעתי קולות ולא קראו את מחשבותי.

  אך אני יודע בוודאות, ואף ראיתי ונוכחתי במו עיני כי הסובבים אותי מקבלים מידע או הוראות, או מתקשרים איתם ללא אמצעי שמע נראה לעין (אוזניה כולל קטנה ומוסלקת), ורק במקומות מוגדרים.

  אני יודע שישנה טכנולוגיה לשדר אות סאונד לכיוון מוגדר שרק אדם מסויים יכול לשמוע אותו.
  מה שאני יודע זה כיצד זה נעשה בותן קבוצת אנשים הקרובים זה לזה, שעמה שומעים וכמה לא.
  האם חייב להיות לאנשים האלו איזה מתקן זעיר באוזן ההופך אות מאופנן לשמע ללא צורך בחשמל..?
  האם ניתן לשדר שמע לתוך קבוצת אנשים שנעים בחלל או חדר ולקבוע סלקטיבית מי ישמע מה..?
  מישהו יודע טכנית איך זה עובד..?

  מה שאני עברתי הוא מודל מתקדם של השפעה על התודעה במודל של פרוייקט MK-ULTRA. ע"י הפנוזה, חסך חושי ומצגות סביבתיות, שנעזר בטכנולוגיות של ציתות, צילום והאזנה בסתר.
  פתחתי אתר המתאר את אשר עברתי, אך הוא הוסר מהרשת מסיבות עלומות.
  בקרוב אעביר את תוכנו לשרת אחר.
  אשמח אם מישהו יכול לשפוך אור על דרך העברת מידע זו, אולי ניתן למצוא דרך להקליט ולתעד את המידע הזה.
  אם זה מידע שמשודר לאוזן הוא אינו אמור להיות מוצפן, רק למצוא את הדרך ליירט אותו.

  אשמח למידע יעיל בנושא – גם ברמה טכנית גבוהה – אני איש טכני.

  הגב ליובל
  • חיים.ע

   שלום יובל,
   אולי נעשה שימוש במה שמתואר בלינק הבא?
   http://www.abbaswatchman.com/N.....039;S.html
   כתבה שהייתה בכלכליסט על ההתקדמות הטכנולוגית בתחום:
   http://www.calcalist.co.il/loc.....40,00.html

   הגב לחיים.ע
   • פ

    חיים שלום,

    אודה לך אם תשלח מייל קצר למיכאל ג, שציין את כתובת המייל שלו לעיל.
    הוא כבר יעביר לי את כתובת המייל שלך, אם תסכים, ונהיה בקשר.

    תודה,
    פ

    הגב לפ
  • מיכאל ג

   שלום יובל,תכתוב בגוגל פטנט מס' 6470214 .זה פטנט רשום של ממשלת ארה'ב משנת 2002 בשם חיל האויר האמריקאי.

   ע'פ פטנט זה ניתן לשדר ולקלוט מ/ואל מוח של אדם.
   אני עובר התעללות מאז סוף 2002 ועד עצם היום הזה. את ה"תדר" עצמו אני שומע 24/7 ואת קולות האנשים (2 במספר) אני שומע לא מעט.זו פגיעה חמורה בחופש הפרט ובכבוד האדם,אלה אירגונים שפועלים ללא קורט של חשש,ההמצאה הזאת היא או נאצית ביסודה או חייזרית,שם אחר אין לי לתת לה.
   כידוע לך,אמר מי שאמר:"זה שישלוט על המוח,הוא ישלוט בעולם",ועוד:"ככל שאנו עושים לך את זה יותר,כך אתה פחות חושב שאנחנו אלה שעושים זאת לך".
   יש בדעתי לתבוע את מדינת ישראל בבית הדין הבינלאומי בהאג,וגם במועצת זכויות האדם של האו'מ,מחפש עו'ד לא יקר אך טוב,ואנשים נוספים שיצטרפו לתביעה.

   אגב,"אנשים" אלה מדברים בשפה צבאית ממש בתוך ראשי,עם מילים כמו "קולט" הוא אמר כך וכך/חשב כך וכך,המצאה שטנית שלדעתי אפילו לשטן בכבודו אין אותה.

   הגב למיכאל ג
   • אמיר

    שלום מיכאל,

    הכי קל להתעלם מקיומנו ולא להכניס ראש בריא למיטה חולה. זה עובד יפה כבר 40 שנה ולא מאכזב את מי שהתעלם מקיומנו.

    לדעתי הממשלות מושחתות לחלוטין ענין של כמה שנים עד שזה יפסק אבל אז אולי העולם יתמודד עם רעב המוני ומגיפות…

    כמו בני אדם זה לא יפסק יש לנו עסק עם אנשים רעים כמו סטלין היטלר והדוגמא העכשווית מצפון קוריאה.

    הם צוחקים בהזיות שהם שומעים על זה אבל הדקדנס של המערב הוא 40 שנה הם קבורים כלכלית וטובעים בחובות לדעתי אין על מה להילחם הממשלות יקברו עם הפרויקט הנוראי הזה.

    אירוני הוא שהפרויקט הזה בן 40 שנה והמערב גמור סופית מחובות ושני התהליכים נמשכים כבר 40 שנה. אירוני עוד יותר שהחולי נפש האלה פיתחו את הדבר הזה כשיכלו בתקופה רחוקה כשהמצב בארה"ב היה שונה לחלוטין ומאז אף אחד לא שיחזר את הדבר החולני הזה.

    השאלה היא מתי הבועה הזאת תתפוצץ כבר ותפטור אותנו מעונשם

    של אלו.

    הנה עדות דומה:

    http://sm4csi.home.xs4all.nl/n......known.htm

    לא נראה ששום WAKE UP CALL יכול לעזור. תבדוק מה השתנה מאז תגלה שממש כלום. וזה כבר פרהיסטוריה זה נראה ממש מגוחך שהמצב אותו דבר בדיוק רק במקום לכתוב ספר אפשר לכתוב טרוניות באינטרנט.

    זה חולני ומיותר בערך כמו שפולארד נמק בכלא בגלל משחקי כבוד מנסים להרוג אותו בכלא. גם הוא שם 30 שנה… חולי נפש האמריקאים האלה…

    מה שאתה שומע גם אני שומע זה מפחיד כמו אזעקה זה לא דברים אינטליגנטיים אחרי יום שלפ ששומעים את זה בלי שניה של הפסקה אפשר להגיד שהם לא נושאים שום מסר מלבד אזעקה צורמת.הם באמת ברבריים, מבשלים אנשים בעודם בחיים עם קרינה ועושים להם רעש של אזעקה בתוך הראש ללא שניה של אפשרות להימלט מזה זה באמת לבשל אדם בעודו חי יום יום במשך שנים.

    http://deepthought.newsvine.com/

    האתר הזה מלא הפרטים טכניים. אולי חוקרים מהתחום יתעניינו בזה, רק אני מודע שכל נסיון "לפתור" את זה הוא בידור ומושך זמן ולא יעזור עד שזה באמת יתפוצץ סופית. לדעתי איחרנו את הרכבת והעולם הניף דגל לבן מול הדברים האלה.

    הגב לאמיר
    • אמיר

     לגבי זה שאתה חושב ללכת לאו"ם, הארגון הזה מסמן צביעות לא נורמאלית. בהצלחה לך אני לא הייתי פונה אליהם. נראה שהם עסוקים בהצגות דיפלומטיות או שהוא מן משחק לדיונים דיפלומטיים ולא בפיתרון בעיות כמו אלה.

     אני יכול להגיד שקראתי שכשרוסיה הציעה לפני הרבה שנים לאסור שימוש של כלי נשק פסיכוטרוניים כמו אלה ארה"ב הטילה וטו, בזמן שאני בטוח שהמחקר לא התקדם מאז מלבד המשך פרנסה למושחתים הם נלחמים באנשים שלא מסוגלים להחזיר ומקבלים כסף על עינויים, ממש נותנים להם פרס על זה. ככה שיש נסיון איתם והוא נכשל.

     לדעתי ניסו כבר כל מה שאפשר מהבחינה הזאת. לדעתי גם בבית משפט יגידו שאין בסיס למה שאתה אומר ואי אפשר להאשים בזה אף אחד. ממש עולם מפגר.

     הגב לאמיר
   • אמיר

    ***אתה יודע שזה מאוד יקר ? למה ששגריר ישראל לא ידבר על זה בשביל מה הוא מקבל כסף ? למה אין אף אחד שמדבר בשבילנו הם עבדים של עשירים שמשלמים להם שוחד ולוביסטים או גויים שמסווים אנטישמיות בלהחזיר שטחים חינם בשיטת הסלאמי.עסוקים במה יגידו הגויים. גויים זה האשמים העיקריים בזה ומעט משת"פים בוגדים מבפנים מהמדינה שלנו.

    הגב לאמיר
    • אמיר

     תבין כמה שהם מטומטמים הם עסוקים בגבולות וכשיש עניין באמת אוניברסלי הם שותקים. וזה אנשים שעומדים מאחורי מושגים כמו זכויות אדם וכו'.

     הגב לאמיר
   • אורי

    אין כל סיבה שישלטו כיום בעולם ארה"ב מדינה בפח האשפה משבר קטן שם וכל השליה תתמוטט המטבע שלהם לא יהיה שווה כלום. הם שולטים בעולם בגלל פריווילגיות שקיבלו לפני מיליון שנה אין למצבם כל קשר להיום הם מדינה חסרת אחריות המשך ישיר של הרייך השלישי וחרפה שהם ממשיכים להתקיים כאילו כלום הם כמו צפון קוריאה.

    הגב לאורי
    • soap

     מציקים לי עם זה מ-2009 לא יודע איך להפטר מהם

     הגב לsoap
     • פ

      soap שלום,
      אני הוא זה שכתב את ** ההודעה האחרונה ** בשרשור הזה:
      http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p58724
      כלומר, אני הוא זה שמחפש את זה שהתלונן על תקיפות פסיכוטרוניות/שידור וקליטה של מיקרוגל ישירות למוח (הוא קרא לעצמו 'ילד ירוק').
      אתה גם מתלונן על תקיפות פסיכוטרוניות/שידורי מיקרוגל.

      אשמח אם תיכנס למערכת הפורומים כאן באתר, תפתח משתמש, ותשלח לי הודעה פרטית.
      אני אנסה לעזור לך.

      הגב לפ
   • soap

    כמוך , רק מ2009

    הגב לsoap
 • הלן

  גם אני עוברת את אותו הסבל הפסיכוטרוני שנים רבות.
  בדרך כלל הם משתילים אלקטרודות חשמליות במוח וסיבים אופטיים דקים מאוד כגודל השיערה בכל הגוף בעיקר על פני העור.
  אני עברתי ניתוח להסרת זכוכית קריסטל מתחת לכף הרגל. בית החולים סירב לתת לי אותה.
  יש לי הוכחות וצילומים של גופים זרים בגוף וכמו כן אלקטרודות חשמליים במוח ובגוף.

  אי אפשר לעקוב אחרי הבן אדם אלא אם השתילו שתל מעקב בגוף.
  יש היום אירגונים באירופה וארהב שבודקים את גוף האדם על ידי מכשיר מיוחד שקולט את התדרים.
  מי שרוצה עוד מידע יש אתר באנגלית שנכתב על ידי אדם שעבר ניסוים לא חוקיים כאילו בשוודיה .
  עכשוו כבר משתיים נאנוטכנולוגיה.
  הרבה בריאות לכולם

  הגב להלן
  • יובל

   הלן..
   מנסיוני אני יכול להגיד.. שחלק מההשפעה על התודעה מובנה בהפנוזה ומצגת… (לא הכל אבל הרוב).. פיזור סימנים מחשידים בשתוף פעולה של הרופאים הם חלק מהעניין.
   אני יכול להעיד כי על אדם לא מודע ניתן להשפיע על התודעה בצורה כמעט מוחלטת גם בלי אלקטרודות.. בעזרת שיתוף פעולה של סביבה מודרכת כאשר המסר ההפנוטי מפורק לחלקים וכל פריט בסביבה מעביר חלק מהמסר, המוח שלנו אוסף את הפרטים בתת מודע שלו וכך מתקבלת שליטה בתודעה מבלי שהאדם יוכל להסביר ויקשה עליו מאוד להוכיח.
   היכולת בדרך זו ליצור הפנוזה אמינה היא כל כך חזקה עד שגם אדם מודע יכול להתהפנט ולהאמין במסר שכן יפזרו לו סימנים ויתנו לו כל סימן אפשרי כדי שיאמין, יהיה בחרדה וניתן יהיה להשפיע על מצב הרוח.
   בד"כ קורבנות כאלו מצויים תחת מעקב והאזנה ועל מנת להגיע לשליטה, כל קו מחשבה יכול להוות בסיס שסביבו יפוזרו סימנים ולהשתמש בו כפרה סוגסטיה להשפיע על התודעה.
   אני לא סבור שבימינו אנו לאחר 40 שונות מחקר לא הגיעו לרמה שלא משתמשים בעניין כשיטה מבצעית, והגופים האמונים על העניין למדו לעשות זאת מבלי להותיר "הוכחות" בגופו של האדם.

   הגב ליובל
   • אמיר

    השליטה על הסביבה הקרובה. זה כמו שפולארד יופיע כל הזמן בתוכנית אישית בטלוויזיה יראה לממשל שם שהוא ריגל ואם הממשל שם יתלונן ויגיד די זה מספיק פולארד יזמין להם משטרה שהם מדמיינים ותוקפים אותו או אשמה מטופשת אחרת.

    אתר שמדבר על משהו דומה מאוד למה שאתה אומר:

    http://exposinginfragard.blogspot.co.il/

    אני הגעתי למסקנה שהם משחדים משטרה ושבכ וכל מי שיכול להפריע להם.

    הגב לאמיר
   • אמיר

    אני בדעה שה-MK ULTRA זה שטויות ומדע זבל מה שהאדם הזה רשם באתר שלו לא ממש הרשים אותי לדעתי או שזה לא קורה לו או שהוא לא מבין שפשוט אין כל צורך לשים אצלו מיקרופון מצלמות וציטוט אחר כי מסתירים ממנו יכולות של הנשק פסיכוטרוני המכשיר ככה מתחכם איתו ומשחק בו.העניין עם כתות וכו' זה שטויות גמורות כל העניין בשטיפות מח האלה זה טרור באמצעים מתקדמים. ויכולת לשדר לאדם קולות מרחוק ולהסתתר מאחורי מדע זבל פסיכיאטרי זה דבר נורא ושחיתות יש אנשים שמורעבים משחיתויות זה לא מראה על אינטילגנציה על כל דאלים גבר. וממשל מושחת ואלים.

    הגב לאמיר
    • אמיר

     עם כל התאוריות, שים חפרפרת או תקח מישהו משם לצד שלך. זה התפלספויות מיותרות שמים לנו מלשנים נגדנו בסביבה הקרובה כמו בעזה ובית כלא. הם במלחמה נגדנו.

     הגב לאמיר
   • אמיר

    ההשפעה על התודעה היא שאתה מת מפחד שיש סביבך מלשינים שמכרו את נשמתם ואיבדו צלם אדם.והם ירדפו אותך כמו נאצים תאווי רדיפת יהודים וכל מי שלא נראה להם. זה כל אבל כל השפעה הפסיכולוגית.

    הגב לאמיר
 • הלן

  שכחתי להוסיף את שם האתר של הבחור משוודיה
  http://www.mindcontrol.se

  הגב להלן
 • מיכאל ג

  שלום על כולם,
  לדעתי "הם" במצב המתנה לדבר אחד והוא:"סוף הדרך"…
  הם מזינים גדולים מהם במידעים אינספור רק בכדי להגיע לרגע הפיצוץ,והוא יקרה,הכל עניין של זמן כמו שכתב כאן אמיר.
  אלה שאמורים להימלט יימלטו אולי מבני האדם אבל לא מידו של ה',תזכרו טוב את מילותיי אלה.
  מטרת איסוף המידעים האלה היא (לדעתי בלבד) לקבל אינדיקציה מדוייקת למתי תתחיל מהומת האלוהים ומי ומה יהיה הטריגר,לאחר מכן כלום לא יעניין אותם,הם יברחו כמו עכברים מספינה טובעת ימש'.

  אני עדיין בדעה שהשהו צריך להעשות,אם במוח,אם בכוח.
  לבד כוחנו שווה כקליפת השום,על כולנו להתאחד ולמחות בכל דרך שניתן על כל הנזק הפיזי והנפשי.שום פיצוי,גדול ככל שיהיה לא יחזיר את השנים אחורה למה שהם היו לפני.

  הגב למיכאל ג
  • אמיר

   אי אפשר להתאחד כולם. אין מי שלא חושב שזה מקרה אישי של אנשים חולים. כל אחד לעצמו.

   הגב לאמיר
  • אמיר

   DEEP THOUGHT רשם מידע מהמקיף והחדשני והמדויק על התופעה הנבזית הזאת ומחק הכל כנראה הרים ידיים והתייאש. הקרינה לא משאירה שום עקבות ושום פארדיי קייג' לא יעזור בכלום. אז חבל על הכסף.

   הגב לאמיר
  • אמיר

   הם יצפצפו עליך עד סוף ההיסטוריה כי זה תקיפה מלווין, מהחלל הם לא שמים בגלל זה קצוץ על אזרחים כי אין כל אפשרות להתנגד לזה. מה תעשה תפציץ לווינים ?

   הגב לאמיר
  • אמיר

   הפוך זה מראה כמו שאומרים על הערבים "הם מבינים רק כח" כשאף אחד לא שם קצוץ על האזרחים הם לא יגידו כלום וישתינו במכנסיים 50 שנה

   הגב לאמיר
  • אמיר

   אתה צודק, כוחנו שווה כקליפת השום.

   הגב לאמיר
 • אמיר

  כמו כן כששומעים את ראשי שבכ ומוסד לשעבר וראשי ממשלות בהווה ובעבר מתראיינים ומפיצים את דברי ההבל שלהם, זכרו: הם שותקים על הניסויי אושוויץ האלה והם כמו אנסים שמתראיינים לתקשורת.

  הגב לאמיר
  • מיכאל ג

   אמת אמיר,
   חברים ששומעים קולות,ז'א חברים וחברות שהממשלה מטרידה אותם לילה ויום,אנא פתחו דף פייסבוק והתחברו אל michael gavrieli
   או אל rezi ne או אל eyal nerya nissan ..שלושתנו מנסים לאחד את כל אנשי המטרות הממוקדות בישראל תחת גג אחד,אל תשארו אדישים,הבה נפתח עמותה משלנו ונלחם בנאצים האלה שהרסו את חיינו.הבה נתבע את ממשלת ישראל ושלוחיה בבית הדין הבינלאומי בהאג ו/או בבית הדין לזכויות אדם של האו'מ.אל תגידו בלתי אפשרי.צאו מהאדישות.

   הגב למיכאל ג
   • אמיר

    אנחנו אנשים מעונים אנחנו לא צריכים לנהל איתם דין וחשבון בהאג שמאג ואום שמום שעסוקים אך ורק בפינוי גופות הם גם ככה מאוד מיותרים הם נלחמים את המלחמות שהיו ולא מצליחים בכלום הם באים רק לפינוי הריסות אחרי שכל מה שנשאר זה לעשות הסכמים אז אני לא יפנה לגופים מטופשים כאלה וגם לא מציע לך.

    אתה יכול להשיג אותה תוצאה בבית משפט ישראלי ויסחבו אותך המון שנים כדי שתגיע לתוצאה שאין לך שום יכולת ***להוכיח*** שזה באמת התנכלות כמו שמתואר בכתבה ולא דמיון של חולה סכיזופרניה עם מחשבות שווא והזיות – תסמינים קלאסיים של סכיזופרניה.

    מה שאני אומר שכשאנשים עם יכולת מקצועית עם נסיון מוכח שלא מעונים בשיטה הזאת ירצו לעזור למקרה הספציפי שלנו כי קראו על זה או שהמידע הגיע אליהם אז תדע שיש תקופה חדשה.

    בשביל מה קיים הועד נגד עינויים – רק אם זה פלסטינים שהשבכ מענה אותם ? אנחנו סובלים מעינויים גם כן. אל תתרשם מהארגוני שמאל האלה הם לא נועדו לעזור לך הם רק יפנו לך את הגב. כנ"ל הארגונים הפלצניים שאתה רוצה לפנות אליהם הם לא רואים אותנו ממטר.

    בכלל העבודה שלהם היא לפנות אלינו ולא אנחנו אליהם כי העבודה שלהם היא לפתור פשעים או לבדוק פשעים זו לא העבודה שלנו אנחנו רק עדים אני חושב שהדבר הזה מדווח היטב רק שאין מי שלא מפנה את הגב.

    נכון להיום מחכים שאנחנו נמות. בתת מודע יודעים לשתף פעולה איתם ולחכות שאנחנו נמות כל העולם שותף בתת מודע לעזור לארגוני רשע האלה.

    הגב לאמיר
 • אמיר

  חיפשתי גם razi ne ויש שם משום מה המון איראניות.

  הגב לאמיר
  • אמיר

   rezi לא razi. אני חושב שעדיף לך לגנות את הפניית הגב של ארגונים שמבוקר עד ערב רוצים לשפר את זכויות האדם ושיווין זכויות והשכנת שלום בעולם ושהוכיחו התעלמות בוטה מפנייתם של המכנים עצמם "מטרות ממוקדות". דרך אגב כנראה שאסור לכנות אותם נאצים, יש אלף ואחד כינויים אחרים הולמים לברברים האלה. תבין הבעיה פה אנחנו לא צריכים להיות במתקן כלשהו כדי שהדברים האלה יקרו זה קורה שאנחנו בסלון ובחדר עבודה זה לא נתפס לאדם רגיל שאנחנו עוברים כל רגע עינוי בהזיות וכאבים פיזיים כשאנחנו בבית שלנו מציוד שנמצא באטמוספירה כמו לווינים. צריך לגרום להם לפתוח ב***חקירה*** ולא שאנחנו ***נוכיח*** משהו זה לא תפקידנו ונועד לכישלון מראש.

   הגב לאמיר
  • אמיר

   באמת הולם הניסוי פושע נגד זכויות אדם הזה גורם לחשוב שאנחנו בשלטון האייתולות. אמריקה ואיראן כנראה שני הפכים של אותו רעיון, גם רוסיה וסין. זה בעיה שתוקפים מדינות זרות כמו ישראל. אתה יכול להיות בטוח שזה כמו שאמריקה תזרוק עליך פצצה מהחלל.

   הגב לאמיר
 • אמיר

  מי שאשם בזה זה ארה"ב עם מערך הלווינים והטכנולוגיה עילית לצרכי צבא לא יודע מה האשם של ישראל פשוט הממשלה והארגונים שבכ מוסד נותנים לזה לקרות בין אם רשלנות קיצונית שלא יודעים שזה קיים ובין משחיתות שהם מקבלים מוזמנים כדי שיעשו עלינו ניסוי זה מכל העולם. בסופו של דבר זה בגידה (לפי החוק אתה יכול לבגוד במדינה לא היא בך: אבל זה הפרת אמונים ובגידה בכל זאת).

  תראה הפגנה של אנשים מיפן:

  http://www.youtube.com/watch?v=hQVJ8mGcTWw

  חשוד: השתלטו על הממשלות בעולם ככה ואתה לא שומע על זה כלום אתה קורא עיתון רואה טלוויזיה ומבין שפשוט הם מנותקים מהמציאות וחיים בעולם משל עצמם.

  הגב לאמיר
  • מיכאל ג

   לאחר כל הדיבורים….אמיר,מה אתה מציע?

   הגב למיכאל ג
   • אמיר

    לדעתי אנחנו חסרי אונים לחלוטין בהקשר הזה. אם לשלב כוחות (כישורי שפה זרה – אנגלית,גיוס כספים,סינגור וייצוג) זה רק בפניה לדיגניטאס וגיוס תרומות לנסיעה ועלות השירות זה רק ביטוח שלא חייבים להפעיל. יעבירו אותנו עינויים עוד 30 שנה ללא הפסק צריך לשאול את עצמנו כמה זמן אנחנו מוכנים לחיות ככה.

    הגב לאמיר
   • אמיר

    אנחנו במילכוד – חיינו אינם חיים בישראל אי אפשר לחיות ולא נותנים למות. לדעתי אנחנו עוברים ייסורי גיהנום בעולם הזה. לא יודע מה השקפתך השקפתי שבמצב כמו שלנו אחרי 5 שנים שעוברים כאלה דברים ללא שום אינדיקטור שמשהו הולך להשתנות זה אומר שניסינו מספיק. המילכוד הוא שפעם אנשים מתו מרעב, מתו מהעינוים פה אתה יכול להיות בכזה מקום נורא כמו אושוויץ אף אחד לא יבין על מה אתה מדבר ואף אחד לא ידאג לשחרר אותך אתה בונה על דברים שלא יהיו. אני יודע שזה לא תקין פוליטית, אבל השקפתי שזה מסוג המקרים שנכון להיעזר בשירות כמו דיגניטאס. השאלה הגדולה אם זה שווה את זה, כל הציפייה לשינוי ולהעביר שנים בציפייה כזאת- כל אחד צריך לשאול את עצמו. אפשר להתעסק בכל דבר חוץ מלנסות לשנות את זה אנחנו לא מעניינים אף אחד בכלל. זה מצב שנכפה עלינו ואין כל אפשרות לשנות אותו. כבר עדיף לחכות למשיח ולקרוא למשיח זה יותר רציונאלי מלפנות למשוחתים שמלכתחילה אפשרו את כל זה.

    הגב לאמיר
   • אמיר

    http://en.wikipedia.org/wiki/W.....d_shooting

    אין אחד שלא חושב שזה מטורף שיורה לא מבינים שזה ככל הנראה אדם שפחד להעביר את שארית חייו בעינויים שיצאו מכלא אושוויץ וסבל סבל של חולה סופני של חולה גוסס מסרטן.

    אתה חושב שעשו משהו עם זה ? כלום נאדה שום דבר. צריך לבדוק ל-FBI IQ לבדוק אם אין להם פיגור שכלי. אני מתפלא שזה לא קורה אחת לחודש. באמת מתפלא כי יש שם נגישות לנשק כמעט לכל אחד. כפי שאמרתי, בארץ גם למות לא נותנים מקום אידיאלי לעינויים לכל החיים.

    אז הנה זה הופיע בכל החדשות והעיתונים ולא קרה כלום. עסקו בלמנוע נשק מאזרחים ולא למנוע נשק מסדיסטיים חסרי צלם אנוש שעושים עלינו ניסויים כאילו היינו חיות מעבדה בכלוב.מדינה זה מונופול ששולט על זכות השימוש בכח. אבל איך משתילים להם שכל ? יותר משלושים שנה ולא נפל האסימון. הנה ניסוי בתנאים אמיתיים -מה שהמתנקש הזה עשה ולא נפל האסימון. אתה חושב שפחות מזה יזיז משהו? אולי איום בהשמדה ע"י פצצה אטומית. זה קרטל מדינות שעשו מאזרחים חיות מעבדה ושמקבלים עליהם כסף כשהם עוברים עינויים.

    הגב לאמיר
   • אמיר

    במקום לעשות סיורים מפגרים באושוויץ שיעזרו לנו. אחרת יכולים לדחוף את מוסר ההשכל לתחת.

    הגב לאמיר
   • אמיר

    אתה חושב שאני יתחיל לפתוח בלוגים ולשלוח מכתבים שיתנו לי עזרה בהתאבדות שנותנים לחולים סופניים (מוות במרשם רופא) ?

    אני לא מסוגל לעשות כלום.ולא יתנו לי לעשות כלום. ועוד יאשימו אותי שאני עובר על החוק. כי תשובתי הישירה לך, במילה אחת: להתאבד.

    מה אתה מציע? לפנות למאוננים האלה? כל הניסוי הזה זה לאונן לאנשים בראש יום ולילה בלי תוצאה. כל הדיון בזה מצד אחד וחוסר המעש מצד שני של פוליטיקאים ובעלי תפקידים רשלנים זה אוננות גמורה.

    יש אנשים שחייבים עזרה משירות כמו דיגניטאס.

    הגב לאמיר
   • אמיר

    מה רע בדיבורים? הבעיה שלא מדברים על זה בכלל חות ממך וממי שזה קורה לו אנשים בטוחים שזה כמה מטורלחים ממדינות רחוקות שזה נרגע אצלהם אחרי שמצאו איזון תרופתי. הבעיה הפוכה- זה שלחת מכתבים ולא ענו לך בכלל זה מראה שאין לך עם מי לדבר. ועל זה שזה בכלל לא בשטח הציבורי אלא אך ורק בדמיונות שלנו.

    לקרוא לנו TARGETED INDIVIDUALS וPERPS GANG STALKERS זה לעשות עוול לעינוי רפואי שמעבירים אותנו. הבעיה הפוכה- אנחנו מדברים עם חרשים.

    הגב לאמיר
    • אמיר

     מתיחסים אלינו כאילו אנחנו במלחמת אזרחים בסוריה כאילו זה משהו רחוק ולא להתערב. אנחנו גם אזרחי מדינת ישראל מגיעות לנו כל הזכויות ואנחנו מדברים עם חירשים כשאנחנו אומרים שדורכים על הזכויות שלנו- אני יודע ששלחת מכתבים לכל חברי הכנסת ראש ממשלה שרים ולא ענו לך. באיזה עולם הם חיים אם אני ישלח זה יהיה אותו דבר. אנחנו מקבלים יחס מתעלם ומזלזל במיוחד. עם מי בדיוק אתה רוצה לדבר?

     הגב לאמיר
   • אמיר

    אני לא יציע לך כלום פנה לאיש מקצוע.

    הגב לאמיר
   • אמיר

    אין לי פתרון קסם. פנה לפסיכיאטר או פסיכולוג תקשיב לעצתו כי הוא זה שמומחה בזה. אני לא איש מקצוע.

    הגב לאמיר
   • אמיר

    האנשים האלה מהתלים בכולם השתלטו לי על הבנין שיכון כמו במבצע צבאי ושיחדו את כולם אולי שיכריזו על עצמם כראש הממשלה ?

    הגב לאמיר
    • אמיר

     לדפוק את הראש בקיר

     הגב לאמיר
     • אמיר

      להתאבד ביחד אין פתרון אחר אני לא ימרח אותך

      הגב לאמיר
      • אמיר

       הם מסכנים אותי ואת השכנים במוות. סדום ועמורה. אין לי אמון בשום גורם סדום ועמורה.

       הגב לאמיר
       • אמיר

        ישראל זה עוד מדינה נאצית אנחנו יותר גרועים מהגרמנים כי גם לנו עשו את זה. קרא:www.stopeg.com אלה אנשים מסוכנים ביותר.

        הגב לאמיר
        • אמיר

         אני בטוח שבשעת פקודה ובליגה "נחשבת" ישראלים יהיו גם נאצים למהדרין. הכל תלוי בהוראה וגיבוי מגבוה.

         לאמיר
 • אמיר

  תיאור אותנטי להתנהגות כלפינו כאילו אנחנו חיות מעבדה שמתאכזרים אליהן:

  http://www.tapuz.co.il/blog/ne.....038;skip=1

  כשקוראים את זה יש לזכור שאומנם בני אדם הם מפעילים את זה (רובים לא הורגים אנשים אנשים הורגים אנשים) אבל זה מערכת ממוחשבת שחוזרת על משפטים בצורה אכזרית כדי להוציא אדם מדעתו. האשליה לעיתים קרובות עובדת ומי ששומע את זה לפחות בהתחלה בטוח שאלה אנשים פסיכופתיים שמדברים לו בתוך הראש ומעירים על מעשיו בצורה אכזרית בעוד זה מחשב מסוג waston שנעול נעילת מכם על המטרה.בובה פסיכופתית מדברת.זה מאורגן זה לא פסיכופאט מטורף אלא ארגון שפועל ככה כמו ארגוני פשע.

  הגב לאמיר
  • אמיר

   "איך אני יוצאת מהמצב שאנשים שואלים אותו שאלות, מקללים אותי ונותנים תשובות שאינן עונות לשאלה" – אנחנו מדברים עם בובה לא אנושית שמתייחסת בצורה לא אנושית. זה לא דברים שנאמרים מתוך שיחה, הוא ***ממטיר*** משפטים איומים מתוך אוטומט הוא "מצהיר" הצהרה חדשה כל שניה אחת מכמה מאות שהוא יודע להגיד.להצהרה הזאת בדרך כלל קשר קלוש למה שחושבים או מה שקורה במציאות הוא יגיד שחור על כל צבע שתחשוב עליו פשוט ייתן ייצוג מעוות לכל דבר שקורה כמו בובה מתוכנתת. הוא אפילו יעוות כל מה שאתה שומע בעולם האמיתי בצורה שהשמיעה גרועה כמו של אדם חרש. ואין הזדמנות (שניה שאדם נושם) שהוא יוותר על לעשות את זה. לדעתי כשאריאל שרון היה בקומה אם היה מחובר למחשב המחשב היה מטמטם אותו גם כשהוא בקומה.זה נותן משמעות חדשה ללא אנושי.

   פעם ראיתי סרט חומות של תקווה נראה לי ששם בן אדם השתגע חישב לעצמו את לוח הכפל עד שהשתגע. זה משהו דומה.

   הגב לאמיר
 • sus

  מנהל האתר, אנא הוסף וידאו זה לכתבה הראשית. אם תמצא לנכון..

  הטכנולוגיה הזו כבר מופעלת על אזרחי ארה"ב, כאן תוכלו לראות כמה הם סובלים
  http://www.youtube.com/watch?v=18PtOXrzDVE

  הגב לsus
  • אמיר

   הם במלחמה עם כלי נשק נגד עז-רכים מחוקי מח. זה לא מדינות זה בית בושת.

   הגב לאמיר
  • אמיר

   הם עושים את זה עד שהם מתים זה בכוונה לרצוח בעינויים. הם כמו דיקטטורים שנפטרו מהם אחרי 30 שנה…

   הגב לאמיר
  • אמיר

   הסיבה שלא קוראים את זה בכלל זה שאין בכל האבולוציה עבר כזה המח נחשב למשהו מוגן בצורה שלא מקדישים לה מחשבה עד ש… (ניסוי נאצי).

   הגב לאמיר
 • sus

  הטכנולוגיה הזו, לא קשורה כל כך לממשלות אלא למי משעליהן
  כאן הסיפור המלא, שישאיר אתכם בפה פעור… ויגלה לכם המון סודות..

  http://www.youtube.com/watch?v=YGAaPjqdbgQ

  הגב לsus
  • אמיר

   בטח שהשתלטו על העולם. מוציאים עז-רכים מפעולה עם קרניים מהלווין זה לשחק באלוהים אנשים לא יודעים איפה הם חיים.

   הגב לאמיר
 • מוטי

  יש כאן אנשים שמפרסמים בתגובות שטויות נשראה כאילו מפרסמים אותן בכוונה, כדי להפוך חלק מהמידע שמופץ כאן ללא רלוונטי…

  הגב למוטי
  • מנהל הפרויקט

   אכן.

   הגב למנהל הפרויקט
  • אמיר

   תהיה בריא שיעשו לך את זה גם אתה תתחיל לכתוב שטויות. אתה בטח מבין במחיר הקוטג…

   הגב לאמיר
  • אמיר

   מאיפה לי שאתה לא שתול שמקבל שוחד כדי לגמד את הדבר החריג הזה ?

   הגב לאמיר
  • אמיר

   כן ממש חוכמת הקבלה מה שכתבתי פה, חתיכת שמוק.

   הגב לאמיר
  • אמיר

   יש אנשים שבאים ומחרבנים על עבודה של שנתיים ואיסוף סיזיפי של מידע

   הגב לאמיר
  • אמיר

   כן מוטי לוחם החלל האינטרגלקטי למען קורבנות הנשק הפסיכוטרוני…

   הגב לאמיר
  • אמיר

   המידע שמפורסם פה גם כך מגוחך אי אפשר להפוך אותו למגוחך עוד יותר

   הגב לאמיר
  • אמיר

   חצי מהכתבה זה בכלל על נשק לפיזור הפגנות בכלל אז מה אז זה אומר שהכתב עשה צחוק מהנושא ?

   הגב לאמיר
  • אמיר

   אם אין לך משהו חיובי להגיד עדיף שתסתום…

   הגב לאמיר
  • אמיר

   מוטי השיטה שלהם עבדה עליך: מעשים כאלה במדינה דמוקרטית לא יכול להיות

   הגב לאמיר
  • אמיר

   מה כן רלוונטי לאנשים נעלים על היתר פה ? מחיר נייר הטואלט ?

   הגב לאמיר
  • יורם

   אתה חושב שזה מצב שמאפשר להשתמש בססמאות דביליות ?

   הגב ליורם
  • אמיר

   לך לבלוג בועת נדלן ותגיב בססמאות אוווילויות כמיטב המסורת.

   הגב לאמיר
  • אמיר

   אתה ממש לא חכם. בא למישהו שאומר שעובדים עליך ומאשים אותו שהוא זה שעובד עליך.ממש כפוי טובה.

   הגב לאמיר
  • אמיר

   אז תתן ססמאות אוויליות למצב האורווליאני הזה זה מתאים לך. ואז תניף שלטים.

   הגב לאמיר
  • אמיר

   אתה צוחק על הסגנון שלי? חתיכת דגנרט, זה לא מכוון.

   הגב לאמיר
  • אמיר

   יש אנשים מדברים יפה בחליפות והם גונבים אנשים כמו מוטי בלי שישים לב…

   הגב לאמיר
  • אמיר

   זה לחלוטין לא רלוונטי כי לא שואלים אותך אם אתה רוצה לשמוע קולות מאוטומטון. את מי זה מעניין ? חפש מחקרים על "תזונה"…

   הגב לאמיר
 • מיכאל ג

  אמיר,אני איתך במיליון אחוז,אלה נאצים שהשטן לא ברא,מניאקים ומתנייקים,(מחילה מנהל האתר,בבקשה אל תמחק) ,אם יש בליבי שנאה,זו השנאה למי שמכר אותנו,ולשאר אומר רק:אינכם אשמים שאתם ישנים בעמידה דקה לפני שהאוייב מגיע,הם הרדימו אתכם יופי אז תמשיכו לנמנם עד שההפתעה בוא תבוא

  הגב למיכאל ג
  • אמיר

   אצלי השכנים מכרו את נשמתם לנאצים תמורת שוחד.

   הגב לאמיר
  • אמיר

   עושים לי שנים צליבת ישו בבניין וויה דלורוזה

   הגב לאמיר
  • אמיר

   אני תוהה מה התועלת בפרסום הכתבה לא השפיע על הכסא של אף אחד

   הגב לאמיר
  • אורי

   כן אשמים כמו שהיו אשמים בשואה.

   הגב לאורי
  • אורי

   הוא לא יגיע הוא יפול כמו ברית המועצות האיומה. מה יהיה אחר כך כבר לא משנה המצב היום הזוי וצריך להסתיים

   הגב לאורי
 • יובל

  אני כקורבן שנבחר בניגוד לרצוני, אומר את הדברים הבאים…
  תזכרו שהמטרה של הגופים האלו היא אחת, להגיע למצב שבו אדם יבצע פעולה עבורם, מבלי שיוכל להוכיח כי המדינה שלחה אותו, מבלי שיוכל להסביר את התנהגותו בצורה הגיונית, ומניין לו המידע והמניע למעשיהו..
  חלק מהעניין הוא לשקר, לגרום לך לחשוב דברים הזויים באמצעות הפנוזה ומצגות…
  הפנוזה לא מחייבת לשבת מול מהפנט, ניתן לעשות זאת בצורה מתוחכמת ע"י פיצול המסר למספר אנשים רב כשכל אחד מעביר חלק קטן ממנו ואפילו לא מודע למסר הכללי, המוח שלנו מחבר הכל בתת מודע וכך שולט בנו… בסופו של עניין זה העקרון, לפי מה שאני קורא כאן יש כמה שיטות, ואחת מהן (ע"פ טענתכם היא שידור קולות)… טכנית זה אפשרי עם מכשיר שניקרא ניורופון.
  אני עברתי ועובר משהו שונה במקצת, ע"י הסביבה המקיפה ולא על ידי מכשירים, למעט צילום והאזנה וניטור כל אמצעי התקשורת שלי כולל אינטרנט ומחשב.

  הגב ליובל
  • אמיר

   אי אפשר לשכנע אותך לעשות משהו בניגוד לרצונך, הרעיון נשמע אווילי MK-ULTRA היפנוזה והשטויות האלה נחשב כישלון טוטאלי ולא שיטה לעבוד איתה.ברמה תת-סיפית אתה פשוט תפחד שעוקבים אחריך מה בדיוק תעשה עם זה ? אני מאמין שחלק ענק ממי שקורבן לנשק פסיכוטרוני בכלל יודע ברמה תת סיפית מה שעושים לו וזה משפיע עליו בצורה של חרדות שהפסיכיאטר נותן תרופות, אין בעיה לגרום לאדם לפחד מהצל של עצמו והוא לעולם לא יבין מה קרה.

   זה שהבנת מה קורה איתך זה כבר שם אותך ביתרון, כי חוץ מבודדים מתוך מיליונים אפשר ממש לשחק ברמה תת-סיפית לא מודעת ברגשות שלך אתה תבין דברים בצורה לא מעובדת ותפחד כל הזמן.

   הגב לאמיר
  • אמיר

   זה נשמע ממש כמו MK ULTRA. כל הניסויים שם הסתיימו בכלום. אני חושב שהניסיים האוויליים שמה הם שהצי-בור יתעסק בדברים מגוחכים במקום בסיטואציה הארווליאנית הזאת. כלומר שזה הייתה המטרה של כל הניסויים שם COVER UP.

   הגב לאמיר
   • מוטי

    אמיר..
    הניסויים שם הביאו לפיתוח שיטות חקירה מתוחכמות בעזרת הפנוזה, שכמעט אם אדם לא יכול לעמוד בהם.
    הם איפשרו לפתח שיטות לאימון סוכנים בסביבת חיים הטבעית, בדרך של הפנוזה כל שהסוכן אפילו לא יוכל להסביר בדיוק איך אומן.
    הם הובילו לשיטות ליצור סוכן שלא יהיה קשר רשמי בינו לבין הגוף השולח, יתמרנו אותו למקום עבודה, יצרו תלות שלו במקום העבודה, יחבלו בכל דרך שלו לפרוח בצורה אחרת וישלטו בו מרחוק ע"י הסביבה.
    כך הם ינסו להפעיל אותו אחרי שיסיימו לאמן אותו בדרך זו.
    ואין חכם כבעל הנסיון.

    הגב למוטי
 • אמיר

  אף אחד לא מעוניין שתעשה בעדו כלום…

  הגב לאמיר
 • אמיר

  כל השטויות האלה מתאים למדינות של ערבים, מדינות מפגרות. זה מנוגד לרעיון של מדינה מודרנית. מרפים את ידיהם של האזרחים בצורה שהתאימה לימי הביניים.עשו פה קאסטות בהודו.

  הגב לאמיר
 • אורי

  נאצים אמריקאים אכזריים ביותר כבר כאן:עינויים גם של ישראלים עם נשק קרינה אמריקאי באישור הבד"צ של המוסד והשבכ היודן קאפו שישלח את כולם לרכבות השמדה אם יצטרך

  הגב לאורי
 • אורי

  אחרי WW2 תלו הרבה מדענים שעשו ניסויים אכזריים המצב של המערב היום זה חתיכת ביוב מסריח לא תלו אותם אחרי MK UKTRA והפעם גם יתנו להם טריליונים על זה שהם עשו ניסוי בלי שיתפסו אותם המדינות איבדו דרכם לא יודעות מה נעשה איתן ומנהיגים שיכורים ומטורפים.

  הגב לאורי
 • אורי

  ישראל – חושך לגויים

  הגב לאורי
 • אורי

  ברור שמי שחיסל את המתחזים למנהיגים קנדי ורבין היו שבכ CIA כי עם הניסויים האלה אני בטוח שאם באמת מישהו הרג את המתחזים האלה כבר היה נמצא עוד אחד כזה. זה אותם פושעי מלחמה שנלחמו בעיראק וכו' כל הממשלות האלה מושחתים ושיכורים גם ה-MKULTRA שכאילו אפשר לפקוד על מישהו משהו בהיפנוזה שאחר כך יעשה אותו בלי לדעת – איך אף אחד לא ניסה להתנקש במתחזים בלי לדעת מה עשה- אפשר לזרוק את כל התאוריות לפח, השליטה מוחית הזה זה עינוי בלבד אני מאחל שפצצת מימן תיפול על ארה"ב

  הגב לאורי
 • אורי

  גם ארה"ב צריכה לטעום ממה שעשתה לדעתי הם לא ירגעו עד שיקבלו פצצת מימן על ארצם זה הדבר היחיד שיוציא מהם מגלומניה

  הגב לאורי
  • אורי.. שליטה מוחית בהפנוזה זה עובד ב 100 אחוז… תאמין למי שעבר את זה..

   כל עוד האדם לא מודע לכך זה עובד… ולפעמים גם כשהו מודע קשה להתנגד.

   וכשזה נמשך עשרות שנים ואתה לא מודע ממש להתנגד זה מצב בלתי אפשרי… אם אתה מבין קצת אז כל סוגסטיה יכולה להסתיים בפרה סוגסטייה ששם שותלים את המידע להפנוזה הבאה, כך בונים לך בראש מציאות שלמה שיכולה להיות דמיונית או דמיונית חלקית, ואתה תפעל על פי מה שיש לך בראש.. בדרך שזה נעשה בארץ הסביבה המודרכת המקיפה את האדם טורחת גם לפזר לו סימנים שיראו אמינים כאילו המציאות שיש לו בראש אכן תתקיים, ועליו רק לעשות ככה או לחקות לזה או לפעול כך או אחרת… מורכב להסביר זאת על הכתב בכמה מילים.. אבל זה עובד כשיטה..!!

   • אורי

    יש כזה דבר כמעט כל התקשורת עובדת ככה. תקח לדוגמא את LIE NET ותבדוק מה שאמרת על העיתון הזה… זה ישמע מאוד מצחיק, או עצוב.

    הגב לאורי
    • אורי

     *הולמטריה, טלמטריה. דוגמא דוחה שתהיה לדורות על השפעה של אינטרסים על התפתחות המדע.

     בגלל הניסויים המטופשים האלה אסור למדענים לעבוד התחום הזה אך ורק דרך מונופול של ארגוני הביון על זה. אם יעבדו על זה יזכו לסנקציות שלא יאפשרו להם לעבוד. אני בטוח שאם ארגוני הביון לא ירצו יותר שליטה בלעדית על טלמטריה של מערכת העצבים תראה דברים שנחשבו שלא חוקרים אותם "כי אין סיבה זה לא ריאלי" פתאום נחקרים.

     ההשפעה של ארגוני הביון היא מחזקת את האשליה שדברים אלה אינם אפשריים. זה אינטרס שלהם שלא יפתחו את זה מחוץ לארגוני הביון ולסכל כל מחקר בתחום ככה שהרושם יהיה שזה לא אפשרי.

     זה מסביר למה עושים את הניסויים עוד שנים ספורות כבר 40 שנה שזה המון זמן ומצד שני לא היה שום התקדמות משמעותית מחוץ למחקרים שלהם.

     זה גם צריך להדאיג מדענים פשוט כי בגלל שהמדענים שותפים לשטיפת מח שכולם חשופים לה, הם לא יכולים לא יתנו להם לעבוד על התחום הזה.

     זה מה שארגוני הביון מפחדים שיקרה, תאוריות והוחכות שדבר כזה אפשר לבנות והוא ייתכן במציאות. אולי המדענים שחושבים מחוץ לחשיבה המקובלת מפחדים שיחסלו אותם. חיסול מקצועי של מדענים שהתעקשו לעסוק בזה הוכח.

     יש אתר עם הרבה דברים שמאשרים את מה שכתבתי, אם כי עם פרופיל נמוך:

     http://mindjustice.org/

     זה קרה לאנשים אמיתיים זה לא רק תאוריה. זה אתר שמבוסס על אירועים אמיתיים.

     הגב לאורי
    • אורי

     ב-LIE NET אני מרגיש מטומטם עם תכנים שיש שם ככה שהשטיפת מח שם לא עובדת עלי.

     הגב לאורי
   • אורי

    http://he.wikipedia.org/wiki/%.....7%95%D7%97

    לא מוזכר פה שום היפנוזה זה דברים עוד מלפני MK ULTRA

    זה מוציא את הארגוני "הגנה" האלה לפדופילים בכנסייה, פשוט סוטים. תחשוב שמסתרים מעל 30 שנה איך פוענח הצופן לקריאת מחשבות ועושים עם זה רק ניסויים דביליים. ובגלל שרצו לקחת מונופול על הולמטריה של מערכת העצבים לא נתנו לחוקרים לבדוק את זה שלא במסגרת עבודתם בארגוני הביון.

    בגלל ארגוני הביון עד היום המחשבה הרווחת שקריאת מחשבות היא עוד 100 200 שנה אין שום התקדמות זה גרוטסקי זה רק בגלל ארגוני הביון.

    מי שניסה לעבוד בתחום הזה עשו לו דברים שזה כמו לקחת רשיון- או שלא קיבל מימון למחקר או שהועבר מתפקידו. עד היום זה נראה ככה. כשהדבר הזה יחשף אז כן יהיה מי שיתעסק בזה כי ארגוני הביון לא יפריעו לו.

    בעקיפין, כולם משלמים על זה.

    הגב לאורי
 • מוטי

  מה שאני יכול לתרום לידע של כולם זה אימון של אדם בניגוד לרצונו בדרך של הקפתו על ידי סביבה מודרכת ומסונכרנת כולל בני משפחה, ניתוקו ע"י הסביבה מכל גורם שאינו מודרך, ובדרך זו לאמנו ואף להפעילו בדרך של הפנוזה, באופן שלא יהיה ניתן להוכיח קשר ישיר בין השולח לבין האיש המבצע, ומבלי שהמבצע יוכל להסביר מאין רכש את המידע.

  מי שעובר תהליך דומה, אני יכול ליעץ לו פשוט להתנתק מכל הסביבה המודרכת בכל דרך, וזה אומר מקום עבודה, חברים, כל מסגרת קבועה שאליה הוא הולך, להקטין קשר עם בני משפחה, לגור בשכירות באופו שבו תוכל להחליף מקום מגורים ללא בעיות, ולמצוא עבודה כנותן שרות עצמאי וככזה שלא תומך בשרות.

  נכון לעכשיו זו הדרך היחידה שמצאתי להמנע בסופו של דבר מלבצע פעולות בניגוד לרצוני.

  אזהיר אדם שעובר תהליך דומה מלבצע הפעולה שהחברה סביבו מבצעת או מספרת שמבצעת כדרך קבע, על מנת שיבצע את אותה משימה.

  אלו בקצרה הטיפים שאני יכול לתרום לאדם שעובר הליך דומה.

  הגב למוטי
 • מיכאל ג

  אני מציע כדבר ראשון ללחוץ על רופא/ת המשפחה שישלח אתכם לאורטופד או כל רופא מומחה כלשהו שיכול להורות על צילומים מקיפים (סי.טי – אמ.אר.איי – איזוטופים),בכדי לגלות האם ואיפה מתחבא לו איזשהו גוף זר בתוך הגוף.
  הדבר יצביע על נוכחות של גוף זר שיכול להיות כל דבר,החל מאלקטרודה,אנטנה זעירה,ו/או חלקיק ננו שנשתל בגוף בדרך לא דרך (כידוע לכל,סיסמת האויב שלנו היא "מגן ולא יראה"),כך שכולם בגדר חשודים,רופאים מנתחים,רופאי שיניים ועוד…
  לאחר אחת עשרה שנות ניסיון איתם (נסיון אישי הכולל אף שלושה אשפוזים) אני יכול לומר רק שייתכן מאד שנעשה כאן שימוש בלוויינים צבאיים ו/או גם ננו טכנולוגיה,אלא אם כן "חוצנים" עלו לנו על התדר…דבר שהוא (כמעט) בלתי אפשרי בעליל.

  ה"קולות" שלי הם דוברי עברית רהוטה + דיבור כמו צבאי ("קולט",נאמר על כל דבר הנעשה איתי,אם זו מחשבה,דיבור ו/או מעשה).אציין שלא תמיד אני מקשיב,ובמצבי הנפשי/פיזי חל שיפור ניכר,אני מנהל חיים "נורמלים" ככל האפשר הכוללים,עבודה קבועה ודירה מושכרת ורכב.

  הייתי מבודד ארבע !!! שנים בבית המשפחה בתחילת התהליך,וכיום תודה לאל חל שיפור ניכר(חמסה חמסה חמסה..)

  לדעתי האישית בלבד אני יכול לומר ששרותיי הביטחון עשו עליי "סיבוב",ובשפה פשוטה,הפכתי לנושא מחקר תמורת "משכורת" מהביטוח הלאומי,וסטיגמה מפסיכיאטרים חולנים.

  ה"מחלה" הנקראת כאן בשם "סכיזופרניה פרנואידית" היא "מחלה" מלאכותית הנגרמת ע'י גורמים עוינים ביותר,ראו הערה למעלה.

  מי שחושב כאן ועכשיו בפורום הזה שאני חולה נפש/מטורף,ו/או לא שפוי נפשית,שיקום עכשיו או יידום לנצח.

  הגב למיכאל ג
  • רוברט

   חבר יקר אתה צודק באמת מדובר בננוטכנולוגיה אבל אני יכול להבטיח לך שזה לא יימצא בהדמיות שונות.אז קודם כל אני שמח שחזרת לחיים נורמטיביים לא מגיע לאף אחד לעבור סבל כזה.במידה ואתה תהיה מעוניין לדעת איפה ומה לחפש תפנה אלי למייל

   הגב לרוברט
 • dave

  שטיפות מוח, שטיפת המוח הגדולה ביותר היא קודם כל התקשורת. טלוויזיה ועיתונות. ואחריה זה השטויות שמלמדים בבית הספר. ובכל מה שקשור למניפולציה פסיכולוגית על אנשים ע"י סוכנויות ממשלתיות ובכן המקרה המפורסם ביותר הוא "רוצחו" של בובי קנדי.
  http://www.dailymail.co.uk/new.....ntrol.html

  הגב לdave
 • רוברט

  קראתי פה הרבה תגובות ואני מבין שאני יכולתי להיות מאוד עשיר אבל בחרתי בצדק.בקיצור אני לא אחפור לכם,אני בעבר שלי נעצרתי בחשד לסחר הובלה ואחזקה של אמל"ח ונשק אז כן הייתה סיבה להפוך אותי ל"יעד מודיעני" במיוחד בגלל שאני נחשב ל"אגוז קשה לפיצוח" אצל חוקרי יחידת ימ"ר שידעו על פי עברי שאני לא מוכן "לפתוח" על אף אחד וכל השיטות הפסיכולוגיות שלהם לא שוות אגורה עלי ;).אז בזמן תקופת החקירות דאגו להפעיל עלי טכנולוגית ריגול משוכללת כשהרדימו אותי בתא המעצר בו הייתי לבדי.בקיצור העניין כזה:
  נהפכתי להיות יעד מודעיני של ארגון ממשלתי שעובד עם כוחות הביטחון של משטרת ישראל מסוף שנת 2007 עד חחח לא תאמינו עד עכשיו 🙂 אבל אחרי רק היו עוקבים בלי להשמיע קולות רק אחרי שהשתחררתי מבית הסוהר בפעם הראשונה שמעתי קולות ולא הבנתי מאיפה הם מגיעים מכיוון שיש לי ידע בפסיכולוגיה הבנתי שלא יכול להיות שזה סכיזופרניה כיוון שאפשר לתקשר עם האנשים ה"רעים" באמצעות מחשבה. גם כשנסעתי לספרד גם שם התחילו להסתלבט עלי "הקולות" הייתי צריך להיות מגורש מכל אזור שינגן (אירופה) ל7 שנים וכבר שמו אותי ב אסטרנגריה(בית מעצר זמני עד לגירוש של היעד למדינת האם שלו. ומכיוון שאני אזרח רוסיה בלבד היו צריכים להחזיר אותי במטוס לרוסיה אבל משום מה שיחררו אותי 🙂 על אף ששופט בית משפט קבע את זה חח העניין הוא שאני אזרח מדינת רוסיה בלבד ומתוך אינטרסים לא רצו שאני יוחזר לאדמת מולדתי. מריח כמו תקרית דיפלומטית 🙂 בקיצור מי שצריך עזרה ולא יודע איך הקרינה יוצאת ממנו או איך לבדוק או איך "למצוא ומה צריך "לחפש" אשמח לעזור לכל מי שצריך עזרה. בקרוב אני מגיש תביעה כנגד מדינת ישראל בגין עברות של הגנת הפרט הפרת זכויות אדם ועוד סעיפים.טוב אני יודע בדיוק איפה ומה נמצא וזה לא סיפור בשבילי אבל אני מבין את הסבל והעינוי שאתם עברתם אני פשוט בנאדם חזק נפשית אבל אפילו אני לא חשבתי שאני אחזיק מעמד. כיום הקרינה עדיין פועלת מסוף שנת 2007 עד היום נונסטופ אני בסדר עם הקולות מתקשר איתם מתי שבא לי בשפות שונות וכמו שהם למדו ממני גם אני למדתי מהם דברים.שלא משנה כמה שהחבל ארוך סוף תמיד יימצא. טוב המייל שלי זה robertmallorca@mail.ru מי שנמאס לו וסובל ומיואש שיפנה אלי אשמח לעזור לכולכם בגלל שאני יודע מה עברתם פחות או יותר וגם בגלל שאני מאמין בכוח עליון ולא מוכן שיעשו דברים כאלה לאזרחים תמימים רק בשביל איזה מחקר

  הגב לרוברט
  • מיכאל גבריאלי

   רוברט שלום,
   נעים מאד מיכאל-שלחתי לך מייל אך טרם ענית.
   אני מאורגן בקבוצת מתמודדים,מציע לך להצטרף אלינו-יחד זה כוח.
   אם אתה בפייסבוק אנא צור עימי קשר-שם הפייסבוק שלי הוא
   michael angelo gavrieli
   אנחנו (הקבוצה) מתכוונים להגיע לתערוכה מסויימת בנמל תל אביב ולחלק פלאיירים בכדי להעלות מודעות לעניין-הפגישה באחד לאוקטובר 19:00,תגיד אם אתה מעוניין.
   כמו כן אנו נקנה מכשירים לגילוי מה שעלינו(שבב-מיקרו שבב-נאנו שבב),ונצא למשפט בכל הכוח.מציע לך ולמי שכאן לחבור אלינו.
   שנה טובה

   הגב למיכאל גבריאלי
 • רוברט

  מיכאל לא מצאתי אותך אותך בפייסבוק Robert Alenikov זה הפייסבוק שלי צור איתי קשר יש לנו על מה לדבר

  הגב לרוברט
 • אני מעונה על ידי הטכניקה והמכשור הנ"ל. אני לא ישנתי ב-24 השעות האחרונות ןמתעללים בי ברציפות (נפשית ופיזית).ומעצימים את התחושות הפוגעות לדרגה שאי אפשר לשאת.
  אינני יודעת מי הם אבל הם יוצרים תמיד קשר עם אנשים שאני מכירה כולל שכנים. אני נרצחת לאט אבל אני כבר במצב קשה. אני מתקשה בהליכה והשרירים בגוף ובמוח מכווצים ומתקשה לפעמים לנשום. מתי זה ייפסק?

 • רונה

  צפו בסרט 'המועמד ממנצ'וריה' – Than Manchurian Candidate
  זה מדגים בדיוק איך זה עובד, מה חווה הקורבן, איזו דרך יסורים הוא עובר וכולי. סרט מעולה וזה סרט מאוד ישן. רצוי לצפות בגרסה הראשונה שלו עם פרנק סינטרה. לפי דעתי היא הרבה יותר ממחישה וטובה. הגרסה החדשה יותר מבלבלת לדעתי.

  הגב לרונה
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית