ההונאה הגדולה ביותר בעולם מתגלה לעינינו – המטרה של הקריסה הכלכלית

 • מאת מנהל הפרויקט | 1 בינואר 2009
 • 5,688 צפיות | 22 תגובות
עודכן לאחרונה: 23 במאי 2011

כולנו יודעים שהמיתון הכלכלי כבר כאן ולחלק מאיתנו יש תחושה לגבי הבאות. הפרסומים הרשמיים מדלגים מנבואות שחורות משחור בנוגע לקריסה ולמיתון ועד לפרסומים מגוחכים על כך שזהו הזמן להכנס לשוק ההון ולהשקיע.

בועת הנדל"ן התפוצצה, שוק ההון קורס וכספי הפנסיה מתמעטים מרגע לרגע. זה ברור שמחיר הזהב נשלט בצורה מלאכותית באותו הזמן כשהדולר מאבד מערכו. הכלים הכלכליים "העקומים" כמו מערכת האשראי וניהול התיקים האקזוטי של בתי ההשקעות, הבנקאים והחברות העסקיות הגדולות נוהלו בכוונה בצורה זו. ככל שהם שאבו כספים "מהאזרח הקטן" כך העמלות והבונוסים שהם קיבלו גדלו. זו מערכת שחיה וניזונה מחמדנות בלתי נדלית. והפילים השמנים והגדולים שם למעלה לא מזיעים אפילו לשניה. הם יודעים בדיוק מה קורה והם יודעים בדיוק מה יקרה הלאה. המערכת הכלכלית כפי שאנו מכירים אותה קורסת כמו מגדל קלפים בגלל שהבנקאים הבינלאומיים בדיוק נשפו את העשן מהסיגר הקובני המשובח שלהם. במילים אחרות, הכל מתוכנן. עכשיו הגיע הזמן לשלב השני בתוכניתם.

הגיע הזמן שמישהו יניח הכל על השולחן. יש סיבה שהמערכת הכלכלית תוכננה כך. יש סיבה מדוע ניתנו הלוואות משכנתא בכזו קלות לאנשים שלא היה להם סיכוי להחזיר אותם. יש סיבה מדוע כל זה קורה. בצורה פשוטה, כל זה הוא חלק מאג'נדה 21. (תוכנית האב של ארגון האו"ם לשימור הסביבה ויצירת ריכוזיות של מגה ערים בהם יגורו בני האדם – נ.ד.כ) הביטו במפה הזו היטב ושימו לב לחלקים הצבועים באדום. אלו הם החלקים שבהם לא תהיה נוכחות או תהיה נוכחות מינימלית של בני אדם. (כל זה כמובן מתייחס לארה"ב, למרות שגם ישראל חתומה על אג'נדה 21 ועל ההנחיות הכלולות בתוכנית. – נ.ד.כ) שימו לב שישובים קטנים נעלמו ובמפה מופיעות רק ערים גדולות עם מסדרונות תחבורה המחברים ביניהם. בדיוק! אובדן מקום העבודה שלכם, ביתיכם ואדמתכם הם חלק מהתוכנית. NAFTA, CAFTA ו-GATT, הם חלק מתוכנית להעביר את בסיס היצור ממדינת האם למדינות עולם שלישי שבהם התאגידים יכולו לעשות פחות או יותר כפי רצונם: לזהם את הסביבה ולנצל כוח אדם זול וילדים. בלי בית (או תוכנית דיור כלשהיא), עבודה ומזון, לא תהיה לנו שום ברירה אחרת אלא ללכת לאיפה שהדברים האלה נמצאים – העיר (המסמך בפורמט pdf – שימו לב שלפי המסמך – 91% מהאוכלוסייה בישראל מתגוררת בעיר…)

הבינו שכאשר מישהו לוקח הלוואת משכנתא לקניית בית, הבנק הוא הבעלים של הבית עד שההלוואה מוחזרת במלואה. אם המשכנתא אינה משולמת, הבנק לוקח חזקה על הנכס ומוכר אותו. רק האמידים מאוד יכולים היום לקנות בית בלי לשלם משכנתא והם בטוח שלא ירצו לקנות בית של 2.5 חדרים מהבנק. נשאלת השאלה: מה הבנקים יעשו עם המוני הנכסים שחזרו לחיקם החם? תשובה אחת הגיונית יכולה להיות הרס הבתים ומכירת החומרים הניתנים למיחזור (כגון מתכות). הממשלה הרי לא תרשה להמוני אזרחים "שאינם משתפים פעולה" לחזור לאזורי הכפר עם האוויר הנקי והמרחבים הפתוחים. הם יהיו חייבים להרוס כל אפשרות למגורים בכפר באזורים שבהם לא תהיה נוכחות או תהיה נוכחות מינימלית של בני אדם.

בנוסף לקריסת מערכת המשכנתאות שכבר קורית בימים אלו בארה"ב קיים גם משבר האשראי העולמי שאינו מאפשר מרווח נשימה של אשראי לעסקים קטנים. מצוקת האשראי לעסקים קטנים כבר החלה והיא צפוייה להחריף ולהגיע לתוצאות חמורות יותר בעתיד הלא  רחוק. המעמד הבינוני מתכווץ והולך ויותר ויותר אנשים נכנסים למעגל העוני. אנשים עניים מוציאים פחות כסף וכך מונעים צמיחה. כאשר אין צמיחה הדרך לקריסה כלכלית קצרה. ממשלת ארה"ב כבר נמצאת בתהליך של הכרזה על פשיטת רגל ואי אפשרות החזרת חובות כספיים. בשפה המשפטית זה נקרא: force majeure – כח עליון. במקרה שכזה, הדולר האמריקני יפסיק להתקיים, מה שיגרום לקריסת כל המטבעות העולמיים. בלי אוכל בחנויות המזון וללא אפשרות של חליפין, מהומות מזון יהיו מחזה נפוץ. תהיו סמוכים ובטוחים שחברות התקשורות, הרדיו והטלוויזיה ימשיכו לפעול כרגיל. הדבר חשוב לתוכנית כי זה מאפשר שליטה נוחה במידע שהאזרחים מקבלים, או מולעטים. כולם יהיו דבוקים למקלטים, מחכים בשקיקה לאמא ממשלה שתגיד להם מה לעשות כדי לצאת מהמשבר. התוכנית לסדר עולמי חדש וממשלה אחת תכנס להילוך גבוה בשלב זה.

נציגי הממשלה והרשויות המקומיות יודיעו שעל כל האזרחים הרעבים והמיואשים ללכת בשקט לבית הספר הקרוב, או למרכז קהילתי ושם, הממשלה "תעזור" להם, תאכיל אותם ואת ילדיהם. זו כמובן תהיה גם נקודת האיסוף להעברת האנשים למחנות ה-FEMA (מחנות כליאה למצב חירום):

סוכנות ה-FEAM היא גוף ממשלתי – הסוכנות הפדרלית לשעת חירום. במילים פשוטות סוכנות זו היא חלק מרכזי בממשלה הסודית. לרשות זו יש כוח וסמכויות נרחבים, יותר מכל רשות ממשלתית או פדרלית בארה"ב. מה סוכנות ה-FEMA יכולה לעשות?
הם יכולים להשעות חוקים, הם יכולים לשנע אוכלוסיות שלמות ממקום למקום, הם יכולים לעצור אזרחים בלי שום צו ולזמן בלתי מוגבל בלי משפט. הם יכולים להחרים נכסים, מזון ומערכות תחבורה ומכוניות. הם אפילו יכולים להשעות ולעקוף את החוקה האמריקנית.

המטרה המקורית בהקמתו של רשות ה-FEMA היתה לאפשר קיום רציף של הממשלה בשעת חירום ומשבר. מטרה משנית נוספת היתה להיות גוף מתאם בזמן אסונות בקנה מידה גדול. אסונות כגון רעידות אדמה, שטפונות והוריקנים.

הסמכות של FEMA נשענת על תקנות לשעת חירום שעוקפות את הקונגרס ומקבלות תוקף של חוק ברגע שבו הן מתפרסמות.
חלק מתקנות אלו כוללים:

 • הממשלה יכולה להשתלט על כל עורקי התחבורה, כלי הרכב ונמלי הים.
 • תקנה מס' 10990

 • מאפשרת לממשלה להשתלט על כל ערוצי התקשורת במדינה.
 • תקנה מס' 10995

 • מאפשרת לממשלה להשתלט על משאבי המדינה ומפעלים להפקת אנרגיה וחשמל.
 • תקנה מס' 10997

 • מאפשרת לממשלה להחרים מקורות מזון וחוות פרטיות ליצור מזון.
 • תקנה מס' 10998

 • מאפשרת לממשלה לשנע אזרחים למחנות עבודה תחת פיקוח ממשלתי.
 • תקנה מס' 11000

 • מאפשרת לממשלה להשתלט על כל תפקודי החינוך והבריאות.
 • תקנה מס' 11001

 • מאפשרת לממשלה לקחת חזקה על כל המטוסים (כולל בבעלות פרטית) ונמלי התעופה.
 • תקנה מס' 11003

 • מאפשרת לממשלה לעקור ישובים קיימים, להעביר אוכלוסיות שלמות לאזורים אחרים, לבנות בתים עם כספי ציבור ולהכריז על אזורי מגורים כנטושים.
 • תקנה מס' 11004:

 • מפרטת את סוגי האחריות והסמכויות של גופים ממשלתיים ומאפשרת להם להשתמש בהם בזמן חירום צבאי או כלכלי.
 • תקנה מס' 11051

 • כאשר מצב חירום מוכרז, לקונגרס אין אפשרות להתנגד לתקנות במשך שישה חודשים.
 • תקנה מס' 11921

  המסמך הזה מפרט בדיוק כיצד הצבא יטפל באזרחים כאשר יוחלט לרכז אותם במחנות עבודה.

  אחרי שרוב האזרחים הרעבים והמפוחדים יצייתו "לראש המדבר" בטלוויזיה ויגיעו לנקודות האיסוף, יהיו כאלו שיתנגדו לצעדים הללו ויחליטו לאגור מזון ונשק כדי להגן על משפחותיהם. "המקרים הבעייתים" הללו יהוו כאב ראש לאמא ממשלה ולסדר העולמי החדש.
  כאשר האזרחים יובאו למחנות העבודה ופרטיהם יוכנסו למערכת ה-IRIS, המידע יוצלב עם בסיס הנתונים הקיים ומי שלא יגיע יחשב כעריק.
  זיכרו שבזמן של ממשל חירום צבאי, זכויות האזרח "הרגילות" לא תקפות עוד. אין יותר חוקה (בארה"ב) וכל מי שלא מציית להוראות הצבא נחשב לאוייב המדינה.
  כאשר רוב האזרחים "הטובים" יהיו "בטוחים" בידיהם של אנשי ה-FEMA , התנאים התברואתיים הנמוכים במחנות, חוסר בתזונה מספקת וחיסונים כפויים יגרמו למקרי מוות רבים. אבל זה בסדר גמור כי; יותר מקרי מוות = פחות עבדים לדאוג להם.

  לאמא ממשלה יש מאגר מידע מושלם על כל אזרח ואזרח.
  חלקו ממידע שניתן באופן רצוני על-ידי האזרחים וחלקו נאסף בתהליכים ושיטות שונות. חוקיות ולא חוקיות.
  המידע לא רק כולל: רשומות בריאות וחינוך, היכן הוצאתם כסף ועל מה, להיכן נסעתם לנופש ולכמה זמן, לאיזה מעגל חברתי אתם שייכים, למי אתם מתקשרים, עם מי מדברים בצ'אט, מה הכינוי שלכם באינטרנט ומה כתבתם במייל האחרון למאהב/ת, אלא כל מידע שקשור לאישיות שלכם כמו: הנטייה הפוליטית שלכם. המידע הזה יכנס למחשב ובעזרת אלגוריתמים מתוחכמים הם יבנו פרופיל אישיות שלם כולל הערכת של מצב נפשי. סימולציות מחשב יאפשרו להם לחזות על-סמך המידע מה תהיה התגובה של כל אזרח לכל סיטואציה או סטימולציה.

  עם מערכות לווינים מתקדמות, הממשלה תוכל לאתר את "עושי הצרות" בשיחים שבהם הם יתחבאו. בעזרת תוכנת הסימולציה הם יבחנו את הדרך הטובה ביותר לשבור את כיסי ההתנגדות הללו. הפעולות יכללו ריסוס אווירי של פתוגנים מחלישים ומחוללי מחלות והשמדת אוכל ותבואה.
  לא תהיה חמלה שכן מי שמעריך חירות וחופש הוא המסוכן ביותר לתוכניתם.
  אבל אל תשכחו שבכל יום יותר ויתר אנשים מתעוררים דרך מאמצים הירואים של מחפשי אמת וחושפי שחיתויות.
  ויש המונים, הרבה יותר אנשים שרוצים אמת, שלום וחירות מאנשים שרוצים מלחמה, מוות וכוח אינסופי.
  אם נכפיל את מאמצינו, בעיקר בחינוך אנשים ובהכנות לקראת העתיד לבוא, יש לנו סיכוי ממשי לפחות להאט בצורה משמעותית את התוכנית המסוכנת לממשלה כלל עולמית בשליטת קומץ אנשים. אולי אפילו נצליח לבטל אותה לגמרי.

  התוכנית היא שטנית וקשה להאמין שסיוט כזה יכול להתממש, אך כאשר מסתכלים בקישורים ומחברים את הקצוות מצטיירת תמונה אחרת לחלוטין מזו המסופרת לנו בחיוך זאבי.
  הזמן קצר, קצר מאוד. עשו כל מאמץ לספר לאנשים את מה שעלול להתרחש אם נמשיך בחיינו השאננים.
  התכוננו, חפשו מידע וחנכו את עצמכם.

  אם לא נדאג לעצמנו, אמא ממשלה תעשה זאת עבורנו…

  מאמר זה תורגם כמעט בשלמותו ממאמר שנכתב על-ידי Carolyn Harris ב-16 לדצמבר 2008. כאן תוכלו לראות את הפרסום המקורי.
  למרות שהכתוב במאמר מתייחס כמעט באופן בלעדי לארה"ב, חלק מהקישורים הותאמו לקורא הישראלי.

  כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
  http://www.emetaheret.org.il/?p=313
  רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
  פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
  אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
  שלחו לנו מייל עכשיו
  הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

  אהבתם? שתפו עם העולם...
  הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
  הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

  22 תגובות »

  • אנונימית

   מפחיד….

   אם מה שאתה כותב באמת נכון והדברים עלולים לקרות כך אז זה ממש ממש מפחיד. דברים מפחידים עלולים לקרות בעולמינו. זה לכאורה באמת נראה כמו סיוט שקשה להאמין שהוא יתגשם אבל זה באמת עלול לקרות. אני יושבת וחושבת איך לעזאזל אפשר לעצור את זה? גם זה נראה כאילו בלתי אפשרי, מה גם שאתה כותב שהזמן מאוד קצר. אז איך?

   בקיצור, במידה והדברים אכן נכונים (ויש סיכוי רציני שכן) – זה פשוט מזעזע. 🙁

   הגב לאנונימית
   • מנהל הפרוייקט

    הי אנונימית.

    דברים מפחידים כבר קורים בעולמינו.
    כשנשיא האומה האמריקנית שולח נערים וגברים לכבוש ארץ רחוקה באמתלה של הגנת האומה כשבעצם הוא רוצה להשתלט על מאגרי הנפט.
    כשאותו נשיא הוא גם הבעלים של אחת מחברות הנפט הגדולות בטקסט.
    כשסנאטורים ומושלים בכל העולם מקבלים שוחד וטובות הנאה מיניות כדי להעלים עין מעבירות ומפשעים.
    כשתאגידים וחברות גדולות גוזלות את משאביהן של מדינות עניות, הורגות ורוצחות המוני אנשים, משמידות יערות עד על שלל הגוונים של החיות והצומח,
    כדי שלנו יהיה עוד המבורגר לאכול, או עוד נעל נייקי לנעול,
    אז משהו בהחלט לא תקין כאן.
    הטבע האנושי יכול להיות מתחשב, אוהב ובעל רגישות לסבל של אחרים,
    או רצחני, גזעני, שונא ומתעב.
    כרגע רואים את הסבל, השנאה והרצח אבל ישנם מיליונים ברחבי העולם שמתחילים להתעורר ולדרוש מציאות אחרת!
    יש תקווה!

    הגב למנהל הפרוייקט
  • tav ghev

   ניב יקר, כשהייתי בת 10 ישבתי עם דודי ושוחחנו על הדברים האלה. היום אני בת 55 ואתה כותב את אותם דברים.
   בין הזמנים, אז והיום, דבר לא השתנה.
   למעט מספר האנשים הערים לסצנריו הזה.
   אני מאמינה שכל מי שאוחז בידו טלפון סלולארי – משתוף פעולה במודע או שלא במודע עם מאגרי המידע האימתניים האלה. כך גם לגבי GPS – נ.צ. מדוייק בכל רגע, המשדר את מקום הימצאך.
   אך, לשמחתי, מרכיב נוסף באמונה שלי, היא הרוח האנושית, שלא תסכים לשתף פעולה עם אשליית הכוח של "הממשלה הסודית" למרות כל התחכום וכל "חוקי ביטול החוקים" שחוקקו לטובת השליטה חסרת הגבולות, תרתי משמע, של אנשי הכוח.
   אנו מגיעים עכשיו, ממש בזמנים אלה, למסה קריטית של אנשי חופש.
   אתרים כמו זה שלך, פרושים כרשת ביטחון בכל כדור הארץ.
   המשך בפעולתך להסרת הצעיפים.
   כך יותר ויותר יתוודעו לתוכן ה"סודות" המוסתרים מאיתנו.
   יותר ויותר אזרחי-העולם, ייקחו חלק בהתנגדות, אקטיבית או פאסיבית, לתוכנית המגירה של "הממשלה הסודית". וזו, לכשיגיע הזמן, תמצא את עצמה חסרת כוח לחלוטין.
   יישר כוח.

   הגב לtav ghev
  • almighty

   The urban enclaves in major cities are aptly named.
   Concrete jungles with asphalt structures scraping the skies with installed monitoring devises to capture anyone in the vicinity on VHS.
   Then, the tapes are sold to media outlets or the highest bidder so the business keeps afloat.
   democracy, sounds nice on paper.
   At sin city in nevada, every square inch is privatized…which means that if strolling outdoors and lounging casually somewhere,,,the latter is considered trespassing…especially while sipping malted barley.

   הגב לalmighty
  • תקציב של 5,000,000,000 טריליון דולר ויש לכם קונספירציה חתוכה לשניים.

   תסביר לי את זה.

   וגיליתי מלא דברים…………..

   H

  • שלום יואן.
   לא כ"כ הבנתי למה אתה מתכוון.
   מעוניין להרחיב קצת?

  • מי שמכניס כסף לבנק משרת את כוחות הרשע הבנקאים
   תעשו כמוני וכל משכורת ישר תוציאו במזומן.

   מה שעצוב בכל העניין שאין יפת התנגדות – כל היענו מחאתיים ברדיו ובטלויזיה
   מתעסקים רק בפוליטיקה יבשה ומעבירה שעתיים כולל פרסומות. יאללה צריך להזיז עניינים
   איפה המודעות ??? עידן הרשת עלק..
   מנסיון – זה עובר הכי טוב מפה לאוזן!

   its time to revolt!!

  • סתם

   זה נראה לך הגיוני הקטעים האחרונים האלה?

   הגב לסתם
  • רעות

   my god.

   הגב לרעות
  • לאון

   טוב אנשים אני במולבל. ראיתי היום את כל הסרט של אשליית אובמה, קראתי כאן אינספור מאמרים וראיתי עוד מספר סרטונים.
   זה רציני או שזה עוד איזה "קטע" של קונספירציות? אני שואל ברצינות.
   כי בסוף הסרט על אשליית אובמה מדברים על הדברים הנוראיים שהוא יעשה כגון: שרות צבאי או לאומי חובה כתנאי לאזרחות, שרות מילואים ומשמר אזרחי, חוק על צמצום כמות הנשק בידיים פרטיות, העלאת מס על דלק ועל עוד מספר דברים אשר יתרמו לשימור כדור הארץ. עד כאן נשמע די דומה למדינה ישראל, ולא ברור למה זה הסיוט האמריקאי.

   יצירת גוש צפון אמריאי בדומה לגוש האירופאי ולגוף האסיאתי שעומד לקום, והתערבות פעילה באנרכיה שמתרחשת כיום באפריקה.
   בו זמנית, מתעלמים לגמרי, כצפוי מהאמריקאים, מגורמים אחרים בעולם, כמו רוסיה, סין, מדינות ערב ומזרח אירופה. מדברים על כך שארה"ב עלולה ,להידרדר" לקומוניזם של סין ושל ברית המועצות של פעם, כל אחת מהן אימפריה יותר גדולה מארה"ב כיום.

   במקביל, יש את הקטע של בנקאים שולטים בעולם, כולם כמעט יהודים, וזה דומה מאוד לקוספירציה של יהודים שרוצים להשתלט על העולם בגלל שאנחנו "טובים עם כסף"… זה בדיוק זה רק שהשמיטו את המילה יהודים.

   ועכשיו ראיתי את הסרטון הזה על המחנות ריכוז, שיכולים להיות גם מחנות להקפצות חרום של הצבא, מחסני נשק או מחסני נשק תת קרקעיים, מחנות לריכוז ניצולים במקרה של מלחמת עולם גרעינית או אסון אקולוגי, או, כמו שנאמר פה, לצורך ריכוז והשמדת האוכלוסיה. מה שלא ברור זה איזו אוכלוסיה ולאיזו מטרה? ישמידו את כולם? שחורים? מקסיקנים? יהודים? עשירים? את מי ולמה?

   ושוב, בבקשה שמישהו יסביר לי בהגיון, למה שמישהו ירצה לעשות את זה? המניעים לא מסבירים את המעשים!
   ממשלה אחת בכל העולם בעוד? סבבה יש סיבה לכך והאם זה טוב או רע לנו אני לא ידוע. ויחד עם חסרונות יש גם יתרונות.
   גוש צפון אמריקאי? כנ"ל, מי יודע אם זה יהיה טוב או רע? האיחוד האירפאי דווקא הטיב עם המדינות היותר עניות שהצטרפו אליו.
   עשירים, בנקים, עליתות ששולטות על העולם, מלחמות לשם רווח כלכלי…מה חדש?! איפה חייתם עד היום?
   השמדת 80% מאוכ' העולם?למה? הסיבה היחידה היא הצלת כדור הארץ, ומי שיש לו מניע לכך אבל לא את הכוח לכל זה "הירוקים". לגבי העליתה השולטת, אם נניח שהם מטורפים שרוצים כמה שיותר כוח וכמה שיותר כסף, הגיוני שהם ירצו להגדיל את אוכ' העולם ולא לצמצם אותה, כי צמצום האוכלוסיה יפגע בהם הכי הרבה!

   ואם לסכם את זה, העולם מתקדם לכיוון של כפר גלובאלי קטן, שהתחיל כבר מזמן, ולא נראה שזה פוגע בנו כ"כ, העליתות שתמיד שלטו גם ככה ימשיכו לשלוט בעתיד, וארה"ב אולי תזהם פחות, תאכל פחות, ואזרחיה יתנו מספר חודשים מחייהם לשרות צבאי או לאומי. אם ארה"ב תיכנס באיראן ומדינות אפריקה למינהן אז א. יוסר האיום האיראני ב. יהיה סדר באפריקה במקום המרחץ דמים שמשתולל שם היום. עד כאן נראה די סבבה בעיני, לא מבין איפה הבעיה.

   מבחינת מחנות ריכוז, השמדת 80% מאוכ' העולם, שיעבוד אנשים וכו', נשמע כמו הפחדים של שנות ה-60 לגבי "מה יקרה אם הקומוניסטים ישתלטו על העולם" ו"החייזרים נוחתים, ה-CIA עוקב אחרינו, עושים עלינו ניסויים של שליטה במוח" וכו'…
   אני לא אומר שזה שטויות, חס וחלילה ולא בא להוריד מהרצינות של האתר והכתבות. אני פשוט לא מבין…מה הקטע?!
   אני הולך ברחוב היש שלטים של חרדים על כך שסוף העולם קרב כי לא מתפללים, אני רואה את זה באתר, סרטונים שמדברים על תחזית סוף העולם ועל כך שאסור לנו להאמין לתחזית סוף העולם של הממשלה כי התזחית סוף העולם שלהם זה רק כדי להפחיד אותנו, ובכך שאנחנו מפחדים זה בעצם סוף העולם, ועלינו לפחד מזה.
   אני מאמין שיש גם אינסוף תחזיות סוף העולם אצל מוסלמים ונוצרים מסיבות דתיות.

   אז…אולי פשוט לא לפחד ולחיות ולהאמין שכולנו רוצים לחיות ולכן סוף העולם פשוט לא יקרה?

   הגב ללאון
  • גיל

   לאון, רציתי לתת כאן הרצאה של 60 שניות על המפלגה הליברטנית, למה יש לה אינטרס לקעקע את שתי המפלגות השליטות, ולמה בעצם חלק גדול מהקונספירציות מקורן באינטרסים לקידום המפלגה הזאת (ראה ערך "אארון רוסו"). אני לא אעשה את זה. במקום זה אני אשלח לינק דווקא למישהו שמצהיר על עצמו כליברנטני אמיתי (לא בדקתי אותו, ואני לא ממש מזדהה עם מצע המפלגה). הוא מציג את העניינים בצורה נורא פשוטה ותמציתית:
   http://jimunro.blogspot.com/20.....iracy.html

   כמה ציטוטים חביבים עליי
   The problem with conspiracy theories is that belief in them automatically confers a superior intelligence on the believer.

   The logic is that the government, world leaders, business leaders, mafia, CIA, secret Zionist organizations, etc. are all out to get us… …they have been unmasked by people of higher intellect. No prizes for guessing who that might be.

   Most of these theories are proposed by people who are analysing information from well outside their areas of expertise (if any), and so are vulnerable to suggestions that things aren’t as they seem.

   This is what Douglas Adams had to say, in The Hitch-Hikers Guide to the Galaxy.

   “You know”, said Arthur thoughtfully, “all of this explains a lot of things. All through my life I have had this strange unaccountable feeling that something was going on in the world, something big, something sinister, and no one would tell me what it was”.

   “No,” said the old man, “that’s just perfectly normal paranoia. Everyone in the universe has that.”

   הוא גם מסביר כמה דברים בסיסיים לגבי ה-WTC, אבל אני ממש לא מתכוון להיכנס לזה.
   אגב, ממש לא מדובר על איזה קדוש בעיניי, הדיעות שלו בענייני ההתחממות הגלובלית מגוחכות לדעתי. אבל מה שציטטתי זה בדיוק הרושם שמתקבל כשנתקלים בקונספירטור הממוצע.

   הגב לגיל
  • רון

   ליאון
   עד כמה שזה נשמע הזוי

   תראה את הסרט
   Connecting the Dots

   של דר' וויליאם דיגל מסוף 2006

   ותקבל תשובות לשאלותיך הלגיטימיות
   http://www.youtube.com/watch?v=oNJWF_JpIyA

   הגב לרון
  • גיל

   ליאון

   כמה ציטוטים של דיגל מפה ומשם יחברו לך את התמונה באמת מצוין. רק התמונה שתתחבר תהיה לגבי דיגל עצמו, לא לגבי תיאוריות הקונספירציה:
   http://www.sherryshriner.com/deagle.htm
   In the middle of the night, the angel Gabriel came to me and announced that he was sent to correct a serious error in what I was thinking about the world leader that would be the False Prophet.

   http://swallowingthecamel.blog.....dr_27.html
   I know information that's well beyond that of the Buddhists.

   I find that I live on an entirely different planet from most of the humans around me…Is it possible [the military] is using some sort of occult ritual?

   http://swallowingthecamel.blog....._5372.html
   The real goal of chemtrail-spraying is to convert the atmosphere into plasma for weather modification, scalar mind control technology, geotechtonic warfare, and other nefarious uses.

   This is a global problem, but it goes beyond that because we are in a galactic war.

   http://www.truthmove.org/forum.....#post-8601
   But the people behind the American government, the Satanic Luciferian Reptilians, they’re absolutely determined to bring this agenda toward a final culmination, a thermonuclear war. OK? They’re determined to do it.

   הגב לגיל
  • לאון

   טוב, תקשיבו, ראיתי את הסרטונים, קראתי, אחלה ציטוטים, אני לא אומר שאני לא פתוח לדברים, אני כן, אבל לדברים הגיוניים, זה לא הגיוני!
   מבחינתי הגיוני זה: מטרה מוגדרת->דרך פעולה להשגתה. בכל, אבל באמת בכל הדברים שיש באתר בסרטים וכו' יש רק את הדרך והדברים שנעשים ואותם אנשים לא ידועים שעושים את הדברים האלה.

   אף אחד לא עונה לי לשם מה כל זה נעשה? מה ירוויחו האנשים שמריצים את זה שעדיין אין להם?
   כאילו, אפילו את הדוגמא של מחנות הריכוז/רמז למחנות השמדה…את מי ירכזו שם? את מי יהרגו? ולשם מה?
   ומי יעשה את זה? צבא ארה"ב והמשמר האזרחי פשוט ישמחקו 80% מאוכ' ארה"ב? אנשים ששולטים על העולם ירצו לשלוט על חלק יותר גדול ממנו ולשם כך הם מתאחדים? כאילו מה? היום הם שולטים על הכל חוץ מאשר על רוסיה, סין ואפריקה והם פועלים להשתלט על המדינות האלה? סבבה! שיהיה להם לבריאות, זה לא שאני או מישהו מהפורום הזה שולט על האזורים האלה כרגע!

   ולגבי מחיקת אוכ', למה לעשות את זה? איזה אינטרס זה משרת? להיפך, זה נוגד את האינטרסים.
   סורי, אני פשוט לא רואה בזה הגיון, זה לא רציונאלי. בטח שלא הציטוטים שהבאת פה בתגובה האחרונה.

   הגב ללאון
  • רון

   גיל שוב פעם ביקורת בלי לראות את ההרצאה?
   מה יהיה איתך?

   הגב לרון
  • רון

   לאון אתה מחפש רציונאליות ארצית?

   בוא לא נלך רחוק – למה שרי אריסון עושה עוד כסף וחונקת את האזרחים עם הריביות בבנק הפועלים , למה?

   יש לה הכל , כסף כח, השפעה אולי מס' 1 בארץ.

   למה היא לא מפסיקה?

   למה השלטון הנאצי שלח אנשים למחנות מוות ולא שם את כולם בעבודה? איפה ההיגיון?


   אני מאמין שהכל סובב סביב האירוע הקוסמי/גלובאלי שיגיע לשיאו בסביבות 2012-2013 – לכך האליטות מתכוננות עם כל הבונקרים והשליטה על האוכלוסיה

   הגב לרון
  • לאון

   רון, איזה אירועי? אילו בונקרים? שליטה על איזו אוכ'? הם כבר שולטים עליה הרי.

   לגבי שרי הריסון: יש רציונל, רווח כלכלי, גם במובן האסטרטגי.
   לגבי הנאצים: אידיאולוגיה.

   פה אין לא רווח כלכלי ולא אידיאולוגיה, אין את הגורם לכל זה, אין תשובה ל"למה?", יש רק הסבר למצבים קיימים שמראים על דרך כלשהי שיכולה להביא לתוצאה כלשהי, כאשר מי שעומד מאחורי זה זה לא מישהו ספציפי וידוע אלא אנשים מסתוריים, וכמובן שאין הסבר ללמה הם עושים את זה, ומה הם ישיגו בכך, וכמובן, איך זה יקדם אותם.

   הגב ללאון
   • ליאון, גם כאן יש אידאולוגיה.
    היא נקראת: אנוכיות, רדיפת כוח, רצון לשליטה אבסולוטית.

    אתה שואל מה עומד מאחורי הדברים?
    תראה את הסרט: Esoteric Agenda
    הוא נמצא באתר, תחפש אותו.

    אתה רוצה לדעת מה האמונה השחורה שמניעה את המנהיגים הנאורים שלנו?
    למי הם סוגדים?
    תחפש בגוגל על: bohemian grove

    הדברים קשים לתפישה, אני יודע.
    האם יותר קל להבין את הנאצים?
    אתה יודע מי מימן את הנאצים?
    אתה בטוח שאתה רוצה לדעת?

  • רון

   בנוסף למה שכתבתי –
   לאון חיפשתי בישבילך ומצאתי את השאלה שאתה שואל ותשובתו של דר' ביל דיגל –
   http://video.google.com/videop.....#038;emb=1

   גש ישר לשעה –
   2:10:38 מתחילת ההרצאה

   הגב לרון
  • רון

   אבל אני ממליץ לך תכין פיצוחים ושב תראה את כל ההרצאה – היא מיוחדת במינה ומחברת את כל הקצוות לסיפור אחד

   הגב לרון
  • גיל

   דבר אחד תקבל, ליאון: הסברים ותיאוריות. הרבה הסברים ותיאוריות. הוכחות לך תחפש במחברת המתטיקה שלך מכיתה יא.

   הגב לגיל
  הנחיות לכתיבת תגובות:

  1. שמרו על שפה נאותה
  2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
  3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
  4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
  5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
  6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
  7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
  מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

  השאירו תגובה

  קבלו את התגובות ב RSS

  שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

  כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

  קבלו עדכונים בחינם למייל»

  הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
  אמת אחרת בפייסבוק
   
  כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

  בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

  אל תציג הודעה זו שנית