NASA מתכננת לשגר טיל כדי לפוצץ חלק מהירח

במסגרת תוכנית חדשה של נאסא, ישוגר טיל לירח במטרה לפוצץ חלק ממנו.

 • מאת מנהל הפרויקט | 21 ביולי 2009
 • 4,706 צפיות | 92 תגובות
עודכן לאחרונה: 21 ביולי 2009

זו לא בדיחה.
במסגרת תוכנית חדשה של נאסא, ישוגר טיל לירח במטרה לפוצץ חלק ממנו.


המטרה (המוצהרת) היא לבדוק האם יש מים מתחת לפני השטח של הירח.
נאסא תבחון את שרידי הפיצוץ, במיוחד את האבק וחלקיקי האבנים שישתחררו, במטרה למצוא אדי מים.

מדענים צופים שהפיצוץ ישחרר ענן עצום של אבק, גז ואדי מים בגובה של כמעט 10 ק"מ, מה שיהפוך את המחזה לניתן לצפיה מכדור הארץ.

מקורות נוספים:
http://www.telegraph.co.uk/scienceandtechnology/science/space/5566137/Nasa-prepares-to-bomb-the-moon.html
http://www.telegraph.co.uk/scienceandtechnology/science/space/5566137/Nasa-prepares-to-bomb-the-moon.html
http://www.impactlab.com/2009/06/18/nasa-plans-to-fire-a-rocket-into-the-moon/

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=1495
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

92 תגובות »

 • רון

  ראיתם את התמונות שנאס"א שיחררו מהסיבוב הראשון של LROC ?

  גורמים מסויימים בנאס"א מתים לשחרר לנו מידע

  תראו צילום של שטח מסוים על הירח, לא רואים הרבה ממבט ראשון.
  תראו את הזום – יכול להיות שגם כאן לא תבחינו במשהו יוצא דופן,
  אלא אם כן…

  תשימו לב לצל (מימין לשמאל) שהעצם נותן וחושף את צורתו המדוייקת וגודלו.
  http://www.youtube.com/watch?v=U9ZocRxyYKE

  הגב לרון
 • בבזוקה ג'ו הבטיחו לי שעד גיל 21 אגיע לירח. הם שיקרו.
  זאת ההזדמנות שלי!!!! ניב, אתה יכול בבקשה להרים טלפון לנאסא. אולי הם צריכים טייס לטיל?

 • אין חשש שנראה רבע מהירח נפרד משאר שלושת רבעי הירח. מדובר ביצירת מכתש בעומק של מטרים ספורים ובהעפת אבק לשמים.
  למעשה יהיו שני פיצוצים

  ל-1 לא היה סיבוב ראשון. יהיה רק סיבוב אחד ב-9/10/09. LRO כבר לא בעניין הזה אלא חללית ששוגרה ביחד איתה בשם LCROSS ונפרדה ממנה למעשה דקות אחדות לאחר השיגור המשותף.

  המשימה של LCROSS מעניינת בפני עצמה. בדרך כלל נאס"א משחררת את השלב השלישי של הטיל שמעלה לוויינים וחלליות לחלל לאחר סיום השימוש בו. הפעם השלב השלישי נשאר צמוד לאחת החלליות – במקרה זה LCROSS, והיא תשחרר אותו לקראת אותו יום את השלב השלישי של הטיל. השלב הזה יתרסק על הירח וייצור מכתש קטן, האבק מהמכתש הזה יעוף לחלל, וLCROSS תחצה אותו בגובה של כ-10 ק"מ מעל פני הירח, תצלם את התרסקות הטיל ותמדוד את תכולת ענן האבק, ומכיוון שהיא כבר תהיה מספיק נמוכה, לא יהיה לה כוח לחזור, ולכם גם היא תתרסק זמן קצר לאחר מכן. את ההתרסקות שלה תצלם LRO שמקיפה את הירח, ומצלמת תמונות ברזולוציה גבוהה.
  כדי לצפות באירוע מכדור הארץ יש לשהות בצד הלילה של כוכב הלכת ולהצטייד בטלסקופ. בעין בלתי מזויינת לא ייראו כלום. בטח לא גוש שלם שיוצא מהירח. זו עוד הפחדה. רק לשם המחשה כמעט עשר חלליות רוסקו בעשרים השנים האחרונות על קרקע הירח, רובם לוויינים שהקיפו אותו, צילמו אותו וסיימו את תפקידם – מתוצרת ארה"ב, אירופה, סין יפן והודו. לא ראינו שהיתה לכך השפעה על הירח, יותר משהיתה השפעה לזבוב שהטריד את אובאמה.

  אם אתם מעוניינם לעקוב אחר המצבע אתם מוזמנים להכנס לקישור זה
  http://www.hayadan.org.il/wp/topic/lcross/

  תהנו ותפסיקו להבהל מאירועים מדעיים. בוודאי כאלו המתרחשים במרחק רב מאיתנו.

  • מנהל הפרוייקט

   הי אבי.

   אף אחד לא נבהל מאירועים מדעיים.
   וזו לא הסיבה שבגללה פרסמנו את העניין.

   הסיבה העיקרית שפרסמנו את הידיעה היא היהירות שבה האדם מתייחס לסביבתו.
   "הנה ירח, בואו נפוצץ אותו כדי להעיף טונות של אבק לחלל"

   מה שמזכיר פוסט אחר שפרסמנו: http://emetaheret.org.il/2009/.....%9e%d7%95/

   סיבה נוספת היא ההיסטוריה הארוכה של השקרים מתוצרת נאס"א.
   יש לי סיבה להאמין שנאס"א לא מספרת את כל האמת בנוגע למשימה הזו.
   אני ממליץ לך לקרוא את הספר: Dark Mission / richard c. hoagland AND Mike Bara
   תוכל לראות אותו כאן: http://www.amazon.com/Dark-Mis.....1932595260

   שם תגלה כמה דברים מאוד מפתיעים על תוכנית החלל האמריקנית…

   אני לא מתעלם מההישגים המדעיים של נאס"א, אך השאלה תמיד, היא: באיזה מחיר.
   עד כה ההיסטוריה הוכיחה שהמחיר הוא על חשבון החלשים.

   הגב למנהל הפרוייקט
 • סביב נאס"א נרקמים הרבה דברים, אבל קונספירציות זה לא הצד החזק שלה. אם כבר אז שלומיאליות.

  זו סוכנות מבוזרת, פתוחה לתקשורת, וקשה מאוד להסתיר בה פרויקטים. אם לא ידעת, נאס"א מקבלת רק כרבע מתקציב החלל האמריקני, שאר שלושת רבעי הכספים הולכים למשרד ההגנה. אם מישהו עושה משהו סודי, למה לו לעשות את זה דרך נאס"א שהמעבורת אוכלת לה את כל התקציב ושהתקלות שלה פתוחות לקהל. יש לו את משרד ההגנה שיכול לעשות ניסויים סודיים בלי שאף אחד יידע.

  אין פה שום דבר סודי. כל אחד יכול לחשב לפי משקל הטיל והתאוצה שלו את גודל המכתש. גם האבק שיועף לחלל ישקע בסופו של דבר בחזרה. הנושא של מים אינו סתם סקרנות מדעית .(אם כי תמיד סקרנות מדעית היא דבר טוב) אלא משימה פרקטית. ישנה סברה שבמכתשים שהם מוצלי עד, המים שמגיעים מדי פעם לירח בהתרסקות רסיסי שביטים (שהם גם המקור למטאורים שמתנגשים בכדור הארץ, אך בגלל האטמוספירה הם נשרפים בה ולא מגיעים אל פני הקרקע כמו על הירח, ומדובר באותם מטרי מטאורים שנתיים בדיוק שאנו נהנים מהם).

  הסיבה לדרישה לצל תמידי היא שביום הירחי, חום פני הקרקע מגיע ל-120 מעלות צלזיוס ומכיוון שכל יום וכל לילה ירחיים נמשכים כשבועיים, כל רסיס שביט שיתרסק על הירח, ישרוד לכל היותר שבועיים אם הדבר התרחש בתחילת הלילה הירחי – פרט לאלו שהתמזל מזלם להתרסק לתוך מכתש מוצל תמידית.

  כפי שאמרתי האמריקנים במספר מקרים, האירופים, היפנים הסינים וההודים – כל אחד במקרה אחד שלחו את הלווינים שלהם להתרסק באותם מכתשים מוצלי עד כדי לנסות להרים אדי מים לחלל ולמדוד אותם מרחוק. פה נעשה נסיון מורכב יותר – לחלוף בתוך ענן האבק כדי לחוש את המים ישירות. פיצוצים גדולים הרבה יותר מתרחשים בכדור הארץ מדי יום, כאשר סוללים מסילות ברזל ורוציםלהחליק את המסלול שלהם – כמו המסילה שהסינים בונים בטיבט, או סתם חוצבים אבן בניה. זה לא יזיז לירח. אין בפרויקט הזה כל היבט סודי – המים פשוט נחוצים לאספקה לאנשים לבניית מושבה על הירח, כדי שלא יצטרכו להביא מים מכדור הארץ ויחסכו הרבה כסף.

 • רון

  אבי על מה אתה מדבר? הנה מילותיו של:
  Dr. Ali Fant ,former NASA Manned Spaceflight Controller

  I first encountered Hoagland's claims through the NASA Technical Alert Briefing viewed by many controllers at the Johnson Space Center in 1989-90, found his claims creditable, and then discovered the briefing tape "disappeared" from the closed JSC Technical Library – from both the open card catalog and the closed shelf listing catalog. As a former university library page, I was shocked to find all references to the briefing tape we controllers viewed were gone two years later. When I began investigating the matter, I was told in no uncertain terms to cease any search for the missing library records

  . NASA is a defense agency of the US Government per the original agency charter

  NASA withholds data of non-human intelligence for the good of human society per Brookings

  Brookings Institution advised US in 1959 report "Proposed Studies on the Implications of Peaceful Space Activities for Human Affairs" to beware social-economic chaos resulting from alien artifacts found on the Moon or Mars as the 1938 "War of the Worlds" radio broadcast traumatized America

  As a Manned Spaceflight Controller for NASA's last publicly acknowledged military shuttle mission, I remember taking this formal security oath to safeguard information on such flights. However, unlike all other US Government security oaths I have had in my lifetime, the NASA oath was never "terminated." That is, I never went through a formal debriefing. I questioned this lack of a debrief with NASA Security at the time and was told the Security office was already disbanded and no debriefing would be held

  Hoagland's retelling of the "Monuments of Mars" matches the NASA Alert Briefing the controllers and I saw in 1989-90 in the now "non-existent" tape from the JSC Technical Library

  Hoagland does an excellent job detailing the "Operation Paper Clip" removal of Nazi Germany rocket scientists to Texas as detailed in the James Michener's book and 1985 mini-TV series "SPACE" – even including National Archives photographs of Von Braun in his black SS uniform alongside Reichsfuhrer Heinrich Himmler. The occult history of Hitler is well documented by other authors, but Hoagland claims the occult influence extended from the SS to Von Braun to even the selection of NASA Mission Patches

  Other NASA photographs show crystal domes once covered many of the Maria on the Moon. Apollo 10 photographed at least one unbroken crystal dome, blacked-out in the official NASA print catalog, but if ordered by anyone today shows the intact dome. Since the 1990s, many researchers are specifically ordering these "black-out" lunar catalog prints to be stunned by what actually arrives in the mail. Hoagland publishes many of the photographs

  Remember when Apollo 17 deliberately crashed the ascent stage into the Moon to measure the moonquakes using previously implanted seismic monitors? Such a moonquake map would show the placement of the newly revealed structures on the NASA photographs. However, after more than thirty years, the results still remain classified – on a civilian scientific Moon mission

  This year (2007), NASA released for the first time the truly spy-camera quality photographs of the "Face on Mars" – showing details down to 11 inches. The vehicle and wheel tracks of the Opportunity Rover are clearly visible, as is the Face.

  Astronaut Neil Armstrong began his highly emotional address on 20JL1994 at the White House with the statement that he compared himself to a parrot – saying only what he had been told to say. Armstrong ended his strange remarks with the phrase "truth's protective layers.

  Don't be too hard on the astronauts. I know former NASA employees who have had their lives thrown into turmoil by losing retirement pensions or having unexpected deaths.

  Recent Moon News: Japan SELENE arrived Moon 05OC2007, China CHANGLE arrived Moon 27NV2007, India CHANDRAAYAN to arrive Moon 2008, US LRO to arrive Moon 2008, Russia Lunar Rover to arrive Moon 2010, and US GRAIL to arrive Moon 2011.

  After thirty years of no manned missions to the Moon, why the sudden race for governments to return there? Even in the midst of a major war in the Middle East, governments are making a decision to return to the Moon as soon as possible.

  הגב לרון
 • אז מה, אתה מאמין בקיומם של חייזרים?

  החייזרים כל כך מסכנים שהם זקוקים לתיווך של נאס"א כדי להתגלות? יש מאות אסטרונומים מקצועיים ואלפי חובבים שצופים כל לילה בשמים ואף אחד מהם ל אנתקל בחללית של חייזרים, אין להם ניהול משותף כך שאף אחד לא יכול לעצור אותם מלדווח אילו היו נתקלים.
  תרשה לי לנחש שזה מישהו שפוטר מנאס"א ומנסה להתנקם בה ולזכות בכסף ממכירת ספרים לטפשים.

  הנה משהו בנושא שכתבתי לפני כעשור:

  http://www.hayadan.org.il/wp/abducee250400/

 • רון

  הבסיס שלי לנושא חיים שלא מכדור הארץ אינו קשור לאמונה.

  הסקירה של וויליאם ביל קופר את נושא הממשל הסודי והחוצנים
  והעדויות שנאספו בדיסקלוז'ור פרוג'קט

  אני לא יכול לבטל/להתעלם/לגחך עליהם

  הגב לרון
 • סליחה על העיכוב. אני כרגע אורח בפורום מדע וחברה של אתר IFEEL. בכל אופן אם תרצה אכתוב לך מאמר שמסביר למה כל הדברים הללו אינם הגיוניים. אני חוקר את הנושא המון זמן.

 • רון

  אינני מבקש טיעון הגיוני.
  אני יכול לתת לך טיעון הגיוני למה אתה תתן הסברים הגיוניים מדוע זה אינו קיים.

  תתמודד עם העדויות והסקירה בבקשה.

  אתר הדיסקלוז'ור פרוג'קט –
  http://www.disclosureproject.o.....ions-2.htm
  20 עדויות מתוך 400
  http://www.youtube.com/user/20.....48C867CF0B
  הנה עוד אחד
  http://www.youtube.com/watch?v=sNO4fZtkwJQ
  אדגר פושה
  http://www.youtube.com/watch?v=gOa87kayqCk

  הסקירה של וויליאם קופר (10 חלקים) –

  http://www.youtube.com/watch?v=pyhXJBkfSYA

  הגב לרון
 • אסף

  וואי, בבקשה אל תעשה את הטעות הזאת.

  הגב לאסף
 • מצטער, הפרויקט גדול עלי כרגע כי הוא מצריך ממני השקעה של כמה שעות בקריאת חומרים ובצפיה בסרטים ואין לי את הזמן הזה. פעם אחרת. בכל אופן, העולם יפה יותר אם לא חושדים בכל נתון. גם ככה יש לנו במדינת ישראל מספיק דאגות על הראש שלא צריכים להוסיף גם דאגות של אחרים.

  נ.ב. ראיתי במאמר אחר שלך שגם אינך מאמין בהתחממות כדור הארץ. אם כך, מה בדיוק מהקביעות המדעיות הנוכחיות משכנעות אותך?

  אבי

 • גיל

  רון, לגחך, לבטל ולהתעלם זה דבר אחד. לקבל את הדברים כפשוטם זה דבר אחר.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Mass_hysteria

  הנה קצת לינקים לתופעות שקצת קשה לך להתמודד איתן, אז מהן אתה דווקא כן מתעלם:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Mass_hysteria
  http://en.wikipedia.org/wiki/Mean_world_syndrome
  http://en.wikipedia.org/wiki/E....._of_Crowds
  http://en.wikipedia.org/wiki/London_Monster

  במיוחד האחרון שווה בדיקה. זה ישים את העדויות בפרופורציות המתאימות.

  מיותר אפילו לציין שיש הרבה יותר אנשים שנשבעים שישו ניגלה להם מאשר עדויות על חייזרים, חטיפות ונתיחות. אל תלעג להם, רון. ואם אתה ישר וכן עם עצמך, קודם כל אנא קדם את העובדה שישו מתהלך בקירבנו לפני נושא החייזרים, כי יש לכך הרבה יותר עדויות.

  הגב לגיל
 • רון

  גיל נכון שלא צפית בחומר ששמתי בשביל אבי?

  הגב לרון
 • גיל

  רון, אתה קצת מעסיק אותי עם התקררות גלובלית, פארי ספולטר, WTC ורפואה אלטרנטיבית. חייזרים? בזמנו זה היה הדבר שהכי עניין אותי, אבל זה היה לפני הרבה שנים. עכשיו צריך לצאת מהפלונטר של הדיונים האחרים ואוכל גם להסתכל גם על הלינקים שלך. קח בחשבון שברבות השנים העובדה שרציתי נורא להאמין ל:
  סיפור של בטי ובארני היל (משם פחות או יותר הכל התחיל), משולש ברמודה, crop circles, לוך נס והייטי. ותאמין לי שאני יצאתי עם לב שבור על זה שהכל היו שקרים או כמו שאומרים ביידיש: בובא מייסעס. אני יודע שבשלב הבא אני אתחיל להסתלבט על ריצ'רד הוגלנד וסיפורי הנחיתה על הירח שלא הייתה (לא יאומן שעוד יש אנשים שמתעקשים על זה) ומשתמשים בסרט קפריקורן 1 בתור הוכחה (בזמנו חשבתי שזה סרט חמוד, אבל זה שהוא הופק הרבה שנים אחרי קצת הופכת אותו ללא-רלוונטי).

  הגב לגיל
 • רון

  נו, ידעתי שלא צפית בהם.

  אבל עדיין נתת ביקורת.

  ????

  הגב לרון
 • רון

  אבי לפחות היה הגון ואמר שהוא עסוק ואולי בפעם אחרת.

  הגב לרון
 • גיל

  רון, אני לא אסתכל על כל ה-20 עדויות. תן לי לינקים ל-2 הכי חזקות לדעתך. לגבי קופר זה 10 כפול 10 דקות. haven't the jewish people suffered enough??? יש מצב שאולי 10 דקות מתוך זה הן יותר חזקות מהאחרות או שצריך לשרוד את כל ההרצאה בשביל להתחיל להאמין?

  הגב לגיל
 • רון

  ספיישל בשביל היהודי העצל –
  עדויות שבחרתי מהדיסקלוז'ור פקרוג'קט:
  טייס מסחרי
  http://www.youtube.com/watch?v=q46k8E0ouZI
  איש צבא
  http://www.youtube.com/watch?v=asAiH1lznMc
  עובדת בנאסא
  http://www.youtube.com/watch?v=9OXi0DcHAbY

  אם קופר זה יותר קשה כי דבר מוביל לדבר
  אם אתה רוצה אקשן (חלק 4) –
  http://www.youtube.com/watch?v=MP-H_B0NjWE

  הגב לרון
 • רון

  גיל אני לא מנסה לשכנע אותך עם כלום
  רק תגיע למסקנה עם כל ספקרום העובדות

  יש לי בשבילך תגובה שמחכה לאישור עם הדוגמאות

  הגב לרון
 • גיל

  רון, תודה על הטירחה. אשתדל להסתכל על הלינקים בהקדם. זה לא עניין של עצלנות. אני מאמין שעדיף מסר ממוקד מאשר סתם להגיד: "בוא תראה 200 איש נשבעים שראו חייזרים".

  הגב לגיל
 • גיל

  רון, קטע מעניין. לא הצלחתי למצוא בגוגל נקודת התייחסות לאותו דר. אלי פאנט, מלבד סקירת ספר שהוא (או היא) עשה עברו הוגלנד. זה נראה לי קצת מוזר, במיוחד לאור הטענות שמועלות בקטע שאין שום התייחסות חוץ מאשר אותו ציטוט. חשבתי שאם אלך לאתר הרשמי של נאסא אולי אמצא משהו על האיש.

  במנוע החיפוש של האתר של נאסא לא קיבלתי אף תוצאה על "ali fant", אז חשבתי אולי שמות מופיעים כמו בספריה, ולכן רשמתי "fant, ali". קיבלתי תוצאה אחת בלבד וזה לינק ל-PDF:
  ETHIOPIAN RIFT AND PLATEAUS: SOME VOLCANIC PETROCHEMICAL …

  provinces: for example, the Fant-ali volcanics show a degree of Na-Fe enrichment
  and A1 depletion that is unlikely to be typical of the main …

  האם אלי פאנט זה פסבדונים? אם כן, מאיפה לנו לדעת שמשהו אחד ממה שכתוב בציטוט שלו נכון?

  הגב לגיל
 • רון

  גיל, לא היה לי קשה לחפש.

  הנה האימייל של דר. פאנט, תשאל אותו
  a.fant@ieee.org

  הגב לרון
 • גיל

  רון, אין לי כוונה כזאת. אולי גם יעניין אותך לדעת שכשמנסים לדוג עליו אינפורמציה דרך אתר הבית של האימייל שלו, אין מידע עליו בכלל. יש ד"ר גונאר פאנט, שאני מסופק אם זה האיש.
  אתה גם מוזמן לבדוק בעצמך באתר ieee.org.

  במקום אחר הוא מזדהה בתור צופה לשעבר
  http://www.scouter.com/Archive.....2/0661.asp
  וטוען שעובד ביוניסיס. באתר של יוניסיס אין אזכור לאדם כזה.

  עכשיו אני לא טוען שהאיש מתחזה או לא קיים, אבל אתה לוקח ביקורת על ספר ממישהו שאתה מקבל את המילה שלו כמו שהיא, למרות שהקיום היחיד שלו באינטרנט זה הביקורות שלו באמזון ובאתר הצופים. זה לא מעניק לו אפילו שביב של אמינות. אתה באמת חושב שעובדים לשעבר של ארגונים טובים כרעים הם מקור מידע איכותי ומדויק על הארגון, בלי שיודעים שום דבר על האנשים האלה? אין בטענות שלו כלום חוץ מאשר טענות של "אני ראיתי מסמכים שנעלמו", "רואים בברור ש…", "הוגלנד עושה עבודה טובה" ו-"איפה הסימנים של מה שהיה אמור לקרות אחרי ההתרסקות?". זאת הוכחה לקיומם של חייזרים על הירח? הביקורת שהאיש כותב על נאסא גלויה באינטרנט וגם מקום מגוריו ומן הסתם נאסא מכירה אותו ויכולה להגיע אליו. הוא מרחם על אסטרונאוטים ועובדים לשעבר של נאסא שחייהם נהרסו ואף חוסלו. רק מעניין שהוא ממשיך לכתוב ביקורות באמזון. או שהוא גם כן חוסל?

  הגב לגיל
 • uberking

  http://exopolitics.org

  יש פה עןד אתר
  אך יתכן והוא לא אמין אז השיפוט שלכן.

  הגב לuberking
 • גיל

  שוב תגובה אקראית שלי צונזרה. ניב, אפשר להבין למה?
  בלי לינקים הפעם, כי דווקא כשאני מנסה להיות מפורט ומנומק אני מצונזר. אחלה.

  רון, אני לא מתכונן לשלוח לבן אדם אימייל ולשאול אותו אם הוא קיים. תעשה את זה אתה אם בא לך.

  ד"ר פאנט מופיע בשני מקומות בלבד: אמזון ואתר של הצופים. יש במקומות הללו התייחסויות לשלושה מקומות עבודה או גורמים אחרים בהקשר שלו: נאסא, יוניסיס ו-ieee
  באף אחד מהמקומות הללו השם שלו לא מופיע במנוע החיפוש הפנימי של האתר וזה מוזר. יכול להיות שזאת מקריות ושיש הסבר אחר, אבל בכל מקרה היעדר כל קרדיט מפחית מערך העדות שלו מאד מאד. הסקירה שלמעלה מכילה בעיקר דברי שבח להוגלנד, תיאור של דברים שנויים במחלוקת כאילו הם עובדות וטענה שמסמכים שמוכיחים את טענתו הועלמו. זה לא חזק במיוחד. כמו שאבי אמר לפני: עדות של מישהו שהתפוטר לא מחזקת את נכונות הטענות שלו כנגד מקום העבודה שלו לשעבר, אולי להיפך. מכל הדברים שישנם לגבי הנושא אני חושב שזה אחד החלשים ביותר. מגוחך במיוחד שהוא מספר עד כמה נשקפת סכנה לעובדים לשעבר שמעזים למתוח ביקורת על נאסא, אבל עושה בדיוק את זה בשמו המלא לכאורה ותוך ציון מקום מגוריו.

  הגב לגיל
  • גיל, אף אחת מהתגובות האחרונות שלך לא צונזרה,
   יש תגובות שלך שהגיעו לאזור "תגובות זבל"
   ולעתים לוקח זמן עד שאני מוציא אותן משם.

   אז תחכה בסבלנות, לפני שאתה בא בהאשמות על צנזורה.
   אני חושב שהייתי מאוד סבלני איתך,
   למרות הנסיונות שלך לתקוף את האתר הזה ומה שנאמר בו.

 • רון

  קח את הציניות שלך מפה ולך הביתה גיל

  הגב לרון
 • רון

  ראינו שאין שום רצון וצמא לחקר אמיתי מאחוריך (לא רואה את ההרצאות,סרטים) – רק להתפלספות
  אין לי איתך עניין

  הגב לרון
 • גיל

  רון, זה לא ציניות אלא התייחסות עניינית לחולשות הטיעון וסתירות לוגיות שבתוכו. אני חושב שהסתירות מאד גלויות וברורות, ולכן אני גם מרשה לעצמי לגחך. כדאי שאתה תקפוץ שניה הביתה ותיקח את הביטחון העצמי ששכחת שם. באותה הזדמנות תזכיר לעצמך שהפורום הזה לא שייך לאבא שלך ואין לך זכות להגיד למישהו אחר מה להגיד ומה לעשות.

  הגב לגיל
 • גיל

  הקשבתי לכל 3 העדויות. אם אני לא טועה אין שם מילה אחת על חייזרים. כמו שקראתי איפשהו: עצם בלתי מזוהה, זה לא בהכרח עצם חייזרי בלתי-מזוהה. אז מה הפואנטה? (וזה כמובן בהנחה שכל העדויות דוברות אמת). לקופר עדיין לא הגעתי.

  הגב לגיל
 • גיל

  ניב, אני משקיע המון ברוב התגובות שלי וזה מכעיס שעוברים ימים ארוכים והתגובות לא מופיעות. אני שמח שזה לא מגיע ממך. אני מעריך את המאמץ שאתה משקיע באתר ומבין שדברים יכולים לקרות בטעות. אני חושב שאתה הרבה פעמים טועה ולפעמים אתה יורד על אנשים שלא בצדק, אבל אני כן חושב שאתה הוגן.

  עכשיו שאלה טכנית: תגובות שלי ללא לינקים מועלות מייד. תגובות עם לינקים בד"כ מופיעות אבל "מחכות לאישור". אבל יש תגובות שפשוט נעלמות מייד. כשזה קורה האם זה בגלל מערכת הסינון הזאת? אני בטוח שיש כאן כמה אנשים שחושבים שכל התגובות שלי ראויות לזבל, אבל למרבה הצער אלו שמגיעות לשם הן הכי מנומקות ומושקעות…

  הגב לגיל
  • גיל, תגיד, לי על מה אתה מדבר?!

   פחות מ-12 שעות עברו מאז שפרסמת את התגובה ועד שגיליתי שהיא הועברה לתיקיית תגובות הזבל.
   תהליך העברת תגובות חשודות כספאם הוא תהליך אוטומטי.

   אם התגובה שלך לא פורסמה, חכה בסבלנות, אני לא נמצא 24 שעות מול האתר.

 • גיל

  ניב, זה אחרי שנכוויתי כבר כמה פעמים בעבר. לדעתי הפוסט שלי בעניין הסרטן עדיין לא מופיע, שלא לדבר על זה בעניין רוברט פליקס מלפני שבועיים בערך.

  הגב לגיל
 • אסף

  ניב, תנסה לשחק בהגדרות באימייל, או להוסיף את האימייל ששולח לך את הבקשה לאשר תגובות לרשימת קשר וכך הוא ידע שזה לא ספאם.

  הגב לאסף
 • sha lam

  במקום שהשיחה תיהיה עניינית על הנושא מדברים על איזה גולש
  אנונימי שטוען שצונזר.
  במקום שאנשים יעיינו וידברו על נושאים שבכוונה מתעלמים מהם בתקשורת מדברים על
  הפוסט של הללו.
  ידע זה כח, והדרך היחידה לנצח במלחמה זה לבחון הכל על סמך הידע שלכם.
  תשתפו את השאר בנסיונות שלכם אפילו אם משהו יזרוק
  תמילה "משוגע",,,,אל תהססו.

  הגב לsha lam
 • sha lam

  לרמוז למשהו שמדבר בגלוי על נושאים כגון UFO שספק אם הוא שפוי זה לא שונה ממשהו שאומר למי ששרד את "השואה" שהללו
  לא קרה ושהוא הזוי.

  זה חוסר רגישות וההכחשה הממסדית הזאת מעלה סימן שאלה..

  הגב לsha lam
 • אסף

  סליחה? מישהו אמר פה שרון טועה בגלל שהוא לא שפוי? אבי הביא מאמר שלם שהוא כתב, הביא טענות כמו שיש הרבה תחנות שמשקיפות על החלל ולא קולטות עדויות לעב"מים שבאים מהחלל החיצון ודיבר על הסבירות הנמוכה שהאנשים האלה באמת ראו חייזרים\עב"מים, וגיל דיבר על הסבירות הגבוהה שאנשים פשוט ממציאים סיפורים, או הוזים. לא התייחסת לאף אחת מהנקודות האלה, שאף אחת מהן לא הייתה "מי שחושב שיש חייזרים הוא משוגע נקודה סוף סיפור", ובכל זאת החלטת לתקוף את הטענה הזאת. זה מה שנקרא StrawMan, במקוף לתקוף את מה שהאדם השני אומר, אתה ממציא טענות אחרות ותוקף אותן.

  גם מה הבעיה שה"ממסד" (לא ציינת איזה ממסד) מכחיש את קיומם של עב"מים? אם הממסד של איי פיג'י מכחיש את קיומו של המאגר הגרעיני הפיג'י, זה מחשיד? לא, זה פשוט האמת.

  הגב לאסף
 • אסף

  וזה כן שונה, כי לשואה יש מליוני עדויות של אנשים שמספרים דברים עקביים ודומים, יש ראיות היסטוריות שמשכנעות את כל ההיסטוריונים בעולם להחזיק קונצנזוס שהשואה קרתה ונהרגו 6 מליון יהודים.

  כשכל האסטרונומים אומרים לך שאין חייזרים ואחד מתוך 7 מליון אנשים אומר לך שהוא ראה חייזר, יש סיבה לחשוד.

  אני מאמין שאתה מספיק חכם לראות את ההבדל, וסתם אמרת את מה שאמרת כי לא היה לך מה להגיד.

  הגב לאסף
 • sha lam

  יש אין ספור אנשים שאומרים שהיו עדים למאורות במלחמת העולם השנייה ואף אחד לא מערער בסיפורים שלהם.

  לעומת זאת יש אין ספור אנשים שאומרים שהיו עדים למאורות שכבדרך אגב מתייגים את הללו כמדע בדיוני והתקשורת הממסדית נוהדת להשמיץ אותם.

  אם משהו ראה משהו יוצא דופן שמערער בתפיסת המציאות המודרנית אז כדאי להקשיב לעדויות ולשנות תתפיסה.

  הגב לsha lam
 • גיל

  כן, אבל הנקודה שלי במיוחד בלינקים של רון מתייחסת לעובדה שבכל המקרים ניתן להסביר את העדות במשהו שלא קשור בכלל לחייזרים. זה גם מה שדפוק בהרבה מאד מאותן תנועות לגילוי אמת. הן לא בוררות שום דבר ובודאי לא מבררות שום דבר ובסופו של דבר אדם מסתכל מהצד אומר "אז מה זה מוכיח?" ובזה זה נגמר. זה גול עצמי מהסוג הכי טפשי.

  הגב לגיל
 • אסף

  בגדול התחלתי לכתוב תגובה להראות כמה זאת אנלוגיה מטופשת, אבל אם מי שכתב אותה לא מבין זאת בעצמו כנראה שאין על מה לדבר איתו.

  הגב לאסף
 • רון

  דיסקלוז'ור פרוג'קט
  4 עדויות מאנשים שעבדו בתוך המערכת שתיים מהם ביחידת איסוף העב"מים והחוצנים.

  http://www.youtube.com/watch?v=3bFkV0DNdKM

  http://www.youtube.com/watch?v=4Ed2b_43ykw

  http://www.youtube.com/watch?v=lDp84owjypo

  http://www.youtube.com/watch?v=pZuq0dLZiTc

  הגב לרון
 • רון

  ומתוך מסיבת העיתונאים של הדיסקלוז'ור פרוג'קט –

  הממשל הסודי קיטלג 57 מיני חוצנים עד שנת 1989
  http://www.youtube.com/watch?v=WcDSl0LaFLI

  עוד 4 עדויות ממתינות לאישור התגובה.

  הגב לרון
 • גיל

  רון, לא בדקתי עדיין, אבל לפחות נראה שעכשיו מדובר על לינקים יותר "לעניין". אסתכל ברגע שאוכל.

  הגב לגיל
 • גיל

  רון, אני יודע שאתה לא הולך לאהוב את התשובה שלי, אבל בכל הנוגע לדיסקלוז'ור פרוג'קט אני פשוט זרוק את כל מה שנאמר שם לפח מסיבה מאד פשוטה: נראה על פניו שד"ר גריר הוא אדם בעל אינטרסים מפוקפקים ביותר, שלא בדיוק נעצר באדום בכל הנוגע לקידום האינטרסים האישיים שלו. אני לא ידעתי, אבל גם לא מתפלא, שהוא מקדם קורסים בהם הוא מרצה על היכולות הייחודיות שיש לו בתקשור עם חוצנים. כמובן שהסכומים גבוהים למדי.
  http://www.cseti.com/
  CSETI (The Center for the Study of Extraterrestrial Intelligence) is organizing expeditions with Dr. Greer to make contact with ETs under the stars!

  You are invited to join Dr. Greer and the senior CSETI Team in making ET contact at night, and learning advanced techniques in Remote Viewing and higher states of consciousness. The acclaimed CSETI CE-5 contact protocols will be shared and experienced, and deep knowledge of the nature of Mind and our own awareness as tools for ET Contact will be taught.

  Required Reading/Study: Before attending the training, everyone must study Dr. Greer's 3 books: Extraterrestrial Contact, Disclosure, and Hidden Truth Forbidden Knowledge. In addition, everyone must practice meditation using both meditation CDs that Dr. Greer has produced (Hidden Truth meditation CD and Cosmic Consciousness CD with the mantra) for at least 4 times each, and also study the CSETI Working Group Training kit/manual.

  Tuition Fees: $995 – includes all study materials.
  (There is discount for those who have already attended a training.)

  הנה מכתב שקיבל על ציטוטים שיקריים שלו:
  http://www.ufowatchdog.com/greer_letter.html
  (זאת סריקה ולכן אני לא יכול לצטט)

  אתה תמיד מחפש את האינטרס שיש לגופים מוסדיים להפיץ אינפורמציה מוטה. כאן יש אינטרס בכיוון הפוך. אני לא אומר שאין חוצנים, אבל אני לא אסתמך על המילה של האיש הזה ומה שעומד מאחוריו בתור הוכחה לכך. אפילו בקרב חובבי החוצנים הוא נחשב לטיפוס מפקופק:
  http://www.ufowatchdog.com/hall3.html

  באמת שיש לי כבוד בסיסי כלפי אנשים שנראה שהם מאמינים במה שהם אומרים, אבל הם עומדים מאחורי משהו שמשרת מישהו מפוקפק. בסופו של יום אין להם שם אף הוכחה חוץ מ:"שלמו לי בוחטות של כסף ואני אגלה לכם את האמת". זה מרגיש כמו גורו בהתהוות. את האמת לא משווקים אלא מגלים.

  הגב לגיל
 • רון

  אד הומינם

  הגב לרון
 • רון

  אני אצטט אחד מהתגובות לביקורת על דר. גריר –

  What You or I think of Steven Greer really doesn't matter because the 100's of people from the Military Industrial Complex who have come forward to speak on the UFO subject through the Disclosure Project.

  These are the people who were really there in the positions to know and because of that, Stevem Greer WILL go down in history as a hero, regardless what you think of him.

  אם אתה מעוניין לשוחח על העדויות אני פתוח, אם לא אין לי עניין.

  הגב לרון
 • גיל

  רון, אתה כנראה לא יודע מה זה "אד הומינם" אם אתה זורק את זה במקרה הזה. אם לבן אדם יש היסטוריה של שקרים לגבי ציטוטים שהוא מביא בשם אחרים ויש אינטרס מוצהר להגיד את האמת שלו רק למי שמשלם בוחטות של כסף זה אומר שכל מי שהוא מביא בשמו הוא בעייתי. "אד הומינם" זה להגיד: "יצחק רבין האלכוהוליסט יודע מה טוב לעם ישראל?", או "ברק אובמה השחור יגיד לאמריקאים מה צריך לעשות?". או "איינשטיין מאמין באלוהים, אז מה לו ולפיזיקה?", או "הוא ערבי\מתנחל\רוסי\אשכנזי\משתמט\חייל אז הוא בטח משקר". העובדה שגריר מאמין בחייזרים וברוחניות לא הופכת אותו לשקרן או טיפש. העובדה שהוא גובה 1000$ על כנס ומתנה את זה בקניית הספרים שלו זה בהחלט בעייתי.

  במקרה של גריר אני מאד סקפטי, כי האנשים שהוא מביא הם כנראה תלמידים שלו, וזה ניחוש שלי, אני מודה. הוא מעביר סדנאות רוחניות סגורות ואין לי מושג מה הוא עושה שם. בד"כ כשאנשים רוצים להגיד את האמת הם לא מתנים את זה בתשלום סכומי-עתק. זה שהוא רוצה להדריך אנשים בשיטה שלו, סבבה. אם היה מדריך יוגה או טיולים, אז באמת מה אכפת לי? אבל הוא מדריך בענייני תקשור עם חוצנים, אז מראש כל מה שהוא יגיד מתחיל ונגמר בזה. אם האנשים האלה היו אומרים את האמת שלהם, אני מניח שהיינו שומעים עליהם מחוץ לקונטקסט העסקי של גריר. האנשים באים ומצהירים על קיומם של חייזרים (לפעמים גם זה לא) ומכיוון שאין לאפילו אחד מהם הוכחה פיזית לכך ואף אליבי שיאשר את הסיפור שלהם, המסקנה היא שצריך לתקשר איתם בשיטות של גריר. תקן אותי אם אני טועה.

  במובן הזה אני דווקא הולך להקשיב לביל קופר, כי לפחות הוא לא גבה כסף תמורת שיתוף המידע האישי שלו. תקן אותי אם אני טועה.

  הגב לגיל
 • רון

  הדיסקלוז'ור פרוג'קט הוא חינם
  ואלה אינם תלמידיו – ואם אתה לא מסוגל לעכל את החומר
  פשוט תוותר

  הגב לרון
 • גיל

  רון, מכיוון שאתה רואה שאני מקדיש לדיעות שלך אנרגיה וזמן, תהיה איתי סבלני. אני סקפטי, לא בלטה. אתה יודע לגבי העדויות שמדובר על אנשים שלא קשורים אליו ישירות, או שאתה מאמין שזה נכון?

  הגב לגיל
 • רון

  יודע.

  הגב לרון
 • אסף

  גיל, איינשטיין לא האמין באלוהים.
  הוא השתמש במושג "אלוהים" כמטאפורה שממלאת מקום על מה שהמדע לא יודע.

  הגב לאסף
 • גיל

  אסף, לא יודע אם מה שאתה אומר נכון, אבל מוכן לקבל את זה. בכל מקרה השתמשתי בזה בתור דוגמא. אפשר להחליף את השם בשם של מדען אחר שכן מאמין. הפואנטה תהיה אותה הפואנטה.

  הגב לגיל
 • גיל

  רון, אני מקבל את המילה שלך בעניין הזה. אמשיך להסתכל בלינקים ששלחת. תודה על ההבהרה.

  הגב לגיל
 • אסף

  בסדר, לא באמת הבנתי את הנקודה, פשוט רציתי לציין את זה כי זאת טעות נפוצה.

  הגב לאסף
 • גיל

  רון, הבאת עדויות מצולמות לגבי חייזרים ועב"מים. מקובל.
  עכשיו בוא נראה אם אתה מוכן ללכת עד הסוף:
  הנה רשימה חלקית ואקראית לחלוטין של אנשים שנשבעים שראו את ישו בקרבם, חלקם מעידים על ניסים של ממש:
  http://www.youtube.com/watch?v=NVmD0DBN-2A
  http://www.youtube.com/watch?v=fkxu4oD7QgM
  http://www.youtube.com/watch?v=p4x4qchBBGg
  http://www.youtube.com/watch?v=a-RvF3CbPko
  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related
  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  הנה הוכחות ועדויות שאלויס חי:
  http://www.youtube.com/watch?v=L4C9BPdzbVo
  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related
  http://www.youtube.com/watch?v=1Z9ERyHnyw4

  עכשיו הקטע הוא שאם אתה מאמין שאני לועג לך, זה סימן שאתה חושב שהאנשים האלה משקרים או הוזים. ואז נובע מזה שאתה לא מאמין לכל עדות שאתה רואה ביוטיוב. עכשיו אני רוצה לשמוע אותך שר לי "הללויה לאס וגאס"…

  הגב לגיל
 • CRAZY HORSE

  מדוע לא מוזכר באתר שום דבר על הניבירו?
  21,12,2012 זה התאריך שלפי שבטים קדומים כמו הMAYA ועוד לפי נוסטרדמוס יקרה משהו עצום,
  לפי בדיקות שלי לגבי אותו תאריך אני שם לב שNASA מעלימים מידע לגבי אותו כוכב ענק(*8 מגודלו של כדורינו) מפלנטה אחרת שנקראת X , ישנם צילומים שהוא כבר נראה, שכן הוא קרוב אל מערכת השמש הפנימית שלנו וב2012 הוא יחצה את המערכת מלמטה כיוון קוטב הצפוני כלפי מעלה תוך שהוא נכנס למערכת השמש, דבר שיביא לבעיית יציבות כדור הארץ.

  הגב לCRAZY HORSE
  • אבי, Crazy Horse
   שאל מדוע אין באתר הזה כתבה על planetX ואילו אתה הפנית אותו לאתר שלך
   עם כתבה שכאילו מוכיחה שהכוכב לא קיים.

   להזכירך, האתר הזה מיועד למי שרוצה משהו אחר חוץ
   מההסברים הרשמיים…

 • רון

  אבי בליזובסקי – אתה ממש זונה מדעית

  קרייזי הורס רצה מידע באתר אמת אחרת
  ואתה מפנה אותו לאתרך העיוור ,לפחות תגיד שזה האתר שלך

  ואני יודע שאתה הוא dewjames מהפוסט על ד"ר אבני – שוב התגובה מובילה למאמר בולשיט שלך.

  אולם את התגובה שלי באתרך החלטת לאשר אחרי שבוע – צבוע גדול אתה במסבה של מדען

  עכשיו אתה מפנה לאתרך המצחיק – חשבתי שאין לך זמן ואתה עסוק בפרנסה .

  זו לא פעם ראשונה שאתה מאשם במכירת אתרך לכל מקום (ראה ערך וויקי בעיברית)

  אני מבין שאתה מקנא בכניסות האתר הצעיר הזה.

  הגב לרון
 • CRAZY HORSE

  אבי, למאמר של אתר הידען הגעתי אחרי שעיינתי באתר yowusa.com
  מי משניהם צודק אני לא יודע, באתר הידען הם נראים אופטימים מדי, באתר שרשמתי מציגים עובדות
  אני מציע לך לעבור עליו ולא לשלול על סמך אתר אחד במדינתנו שלא מאמינה בכלום ורואה ורוד תמיד, ושלא תבין אותי לא נכון, אתמול חטפתי שוק אמיתי אחרי שראיתי כמה סרטונים בYOUTUBE פשוט קפאתי במקום.

  למנהל הפרוייקט, מאמרים כאלה כבר יש אין ספור ולרשום לפי התובנה שלהם יראה לי קצת מיותר שהרי כל אחד יכול לחפש ולמצוא מידע שבו אני לא יחדש כלום, אבל אפשר ליצור איזה דיון בנושא כי לפי דעתי הוא חשוב מאין כמותו.

  הגב לCRAZY HORSE
  • קרייזי, לגבי הדיון, אני מסכים לגמרי.
   לגבי המאמר, אני לא מסכים.
   איפה יש מאמר מקיף בעברית על נושא ניבירו?

   כמו שרון אמר, זה קשור להבאת החומר והקישורים בפוסט אחד.

   אני אשמח לעזור לך עם כתיבת מאמר כזה, אם תרצה.

 • רון

  קרייזי

  לך על זה – זה לא קשור לחידוש כי אם להבאת החומר וקישורים בפוסט אחד

  הגב לרון
 • רון

  אני לא כל כך מיודע בנושא –

  אבל נראה לי שזו התחלה מעניינת

  רוברט ספר

  מבטל קריאשיוניזם ודארוויניזם
  הקשר בין ידע השומרים, הסטוריית האדם ,וכוכב ניבירו

  ראיון ברשת פוקס ניוז 8.5 דקות 

  http://www.youtube.com/watch?v=0qkJUh3s7kc

  הגב לרון
 • CRAZY HORSE

  את האמת זה לא יוצר פאניקה אצלי מה שכן במחשבה עמוקה ולא פשטנית זה כאילו נחרץ הדין ואני אישית חרד מאד למרות שאני אחד שלא נכנע בקלות.

  תעברו על סדרת המאמרים הבאה שימו לב שיש המשך בצד שמאל, עכשיו…נכון שזה אדם בלתי תלוי לחלוטין כתב את זה אבל מחיפושים שעשיתי לאחר מכן נוכחתי לדעת שברובו המאמר נכון במקביל לאתרים בשפה האנגלית.

  דרך אגב זה לא רק האדם אשר כתב את המאמרים אלה היסטוריונים וחוקרים למינהם אם תראו את הסרט "נוסטרדמוס 2012 THE END OF TIME" .

  אשמח לכתוב משהו בנושא.

  הגב לCRAZY HORSE
 • the guru

  there is more information on that purported scenario here

  http://www.scribd.com/doc/1160.....g-the-Wave

  הגב לthe guru
 • רון – תשפר את שפתך. אני לא זונה מדעית, אני חסיד של האמת, ואמת, למרות הנסיונות שלכם יש רק אחת, הרי לא צריך להיות אסטרונום בעל תואר שלישי, כדי להבין שחמישים קילו מאדמת הירח לא ישנו את צורתו, ושאם היה גוף גדול יותר פי 8 מכדור הארץ מתקרב, כבר עכשיו היינו מרגישים אותו.
  קיבלתי הודעה במייל על התגובה של קרייזי הורס וסברתי שהוא מתכוון לאתר הידען.
  אתר הידען איננו אתר עיוור, הוא האתר הפיכח ביותר שישנו בעברית. אילו לא היה ממסד מדעי תוחלת החיים היום היתה כמו לפני מאתיים שנה – כשלושים שנה, ולכן לפני שאתה מזלזל במדע תלמד להעריך אותו.
  המאמר על החלב אולי אינו חד משמעי כי הוא מתאר רק ניסוי אחד אבל הוא בהחלט לא בולשיט, לא כל מי שקורא תגר על הממסד צודק, יש גם כאלה שטועים כמו ד"ר אבני.
  התגובה שלך הכילה 10 קישורים, הסברתי לך שהמערכת לא מאפשרת יותר מקישור אחד, זה שיצא לי לקרוא את זה אחרי שבוע לטענתך (יומיים שלושה לפי זכרוני) זה רק בגלל שאני לא יושב כל הזמן על המערכת של התגובות. יש לי עוד עבודות לעשות כפי שאמרת – פרנסה.
  לגבי ויקי העברית – בניגוד לאתרים שמנסים לשכתב את האמת, המטרה של ויקיפדיה ושל אתר הידען זהה – חשיפת האמת.
  אתם צריכים לקנא באלפים רבים של כניסות לאתר הותיק שלי, לי רק כואב הלב שישנם אתרים מהסוג הזה שבמקום לעודד אנשים ללמוד את האמת, מעודדים אותם לחפש לה חלופות.
  התגובה שלי נועדה לפחות לאזן במשהו את הרושם שאתם משאירים.

 • ועוד משהו למנהל האתר.
  ההסבר שכתבתי אינו רשמי, זה הסבר של חובב אסטרונומיה כמוני, שהיה לו פשוט יותר זמן לעשות את החישובים הנכונים.

 • CRAZY HORSE

  אבי,נחמד מאד שאתה מציין שאתה חובב כי עוד נחשוב חלילה שמדובר במושתל מטעם NASA שבא לעשות סדר בשקרים.
  יפה לך שאתה מצדיק את המאמרים שלך באתר הידען ועוד יותר יפה לך שאתהרואה רק צד אחד של המטבע וזה המסר שאתה מעביר.
  אני את המאמר בידען ידעתי לקרוא בדיוק כמו את שאר המאמרים שקראתי בנושא וההבדל היחיד בין שניהם הוא שאתה עושה חלטורות בזמן שאתרים אחרים מנסים להציג עובדות.
  ואני ידגיש שאני לא מבסס שום טענה פה על פי תורת הכוכבים של שבט MAYA או Sumerian Religion או נוסטרדמוס עצמו אני פשוט מנסה לקבל את הדברים בצורה שונה ולקראת העתיד לבוא, זה שהם ניבאו את זה ל2012 לא אומר לי כלום, מה שכן אומר לי משהו זה אם זה אכן נכון כי כמו שאמרתי במסלול של אותו כוכב מגיע מדרום כדור הארץ ושם בדיוק NASA השלימה את בניית הSPT.

  הגב לCRAZY HORSE
 • CRAZY HORSE

  אבי, תלמד את הנושא משני צדדיו ולא מאלה שאתה בוחר.
  אם עדיין לא ראית את הסרטון, אני מציע לך בחום כבד ושים לב טוב לדברים שנאמרים בו.
  http://vids.myspace.com/index......d=43015220

  הגב לCRAZY HORSE
 • נאס"א אולי השלימה עכשיו בניית טלסקופ בדרום אבל לסוכנות החלל האירופית יש טלסקופים בצ'ילה כבר עשר שנים, ואם היה משהו הם היו רואים אותו.

  אולי על מרכז איימס של נאס"א אתה לא סומך אבל אתה בהחלט יכול לסמוך על מכון פלאנק שהוא המכון היוקרתי ביותר בגרמניה הנותן גיבוי מדעי לטלסקופים.
  ושוב, אני מסביר לך שאילו היה משהו, לא רק שהיינו רואים אותו כבר מזמן בהיר מאוד בשמים – גם בשמי הדרום (צדק מאוד קרוב עכשיו ורואים אותו יפה מאוד בשנים, והוא מרוחק מאיתנו כמו שניבירו היה אמור להיות מרוחק לו היה קיים רק בכיוון אחר).

  גם אי אפשר לצנזר ידיעות כאלה – הקהילה המדעית כבר מזמן היתה צועקת. אף אסטרונום לא היה משאיר דבר כזה בבטן.

 • רון

  אמינות אבי, אמינות

  "התגובה שלך הכילה 10 קישורים, הסברתי לך שהמערכת לא מאפשרת יותר מקישור אחד, זה שיצא לי לקרוא את זה אחרי שבוע לטענתך (יומיים שלושה לפי זכרוני) זה רק בגלל שאני לא יושב כל הזמן על המערכת של התגובות. יש לי עוד עבודות לעשות כפי שאמרת – פרנסה."

  עוד באותו לילה (מוקדם בבוקר) ניהלנו ויכוח על התגובה שטרם אישרת – ידעת וראית את התגובה המאתגרת את הפרופגנדה באתרך לגבי חוצנים.

  כנראה החלטת יותר מאוחר מספר ימים במינימום(כשהפוסט כבר לא בכותרת) לשים את התגובה חזרה, כי ידעת שלא תוכל לחזור לכאן – מבלי לענות על כך.

  אתה זונה מדעית כשם המדענים התומכים בגלובל ווארמינג – בכדי לעשות לעצמם חיים קלים ולקבל כסף.

  תראה את תגובותיי 57 ו-62
  בפוסט

  http://emetaheret.org.il/2009/.....י-תחק/

  נהפוך הוא – אני מאוד בעד המדע, אבל לא הפסודו מדע שבה להזיק לאדם ולא לתרום לו
  ראה ערך חיסונים,דו"ח 911, תרופות פסיכיאטריות,קרינה סלולארית ועוד
  כשם שמדע הרוחניות האוטנטי נבלע והושחת ע"י הדת הממוסדת
  כך גם עם המדע המערבי – ההתחלה היתה צרופה אך כיום הרוב תחת שליטת קונגלומרטים תעבי כסף
  ואליטות תאבות כח. 

  אם אתה כזה מוצלח למה הפירסומת הסמוייה?
  אמת אחרת, זהו אתר ללא מימון ומעל 9000 כניסות לפוסט החיסונים, אני אכול קינאה

  התגובה שלך מדגימה איך בכזאת קלות אדם הניסמך על הנתונים שהמימסד ברוב טובו משחרר לו
  חושב שהוא יודע את האמת.

  שפר ראייתך.

  הגב לרון
 • לרון

  זו שאלה עכשיו למי יש יותר גדול- היו לי לא מעט מאמרים עם 30 אלף כניסות. לי חשוב לספק את המידע הנכון לאנשים שסבורים שיש להם את המידע הנכון בעוד שיש להם מידע שהגיע ברוב המקרים ממקורות מפוקפקים.

  באשר להתחממות כדור הארץ, כאשר תשחה בתוך מה שהיום רחוב דיזינגוף תגיד אופס. נכון? אז למה לא למנוע את זה?

 • רון

  לא עזוב קרייזי.

  לאבי אין זמן, ואין לו צורך (נכון אבי?) – הוא צריך לפרנס

  הגב לרון
 • CRAZY HORSE

  NASA לא השלימה כי לא היא בנתה את הרדיו טלסקופ אלה הNSF

  הגב לCRAZY HORSE
 • רון

  תקרא אבי, זה בריא.

  לפי מהירות תגובותיך אתה לא קורא.

  אתה כמובן רומז לעליית מפלס הים השיקרית נכון?

  ספיישל בישבילך –

  Dr. Nils-Axel Mörner was interviewed by Gregory Murphy on June 6 for EIR. Dr. Mörner is the head of the Paleogeophysics and Geodynamics department at Stockholm University in Sweden. He is past president of the INQUA Commission on Sea Level Changes and Coastal Evolution, and leader of the Maldives Sea Level Project. Dr. Mörner has been studying the sea level and its effects on coastal areas for some 35 years.

  Claim That Sea Level Is Rising Is a Total Fraud
  http://www.iceagenow.com/Risin....._Fraud.htm
  ——
  Sea levels falling in the Indian Ocean
  Sea levels falling in the Pacific Ocean
  Sea levels falling in the Arctic Ocean
  Sea levels falling around Australia
  Antarctic Ice Sheet growing
  enough to lower sea

  iceagenow.com/Sea_levels_are_falling_not_rising.htm

  —–
  אתה איש אמת? הצחקת אותי !

  הגב לרון
 • רון

  אין בעיה נאכיל אותך עם החומר בכפית עד לפה –

  Prof. Richard Lindzen
  The global surface temperature record, which we update and publish
  every month, has shown no statistically-significant “global warming”
  for almost 15 years. Statistically-significant global cooling has now
  persisted for very nearly eight years. Even a strong el Nino – expected
  in the coming months – will be unlikely to reverse the cooling trend.
  More significantly, the ARGO bathythermographs deployed
  throughout the world’s oceans since 2003 show that the top 400
  fathoms of the oceans, where it is agreed between all parties that at
  least 80% of all heat caused by manmade “global warming” must
  accumulate, have been cooling over the past six years. That now prolonged
  ocean cooling is fatal to the “official” theory that “global
  warming” will happen on anything other than a minute scale.

  examiner.com/x-7715-Portland-Civil-Rights-Examiner~y2009m8d18-Carbon-Dioxide-irrelevant-in-climate-debate-says-MIT-Scientist
  ——

  Meteorologist Anthony Watts compiled the results of all the sources. The total amount of cooling ranges from 0.65C up to 0.75C — a value large enough to erase nearly all the global warming recorded over the past 100 years.
  All in one year’s time

  iceagenow.com/Global_temperatures_drop_precipitously.htm

  —–

  מיכתב לסנטור מאלסקה יולי 2009 מרוברט פליקס אייס אייג' נאו
  Dear Senator Begich,
  As someone who loves my country, I urge you to vote NO on the upcoming Control-and-Tax bill, a bill purportedly designed to fight “global warming.”
  What global warming?
  Senator Begich, are you aware that glaciers are growing in your own state?
  Yes, glaciers are growing in Alaska.
  Article continues below this advert:
  According to the US Geological Survey (USGS), glaciers are growing in Alaska for the first time in 250 years. In May, Alaska’s Hubbard Glacier was advancing at the rate of seven feet per day – more than half-a-mile per year. And in Icy Bay, at least three glaciers have advanced one-third of a mile in one year, said Chris Larsen, a scientist at the Geophysical Institute at the University of Alaska Fairbanks.
  Senator Begich, I wish you would ask the USGS for a list of glaciers in Alaska, and ask them to tell you – honestly – which ones are growing. I have a feeling that there are more glaciers growing in Alaska than any of us have been told.
  My fear is that that there is a giant cover up going on, especially given the fact that glaciers are also growing in California (Mt. Shasta) and Washington (Mt. Rainier, Mount St. Helens, and Glacier Peak).
  Every time I read about another growing glacier, I’m told that it's “the only glacier in the world that is bucking the global warming trend.”
  But that’s not true.
  Perito Moreno Glacier, the largest glacier in Argentina, is growing. Pio XI Glacier, the largest glacier in Chile, is growing. Glaciers are growing on Mt. Logan, the tallest mountain in Canada. Glaciers are growing on Mt. Blanc, the tallest mountain in France.
  Glaciers (230 of them) are growing in the Western Himalayas. Glaciers are growing in Norway. Recently, all 50 glaciers in New Zealand were growing. Glaciers in Greenland are growing thicker. And contrary to what we’ve being told, the Antarctic Ice Sheet is growing, not shrinking.
  More than 90 percent of the world’s glaciers are growing, but all that we hear about are the ones that are shrinking.
  Not only are glaciers growing around the world, temperatures are dropping precipitously.
  Are you aware that low temperature records were set in 46 states during the month of June? According to the National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA), some 538 low temperature records were set in June alone.
  This temperature drop is not restricted to the United States.
  According to Dr. Roy Spencer, climatologist and former NASA scientist, satellite data for June shows that the earth has cooled an astounding .74°F since former Vice President Al Gore released his propaganda piece "An Inconvenient Truth" in 2006.
  Again, I urge you to vote NO on any Control-and-Tax bill.
  כל הקישורים לנתונים בהמשך המיכתב

  climaterealists.com/index.php?id=3690

  ——-

  The sun has been blank of official sunspots for 50 days in a row – only
  the 4th time the sun has been blank for at least 50 days since 1849.
  users.telenet.be/j.janssens/Spotless/Spotless.html

  —–

  אתר הידען?

  אתר החנטריש

  הגב לרון
 • אסף

  ניב, חשבתי שהאתר הזה הוא למי שרוצה את האמת, לא למי שרוצה הסברים לא רשמיים.

  הגב לאסף
 • the guru

  ממתי הסברים רשמיים = אמת?

  הגב לthe guru
 • אסף

  ורון, שתכתוב אתר בעצמך עם חומר שאתה בעצמך כותב, תהיה לך זכות לבקר את אבי ואת האתר שלו.

  לצוטט מאמרים באנגלית שלא היה לך זמן לקרוא זה לא מצביע או מוכיח כלום.

  הגב לאסף
 • CRAZY HORSE

  העניין בהסברים רשמיים הוא שאתה לא תשמע או תקרא הרבה כאלה במיוחד בעיני אלה שלא רוצים בכך אבל מאותם לא רשמיים, איך אומרים החברה—-אין עשן בלי אש—-, תמיד צריך לחקור ולהגיע עד הקצה, כנס ללינק שצרפתי למעלה, אם זה לא מספיק לאדון אבי אז כנראה יש לו רק יציאה.

  לגבי הכתבה של רון, יש לך מושג כמה אתרים בעלי תוכן יש בנמצא? דרך אגב איך קבעת שזה לא מוכיח אם גם אתה לא קראת?

  הגב לCRAZY HORSE
 • גיל

  רון, גסות הרוח השחצנית שלך ממשיכה להדהים אותי. מילא שאתה יורד עליי כשאני נתפס אצלך כמתנשא וציני, אבל מסתבר שאתה מתנהל בגועליות מוחלטת מול מי שאומר דברים שאינם תואמים את דעתך, ואבי מחווה כאן את דעתו והידע שלו בצורה הכי מתונה ונעימה שאפשר. הלוואי עליי שהייתי מצליח להגיע לרמת השלווה שלו.

  הפורום הזה מלא בטענות חסרות ביסוס שלך המבוססות על דיעות של אנשים אחרים שמבוססות על דיעות של עוד אנשים אחרים שלפעמים בכלל משחררים את הדיעות שלהם בשביל בצע כסף, אג'נדה פוליטית, או פרנויה סכיזופרנית. רק לעיתים נדירות אתה מואיל בטובך להביא ציטוט מדעי ראוי והמון פעמים אתה גם לא מבין את המשמעות שלו, ועל הדרך גם לא שם לב שאתה מצטט דבר והיפוכו רק בשביל להיות אנטי, או קופץ מנושא לנושא רק בשביל להתחמק מלהתמודד עם העובדות. אז במקום להטיף לאחרים לקצת צניעות, שתה כוס מים, תנשום עמוק, ותן כבוד לאנשים שהמאמץ שלהם להשכיל את האנושות גדול עשרות מונים משלך (כמו אבי לדוגמא). דרך ארץ ממש לא תזיק לך, אדון "סליחה וטעיתי לא נמצאים במילון שלי".

  ניב, העובדה שאתה מתיר לרון פעם אחר פעם להשתלח בקללות נגד אנשים, בעוד שאתה מצנזר אחרים כאשר הפשע היחיד שלהם הוא שהם חושבים שגורמים המצוטטים כאן אינם בקו השפיות (מה שהסבירות לכך היא עצומה בחלק מהמקרים), מטילה כתם ענק על הניסיון שלך לתאר את הפורום הזה כבעל אתיקה בסיסית.

  אפשר להגיד שלכל מתבונן יש אמת משלו, וזה משפט נורא נחמד כשמדברים על אלוהים, אומנות ואהבה. אבל כאשר מדברים על עובדות מדעיות, יש רק אמת אחת. לפעמים אף מתבונן לא רואה אותה באמת, אבל זה שלכל אחד יש זווית אחרת על האמת לא אומר שכל אחד צודק, או שהדיעה של כל אחד שקולה לזו של אחר. אתר ששולף ציטוטים מסולפים או חלקיים מעיתונות פופולרית אינו שקול לעשרות אלפי מדענים שנתנו חלק ניכר מחייהם לחקר מדעי הסביבה, החלל וכו'.

  אז בבקשה אל תטיפו כאן לסובלנות רעיונית, כי לא אתה ניב ולא אתה רון אי-פעם הצגתם דרך שבה תשתכנעו שאחד הרעיונות או האנשים שאתם תומכים בהם טועה. זה נקרא "פנאטיות" וזה הכי רחוק מנאורות שיש. אמרתי את מיליון פעם בפורום הזה ואני אומר את זה בפעם המיליון ואחד: גישה סקפטית בריאה לכל רעיון היא זאת שתאפשר גם לאתר הזה לחדד את התשובות לשאלות שמטרידות אותו, וזה יתחיל קודם כל בשאלה "עד כמה סביר שאמירה כזאת או אחרת היא נכונה? עד כמה ניתן מוצקה התיאוריה הזאת? עד כמה מהימן העד הזה?" וכו' וכו'.

  הגב לגיל
 • רון

  גיל
  היחיד שמתיימר להטיף עד כה זה אתה.

  אבי. ב. קיבל את מה שמגיע לו – והוא יודע את זה.

  תטיף לי על בחירה שגויה בעיסקאות הנוסע המתמיד
  שם דעתך תיתקבל בחום רב

  והמבין יבין.

  הגב לרון
 • גיל

  רון, רק אל תשכח לציין שמרנר הוא חסיד גדול מאד של חיפוש מים בעזרת מקל ("דאוזינג").
  השיטה שלו כל כך מדעית ו-100%, כדבריו, שכאשר ג'יימס רנדי הציע לו מיליון דולר, רק שיוכיח את זה בניסוי מדעי ולא בטלוויזיה השבדית… נחש לבד מה קרה.
  http://www.randi.org/hotline/1998/0012.html

  ולא, זאת לא השמצה אישית ולא חיפוש לכלוך. האיש מדען עם טענות להבנה וניסיון בתחום של מים, אז בהחלט לגיטימי להעריך את מכלול דיעותיו בתחום. מישהו אחר היה טוען שהוא פסיכי או שרלטן עם קבלות, אני טוען שגם מדען מכובד יכול לטעות (ובגדול).

  מיותר כמעט לחלוטין לציין שיש לו לא מעט אופוזיציה, ולא מעט טענות, מחקרים וממצאים שסותרים את הטענות שלו. מיותר כמובן לציין ששמו קשור (כמו לינדזן) בחברות אנרגיה ודלק. עצם העובדה שהוא מעיד על עצמו שהוא המומחה מספר אחת בעולם בתחום עדיין לא הופכת את זה לנכון ואותו לצודק. אז אנא ממך אל תצא עדיין במחולות ברחוב (כמובן שעל הדרך שכחת לגמרי את הטענות והנושא המקורי של הפוסט הזה, כמו תמיד).

  הגב לגיל
 • אסף

  שמתי לב שדיונים עם רון זה בדרך כלל
  צד א': טענה מדעית מבוססת, מפורטת ומוסברת עם הרבה טענות לוגיות
  רון: עוף לי מהעיניים חתיכת חזיר
  מנהל הפרוייקט: רון צודק, הוא הסביר את זה בצורה כל כך משכנעת.

  לפעמים רון מגוון
  רון: אתה לא אמין
  רון: ביל דיגל אומר שטעית
  רון: אארון רוסו אומר שטעית
  רון: *פשוט החלפה לנושא אחר*
  רון: כן הא? אז מה יש לך להגיד על זה?! *מאמר באנגלית של 200 עמודים שרון לא קרא או תרגם ופשוט העתיק והדביק שלא בהכרח קשור לנושא או תומך בעמדה של רון*

  לא קורה הרבה שזה:
  צד א': טענה מדעית מבוססת עם טענות לוגיות
  רון: טענה מדעית מבוססת שמפריחה את זה
  והדיון ממשיך. זה הסיטואציה שכמעט אף פעם לא קוראת.

  לפחות הוא לא גורו
  צד א': טענה מדעית מבוססת
  the guru: משהו מעורפל וספרותי באנגלית שלא מתייחס אפילו בעקיפין לנושא
  צד א': … :/

  הגב לאסף
 • CRAZY HORSE

  "טענה מדעית מבוססת, מפורטת ומוסברת עם הרבה טענות לוגיות"
  אפשר דוגמא?

  ועוד שאלה, באיזה עמדה תומך אבי בנושא של MARDUK כי לא יצא לי לראות מאמרים שלו.

  הגב לCRAZY HORSE
 • רון

  אני לא יוצא במחולות.

  אנחנו ניכנסים לעידן קרח. – זהו תיאור אובייקטיבי

  לא רק שיש נתונים, אלא זה גם מתאים – זה מגיע בדיוק בזמן ,בהתאם למחזוריות האקלים ההיסטורית.

  אם לא היה את השקר של הגלובל ווארמינג – זה לא היה נראה כל-כך מרדני

  למה להתעקש ולומר את האמת?
  כי הקירור מביא עימו שינויים בחצי הכדור הצפוני שמביא עימו את הקשיים והאתגרים שלו – ושם צריך לשים את האנרגיה.

  זה הכל.

  הגב לרון
 • אסף

  Crazy Horse:
  דוגמא לא יכולה להיות יותר חותכת מזאת:
  http://emetaheret.org.il/2009/.....9c-%d7%a7/
  אני רשמתי לו מגילה שלמה שמפכריחה כל מילה שהוא אמר, והוא פשוט אמר לי
  "אתה מסלף דברים, הנה וידאו שלא באמת עונה על הטיעון שלך"
  ואז כשציינתי בפניו באיזו גסות רוח הוא התעלם ממה שרשמתי, הוא ענה לי
  "אסף אתה פתטי"

  הגב לאסף
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית