מסר מהארכיטקט 2 – עדיין מצחיק וחכם

 • מאת מנהל הפרויקט | 7 באוקטובר 2009
 • 3,211 צפיות | 22 תגובות
עודכן לאחרונה: 14 באוקטובר 2009


עוד קטע מצויין
מחבורת האנשים הכי מצחיקה, חכמה ומדוייקת בלונדון – חבורת "הכל בסדר".

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qAQrsA3m8Bg[/youtube]

לעוד קטעים, כנסו לדף היו-טיוב שלהם, כאן.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=2133
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

22 תגובות »

 • אלדד

  עוד קליפ משעשע.

  נילי יש כאן שיר חתרני שאולי תאהבי:

  בין זמן לזמן עובר זמן

  שפיות זמנית

  מילים: מקס גת מור
  לחן: מקס גת מור

  בעולם אקטואלי התעוש אקולוגי
  העשן מכסה על הזמן
  בעולם אקטואלי הצפוי פופולרי
  השפיות היא זמנית מן הסתם
  בעולם אקטואלי השעון אוטוקרטי
  וכולם עבדים של הזמן
  בעולם אקטואלי השידור הוא פירטי
  ובין זמן לזמן עובר זמן

  אז אל תגידו לי
  שתמיד בא הרע לפני הסוף הטוב
  אל תגידו
  לי לעצום את העיניים לא לצאת לרחוב
  אל תגידו לי אז אל תגידו לי
  שהשעון נעצר הזמן לא עבר

  בעולם אקטואלי השתיקה היא רטורית
  האמת היא תוצר של הזמן
  בעולם אקטואלי גם הטבע אורבני
  הירוק מלאכותי רוב הזמן
  בעולם אקטואלי הדיבור הוא דיסקרטי
  וכולם יודעים כל הזמן
  בעולם אקטואלי הדיווח אובססי
  בין עידכון לעידכון אתה לא מעודכן

  הגב לאלדד
 • אסף

  טוב אפילו אני מודה שזה מצחיק 🙂
  (לא כמו הקומיקסים ששמתי פה פעם אבל עדיין… משעשע)

  הגב לאסף
 • CRAZY HORSE

  מצחיק אותך אחי ….אה?

  הגב לCRAZY HORSE
 • נילי

  תודה אלדד,

  שמרתי אצלי.

  When you don't have freedom, everything else is meaningless

  אז כל עוד אין לנו חופש בסיסי, אין טעם להמשיך להיתרבות. עדיף שנעבור למימד הרביעי. כל דעה שנוגדת משפט זה פשוט תהיה התכחשות של הפרט לאשליה בה הוא חי.

  http://www.youtube.com/user/cv.....PlSi0Fd5m0

  שמעו זה לא מצחיק, ראיתי סרטונים של החברה האלה וזה ממש ממחיש לי שאנגליה זאת מדינת משטרה. גרסה של גרמניה הנאצית, מוסוליני וסטלין ביחד. שם עוד לא היו מצלמות. וכל האנשים האלה שעוברים שם ברחוב פשוט משותקים מפחד בזמן שהכלבים מרחרחים להם בנשמה. זה כה אבסורד שהתירוץ שלהם הוא "הטרוריסט". מילה שהיא ריקה מתוכן כדי לשלוט בהמונים.
  מקסימום היו שם 10 שוטרים, למה אף אחד לא מתנגד להם?

  אתמול עמדנו בתור לדואר, היום אנחנו עומדים בתור לפולשנות גופנית, מחר נעמוד בתור למחנות הריכוז.

  אני מקווה שאתם זוכרים את היהודים שעמדו בתור למחנות ההשמדה ומשם לקרמטוריום. לא היה להם מה להפסיד ועדיין אף אחד מהם לא התנגד. אז היו מתים כמה בודדים אבל עדיין הם היו משתלטים לבטח על חיילי הגסטאפו. אז אתם רואים, שום דבר לא השתנה. אין לי סבלנות להרחיב על זה יותר.

  קחו דוגמא אישית: תמיד כשעומדים לפני מעבר חצייה ויש רמזור אדום להולכי רגל, תמיד מגיע הרגע שאין בכלל מכוניות באופק ועדיין אנשים עומדים כמו רובוטים מתוכנתים ומחכים לרמזור הירוק.
  במקרים כאלו, אני תמיד עוברת באור אדום ובאורח פלא כולם מתחילים לנוע גם.
  כנראה מחכים לזו/לזה שיעשו את הצד הראשון עבורם.

  ואם מגיח לפתע שוטר (חבר הכנופיה של התאגידים) אז פשוט ממשיכים ללכת, לא לברוח, פשוט ללכת כאילו הוא לא קיים. אתם מבינים? אז אין להם כוח אח"כ, הם מאבדים שליטה על ההמון.

  מה לעזאזל מפריע להם חסר בית שמצייר בגיר? הגסטאפו הזה מסוגל להעביר איתך שעה שלמה בדיבורים בעוד שבמקביל במקומות אחרים ישנם דקירות, מכות, פיצוצים, יריות, אנסים, פדופלים וכ'ו. וזה כמובן מה שהם רוצים.

  ואז בעצם האמת צפה לה…והם למעשה מגנים על התאגידים ולא עלינו. הציבור/ההמון הוא האויב מספר של התאגידים, לכן הם צריכים כוח שיטור.

  " גבירותיי ורבותיי, תפסיקו לחייך. חיוך עושה רע לכלכלה. אם תישארו אומללים, אז תסבלו מאכילת יתר מה שיעשה רק טוב לתעשיית הג'אנק פוד. וככל שתהפכו להיות שמנים יותר ועצובים יותר, אתם תהפכו להיות יותר רכושניים. ובעוד שהנשים בחברתנו מרגישות פחות ופחות מרוצות מהגוף שלהם, כך הן ישלמו יותר אלפי ליש"ט על ניתוחים פלסטיים כדי לשנות את צורתם החיצונית. ואלה שעכשיו מתעלמים מכך ששמחה אמיתית מגיעה מתוכנו, זה מאוד חשוב שאתם לא תחייכו."

  " זהו מסר משר הבריאות. אנו מפתחים כעת חיסון נגד שפעת החזירים כאשר אנו מבטיחים שזה לא יעשה את חברות התרופות ליותר עשירות ממה שהם כבר. אנו מבטיחים שדונלד ראמספלד לא יתעשר כתוצאה מחיסון המוני של אוכלוסיית הכבשים המפוחדת. זה הכול מובטח, תודה לכם. תחזרו לישון.

  ותודה רבה לכם ההסכמה לקבל חיסון בכפייה אשר אנו מבטיחים שאין בו רעל. זה מאוד טוב בשבילכם.
  התימרוסל והכספית יעזור להתפתחות המוחית של ילדכם. זה מאוד חשוב שתחסנו את ילדכם כמה שיותר, כדי שיגדלו להיות בריאים כמו בקר ותוכנות ניהול בנות חישה. ילדים שלא מקבלים את החיסון הינם פחות צייתנים. כפי שידוע, פחות צייתנות שווה פחות קריירה משגשגת. אם הילד שלכם לא מצליח במערכת הממוסדת של הבית ספר, אז הם לא ירוויחו כסף. אז אנא מכם, תחסנו את כולם. קחו 10 כדורים נגד שפעת החזירים, קחו 20, תקנו תמיפלו."

  " תיכנסו לאתר http://www.thismesaageistrue.com ותוכלו לקנות תמיפלו ב-150 פאונד לכדור אחד.
  תודה לכם על זה שנשארתם מפוחדים, אתם רשאים לחזור לישון, תודה לכם על ההתעלמות ועל זה ששכחתם את המסר הזה מיידית ."

  " כל מה שאתם קוראים במדיה המרכזית הוא אמת בסלע. בבקשה, תחזרו לעבודה שלכם, אם לא תחזרו לעבודה אתם בני אדם חסרי תועלת. תצרכו עוד, ועוד, ועוד עד שלא תישאר לנו פלנטה לצרוך. מה שאתם צריכים לעשות זה לקנות דברים שאתם לא צריכים, זאת הדרך הטובה ביותר לתמוך בכלכלה. חיוך עושה לא טוב לכלכלה"

  Consciousness doesn't do fear and doesn't take bullshit as granted

  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  הגב לנילי
 • נילי

  למעשה הגסטאפו מגינים על הגלובליזציה והפוסט מודרניזם.

  " זהו מסר מהארכיטקט של המטריקס. זה מאוד חשוב שהאנשים כאן ילכו לישון ויפסיקו את החיפוש עבור האמת הרוחנית כדי להיאחז בה. אתם לא יצורים רוחניים, אתם צרכנים. אנחנו האליטות צריכות לשמור על השליטה בחייכם, בריאותכם, בבתי הספר שלכם, בחינוך שלכם ובחיי המין שלכם."

  גלובליזציה – האחדה טוטלית של אופני הייצור והשיווק של העולם, כותבים, חושבים ומייצרים בצורה זהה. הקשר לפוסט מודרניות, הפיכת העולם בקומוניקציה מסחרית, תוכן שיווקי,הרעיון של מיתוג הוא גלובלי.
  היום אתה לא צריך להיות טוב, אתה צריך לאחוז במבריקות, מובילות – מיתוג.
  אספקט שני הוא התרבותי, אמריקה והמשת"פיות שלה.
  אין שני לישראל בהעתק האמריקאי. הישראלי הממוצע חולם על אמריקה, או שתיסע או שנביא אותה אליך. "מכוניות אמריקאיות".
  כשמדברים על השפעה תרבותית אמריקאית מדובר באימפריאליזם האמריקאי שכבש את השווקים בעולם, כל המדינות בעולם אמורות להתייצב דום מול הבנק העולמי.

  מי סובל מהשוק הגלובלי?
  מדינות שהיו חלשות ועכשיו קורסות. הם לא מושכים הון ולכן אין פיתוח שם. הן משמשות אמצעי ייצור בכוח אדם זול.
  העולם הפוסט מודרני מזוהה כעולם גלובלי, יש לו את היתרונות שלו ויש מי שמשלמים את המחיר הגבוה. השתלטות הצריכה האמריקאית.

  למה מקדונלדס קשור לגלובליזציה?
  השתלטות הסניפים, אפילו בצרפת שנלחמה בהם. בכל מקום יש, בכל מקום זה בדיוק אותו מוצר ואותו הטעם. התחושה של הבינלאומיות וחיבור לכולם. כולם מחוברים באהבתם למקדונלדס.
  עולם הסטריליזם המזויף, אשליית הזולות והמהירות, חסר עניין ממזון, אתה סמרטוט והעולם סמרטוט. אחד מההפיכות הללו של העולם הוא מקדונליזציה.
  הזהות החדשה היא סביב הצריכה, אתה קיים משום שאתה צורך.

  הגיע הזמן להזדהות הם התודעה הנצחית ולא עם הגוף הזמני שלנו.
  סוקרטס לקראת מותו אמר שהפילוסופים רוצים למות, זה האידיאל שלו המתגשם במלואו במוות. רצו להרוג אותו בכוס רעל, הוא הואשם בהדחת הנוער והמחשבה שלו, חשבו שהוא מערער אותם והמדינה הוציאה גזר דין להרוג אותו. תלמידיו שהעריצו אותו וניסו להבריח אותו, הסביר להם שהפילוסופים אינם מפחדים מהמוות ודווקא משתוקקים ומחכים למות.
  שם הנשמה עולה ומתאחדת עם האידאות.

  איך כל זה מתרחש בחברה?

  הפילוסופיה של פרידריך ניטשה שונה ולא תומכת בקולקטיב, אינדיבידואל יישאר אינדיבידואל. ניטשה מעמיד במרכז הבמה את האני – האינדיבידואל, זה שמחוקק לעצמו את החוקים ומתנהג לגבי המציאות כאומנות.
  ניתן לחיות את החיים כסוג של יצירת אומנות שלא כפוף לשום קולקטיב.

  ציטוט של ביל היקס:

  "לא הייתם רוצים לשמוע לשם שינוי סיפור חיובי על LSD בחדשות? לשמוע איך זה באמת? האין זה יהיה נורא מעניין? 'הערב, איש צעיר על אסיד הגיע למסקנה שכל חומר הוא בסה"כ אנרגיה המתרכזת אל תוך תנודה איטית – שכולנו ישות מודעת אחת אשר חווה את עצמה בצורה סובייקטיבית. אין דבר כזה מוות, החיים הם חלום ואנחנו הבדיה של עצמנו. הנה טום עם מזג האוויר'."

  מה הן שנותינו כאן, אחרי ככלות הכול? מסע לקראת הבוהו ומעבר דרך התוהו. מסע שאת מס הנסיעות שלו אנו משלמים בבריאותנו, בביטחון העצמי שלנו, בנפשנו: משלימים עם נטל המס בעזרת הפיצוי שמעניקה תכנית הבידור בטלוויזיה, הארוחה הבאה, הפלירט הבא, המכונית הבאה.
  המחלות אינן גורמות לאדם את הנזק שגורמים לו החיים עצמם.

  המשמעות של השיהוק הזה אנו קוראים לו חיים – אינה בקיום היחידני- אלא במה שמצוי מעל, מעבר ומחוצה לו; במקרו, ולא במיקרו. בעולם הגדול והמסתורי ולא בבועת הסבון הצרה והמחניקה שבה מרחשת הטלנובלה המלודרמטית של חיינו הקטנים. במרחב החופשי והגדול של מהות הקיום האנושי, היקום והבריאה.

  המרחב הבלתי נתפס וההקשר הענק שלו – הם המישורים הריאליים בהם מתרחשים חיינו. והפער בין חיינו הסובייקטיביים, והכול-כך אישיים – ובין הנצח הענק ומישורי היקום הלא נגמרים – חייב להעלות את השאלות הפילוסופיה הגדולות. שאלות שאינן מעניינו של הזעיר הבורגני המצוי, החי כשרגליו על אדמת היומיום וידיו בוחשות בחיים המעשיים.

  "אני איש מעשה", אומר האיש האפור והבינוני, שקולו קול החברה בה הוא חי. חברה שהפילוסופיה נחשבת בה ללהג הגובל בביטול זמן. חברה שהפרקטיקה של האבסורד היא זו השרירה בה וקיימת, וההתקרנפות (התגלמות הכוחנות) היא המולכת בכיפה.

  כי מהן שנותינו על פני האדמה הזאת אם לא ניסיון להבין מה אנחנו עושים פה, ולנסות ולעשות עם זה משהו לפני שייתם הזמן, שעוד מעט קט כבר איננו.

  הגב לנילי
 • CRAZY HORSE

  נילי…את יודעת על מה אני חושב כאשר אני רואה את התחלת הסרטון שקישרת, החיבוקים האלה ברכבת…..יש בהם המון מעבר למה שזה נראה , הרבה הרבה מחשבה אנחנו אמורים להקדיש לקטע הזה,
  זה אחד הדברים המצערים והמשמחים שראיתי כאחד, זה כאילו האנשים מחכים בתור לחיבוק הזה ובאותו זמן הם גם לא מסוגלים להיות מחבקים טבעיים, הם נהיו קשוחים כנגד משהו, לעומת זאת המחבק מנסה להעביר מסר ברור, יו אר היומאן ביינגס פור גוד סייק, דונט פריז.

  מעניין אותי לדעת מה היו חושבים המקושרים אם היו רואים תופעה חדשה של חיבוקים הדדיים ע"י אזרחים אנונימיים בכל פינה עד כדי מצב שזה מופיע בעיתונות ובתקשורת וזה במקום לחיצות הידיים…ממש חיבוקים של חיבה אחד כלפי השני שבאים להחליף את הזעם והאיבה שחוצצים.

  הגב לCRAZY HORSE
 • רון

  סטאנד-אפ פוליטי מבריק וקורע מביל היקס המנוח

  http://www.youtube.com/watch?v=n7NIytv1LOE

  הגב לרון
 • רון

  איזה ראיון ווידאו חדשותי לעניין לגבי נפילת הדולר

  Max Keiser – China and Russia don't want to 'finance American military

  http://eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=7702

  הגב לרון
 • נילי

  קרייזי הורס,

  יש להם באתר של החברה האלה עם המגפון, סרטון שהוא אומר לשוטר בלונדון שהוא רוצה לחבק אותו, ואתה יודע מה השוטר אמר לו :

  "אם אתה מחבק אותי ללא רשות זה נחשב לתקיפה פלילית ואני רשאי לעצור אותך ולקחת אותך לתחנה". אתה קולט עד איפה בני אדם היתדרדרו? ומה בתחנה הסעיף אישום שלו יהיה- "חיבקתי שוטר". נראה שהשוטרים להוטים לרדוף ולעצור אנשים שמחבקים אותם במקום את הפושעים והרוצחים האמיתיים, את אלה שהם משטרים. אבל ככה זה בעולם הדפוק הזה. הוא גם הביר לשוטר לקרוא טופס שבו הובהר לשוטר שהוא לא חופשי והוא משרת/עבד של האליטות. השוטר נהיה נבוך כתוצאה מהאמת וישר התלהם שהוא "כן חופשי". ואתה יודע מה מצחיק פה וכה אירוני, בזמן שהשוטר אמר את המשפט הזה, על הראש שלו הוא חבש כובע משטרה עם ריבועים שחור-לבן. אחד הסמלים של הבונים החופשיים.

  גם אותו שוטר היה עם מבט חלול כזה בעיניים כמו רובוט, לא נראה לי שזה היה בן-אדם בכלל, אולי זה היה באמת רובוט עם רקמות עור עליו. אתה יודע, כמו בסרט שליחות קטלנית 3. השוטר לא הקשיב באמת לשאלות של החברה האלה, תשובותיו היו מוכנות מראש. הוא לא זורם, הוא לא חי. הוא סובל מסתימת עורקים פילוסופית וחוש ההומור שלו על הקרשים…(של ל"ג בעומר). הוא הרי איש מטריקס. ובסרטון נוסף מגיח משום מקום שוטר כושי כמו קוף היפראקטיבי על סמים קשים ומנפנף בדף נייר עם אותיות קטנה "שהחוק אומר", וצריך מיקרוסקופ כדי לקרוא את זה.
  "זה הרי כתוב על נייר, זה חייב להיות אמיתי". לא זה לא, אז גם אני אכתוב ךעצי את החוקים מחדש על דף נייר.

  ויש המון אנשים כאלה חולים בצורה קטסטרופלית שמתגייסים לכנופיית הישטור והם נחשבים כ"נורמאליים" (רופאים, פרופסורים, בעיקר אנשי מערכת). בריטניה נהפכה למדינה של סרט בלי תרגום- "סיוט ברחוב אלם".

  תבין, אדם שחי מתוך מצפון נהיה קשה. אדם שחי מתוך תודעה נשאר רך. מדוע? מכיוון שאדם שיש לו רעיונות נוקשים כלשהם בנוגע לחיים באופן טבעי נהיה קשה (כל הזדהות על בסיס בדלנות שרירותית- מבחינה פוליטית, דתית, לאומנית, גזעית, מעמדית, פטריוטית).

  הוא חייב לשאת את האופי שלו סביב עצמו ללא הפסקה. אותו האופי הוא כמו שריון: ההגנה שלו, הביטחון שלו. כל חייו של אדם כזה מושקעים באותו האופי. והוא תמיד מגיב על מצבים באמצעות האופי, לא באופן ישיר. אם אתה שואל אותו שאלה, תשובתו מוכנה מראש. זה הסימן של אדם קשה- הוא עמום, טיפש, מכני. ייתכן שהוא יהיה מחשב טוב, והוא אכן כזה רובוטי. אך הוא אינו אדם. אתה עושה משהו, והוא מגיב בדרך מבוססת היטב. התגובה שלו צפויה מראש. הוא רובוט.

  האדם האמיתי פועל בספונטניות. אם אתה שואל אותו שאלה, השאלה שלך מקבלת תשובה, ולא תגובה רובוטית. הוא פותח את הלב לשאלה שלך…משיב עליה.

  שוטרים הם דוגמא קלאסית לכך. שוטר זה דיוקן של אדם שכל אנרגיית החיים שלו התרוקנה (מבט חלול וחסר חיים שמחשיב חיבוק כפשע) במאמץ להמשיך ולתדלק את המכונה העצומה והמגוחכת של החשיבות העצמית והיצרניות התאגידית.

  הגב לנילי
 • נילי

  אבל לשלטון מותר לעשות את זה עם המגפון….

  http://www.youtube.com/watch?v.....eature=fvw

  http://www.sing365.com/music/l.....A100062FDF

  הגב לנילי
 • נילי

  ברוכים הבאים לבריטניה הנאצית:

  תברחו מהעולם הזה כמו מגיהינום

  Would you like to see is again

  בשיר הזה (Run like hell), הפינק פלויד מדגימים די ברור את בני האדם החד מימדיים. עם הזמן, הפנים של כולם נהפכים לזהים, מזכיר מאוד ההילולה בזמן הבחירות של מוכר המכוניות משיקגו (אובאמה).

  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  ועכשיו זה:

  http://www.youtube.com/user/cv.....5g53BeOTU0

  וגם זה:

  http://www.youtube.com/user/cv.....dSsptuOiHE

  הגב לנילי
 • CRAZY HORSE

  נילי, דרך אגב בונים חופשיים

  האם את יודעת את משמעות המילה "גבעת הקפיטול" "CAPITOL HILL" תחקרי ותווכחי לאן תגיעי

  הנה קחי דוגמא ותספרי לי היכן נמצאים אותם עמודים שבלינק
  http://www.sp4t4n4l.altervista...../fasci.jpg

  האימפריה הרומית חייה ונושמת ויותר מכל שולטת על העולם כולו

  "מלאכים ושדים" מוצג באופן מוטעה במכוון למרות זאת יש בסרט את הסוד של אותו חירם

  כן כן …….חירם אביף(אביו)…….אם ראית את הסרט? סרט ענק, בכל מקרה.. אם כן אז:

  שימי לב ששלושת המקומות שהוזכרו בסרט כרמזים הם אותם נקודות שנבנו ביחס לשלושת הכוכבים בתרשים של חירם אביף שלושתם יוצרים משולש ……..מהאובליסק של כיכר סיינט פטרוס לכנסיית דה פופולו ומשם ופנתיאון….אם תעברי על מפת רומא לאזורים הקרובים לוותיקן תוכלי לזהות זאת בקלות,
  כמו כן בסופו של הטיול יש את הכנסייה סיינט אנגלו ושם למרבה הפלא נמצא הפנטגרם שהוא בעצם כוכב האלוהים או כוכב הבוקר או לוציפר ועוד הרבה משמעויות….ו/או העין אותה עין שמתגלה לנו לפתע בכל מקום כאילו היינו עיוורים ולא שמנו לב

  הנה אותו תרשים של חירם בלינק http://www.keyofsolomon.net/_i.....%20map.jpg

  עכשיו אם תשימי לב ישנם שבעה כוכבים ליד הכוכב השמאלי(תרשים) אם עד כאן זה נראה לך הזוי או סבבה, אותם כוכבים הם שבעת הגבעות שקרובות לפנתיאון שבעת הגבעות של רומא
  הנה לינקhttp://www.eorc.jaxa.jp/en/imgdata/topics/2008/img/tp080131_03e.jpg

  שימי לב שעל אחת הגבעות רשום CAPITOLINE HILL
  עכשיו את יכולה להבין מדוע נקרא המקום בארה"ב גבעת הקפיטול ולא "גבעת החלומות"

  שימי לב שבלינק.. הוותיקן וכנסיית סיינט אנלגו יוצרים ביחד דמות מפתח, "המפתח של חירם"

  בתרשים תוכלי גם לשים לב גם לזוויתן והמחוגה שנמצאים מתחת לסולם על אותה שידה קטנה.

  הגב לCRAZY HORSE
 • רון

  עוד ראיון מוצלח על הדולר השוקע

  “Dollar’s Demise Will Be Felt Worldwide”
  If the dollar collapses, it would spell economic disaster not just for the United States, but for the world, says Gerald Celente, director of the Trade Research Institute

  ווידאו
  http://www.informationclearing.....e23665.htm

  הגב לרון
 • רון

  אמריקה – כמה כסף את חייבת למכולת?

  US deficit 'hits record $1.4tn'

  1,400,000,000,000

  http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/8296079.stm

  הגב לרון
 • רון

  סוף סוף לינק יציב

  סרט חובה

  CampFEMA : AMERICAN LOCKDOWN

  http://www.watch-movies-links......_lockdown/

  הגב לרון
 • רון

  מיבזק חדשות

  הידעתם שיש 1000 חיילים אמריקאים שהועברו מגרמניה לנגב בישראל
  וש15 ספינות מילחמה (ספינות טילים) ממומקמת ליד חופי ישראל?

  זהו תרגיל ענק בשם ג'וניפר קוברה
  סימולציה של נפילת טילים על ישראל שמועדו המקורי הוקדם.

  כל כלי אנטי טילים ישראליים (החץ) והאנטי טיליים האמריקאיים (האגיס לדוגמא)
  משתתפים.

  היתכן ויש כאן פעולה אמיתית במסבה של תרגיל?

  רק לפני מספר ימים הרמטכ"ל אשכנזי נסע לצרפת לפגישה עם עמיתו האמריקאי בשיחות/תיאומים סודיים לגבי אירן

  http://www.jpost.com/servlet/S.....2FShowFull

  officialwire.com/main.php?action=posted_news&rid=30329

  http://www.presstv.ir/detail.a.....=351020104

  הגב לרון
 • רון

  כתבת ווידאו מאוד יפה
  השואלת האם באמת אירן קרובה לפצצה הגרעינית
  היתכן שהפעולות האגרסיביות נגדה בעצם דוחפות אותה לייצר אותה להגנה?

  Beneath the hype: Is Iran close to nukes?

  http://therealnews.com/t/index.....umival=451

  הגב לרון
 • רון

  ווידאו כתבה

  הקשר בין קריסת הדולר הנפט והתקיפה על אירן

  למיטב ידיעתי יש עוד סיבות אך ווידאו זה נותן

  חומר למחשבה

  http://www.brasschecktv.com/page/349.html

  הגב לרון
 • רון

  כתבת ווידאו חדשותית 5 דקות
  מהטלויזיה הרוסית באנגלית
  Could Israel attack Iran?

  http://www.youtube.com/watch?v=3fBEbWksKUk

  הגב לרון
 • אלדד

  רון, עוד וידאו חשוב מהאתר שמצאת

  http://www.brasschecktv.com/page/291.html

  הגב לאלדד
 • רון

  שעון החוב של ארה"ב
  זה טריפ רק מלהסתכל
  http://www.usdebtclock.org

  הגב לרון
 • ארז

  "הכל בסדר" תרגום לעברית,
  http://www.youtube.com/watch?v=HVnNJwQbscs

  בכלל דף נחמד ביוטיוב
  http://www.youtube.com/user/Outdigo#

  הגב לארז
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית