ראשי » בריאות » אתם כאן

נגיף שפעת החזירים כנראה הדביק כבר 100,000 אמריקנים, מודה המרכז לבקרת מחלות בארה"ב

שפעת החזירים, H1N1, התפשטה מעבר ליכולת של המרכז לבקרת מחלות (CDC) לעקוב אחריה, מה שגרם לאחד ממנהלי המרכז, דניאל ג'רניגן, להודות שיש כנראה 100,000 אמריקנים שכבר נדבקו בנגיף. עוד יצירת פחד ופאניקה או הערכה אמיתית? בינתיים אין לדעת, צריך להמשיך ולעקוב אחר הנושא.

 • מאת מנהל הפרויקט | 19 במאי 2009
 • 3,147 צפיות | 36 תגובות
עודכן לאחרונה: 4 באוקטובר 2010

שפעת החזירים, H1N1, התפשטה מעבר ליכולת של המרכז לבקרת מחלות (CDC) לעקוב אחריה, מה שגרם לאחד ממנהלי המרכז, דניאל ג'רניגן, להודות שיש כנראה 100,000 אמריקנים שכבר נדבקו בנגיף.
עוד יצירת פחד ופאניקה או הערכה אמיתית? בינתיים אין לדעת, צריך להמשיך ולעקוב אחר הנושא.

עד כה המרכז לבקרת מחלות אישר 4,714 מקרים של שפעת העופות ולפי הדיווחים שהוא עצמו מסר, מעבדת הבדיקה עמוסה בכל כך הרבה מקרים עד שהם הפסיקו לנסות לזהות כל מקרה של השפעת בבדיקה מעבדתית.
כל שהם יכולים לעשות הוא להעריך על-סמך מודלים ססטיסטים.

המודלים הללו אומרים בשורה התחתונה ששפעת החזירים היא כבר מגיפה ושלבסוף היא תדביק בין שליש לחצי מאוכלוסיית העולם, תלוי לפי איזה מודל אתם מאמינים.

אז אם שפעת החזירים מדביקה כ"כ הרבה אנשים, מדוע חולים נוספים לא מתים?
כמה אנשים מתים מהמחלה, כמובן. הדיווח האחרון הוא על מנהל בית ספר בניו-יורק שמת לאחרונה מהשפעת.

היזהרו "משפעת חורף 2009"

מספרם הנמוך יחסית של המתים משפעת החזירים עד כה, אינו רומז שהסכנה חלפה. למעשה האביב ששורה עד כה בחצי הכדור הצפוני מעניק יתרונות בריאותיים רבים לגוף, יתרונות שעוזרים להילחם בהצלחה בנגיפים ויראליים כמו אור שמש המספק שפע של ויטמין D

באופן היסטורי, שפעת מכה בסתיו ובחורף כאשר רמות הויטמין נמוכות והגוף חשוף לשינויים קיצוניים של מזג אוויר שמחלישים עוד יותר את המערכת החיסונית. חורף משמעותו כמובן, פברואר בחצי כדור הצפוני, ויוני-יולי בחצי הכדור הדרומי.
מגיפת השפעת הגדולה של 1918 היכתה בחורף, כאשר אנשים היו חשופים יותר ועם רמות נמוכות של ויטמין D.
לפי ההגיון הזה, החורף הקרוב יביא עמו מקרים רבים הרבה יותר של שפעת החזירים בחצי הכדור הצפוני ובקיץ שלאחריו בחצי הכדור הדרומי.

עם מיליוני אנשים פוטנציאליים ברחבי העולם הנושאים בגופם את נגיף H1N1 לתוך עונת החורף של 2009, ישנו סיכוי ממשי שהקוד הגנטי של הנגיף יעבור מוטציות רבות ויתחבר לזנים קיימים של שפעת, ביוצרו זן קטלני ומדבק מאוד שיכול לגרום להרס נרחב של האוכלוסיה בעולם.

זה כמעט בלתי אפשרי למישהו לחזות את הסיכויים למוטציה כזו, אך הכלים ערוכים במקום בדיוק למצב כזה.
חשוב לציין שבמקרה של מוטציה, חיסון לשפעת החזירית, כמו זה שחברות התרופות שוקדות על פיתוחו, יהיה חסר תועלת מול וירוס שעבר מוטציה.

זכרו שמוטציה ויראלית משמעותה שכל החיסונים יהיו חסרי תועלת.

בינתיים תאגידי התרופות ממשיכות בעסקים כרגיל

חברות התרופות מרוויחות סכומי עתק מהשפעת.
זה לא אומר כמובן, שהחברות מנסות להכנס למשחק הרווחי של החיסון לשפעת.
למעשה, חברות התרופות, נמצאות במשא ומתן מול מדינות עולם שלישי כדי לקבל מהם חומר גנטי ויראלי ואז לפתח ממנו חיסונים מוגני פטנטים שאותם ימכרו בחזרה לאותם מדינות
Big Pharma making big bucks off influenza

למעשה, חברת התרופות בקסטר, אותה חברה שהכניסה "בטעות" נגיפי שפעת חיים לתוך חיסונים שנשלחו ל-18 מדינות, מרוויחה סכומים נאים מהמגפה נוכחית.

הרווח העצום משפעת החזירים שאותם חברות מקבלות עכשיו לכיסיהן המדושנים, גרמה להרבה ספקולציות ברשת לגבי האם נגיף H1N1 בכלל יוצר במעבדה ושוחרר כדי לספק את תאוות הבצע של חברות התרופות.
למעשה, מדען אוסטרלי, העלה את ההשערה שהנגיף יוצר במעבדה "בטעות" רק לפני מס' ימים.

מהמרכז למניעה ובקרה של מחלות, מיהרו לשחרר הצהרה שפוסלת את האפשרות הזו על הסף…

מקור: NaturalNews
מקור נוסף: Washington Post

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=1107
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

36 תגובות »

 • גיל

  לגבי המשפט האחרון, זה לא ארגון הבריאות העולמי, אלא:
  However, the U.S. Centers for Disease Control and Prevention in Atlanta analyzed the report and concluded there is no evidence to support Gibbs’s conclusion, Bloomberg reported.

  עכשיו עדיין לא ברור לי למה זה מובן מאליו שאם גורמים רשמיים טוענים שאין בסיס לטענות של המדען אז מובן מאליו שיש בסיס. אם גורמים רשמיים היו מודים שזה נכון והוירוס מהונדס היית משתכנע שהוא לא?

  הגב לגיל
  • תודה על התיקון, גיל.
   תוקן.

   בנוגע להערתך,
   אם אתה חושד שגורמים במרכז למניעה ובקרה של מחלות בנוסף לגורמים בארגון הבריאות העולמי,
   וגורמים רשמיים אחרים, יצרו את נגיף שפעת החזירים ושחררו אותו
   למטרותיהם שלהם,

   אז לא ,אתה לא תאמין למה שהם אומרים,
   וכן תנטה להאמין למדען שטוען אחרת.

   אם גורמים רשמיים היו מודים שהוירוס מהונדס, זה כבר היה מתברר בבית משפט
   שכן הם היו מואשמים בפשע כנגד האנושות.

   חשבת לרגע, מדוע המדען הזה ואנשים אחרים שטוענים כך, לא מואשמים בהוצאת דיבה?
   הסיבה לדעתי היא שמישהו מפחד להביא את זה לדיון בבית משפט, כי שם יש נטייה לדברים לא נעימים להתגלות.

 • רון

  כי הסי.די.סי משקר בצורה גסה בנוגע לשפעת

  תרגום חלקי למאמר:

  הוכחות למקורות האמיתיים של “מגיפת השפעת” 2009 עם הצצה לתוך הסימבוליזם האיזוטרי שלה.

  ניכתב ע”י ד”ר א. טרו אוט PhD ND 1 אוגוסט 2009

  בחודש מרס 2009, ארגון הבריאות העולמי (WHO) והמרכז לבקרת מחלות (CDC) הודיע על התפרצות של “שפעת החזירים” במקסיקו, ובדרום קליפורניה. בתוך כמה חודשים, ההתפרצות גדלה בהיקפה וכתוצאה מכך ארגון הבריאות העולמי הנפיק התראה רמת “6 – Pandemic” .

  הן הWHO וה-CDC הודיע בחודש אפריל, כי וירוס השפעת האחראי למגיפה הינו וירוס חדש “משולש reassortant” המשלבת H1N1 (חזיר) עם וירוס ה-H5N1 (העופות) ווירוס שפעת האדם (H3N2). הודעות לעיתונות שנשלחו לכלי התקשורת המרכזיים של ארצות הברית, קנדה, ובריטניה עוד הצהירו כי כזה וירוס “משולש” מעולם לא נראה לפני כן, כי זה היה “נובל” (כלומר חדש לחלוטין.)

  cdc.gov/h1n1flu/background.htm

  מידע זה בעליל ולחלוטין שיקרי. על פי מגזין ה-CDC עצמו, “מחלות זיהומיות המתפרצות”, התפרצויות של הוירוס הנובל החדש “וירוס משולשת reassortant” כבר מתרחשים מאז 2005. התפרצויות אלה היו משמעותיות בדיוק כמו המקרים בקליפורניה והמקרים במכסיקו, אבל מסיבה כלשהי, זה לא דווח בכלי התקשורת של הזרם המרכזי.

  בחודש ספטמבר, מהדורת 2008 של כתב העת EID של ה-CDC עצמו, פורסם הסיפור על האבחון משנת 2005 וההדיאגנוזה של החולים באותו וירוס חזיר / ציפור / אדם ומתועד היטב, ושהמזוהה עכשיו כוירוס החדש של “מגיפת שפעת החזירים 2009”.

  שלושה שבועות קצרים לאחר קבלת החיסון נגד השפעת הרגילה, בחור בן 17 מוויסקונסין מופיע עם תסמיני שפעת. עם זאת תרביות שנלקחו מהבחור, הראו שהוא לא סובל מוירוס שפעת רגילה, אלא יש “וירוס חדש משולש” המורכב מוירוס העופות, וירוס החזיר ווירוס האדם.

  מחברי הדו”ח של ה-CDC ממהרים לפרסם שאין האשמה על החיסון להיות הגורם למחלה, אבל במקום זאת צהירים כי המחלה התפתחהככל הנראה בשל סיוע הבחור של שחיטה של כמה חזירים שלושה ימים קודם לכן. עם זאת, עוד דגימה של עדרי החזירים בשטח לא הניבה וירוסי נובל חדשים לא מוכרים של וירוסי השפעת, ווהבחור היה היחידי שחלה, אף אחד מהאחרים שעסקו בשחיטת החזירים לא היה נגוע.

  יתר על כן, השאלה של איך בדיוק הבחור קיבל את הווירוס העופות H5N1 עדיין לא מוסבר ולא נישאל אפילו בתוך הכתבה. (על אף שהבחור היה פיסית קרוב מאוד לעוף חי כי הוא שומש להקרבה טיכסית יהודית בביתו) – עובדה זו נפסלה כמקור אפשרי של זן שפעת העופות. זה היה צפוי בשל העובדה כי זן שפעת העופות מקורה בתרנגולי הודו ולא תרנגולות רגילות.

  cdc.gov/EID/content/14/9/1470.htm # 1
  ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?cmd=Retrieve&db=PubMed&list_uids=16836834&dopt=Abstract

  בבדיקה מדוקדקת יותר של הסיפור כמה עובדות מעניינות צצות.

  1. הזן החדש של שפעת החזירים /העופות /אדם היה לחלוטין נעדר מכל דגימה של חזירים ובני אדם בין השנים 1930-1998. ואז, משום מקום, הוירוס החדש המשולש מופיע בעדרי החזירים בצפון אמריקה בשנת 1998. מה יכול היה לגרום לזה לקרות בצורה כה פתאומית?
  ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?cmd=Retrieve&db=PubMed&list_uids=12034486&dopt=Abstract

  2. החוקרים גילו כי זניה הדבקה של חזירים היו לגמרי ממוצא וירוס האדם, כלומר הם לא משתנים באופן טבעי באוכלוסיות החזירים , אלא הוכנסו לתוך החזירים על ידי התערבות אנושית.

  ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?cmd=Retrieve&db=PubMed&list_uids=10930664&dopt=Abstract

  להלן החוקר מסכם כי הווירוס החדש הוצג על ידי בני אדם לתוך עדרי חזיר, ולא להיפך. זה תרגולת נפוצה בחוות החזירים הCAFO המודרנית(confined animal feeding operations) שסטנדרטי התברואה המחמירים לא נועדו לספק הגנה על בני אדם להיכנס למתקן ולתפוס המחלה מן החזירים, אלא, כדי למנוע את הפיכתם חזירים לנגועים על ידי בני אדם מבחוץ. יתר על כן, הקואופרטיבים המאסיביים הללו CAFO כל הזמן מזריקים לחזירים חיסונים ותרופות סטרואידים כדי להפיק משקל גבוה וצמיחה מהירה. אחרי הכל זמן הוא כסף, בענף ה-CAFO, – והחזירים חייבים להגיע למשקל האופטימלי לשוק מהר ככל האפשר. חיסונים אלה יכולים בקלות להסביר כיצד וירוס העופות מעורב עם וירוסים אנושיים בסופו של דבר נמצא בדם של חזיר עדרים בצפון אמריקה באופן מיידי. יתר על כן,ה-DNA של הוירוס נוטה יותר להשתנות או “להיסחף” כאשר הוא נחשף לסטרואידים או הורמוני גדילה כגון אלה שהוחדרו לתוך עדרי חזירים בחווה לתאגידים גדולים באופן שגרתי.

  להמשך המאמר המקורי באנגלית
  http://labvirus.wordpress.com/.....swine-flu/

  הגב לרון
 • גיל

  ניב, אני חושב שאתה לא יודע מה זה הוצאת דיבה. והטענה שלך חלשה מאד אם זה הבסיס שלה.

  סתם דוגמא מהזיכרון: כששי ודרור דיברו על התחת של רוחמה אברהם היא לא הלכה לתביעת דיבה לא בגלל שגודל התחת האמיתי שלה יתגלה בבית המשפט, אלא בגלל שהדיבה (המוצדקת אולי) היתה חוזרת שוב ושוב בתודעת הציבור ושכרה של אברהם היה יוצא בהפסדה.

  העובדה שאתה לא מאמין לאירגון כזה או אחר ומדען אומר משהו אחר, לא אומר שהמדען צודק. לדוגמא: אם מישהו יגיד שהאירגון הזה מורכב מאיגואנות מהחלל החיצון זה זה לא אוטומטית נכון בגלל שאתה לא מאמין לאירגון, נכון?

  רון, מי זה לעזאזל א. טרו אוט? זה אמיתי השם הזה? כל מה שאני יודע זה שהוא שותף באופן כזה או אחר לעסק המסחרי של דיגל. מה הוא בדיוק שאמור לקנות את האמון שלי? אף אחד מהלינקים לאתרים רשמיים לא עובד משום מה. לגבי האתר של דיגל אני מכבד את זה שיש לו דיעה מוצקה בעניין, אבל אני לא מחשיב את דיגל כמקור מהימן בעניינים מדעיים. אשמח לראות מקורות מסודרים ומוכרים יותר.

  הגב לגיל
  • גיל, הדוגמה שלך איננה נכונה.

   שי ודרור היא תוכנית סאטירה ובשל כך, ניתן לומר בה דברים שבמקום אחר היו נחשבים להוצאת לשון הרע / דיבה.

   מהויקיפדיה:

   סעיף 1 לחוק קובע שלשון הרע היא דבר שפרסומו עלול להשפיל אדם (יחיד או תאגיד) בעיני הבריות או לעשותו מטרה לשנאה, לבוז או ללעג מצדם; לבזות אדם בשל מעשים, התנהגות או תכונות המיוחסים לו; לפגוע באדם במשרתו, אם משרה ציבורית ואם משרה אחרת, בעסקו, במשלח ידו או במקצועו

   אם הדברים שהמדען אמר לא היו נכונים, הם היו תובעים אותו על הוצאת דיבה.
   העובדה שלא תבעו אותו אומרת דרשני.

   העובדה שאתה לא מאמין לאירגון כזה או אחר ומדען אומר משהו אחר, לא אומר שהמדען צודק. לדוגמא: אם מישהו יגיד שהאירגון הזה מורכב מאיגואנות מהחלל החיצון זה זה לא אוטומטית נכון בגלל שאתה לא מאמין לאירגון, נכון?

   שוב, כשאין לך משהו חכם לומר, אתה מזלזל.

 • רון

  1. דר. אוט לא קשור לעיסקו המיסחרי של דיגל.
  2.כל הלינקים עובדים פרט לאחד שנראה שהסי.די.סי החליטו להוריד,תעשה קופי פייסט
  3.חפש לבד

  הגב לרון
 • רון

  בנושא הוצאת הדיבה – אתה אמרת את זה

  בכדי לא להוסיף אור זרקורים לנושא.

  דר"כ ,מדוע לא המשכת את תגובתך לחלקו השני של העימות על מגדלי התאומים?

  ראית כמה ניתוקים? ומדוע אתה לא מבקר את העובדה שרוברטס אומר שיש
  חומרים מתפוצצים בפחי צבע?

  אתה לא הומינסט, אתה תאגידיסט ומימסדיסט מובהק.

  הגב לרון
 • גיל

  רון,

  הלינקים עדיין לא עובדים לי. יש דף אחד שלא נמצא ולגבי השניים האחרים יש בעיית תקשורת.

  לגבי אוט, כבר בפיסקה הראשונה יש אוסף של משפטים שבורים וחסרי הקשר. הדבר הכי חשוב להגיד עליו זה שהוא עשה מחקר בנושא
  Satanic Child Sacrificing Rituals First Reported At Vatican And Now At LDS Temple In Salt Lake City

  אז בסדר גמור שאתה מתייחס לד"ר לנטורופתיה ותזונה כמקור אמין לגבי החיסון לשפעת החזירים. זאת זכותך. אם אתה רוצה להפיץ את האמת כדבריך תצטרך מקור יותר כבד-משקל.

  לא המשכתי לחלק השני כי זה כבר לא כל כך עניין אותי. דווקא אתה זה שצריך להיות מרוצה, כי אפילו לדברי רוברטס החלק השני יותר פעל לטובתו והקטעים הביזאריים של גייג' היו שם. כך שראיתי את מה שהיה אמור להיות החלק החזק יותר של גייג'. לא התרשמתי במיוחד, כבר אמרתי?

  הגב לגיל
 • רון

  ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?cmd=Retrieve&db=PubMed&list_uids=12034486&dopt=Abstract

  הגב לרון
 • רון

  ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?cmd=Retrieve&db=PubMed&list_uids=10930664&dopt=Abstract

  הגב לרון
 • רון

  בשביל לקבל ביקורת – אני אצטרך מישהו כבד מישקל יותר ממך

  לא התייחסת לחומר הזועק לשמיים.

  —–
  מדוע אתה לוקח את מילתו של רוברטס לעניין?

  תראה את החלק השני .

  אבל אתה לא רוצה לראות
  כי אתה יותר מעוניין לשמור על חזות המשכיל שיצרת לעצמך

  כאן זה לא מספיק.

  הגב לרון
 • רון

  ניב אלו הם הלינקים מתוך המאמר של ד"ר רטו אוט בתגובה 2.

  לבקשתו של גיל
  פירסמתי אותם שוב – כי היתה בעיה עם חלק מהם

  הגב לרון
 • גיל

  ניב, צר לי, אבל אתה לא יודע על מה אתה מדבר. אני התבלבלתי בין תביעת דיבה של מתי גולן נגד שי ודרור:
  http://www.nrg.co.il/online/4/ART1/030/122.html
  ובין מקרה בין אסף הראל ורוחמה אברהם
  http://www.ynet.co.il/articles.....87,00.html

  במקרה השני התובעת התקפלה ובמקרה הראשון לא. העובדות מדברות נגדך.

  בכל יום אני מתערב איתך שמאות אלפי מוסדות בכל רחבי העולם חוטפים חיצים של ביקורת גלויה מכל מיני אנשים. מתי בפעם האחרונה שמעת בכלל על תביעת דיבה שמוסד הגיש נגד יחיד? היעדר תביעת דיבה לא מוכיח שמדובר על דברי אמת, חד וחלק. כי אם כן אני מבין שאתה אכן חושב שרוחמה אברהם היא היפופוטם עם חציל בתחת.

  לגבי הדוגמא שלי, בכוונה הלכתי למקום קיצוני, מתנצל אם חוש ההומור שלי פוגע בעיקרי האמונה שלך. אבל מה שכתבתי נכון מבחינה לוגית: העובדה שא' אינו נחשב אמין, לא הופך את האמירות ההפוכות לא' לאמירות אמת. אתה יכול לרדת על הדוגמאות שלי מכאן ועד להודעה חדשה, אבל הצדק במקרה הזה נמצא בצד שלי איך שלא תהפוך אותו. בדיוק כפי שאני (ועוד הרבה אנשים כמו שאתה יודע) חושב שדיגל אינו אמין, אבל זה לא אומר שאם אני אאשים את דיגל במשהו והוא יכחיש זה אומר שמה שאמרתי נכון. ואם הוא לא יתבע אותי על דיבה זה גם לא אומר שמה שאני אומר זה נכון.
  זה עובד בשני הכיוונים וזה נקרא אובייקטיביות.
  —-

  רון,

  לגבי הלינקים שלך: לא ראיתי לינק אחד שאומר משהו שמשתמעת ממנו קונספירציה כזאת או אחרת. אז ממש אני לא מבין מה זועק כאן לשמיים בדיוק.

  לגבי רוברטס
  אתה מסרב המון פעמים לקרוא חומר רשמי ובוכה על כך שמציפים אותך בחומר. עם כל הכבוד, בלי יוצא מהכלל עד היום הרקורד שלך בדוגמאות שאתה נותן לסרטונים הוא 0 מבחינתי. אם אתה חושב שאני אמשיך פעם אחר פעם לראות עוד ועוד סרטונים מעייפים שאת העקרונות שלהם ניתן לקרוא בשתי דקות (וחלקם אכן קראתי) אתה טועה. אם בחלק הראשון גייג' הוביל את הדיון ולא היה לו שום דבר משכנע להגיד, אין שום סיבה בעולם שאני אמשיך לראות את זה. אפילו לרוברטס לא היה משהו מעניין במיוחד להגיד (אם כי בדיעבד אני מבין למה). אני יודע שבעיניך זה לא מקובל, אבל אני אחיה עם זה. אני לא מקבל אוטומטית את המילה של רוברטס, אבל כל החלק הראשון התנהל בצורה שתומכת בגירסה שלו. כל זה אני אומר בלי קשר לעמדה האישית שלי בנושא הדיון. בבקשה אל תחליף את הנושא עוד פעם. אני כבר לא מצליח לעקוב אחרי הפוסטים שלנו בגלל זה.

  הגב לגיל
 • רון

  בסדר גיל.

  גיל
  האתר הזה נותן אינפורמציה שאינה ידועה או נגישה אוטומטית לציבור

  אנשים קוראים מסיקים מסקנות ופועלים לכאן או לכאן.

  אתה החלטת שאין כאן כלום

  והרקורד שלך לא הראה לי רצון ואומץ להעמיק או לגלות משהו מעבר לקמפורט זון שלך ,שיכנוע עצמי שהכל בסדר וניסיונות של רצח אופי למקורות המידע – אנשים כמוך קל לזהות על אף ההתפלפלות.
  אני יכול לחיות עם זה.
  כי אתה רק משפיע על עצמך וחייך.

  הגב לרון
 • גיל

  רון, אתה לא מבין מה זה רצח אופי. גם אם אני חושב את עצמי לאדם נאור ומשכיל אני חושב שאת הדיעות האישיות שלי בנושא חיסונים כדאי לקחת עם כפית מאד קטנה. בודאי שלא החלטתי שאין כאן כלום, אלא זאת המסקנה שאני רואה כשאני קורא את הלינקים שלך. כאן אפילו לא עיינתי בחומר נגדי. חומר המקור לא אומר לי שום דבר מיוחד! אני חושד ששוב אתה הולך למה שאסף קרא בזמנו "חד-קרן ורוד" (היעדר הוכחות מחזק את הטענה). אל תביא לי את המילה של דיגל או אוט, אלא תראה לי מה בדיוק זועק לשמיים.

  ניב, במקרה הזה כמו במקרים אחרים יש לך שתי בעיות:
  1) אתה חושב שאם יש לך עשרה מקורות זה מחזק את הטיעון שלך. זה לא, כי המון פעמים המקורות הרבים הם אותו מקור, או רשת אינפורמציה שנשענת אחת על השניה. בהמון מקרים כאשר באתי לחקור טיעונים שעלו כאן נתקלתי בכמויות מדהימות של אתרי אינטרנט שמצטטים את אותו הדבר, כי מסתבר שיש הרבה מאד אתרי קונספירציה והם גם חזקים מאד בגוגל מסתבר.
  2) אני מבין שקשה לך לקחת את המילה של גורם רשמי, מדעי או מוסמך בגלל חשד לאינטרסים נסתרים. אבל ככל שמי שתצטט יהיה יותר קרוב לזרם המרכזי ומוסמך יותר כך המסר שלך יעבור בצורה הרבה יותר משכנעת. לדוגמא: כאשר ד"ר אבני מדבר אני מקשיב למה שהוא אומר בצורה הרבה יותר רצינית מאשר כשביל דיגל מדבר. מסיבה נורא פשוטה: אבני מומחה מוסמך בתחומו. הוא עדיין יכול לטעות, אבל לטענות שלו יש משקל הרבה יותר רב. דיגל בעיקר מומחה מטעם עצמו. אולי הוא צודק, אבל זה לגמרי הסתמכות על המילה שלו. האם היית מקבל החלטה משמעותית לבריאותך רק על סמך מילה של מישהו? אני לא.

  הגב לגיל
 • רון

  ניב לא מבין על הוצאת דיבה
  אני לא מבין על רצח אופי

  גיל מבין
  בתור אחד שמבקר שמאל וימין מקורות ואנשי מקצוע ומביני עניין שמתעסקים בנושא שנים רבות
  טרם למדנו מה מקצועך והרקע שלך – מדוע דעתך מהימנה וכבדת מישקל?
  —-
  לגבי ד"ר טרו אוט
  אני התאמצתי ותירגמתי חלק קטן – טיזר
  לתמונה המלאה
  יש את הלינק למאמר המקור
  ולינק לכל הפוסט שנותן מידע מגובה בהוכחות.

  למי שעניין השפעת והחיסונים חשוב לו ונראה לו שמשהו לא כשר – יש מוטיבציה להיכנס ולקרוא.

  הגב לרון
 • רון

  הנה סיכום יפה של המאמר מאת דר. טרו אוט

  It is a fact that Dr. Jeffrey Taubenberger began working in the mid-90’s on reverse engineering the deadly 1918 virus that killed untold millions of people. It is a fact that he assembled his “team” at the U.S. Army Institute of Pathology in 1996 and officially began work on the “project” in 1997. It is a fact that in 1997, Taubenberger published a paper in the journal “Science” identifying that the 1918 killer virus was a “triple reassortant novel” virus containing genetic segments of Human, Swine, and Avian origin. Taubenberger completes his “project” in 2003, then begins working for the NIH in the area of Vaccine development. In 2005, a Wisconsin boy is diagnosed with the same triple virus now declared a pandemic by the WHO in 2009, SHORTLY AFTER RECEIVING A FLU SHOT.

  It is also a fact that the world’s largest multi-national pharmaceutical corporation, Novartis, applied for a patent for a vaccine designed to address a “novel reverse-engineered triple reassortant pandemic virus” on November 4, 2005 – just a week before the Wisconsin boy receives his flu vaccine – and a month before the boy develops the first case of “triple” virus. This patent is granted in February of 2009, then a very short month later, the same “triple-virus” is publicized world-wide as a terribly deadly Mexican outbreak. Within days, Novartis receives billions of dollars in vaccine contracts from panicked nations.

  Fact:: the “novel swine flu” has an extremely low mortality rate compared with “seasonal flu”. http://www.who.int/csr/don/200.....index.html
  In fact, the CDC and the WHO have quit listing the cases and the fatalities, quite possibly because of this fact. They may be concerned that people will begin to ask: “This doesn’t appear to be that deadly, why all the hysteria calling for a headlong rush to implement mass vaccination in our schools and in pregnant women?” The same people would likely then ask in the next breath: “Could it be possible that the vaccine can likely be many times more dangerous than the disease itself??”

  Fact: I have shown that the CDC and the WHO have misled America as to the history and origins of the “Triple Virus”, so why should we believe their projections about the coming waves of death unless vaccines are pushed?

  So, using Sudoku puzzle logic, what fits in the missing blanks? It should be obvious that this “virus” is not natural and is a product of “reverse engineering” in U.S. Army labs. Given all of the other information, that is the only conclusion that fits. It completes the puzzle very nicely

  מה יש פה לא להבין?

  הגב לרון
 • גיל

  רון, פסיביות-אגרסיביות לא עובדת עליי. על צרפתיה לא מאיימים עם באגט כמו שאומרים.
  המקצוע והרקע שלי לחלוטין לא רלוונטיים ל: אסטרונומיה, מדעי האקלים, חיסונים, רפואה ותזונה.

  ולכן הטענות *שלי* אינן כבדות משקל. הטענות של מדענים שאני מצטט והלוגיקה נדמה לי שהן בהחלט כבדות משקל.

  אני כן מעריך את האנרגיה שאתה משקיע בהפצת הדיעות שלך, אבל בשיא הכנות כל עוד אתה ממשיך לצטט את אותם המקורות אני אמשיך להתייחס אליהם באותה מידה של רצינות. אם אתה רוצה דוגמאות שונות ראה תגובותיי לגבי הולדזן. דיגל נמצא בשוליים של השוליים של אנשי האלטרנטיבות למיניהם, ואת זה לא אני אומר, אלא אנשי האלטרנטיבה, וגם אתה וניב יודעים את זה היטב.

  נושא השפעת גם ככה נגוע בהמון היסטריה מצד אמצעי התקשורת וכאן מציעים היסטריה הפוכה במקום דיון מבוסס ורציני. חבל.

  הגב לגיל
 • the guru

  הצמח הזה שימושי בכל מקרה,

  http://ezinearticles.com/?Henn.....;id=989546

  הגב לthe guru
 • רון

  "הטענות של מדענים שאני מצטט"

  תישמור על בסיס זה בבקשה, בכדי שניקח אותך ברצינות.

  אתה לא שם לב כמה פעמים אתה סתם מחווה דיעה.

  דיגל לא נמצא בשוליים ולכן גם רואיין לפרוייקט קמלוט והוזמן לפורום גרנדה, תוכנית הרדיו שלו היא בין הפופולאריים.

  הוא חושף הכי הרבה- ולכן הוא הכי מותקף.

  לגבי השפעת – יש מקום להיות מאוד עירניים – כי זה קורה ממש עכשיו
  ולאור העובדות לקיחת או מניעת החיסון היא קריטית – במלא מובן המילה.

  תודה על כנותך
  ואני שוב מודה לך על תגובה שהיא נעימה לקריאה.

  הגב לרון
 • רון

  תוספת קטנה –

  בנוגע לטיעון הלוגיקה – הלוגיקה הינה נכה באם אין לך את כל המשתנים ליצירת רצף לוגי.

  לדוגמא –

  הפוליטיקאים והאישים החברים בקליקת הבוהמיין גרוב – יש להם את הרציונאל שלהם שהוא לא חלק מעולמך.

  אלכס ג'ונס הצליח לחמוק לתוך מתחם הטקסים שלהם ולצלמם מקריבים קורבנות דמה לפסל ינשוף אבן ענק

  Alex Jones – Dark Secrets: Inside Bohemian Grove Part 1
  http://www.youtube.com/watch?v=IxoF3dk8arQ#

  Alex Jones asks David Gergen about Bohemian Grove Rituals
  youtube.com/watch?v=GHFoUZEjuNM

  לא כל מה שנראה לך הזוי מתאים תחת הכותרת לוגי.

  הגב לרון
 • גיל

  רון, הויכוח על האם דיגל נמצא בשוליים הוא די בעיני המתבונן. גם אתה וגם אני מכירים את הדיעות של חובבי החוצנים והקונספירציות ואין צורך שאני אראה לך לינקים של דברים שאתה כבר מכיר. יש לו דיעות מאד רחוקות מהזרם המרכזי, ובלי ללעוג: לדבר על רובוטים בבונים מקפצים, המלאך גבריאל שמדבר אליו וממשלות של לטאות ממקמות אותו בשוליים לעומת רוב העולם המערבי. אם אתה מרגיש שזה לא ככה, זה בגלל שזה כנראה לא ככה לגביך. אני לא מסכים איתך שפורום גרנדה ופרוייקט קמלוט מהווים אינדיקציה לגבי מיקומו של דיגל על הסרגל של מה שנחשב נורמלי (לא במובן שפוי, אלא במובן של נורמה). אני יודע שאתה מחבב אותו ברמה האישית ומעריך את המוצרים שהוא מוכר ואני חושב שזה די מטה את השיפוט שלך במקרה הזה.

  זה נכון וחשוב מאד שהציבור יקבל תמונה שלמה ככל האפשר לגבי נושא המחלה והחיסון, אבל באתר הזה אתם מעבירים את הדיון לרמת האג'נדה ולכן מציעים בעיקר אג'נדה נגדית. בשורה התחתונה ישנן שאלות שעולות כאן, כגון נושא הכספית ויעילות החיסון, שזה מה שחשוב לדעתי. לעומת זאת לרמוז שיש אג'נדה שבסופה יש כוונה לדלל אוכלוסיה ולרכך את המוח זאת שאלה ששנינו יודעים שאין אפשרות לתת עליה תשובה, כי גם אם כל התחזיות הפסימיות שמופיעות כאן לא יתממשו עדיין אין לי ספק בכלל שלא תשתכנעו שטעיתם (בשפעת העופות לא אמרתם את אותו הדבר?).


  לגבי מדע והטענות שלי. כמובן שיש לי כאן דיעות והרבה, כמו בפוסט הזה ממש. אני מקווה שזה לגיטימי. איפה שאני מחווה דיעה שהיא שלי, כמו שאמרתי קח אותה בכפית קטנה אם אתה רוצה. אין לי בעיית אגו.

  הגב לגיל
 • גיל

  אה, עוד דבר רון.

  לגבי "בוהמיין גרוב", הצצתי וקראתי קצת בוויקיפדיה. ראיתי שזה עסק רפובליקני בעיקרו. זה שרונלד רייגן ושות' הם חבורת מטורללים את זה אני כבר יודע מזמן. אפילו כתבתי על זה בפוסט אחר כאן שרייגן העסיק קוראים בכף היד ואסטרולוגים בתור יועצים קרובים. אין לי בכלל ספק שלמישהו התרכך המוח (אם היה כזה מלכתחילה).

  הגב לגיל
 • the guru

  the bottom line is not tolerating intolerable situations.

  if the public at large is aware of the pros and cons of what the fear mongering media depicts as a predicament…that health administrators shall convenienlty fix via a patented vaccination… then anyOne who possesses analytical skills should absolutely refuse to go along with their undisclosed plans 

  הגב לthe guru
 • רון

  רד מוויקי גיל

  וויקיפדיה מכור גם כן והנו כלי שרת מתוחכם.

  גם הרוקפלרים, אלן גרינספן וביל קלינטון נראו בבוהמיין גרוב אתה תראה בווידאו.

  אני ואתה נמצאים בקצוות שונים

  אני רואה אתר זה כאתר חדשות לכל דבר

  ובימינו אנו שינויים מרחיקי לכת ברמה הגיאופוליטית הכלכלית הבריאותית האישית והרוחנית נידחפים ע"י גורמים לא פחות משטניים לכיוון שלילי ביותר בצורה מתוכננת וקרה וזה קורה מהר מאוד עכשיו.

  זוהי לא תאוריית קונספירציה שיחדיו נשב ונדסקס עליה פילוסופית.

  צריך מידע ומעשים – או יותר נכון לא להסכים למעשים המוסתרים תחת מעטה שקרי.

  אני מרבה להתוכח איתך – כי אתה מנסה להרדים ולהאיט את הקצב ולהפוך את מידע לחוחא ואיטלולה
  ואין זמן לכך עכשיו
  אני והאתר מנסים לתת כמה שיותר אפיקים בכדי לתת לאנשים קצי חוט – בכדי שהם יבדקו בעצמם
  רק כך הם יהיו בטוחים.
  כך גם אני עשיתי לפני שנה וחצי.

  לאליטה יש את רוב המשאבים הכספיים התקשורת והמוסדות גם האקדמיים תחת שליטה

  לנו רק אנשים שהקדישו חייהם בכדי להפיץ את המידע כולל אנשים מתוך המערכת שאינם מסכימים עם האג'נדה ברובה.

  ישנה התעוררות עולמית – גם אתה יכול להרגיש זאת.

  אני לא הולך להתווכח איתך יותר – אני רוצה זאת כבזבוז זמן ולא שאתה אינך נפש אלוקית גם כן
  אבל אתה החלטת מה שהחלטת וזהו.

  צר לי – אבל בשבילי המסר אינו שעשוע לשעות ההפסקה.

  אני מאחל לך דרך צלחה
  רון

  הגב לרון
 • the guru

  the dynamics between the Citizenry and elected officials is reminiscent of a domestic abuse situation where one party is slowly eroding the confidence of the Other in a desperate attempt to control.
  When the latter party stands up for One's inalienable rights, the control freak tries flexing its muscle issuing all types of threats (incarceration in jail, ext.) if One dares disobeys its commandments

  הגב לthe guru
 • the guru

  שלום רון, חבל על ההחלטה שלך.
  השיחות בינכם חוספות אינפורמצייה לא ידועה אז לנצל תהזדמנות

  הגב לthe guru
 • גיל

  רון, תודה על הפוסט המתון. כמה מילים חיוביות שלי לסיכום הויכוח בינינו:
  1) בהחלט הויכוחים כאן הוסיפו לי ידע. גם לגבי דברים שאני לא מסכים איתם, אבל גם לגבי דברים שלא ידעתי בכלל (כמו בוהמיין גרוב, אללה יוסתור).
  2) אני מקווה בשבילך שיש לך קריטריונים לקבוע מתי תפסיק לחיות בפחד מפני מחנות ריכוז, מחלות קטלניות, שילטונות שטניים וחייזרים שיחטפו אותך ויעשו עליך ניסויים. אם אחרי החורף הקרוב נמשיך ונשוחח אחרי שהתברר ששפעת החזרים היא לא כצעקתה האם תוכל לשקול מחדש את מה שאתה מקבל היום כאמת מוחלטת? ימים יגידו.

  בברכה…

  הגב לגיל
 • the guru

  the story of the beautiful Human race is akin to a legend where the race plays snow white as the affect of the serum starts to disappear.
  the race is awaiting Her prince to come save her for millenniums even though the prince is a fairy tale.
  the witch that but a Few conspiracy theorists are aware of tried to hypnotize the Masses to no avail.
  They are a w a k e as each light ignites the other into the Flame.

  הגב לthe guru
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית