ראשי » בריאות » אתם כאן

תרופת תמיפלו גרמה ליותר מחצי מהילדים בחילות וסיוטים

מחקר על ילדים בשלושה בתי ספר בלונדון גילה ש-51-53 אחוז מהילדים שקיבלו את תרופת התמי-פלו חוו לפחות תופעת לוואי אחת מהתרופה. היום בבריטניה אין צורך אפילו ללכת לרופא כדי לקבל את התרופה

 • מאת מנהל הפרויקט | 9 באוגוסט 2009
 • 4,001 צפיות | 14 תגובות
עודכן לאחרונה: 25 ביוני 2012

ילדים דיווחו על תופעות לוואי כמו בחילות, כאבים חזקים וסיוטי לילה

יותר מחצי מהילדים שקיבלו את תרופת התמיפלו שמשמשת לטיפול במחלת השפעת הרגילה וכן בזן שפעת החזירים, חוו תופעות לוואי כמו בחילות וסיוטים בלילה.
כך מגלה מחקר חדש.

כפי שפרסמתי לאחרונה, תרופת התמיפלו נאסרה לשימוש ביפאן בילדים מתחת לגיל 18 אחרי מס' מקרי התאבדות של ילדים שנטלו את התרופה.

ההערכות הן שיותר מ-150 אלף אנשים בבריטניה שחוו סימפטומים של מחלת השפעת, קיבלו את תרופת התמיפלו.

מחקר על ילדים בשלושה בתי ספר בלונדון גילה ש-51-53 אחוז מהילדים שקיבלו את תרופת התמי-פלו חוו לפחות תופעת לוואי אחת מהתרופה.
היום בבריטניה אין צורך אפילו ללכת לרופא כדי לקבל את התרופה, קיים "קו חם" מיוחד שאליו מתקשרים ומקבלים מרשם אפילו בלי לראות רופא.
כך מייעלים רווחים…

סהכ" 103 ילדים השתתפו במחקר, התרופה ניתנה ל-85 מתוכם אחרי שחבריהם לכיתה אובחנו כחולים בשפעת החזירים.
מתוך 85 הילדים שקיבלו את תרופת התמי-פלו, 45 דיווחו על תופעת לווי אחת או יותר. הכי נפוצה היתה תחושת בחילה (29 אחוז), כאבים או התכווצויות חזקות (20 אחוז), בעיות שינה (12 אחוז). כמעט אחד מכל חמישה ילדים דיווח על "תופעות נוירופסיכיאטריות", כמו חוסר יכולת לחשוב בצלילות, סיוטי לילה ו"התנהגות מוזרה", לפי המחקר שפורסם ב-"Eurosurveillance", מגזין למחלות

מקור: TimesOnline

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=1648
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

14 תגובות »

 • רון

  היתה לי פעם תופעת לוואי כזו מסוג של תרופה אנטי ויראלית (אני לא זוכר את השם) – סיוטים ורצון מאוד חזק להתאבד

  מסתבר בדיעבד שזה גם היה רשום תחת "תופעות לוואי" ותופעות לוואי נדירות

  זה היה גיהנום להישאר ער כל הלילה באטרף עד שעוצמת הכדור תיפחת

  אפילו התרופות התמימות למראה – זה לא צחוק

  מי חשב בכלל שזה יכול לקרות מתרופה ויראלית פשוטה

  הגב לרון
 • מישל

  ישנו גם פיתרון אחר לשפעת החזירים.
  לפרטים נוספים ניתן לפנות ל… (נערך ע"י מנהל האתר עקב ניסיון לתגובת פרסומת)

  הגב למישל
 • Einaty

  הי שלום -! כפי שדיוויד אייק הסביר
  זה בטח יעלה להם בצמצום האוכלוסיה שלהם . בטח הם גם יהיו עקרים. http://www.youtube.com/watch?v=wkiclMWy3Ns
  בדיוק כמו הפלואוריד. דור רביעי של חולדות היו עקרות ותראו מה עושים לנו… !
  איזה מגעיל זה…ממש גועל נפש!

  גם אוכל מהנודס גנטית רעיל. מי שעוקב אחר הטי וי שיראה חודש קונספירציות ערוץ 8 – במונסנטו – או עתיד האוכל שלנו…פויה הפרות של הגרמני הזה אחרי מתו אחרי 7 שבועות של אכילת עשב מהונדס גנטית.
  צריך לרצוח משיהו כדי להבין את החומרה שלהם.
  מזון מעובד- סרטן ומה עוד?
  חיסונים לעקרות – הכספית דופקת את המוח וכך עם מי פלואוריד אין לנו מי שינהיגו את העולם לעשורים של שלום שכנראה לא יביאו איתם.

  אם שמת לב רוב ההתחלה של השליטה במוח שלנו מתחילה בבי"ס הספר ולא משנה מה אומרים לנו בטי וי אני זוכר את זה כאילו זה היה היום….!!!!
  זה האמצעי הכי חזק לשטיפת מוח – של אילי ההון, ממש אלופים כמו בסנטולוגיה הם משתלטים לו על הנכס היחידי שלנו שבא עם החיים והניסיון המוח שלנו.

  תסרבו ומיד!!!!!!!!!!!
  הצילו את נפשותיכם ומיד. י לכם זכות לחיים בריאים מאוד – ! כן !!!

  היו חיובים
  ובנתיים תודה ושלום עליכם.

  הגב לEinaty
 • יעל

  מטורף מטורף מטורף.
  רון – באמת? נשמע כמו סיוט. הם מכניסים חומרים מתרופות פסיכיאטריות לתרופות ויראליות עכשיו? אלוהים ישמור.

  אם בתרופות שהן לכאורה לא ממש מזיקות מכניסים היום חומרים רעילים כאלה, מה נשאר?

  מה שקורה היום בעולם גורם לי לחשוב שבעתיד, אם הטוב ינצח וכל הדברים שקורים יצאו לאור, דור העתיד יצחק עלינו. "NBC? אבל כולם יודעים שהערוץ הזה היה שייך לג'נרל אלקטריק, שמייצרת נשק. איך יכולתם להאמין לצפות לחדשות אובייקטיביות מהם?" – לדוגמא.
  (http://en.wikipedia.org/wiki/General_Electric)

  או, "רוקפלר? כולם יודעים שג'ון די. רוקפלר מימן את מנגלה ותמך כספית באאוגניקה במלחמת העולם השניה. הוא לא היה נדבן גדול, הוא מימן את הנאצים!".
  (http://current.com/items/88505.....nocide.htm)

  ובהחלט תהיה להם סיבה לצחוק עלינו.
  מזעזע כמה שקשה לאנשים להתעורר.

  הגב ליעל
 • אור

  האנשים לא יודעים שהמציאות זה חלום.
  הם לא יודעים שהדמויות צלליות.
  ברגע שהם ידעו אז במקום להתעמת עם הדמויות הזויות הללו, הם יתנערו וישקיעו מהזמן שלהם בחזון חדש….

  הגב לאור
 • יעל

  זה יפה.

  חבר טוב אמר לי אתמול שלדעתו, להשקיע את האנרגיה שיש לנו בערוצים שליליים כאלה, משחק לידם של אותם אנשים מרושעים. עם זאת, כשיש מצב חירום כמו שקורה עכשיו עם חוק המאגר הביומטרי, אפשר לדבר על אנרגיה ואיפה שמשקיעים אותה כמה שרק רוצים – אבל צריך לטפל במצב החירום הזה.

  לחוסר פעולה יש שני צדדים. אדם לא יפעל כשהוא במצב כזה גבוה של "ידיעה", נקרא לזה, שהוא לא צריך לפעול משום שהוא מאוד קרוב לסטאטיק החיים והוא יודע ששום דבר, פיזי או רוחני, לא יכול לפגוע בו.
  הצד השני הוא שאדם לא יפעל כי הוא כבר באפתיה לגבי הנושא, קרוב מאוד למוות ולמעשה כבר ויתר על החיים.

  אתה קורא לחוסר פעולה (במישור הפיזי לפחות) – השאלה שלי היא לאיזה משני הצדדים אתה מתכוון.

  הגב ליעל
 • אור

  instead of protesting against a screen the reel is projected unto, barge the door of the projection room and proceed to screen a new flick.
  that is the way to change reality since what is so called reality but words, text and captivating images accompanied by audio?
  the master is at cause over mest an acronym that stands for matter;energy;time and space and when that fact dawns on john doe the latter will not react to stupid phantoms

  הגב לאור
 • יעל

  Yes of course, I would be the last one to argue with you that reality is made by us and that the true solution is to create a better one.

  Funny you should quote LRH material one me, btw. 🙂
  You personally might be interested in a book called Scientology 8-8008, which describes the trap of the MEST universe and methods of exteriorizing.

  However, each one of us knows in the core of his being that he is fully and personally responsible for everything that ever happened in this universe – and your claim, however valid, can be perceived as a way to avoid responsibility for the problems.

  Like it or not, our playground is this MEST universe – this planet, this MEST body. We wound up here and convinced ourselves that we are trapped. Even those who exteriorize at will and are not dependant upon MEST have the compassion to stick around humanity and try to make things better for those who are still suffering.

  הגב ליעל
 • אור

  how do you suggest transforming the voyage on prison planet into an enjoyable trip?
  hypnotizing the public at large into believing that slavery is not servitude or
  that consuming things is heavenly

  הגב לאור
 • אור

  it seems that the world is a lunapark and the purpose while occupying space and time is not to find a more exciting ride to make the sojourn somewhat more pleasant but to find the way out into the sane park

  הגב לאור
  • יעל

   Exactly what I was about to say. In a.. bit less colorful language maybe. 🙂

   Precisely. The target is to get out. "The great escape from planet Earth".

   My thoughts nowadays, btw, are that this whole death strategy that the world leaders seem to have is not just about death.

   It's also about what's happening to the people after they die.

   In Scientology LRH talks alot about implants, pain-drug-hypnosis implants that souls were subjected to make them controllable (’cause what other way is there to make a completely free entity believe it is completely trapped?). What I'm thinking is that the madmen incharge get instructions to bring about the death of as many people as possible, and once these people die, they are subjected to "between life" implants or something similar, or maybe taken elsewhere.

   It's not just a death strategy.. It's also a "no more new bodies" strategy. And possibly, "no more new souls". Literally the evacuation of planet Earth.

   However it is also really important not to place the responibility for something elsewhere. You are cause, and the moment you say someone else is cause (i.e that someone is hypnotizing the public at large), to that extant you are effect.

   You had to agree to something for it to have an effect on you. There had to be a reason first.

   הגב ליעל
 • אור

  do you know from your expertise in the material what transpires after the phenomenon called death…
  where and what is the next base or material plane that will be met by the former occupants of planet earth

   

  הגב לאור
  • יעל

   No.

   No idea. There is, however, a very interesting text called "Death" (with the quotation marks) by LRH, in which he describes what death basically is and what happens afterwards, from the research he made into the memory banks of the thousands he audited. You can find it in the Technical volumes, volume 6, page 104 or similar, if you ever come across the Scn org in Tel Aviv, Shontzino 12.

   הגב ליעל
 • פרומיתאוס =בנקאות זה פשע מאורגן צווארון לבן נגד האזרח הקטן ןהפקיד ב

  סטודנטים לכימיה בירושלים חוסנו בלחץ
  בתוענה שהם צוות רפואילמרות שצוותים רפואיים סירבו להתחסן

  זקנים בפתח תיקווה מקבלים זריקות טייק אווי
  הביתה לצערי סבתי רומתה ועוד ברוב חוצפת האחות היא אמרה לעובדת הפיליפינית שלה שזה חיסון להרפיית שרירים אולי היא היתבדחה
  שזה ישחרר לה את שריר אוטם הלב

  יש לך שונאים שלח להם זריקה טייק אווי

  לא אסלח לא אשכח שבוע טיפלתי בסבתי שחתפה חולשה דיכאון כאבי בטן עזים עד בכי
  רעידות חום קור ללא עליית חום פשע
  פשע
  ניסיון חיסול הרעלה פשע
  ניצולת שואאה נורתה לבור מוות משפחתה נכחדה מ9 שרדו 3 ילדות פשע פשע פשע

  הגב לפרומיתאוס =בנקאות זה פשע מאורגן צווארון לבן נגד האזרח הקטן ןהפקיד ב
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית