ראשי » בריאות » אתם כאן

חיסון שפעת החזירים קיבל את אישור ה-FDA – היכונו לשטיפת המוח

שלטונות הבריאות בארה"ב אישרו את השימוש בחיסון הנסיוני והמסוכן נגד שפעת החזירים שמייצרות ארבעת חברות התרופות המובילות בעולם.

 • מאת מנהל הפרויקט | 16 בספטמבר 2009
 • 4,443 צפיות | 44 תגובות
עודכן לאחרונה: 4 באוקטובר 2010
חיסון = כסף = כוח = שליטה

חיסון = כסף = כוח = שליטה

שלטונות הבריאות בארה"ב אישרו את השימוש בחיסון הנסיוני והמסוכן נגד שפעת החזירים שמייצרות ארבעת חברות התרופות המובילות בעולם.

צעד זה הוא הצעד הרשמי האחרון הדרוש כדי להתחיל בהפצה ובחיסון המוני של אזרחי ארה"ב.

הצעד הבא הוא חיסון חובה לכל אנשי הצבא האמריקני והסגל הרפואי בארה"ב, צעד שכבר נמצא בהליכי ביצוע.

החיסון נגד שפעת החזירים לא יעבור בדיקות וניסויים קליניים מספיקים.
הניסויים הקליניים היחידים שבוצעו עד כה הם על מבוגרים, ניסויים שהחלו בתחילת אוגוסט.
ניסויים על ילדים (אחת מקבוצות הסיכון שיקבלו ראשונות את החיסון) עוד לא החלו.
וניסויים על נשים הרות (קבוצת סיכון נוספת שתקבל את החיסן ראשונה) מתחילים עכשיו.

למרות כל זאת, רוב מדינות העולם המערבי יחלו במתן חיסונים המוניים לאזרחיהם, ובכך יעשירו את קופות חברות התרופות והפוליטקאים שתמכו בהן, המנופחים ממילא.

רשות המזון והתרופות האמריקני, ה-FDA, אישר השבוע את הפצת החיסון מתוצרתן של ארבע חברות תרופות: סאנופי-אבנטיס, סי-אס-אל בע"מ, מדימיון ונוברטיס.
כמו כן הוא הודיע השבוע שמנות החיסון הראשונות יגיעו בשבועות הקרובים.

רשות התרופות והמזון הוא הגוף היחיד בארה"ב לתקינה של מזון ותרופות.
הוא נחשב כבר סמכא עולמי בעניני תקינה של מזון ותרופות, ואישור כזה לחיסון יעניק למדינות העולם, ביניהן ישראל, את הדחיפה האחרונה בדרך לישורת של חיסון כלל האזרחים נגד שפעת החזירים.

דוברת ה-FDA אמרה שהחיסונים יחולקו חינם או בעבור תשלום מנהלי קטן.
הכסף לחברות התרופות יגיע ממכירת החיסון או הזכויות על ייצורו, למדינות העולם.

למרות שרופאים ומומחי בריאות רבים אומרים ששפעת החזירים אינה מסוכנת יותר מהזן העונתי של השפעת, ושההיסטריה סביב המגיפה איננה מוצדקת,
הפאניקה שארגון הבריאות העולמי בשיתוף פעולה עם האו"ם יצרו, הבטיחה שיהיו קונים רבים לחיסון.

למרות נטייתם של רבים להאמין באופן אוטומטי לארגונים הממשלתיים ומלכחי הפינכה עושי דברם, רבים אחרים מסתכלים על המהלכים של רשויות הבריאות וחברות התרופות בסקפטיות הולכת וגוברת.

ארגונים רבים, ואתרים רבים ברחבי הרשת הסיברנטית, מפיצים מידע אלטרנטיבי לזה שמגיע מהמקורות הרשמיים.

המידע הזה חושף רבים להנחה, הנתמכת בעדויות והוכחות, שהמגיפה הנוכחית של שפעת החזירים הינה מגיפה מהונדסת שתוכננה כדי ליצור מקור הכנסה אדיר לחברות התרופות.
המידע הזה נתמך בעדויות של רופאים ועובדים בתעשיות הבריאות.

בנוסף להכנסות האדירות מהחיסון ומהמוצרים הנלווים (כן, יש גם בובת שפעת החזירים, פרוותית וורודה), המגיפה תאפשר לממשלת ארה"ב, לחוקק חוקים נוספים המגבילים עוד יותר את חופש הפרט של האזרחים ואת יכולתם להתנגד לממשלה ולהביע את דעתם.

כבר היום, ארה"ב מצטיירת כמדינה טוטליטרית והיסטרית, שמתנהגת באדנות ויהירות, כשהיא מעורבת עד מעל הראש בקונפליקטים צבאיים ומלחמות מלאכותיות.

משנות ה-60, אין רגע שבו היא לא נמצאת במלחמה עם מדינה אחת או כמה, מתערבת בעניניהם הפנימיים של מדינות אחרות או מעורבת בהפלת משטרים ומנהיגים.

הצעד האחרון, הפצת מגיפה מהונדסת ומלאכותית, הוא צעד נוסף בדרך להפיכתה לאימפריה, ולא מהסוג הטוב והמטיב.

מקור: רויטרס

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=1970
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

44 תגובות »

 • חברות התרופות הם כלי זה לא עניין של כסף אני חשבתי שזה דילול אכלוסין ועיקור אבל זה גם עניין של בתוך הרעלים יהיו גם מקרו ציפים שככה הם יוכלו לעקוב אחרי כולם וכמובן הצעד הבא אחרי היענו כרטיסי זיהוי שהולך להחליף את המזומן זה ציפים בתוך המוח שגם שם לא ישאר חופש למחשבות

 • 450אלף חיסונים ליולדות וחולים נוספים
  יגיעו לאחר החגיםפ לישראל בואו נתחדש
  לפחות אחרי החיסונים יהיו פחות פקקים באיילון
  גטו זה כאן

 • CRAZY HORSE

  "לפחות אחרי החיסונים יהיו פחות פקקים באיילון" זה רעיון זדוני

  הגב לCRAZY HORSE
 • נילי

  נכון התגעגעתם אליי?
  קודם כל, "שלטונות הבריאות בארצות הברית" הם בבעלות פרטית של חברות התרופות. זה דבר ידוע. בקפיטליזם אין דבר כזה שמישהו אכפת לו מהאחר. הקפיטליזם מתחייב לרמה המוסרית/בריאותית הנמוכה ביותר. מי שלא רוצה להאמין לזה, שיטמון ראשו בחול, עכשיו.

  הבעיה היא בשפה. סילוף השפה. ג'ורג' ארוול הוא התקדים הפילוסופי לכך.
  קחו למשל את "משרד הבריאות" שלנו. משרד הבריאות הוא משרד של מחלות, הוא לא רוצה ללכת לכיוון של בריאות. לא מעניין אותו הבריאות של האזרחים. מכיוון שזה משרד, וכמו בכל משרד ישנה הנהלה, והדבר שמעניין את ההנהלה זה המכירות, הרווחים, ותזרים המזומנים. יש להם (במשרד הבריאות) אפילו שלוחה טלפונית שנקראת "חולים כרוניים". איך לא יהיה? חולה כרוני הוא קליינט קבוע. וקליינט קבוע זה תמיד דבר טוב למכירות, לרווחים נוטפי הריר ולדוחות הכספיים בוול-סטריט. בני אדם הם בקר, לא יותר מאשר חיות מעבדה של חברות התרופות בוול-סטריט.

  קחו למשל את צמד המילים "קופת-חולים". למה לא קראו לזה "מרכז הבראה", או "מרכז לבריאות". למה דווקא "קופת-חולים". מכיוון שזאת קופה של חולים. אין שם באמת בריאות. זאת קופה, ומה קופה צריכה לעשות? לרשום. קופה שלא רושמת אין בה תועלת. שוב הפעם, אזרחים מתפלאים איך זה יכול להיות מכיוון שהורגלו לתקינות פוליטית מגיל צעיר. המחשבה של כולם זורמת לאותו עורק פילוסופי קלוקל- תקינות פוליטית.
  80% מהרופאים היום גם רק נותני מידע ולא באמת מרפאים. הם מאבחנים את הפציינט, נותנים מרשם, שואלים כמה שאלות בנאליות בקול לוקלי, רובוטי וחסר חיים. וזהו. פה זה נגמר. הם לא מטפלים באמת בבעיה אלא רק בסימפטומים. אין מטרה ממשית שהפציינט יבריא לגמרי מכיוון שחולה כרוני זה לקוח קבוע.

  אנחנו חיים בתקופה פוסט מודרנית. ישנו משבר פילוסופי – המדע והשפות המדעיות לא מצליחות לצייר תמונה אמיתית של מצב הדברים בעולם.
  המשבר הכללי אומר שהשפות המסבירות את המציאות, גורמות לחשד.
  בתפיסה הקלאסית הטיעונים שלנו למציאות מתארים את מצב המציאות.
  בפוסט מודרניזם אין בטחון מלא כל כך שזו האמת. השפה פשטה את הרגל.
  השפה היא הווירוס.המשבר המעשי של השפה המתארת, מסריה והמסומנים.
  המצב קשה כי המכשיר שעד כה היה הכי אמין כבר לא עומד, השפה נכשלה בתפקידה.

  דוגמאות לסילוף השפה, "היתוך" אוצר המילים, ותקינות פוליטית:
  בחדשות וברדיו לא אומרים כיבוש אלא, "נוכחות צבאית". לא אומרים חזיר תאב בצע, אלא "קפיטליסט". לא אומרים ילדותי עם כריזמה פרזיט אוכל חינם, אלא "חבר כנסת". לא אומרים רוצח במסווה של מציל חיים, אלא "רופא" או "פסיכיאטר" (הוא באמת פסיכי). המוסדות הפסיכיאטריים זאת דוגמא קלאסית. הם לא אומרים לחולים שם במוסדות פסיכיאטריים עינויים סדיסטיים בשוקים חשמליים אלא, "טיפולים אלטרנטיביים".
  לא אומרים אדם מנוול שרוקד על גוויות אלא, "עיתונאי". לא אומרים אימפריאליזם אלא, "הפצת הדמוקרטיה". לא אומרים פינגווין אלא, "חרדי/עורך דין". לא אומרים המקום הכי גבוה שאליו הגיעה האנושות אלא, "פילוסופיה".

  השפעת המהונדסת הזאת היא סוג של טרור, פשע נגד האנושות. הטרור בתפיסה המודרנית הוא מלחמת הטוב ברע, שחור בלבן, מלחמת בני האור ובני החושך, מלחמה בין ציוויליזציות. יש לעקור את הרוע משורשו, טרור היה תמיד נשקו של האדם המיואש והחלש.
  בפוסט מודרניזם הטרור הוא פרי הדיכוי. הטרור הוא פרי הלעג של התרבות שלנו וזה מה שגורם לנו להגיע לידי טרור.

  -בפוסט מודרניזם הטרור נתפס כמוצר שיצר המערב. אם האמת נמצאת אצל החזק אז היא בעירבון מוגבל, כי היא האמת של המערב בניסיון להשתלט על הדעה הרווחת, לכן האמת הזו נעמדת כביקורת. המרקיז דה סאד חשף את התשוקה של המערב כתענוג והתפוררות המחשבה. החטא עבר לשקוף, הפורנוגרפיה לעסק כלכלי.
  -התרבות שלנו ספוגה ברצון לטרור ובצימאון לאסונות כאירועי מדיה עצומים, כמיהת המערב לאסון שהוא בעצם: למוות, הטרור הוא המוצר שכולם במערב כמהים ומתרגשים ממנו. הריאליטי של החיים, האלימות. הטרור אינו של האחר מבחוץ, הוא היה בעולם המערבי מאז ומעולם. הכמיהה לממשי של תרבות המערב, לגוף, לסבל ולכאב.
  -ההנאה העצומה של התרבות הפופולארית. הפופולאריות של סרטי מאפייה, המוות התיאטראלי והקיצוני הוא כמו הטרוריסט.

  "העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו, לא בגלל האנשים שעושים רע, אלא בגלל אלו שעושים דבר בעניין"–אלברט איינשטיין

  When you make your peace with authority, you become an authority

  Just look at us. Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroys information, and religions destroy spirituality. -David Icke

  Interpretations

  Doctors destroy health- of course they are. Because it's about Wealth…. and not Health

  lawyers destroy justice- of course they do. Because if there had been justice in this world, the courts, the judges and the lawyers were useless, irrelevant

  universities destroy knowledge- indeed they are. knowledge is power. The basis for human control is Ignorance. Make a "left brain" society, pump them an info so they won't be able to think for themselves

  governments destroy freedom- how they would not? It's the very fundament for human enslavement

  the major media destroys information- of course, they have to do so. You have to put people in a hypnotic state of trance, so they won't question the credibility of your information. They just would take anything you say to them as granted

  religions destroy spirituality- of course, It's a mind game. That's all it is. Religions, they are a cover story for the only Truth in the whole universe- we are an infinite consciousness having an experience of this physical-dense dimension through the 'vehicle' called the human body (a biological computer). Keep people in a constant survival state, make them identify with the "vehicle" instead with the consciousness, put them into a false identity.

  This life is a movie, a matrix (an energetic information), this 'reality' is a holographic internet . We're trying to change the movie by screaming on the screen. By the time it hits the screen it's a done deal. We have to go into the projection room, find the Projector and change the movie. It's all depend on us

  הגב לנילי
 • the guru

  there is something to be said regarding the world being an illusion that's upheld by those who believe fiction is fact and by doing so concoct a thoughtform.
  it's as if half the population is vibrating dildos that need their batteries charged periodically.
  they look real but their glare is hollow.
  and they don't know that they're mere flesh anymore then a computer knows that it's a computer.
  according to certain theories, half the meats You come across are nothing but,

  הגב לthe guru
 • the guru

  BTW, the thoughtform is held because the LIVING population believes the same thing (for they were taught the same thing from the media, the textbooks and whatever theology they subscribe to…

  הגב לthe guru
 • CRAZY HORSE

  נילי, שאפו.

  הגב לCRAZY HORSE
 • לא יהיו פקקים באיילון זו הייתה בדיחה כואבת

  רוצחים בני עמינו מרעילים ועומדים להרעיל להשחיט את את ילדינו נשינו אבותינו חולינו [חולי הריאה הסופניים יחוסנו ויושמדו
  אין צחוק בערעלת בני אדם בפלואוריד וזריקות רצחניות מבית היוצר של מעבדות הנשק נגד האנושות של אירגוני הבוגדים של הסדר העולמי ושולחיהם

  שההיסטוריה לא תשכח את הפשע נגד האנושות
  וצימיצום האוכלוסיה
  בושה לאנושות ולבני האדם

 • CRAZY HORSE

  בני עמנו הם חלק מזה כי הם מסרבים להאמין שישנה מציאות אחרת, האם יכול להיות שהמייסונים מפרשים את התורה אחרת או ששלמה וסובביו אכן היו כאלה, המקור של כל הפולחנות הזאת? אהרון הכהן ידע שהוא מייסוני או שהמייסונים רואים אותו ככה מבלי ידעתו ובלי קשר למציאות שהייתה אז?

  הגב לCRAZY HORSE
 • אלדד

  נילי זה לא קפיטליזם.

  את לא יודעת בכלל מה זה קפיטליזם. קפיטליזם זה יוזמה חופשית ותחרות הוגנת,דבר נהדר. קומוניזם זה כמו משק אוטרקי קצת

  כל אחד מייצר לכלל החברים לפי המומחיות והרצון שלו , נגיד טוב כמה גזר צריך 120 חתיכות העונה… ,דבר מצוין.

  זה נוכלות והונאה בקנה מידה ענק שמטרתה זה לא רק הכסף כמו שאר הנוכלים אלא שליטה טוטלית וחיסול כל המתנגדים

  +דילול משמעותי כי העולם לא יכול להכיל את כמות האנשים בשיטה הנוכחית.

  מדובר כאן לא פחות ולא יותר בשואה 2 אבל הפעם השואה לכל העולם. מי שישאר בסוף לפי רצונם זה שומרי המחנות ועושי דברם

  לכן כל הדיון אם החיסון עוזר או לא הוא פשוט בזבוז זמן כי זה ברור שאם החליטו להיות רעים אז כמעט כל מה שהם עושים הוא רע.

  אם הם עושים דברים טובים זה בטעות(שחררו את העירקים מסאדם חוסיין).

  הגב לאלדד
 • אלדד

  נילי מה שכתבת לגבי עיוותי השפה זה נכון אך תביני השיטה דוחפת את חברי הכנסת וכולם להיות "חזירים תאבי בצע".

  מה שעושה הקנוניה זה כל פעם לשדוד את האנשים ולכן כמו במשחק כיסאות מוזיקליים כל פעם אדם יוצא מהמשחק בלי

  כסף.

  זאת אומרת אנשים נלחמים אחד בשני בשביל הכסף וחברי הכנסת פשוט "טובים במשחק".

  לכן אנחנו רואים כל פעם יותר ויותר עניים.

  אני כבר שהייתי צעיר הבנתי תת הכרתית שחייבים להיות עשירים בשביל לשרוד וזה נכון אך רק לטווח הקצר

  כי בסוף גם הם נשדדים ראה גאידמק,לבייב.

  הגב לאלדד
 • אלדד

  הפעם לא נלך כצאן לטבח כמו שלמדנו בבית ספר על השואה אבל הפעם ההתנגדות לא תהיה פיזית!

  מי שיתנגד פיזית יחוסל כי הם חזקים יותר פיזית באלפי מונים.

  מה שצריך לעשות לדעתי זה 2 דברים בעת ובעונה אחת:

  להעיר אנשים , לבקש מהמנהיגים לעשות מה שאנו רוצים בנחת ובשלווה ולא בכעס ובאלימות כמו שעוזי משולם ניסה.

  הגב לאלדד
 • CRAZY HORSE

  "מי שיתנגד פיזית יחוסל כי הם חזקים יותר פיזית באלפי מונים" אין להם מספר כי הם שולטים בכל.

  "להעיר אנשים , לבקש מהמנהיגים לעשות מה שאנו רוצים בנחת ובשלווה ולא בכעס ובאלימות" לא נראה לי שזאת הדרך, אתה צריך לחדור לתוך המוח שלהם ולהבין איך הוא עובד וזה חברי בלתי אפשרי.
  ככל שאני קורא יותר ככה אני פחות מבין, הם יצרו בלבול מכוון.

  באלימות? הרי כל מצב של התנגדות יביא לידי אלימות, בשביל מה יש צבא? בשביל שתדבר אתם בשקט ובשלווה? או כדי לדכא אותך פיזית. דוגמא?= תכנית ההתנתקות.

  הגב לCRAZY HORSE
 • יוסף

  אני כבר מיואש, אין עתיד למין האנושי בכדור הארץ, בכל מקום שאני הולך הולכים אחריי תאגידי הענק. תאגיד הענק מונסנטו שולט אפילו על המזון האורגני. לא נשאר כבר כלום מה לעשות.

  הגב ליוסף
 • CRAZY HORSE

  לא תשתף פעולה עם הממשל אז תקבל קונטרה אחרת, מה אתה חושב שהם אימפוטנטים,הרי הם הכל יכול.

  הגב לCRAZY HORSE
 • the guru

  " הם " לא יכולים לעשות כלום אם אתה לא תשלח להם צ'ק שנה בשנה.
  העסק "שלהם" ממומן ע"י העובדים והקונים (15%) והם לא מוכרים כלום חוץ ממשפטים פה ושם על בטחון ודמוקרטיה.
  העסק צריך את הצרכנים

  הגב לthe guru
 • יוסף

  ומה בקשר לכך שתעשיית המזון השתלטה על השוק האורגני ? הפיקוח של אגריאור זה רמאות אחת גדולה. מוצרים רבים המאושרים כאורגנים מכילים רכיבים רבים לא אורגניים ומהונדסים גנטית. כשניסיתי לפנות לאגריאור ולהתלונן אמרו לי שהם פועלים על פי תקנים בינלאומיים. אם כך פועלת אגריאור אז יש פה רמאות אחת גדולה. חנויות רבות שמאושרות כאורגניות מוכרות מוצרים רבים לא אורגניים ויש פה הטעייה והונאה של צרכנים שכל מטרתם היא לקנות מוצרים אורגניים.

  באיזה מקומות בארץ ניתן לקנות אורגני וללא הנדסה גנטית וללא חשש של רמאות ?

  הגב ליוסף
 • the guru

  מעניין כמה "ממשלות" עושות נטו בשנה בעולם הזה.
  כמובן שהכמות לא עקבית ותלוייה בכמה אנשים הולכים כל בוקר לעבודה.
  כמובן שככל שיש יותר עובדים יש להם יותר מזומן לצרוך עוד דברים…וכו'

  הגב לthe guru
 • the guru

  "באיזה מקומות בארץ ניתן לקנות אורגני וללא הנדסה גנטית וללא חשש של רמאות

  כל מה שאתה יכול לעשות זה לגדל בעצמך אם אתה רוצה ליהיות בטוח שמה שאתה לועס 100% מוכן לעיקול

  הגב לthe guru
 • יוסף

  אין לי אפשרות לגדל בעצמי. על מי בארץ אפשר לסמוך שמה שהוא מוכר זה באמת אורגני וללא הנדסה גנטית ?

  הגב ליוסף
 • CRAZY HORSE

  הGURU
  הטענה שלי היא שאם תנסה להחרים נאמר צד אחד שקשור בהם ופוגע בהם, תקבל את זה מהדלת האחורית ותאמין לי שהם עושים שיעורי בית יותר ממה שאתה ואני חושבים, אז מחירי המזון ירקיעו שחקים ואני ואתה נהיה נתונים לחסדיהם, קראתי בספר מייסוני כמה משפטים שמדברים על התלות של האנשים העובדים במזון ובחומריות, אחרי שריאתי 24 את עונה 5 אם אני לא טועה לפני כמה שנים ראיתי שם איך נראים פני הדברים באמת, והבנתי שמשהו שגוי פה.

  הגב לCRAZY HORSE
 • יוסף

  אני צרכן של מוצרים אלטרנטיביים. אני מבצע בכל הארץ סיורים קולינריים, ומה שהולך בחנויות האורגניות זה שערוריה שאין צורך להוכיח אותה. צריך להיכנס לחנות אורגנית שמפוקחת ולראות שכל החנויות האורגניות בארץ מוכרות גם לא אורגני, והלא אורגני מעורבב עם האורגני ולא תמיד הלקוחות שמים לב ובגלל זה נופלים בפח. ולגבי מוצרים שרשום עליהם אורגני ובפיקוח, מעיון ברשימת הרכיבים ועיון בתקנים האורגנים ניתן לראות שרוב המוצרים המעובדים מכילים רכיבים שאינם אורגניים. התקן הבינלאומי למזון אורגני מעובד מתיר להוסיף למוצר מעובד עד כ-10% רכיבים לא אורגניים כמו שמן צמחי, לציטין, עמילן, לתת, קמח סויה, חלבון צמחי, חומץ, שמרים וכו… אני כצרכן לא מקבל את התקנים האלה ! אם לא ניתן לייצר מוצר 100% אורגני אז שלא יקראו למוצר אורגני. יש מוצרים שמכילים 20% לפחות שומן צמחי לא אורגני, מוצר זה מכיוון שאינו עומד בתקן האורגני הבינלאומי אינו נושא את הלוגו של חברת הפיקוח, אבל טריק שיווקי גורם לכך שבמרבית החנויות הוא ימכר כאורגני בגלל חוסר ידע של עובדי החנויות מצד אחד ורצון לדחוף מוצר מצד שני. עובדי החנויות האורגניות אינם מבינים כלום באורגני, מה שגורם לכך שיש ערבוב בכל החנויות בין מוצרים אורגניים למוצרים לא אורגניים, וכל זה בידיעת בעלי החנויות שמעוניינים למכור. לפני כמה שנים ביקרתי אצל חקלאי אורגני מפוקח, גיליתי שהוא משתמש בזרעים לא אורגניים שעברו חיטוי בתירזן שאסורים על פי התקן האורגני לשימוש. אינני יודע מה המצב אצל חקלאים אחרים אבל על פי אותו חקלאי שמשתמש בזרעים שאסורים בשימוש על פי התקן האורגני מצטיירת תמונה לא טובה ומראה שלמעשה אין פיקוח אמיתי על הגידולים האורגניים. ועוד משהו חשוב מאוד לגבי הפיקוח בחנויות האורגניות, אף פעם אין בדיקות פתע, תמיד מודיעים לנבדק כמה ימים לפני הבדיקה על הבדיקה הצפויה בקרוב כולל היום המדויק שבו תערך הבדיקה, דבר המאפשר לשנות את הסדר של המוצרים בחנות לצורך הטעיית הבודקים שגם הם לא כל כך מבינים באורגני.

  הגב ליוסף
 • יוסף

  שאלה ל- CRAZY HORSE

  אז מה צריך לעשות, להרים ידיים ולאכול את האוכל הלא טעים המהונדס גנטית שנמכר בסופרים בישראל ?

  לחם למשל, אני קונה בלחם ארז, זה לא אורגני אבל לפחות זה לחם אמיתי וטעים, הלחם שנמכר בחנויות האורגניות הוא בדיוק אותו הדבר כמו הלחם הסינטטי שנמכר בסופרים ואיננו טעים.

  הגב ליוסף
 • CRAZY HORSE

  אין ספק שגם שם הם הולכים על מכירות נטו ולא על השלט שמתנוסס להם בפתח החנות, יחד עם זאת , מה מונע מהם(יצרנים,יבואנים) לשקר לגבי מרכיבי המוצר?

  אני אישית כאשר נכנסתי לאחת החנויות מיד יכולתי להבין שמדובר במשהו מלאכותי ולא אמיתי וכאשר אתה מדבר על חוסר מקצועיות אז גם זה קרה, בקופה היא שואלת זה מישמש אורגני או רגיל, אני שואל מה ההבדל(כמובן שאני יודע) היא אומרת הצבע, אז אני מעדכן אותה שאורגני מיובש בשמש והרגיל בתוך תנורים.

  הגב לCRAZY HORSE
 • יוסף

  העובדים בחנויות האורגניות לא מבינים שום דבר באורגני, והם אלה שמסדרים את הסחורה על המדפים. הלקוחות ברובם גם הם לא מבינים שום דבר באורגני ובגלל זה ניתן לעבוד עליהם, מה שמרגיז ומקומם את אלה שדווקא כן מבינים באורגני ומעוניינים לרכוש רק אורגני ו- 100% אורגני. לגבי יבואנים ומשווקים שאורגני זה לא מה שמעניין אותם, אז יש פה בעייה ונשאלת השאלה האם מה שאורזים בארץ ומוכרים בתפזורת זה באמת אורגני ? ומה לגבי מוצרים מעובדים שמיוצרים במפעל שמייצר גם לא אורגני ? על פירורי לחם שנמכרים כאורגניים באישור אגריאור רשום באותיות קטנות "עלול להכיל עקבות סויה", המוצר אינו מכיל סויה אז מה פתאום רשום "עלול להכיל סויה" ? מתברר שהמפעל שמייצר את פירורי הלחם מייצר מוצרים נוספים לא אורגניים המכילים סויה. אז איך מוצר כזה מקבל אישור של אגריאור ? פשוט שערוריה. תאר לך שיכתבו על מוצר כשר את המשפט "עלול להכיל עקבות של שומן חזיר". אני כצרכן לא מקבל את השערוריה הזאת, כאמור אני דורש מוצר 100% אורגני, ואם לא ניתן לייצר מוצר 100% אורגני אל תקראו למוצר הזה אורגני, מה עוד שהוא בכלל לא טעים וטעמו כטעם המוצרים התעשיתיים המהונדסים מהסופר.

  הגב ליוסף
 • the guru

  הדרך הכי פשוטה לשפוט אם אוכל ראוי לאכילה כמובן זה לפי הניחוח.
  המותגים יגידו מה שיגידו אבל הריח קובע.
  בחו"ל יש מלפפון ענק מימדים מצופה בניילון ועליו כתוב אורגני…
  הטעם שלו לעומת מלפפון נורמלי מקומי שונה ואי אפשר להשוות בין השניים.
  המלפפון הגוי כמעט מטר וטעים כמו פרח מפלסתיק.
  המלפפון היהודי צנוע במימדיו ולא מתוייג כאורגני ובכל זאת יש לו טעם.

  הגב לthe guru
 • רון

  UPDATE 1-First U.S. H1N1 vaccines will be nasal spray – CDC

  * Vaccine deliveries will begin in first week of October

  * Flu widespread across U.S.

  * Hospitalization rates not as high as for seasonal flu

  * U.S. expects 20 million-dose-a-week delivery eventually

  http://www.reuters.com/article.....2220090918?

  הגב לרון
 • רון

  היכונו ל"קצת" יותר משטיפת מוח.

  This soldier is back from a swine flu drill, a holocaust is coming

  http://labvirus.wordpress.com/.....is-coming/

  זהו קליפ (10 דקות) חובה לצפייה.

  האתר שהחליט להציגו מיוטיוב – אמין בעיני.

  הגב לרון
 • אלדד

  תודה רון

  הגב לאלדד
 • אלדד

  זוכרים את הונאות הפירמידה.אמרו לנו שרק צריך להביא אנשים ומספיק שחלק קטן קונים כבר מרויחים כסף טוב…

  אז עכשיו אפשר לנצל את המידע הזה לטובתנו ולהפיץ את המידע כאילו הייתם בהרבלייף או משהו כזה.

  לא להיגרר להטפה זה מגעיל ודוחה אבל ליידע את כל מי שמוכן לשמוע על העיניין במיוחד אם יש לכם קרובים בארה"ב או חברים

  שם אז לתת להם את הקליפ של רון ואת האתר של אמת אחרת באינטרנט.

  הגב לאלדד
 • רון

  זיקפו ראשכם – יש תקווה

  מילותיו של רוברט דין איש נאטו לשעבר בעל סיווג סודי ביותר הכי גבוה שיש – סודי ביותר קוסמי

  http://www.youtube.com/watch?v=qup-95joGcc

  הגב לרון
 • רון

  בווידאו הזה הוא גם חושף צילומים שהוסתרו 40 שנה ע"י נאסא מהירח המאדים ושבתאי
  צילומים גם מהסוכנות הרוסית.
  We are not alone
  לא לפספס

  הגב לרון
 • רון

  טופל

  הגב לרון
 • רון

  צפיתי בראיון של פרוייקט קמלוט שגם הוא שותף בו.

  בחלק האחרון הוא אומר בדיוק כמו ד"ר דיגל.

  בשנה ,שנה וחצי הבאים אנו הולכים לחוות את לב הסערה.

  ארועי 911 יחוירו לעומתו.

  אבל אנחנו נעבור גם את זה . איזרו אומץ – הם אומרים.

  הגב לרון
 • אלדד

  כבר שלחתי לקרובים שלי בארה"ב את המידע מה שיעשו איתו זה על אחריותם.

  הגב לאלדד
 • CRAZY HORSE

  WE'RE NOT GONNA TAKE IT

  http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

  כמו כן התגובות מדברות בעד עצמן

  הגב לCRAZY HORSE
 • אפי

  מדובר בחלק מהמלחמה הקרה שמפעילה ארה"ב

  מצד אחד הם מפיצים רעלים במזון לצורך צמצום אוכלוסיה גלובאלית לכאורה ומצד שני חומרים שגורמים לגוף להתמודד מול הרעלים ולשרוד וכך הם מנסים להשאיר בחיים את תומכיהם וכן לגרום למוות טרם עת של מנתגדיהם .

  השיטה פועלת מזה עשרות שנים לישראל נכנסה בשנות התשעים – קוראים לה הרבליף – די להביט באתר החברה העולמית כדי להבין באילו מדינות הם משווקים ולראות זאת בעיניים .

  לאחרונה הם החלו לפרסם בטלויזיה הישראלית רסומת קצרה – אשר מיועדת לשטיפת מוח לנותרים
  הרבלייף בכל העולם אומרת הפרסומת – המוטו שלהם היה לא לפרסום במשך כל השנים .

  http://www.herbalife.co.il/

  http://www.herbalife.com/global

  הגב לאפי
 • אפי

  אפשר לקרוא לשיטה הזאת שואה כימית – זה מה שקורה שגוף אחד גדול מעוניין לשלוט בעולם כולו

  הגב לאפי
 • אפי

  בצד ימין למעלה רשימת המדינות שהמוצר משווק בהן לחיצה על ה – V בצד שורת השפה – למעלה מימין ,שימו לב אילו מדינות לא נמצאות שם .. מעניין אהה

  http://www.herbalife.com.ar/

  הגב לאפי
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית