ראשי » קונספירציות » אתם כאן

אסון מגדלי התאומים – בניין מספר 7 לא התמוטט כתוצאה משריפה – מחקר חדש קובע

  • מאת מנהל הפרויקט | 9 בספטמבר 2019
  • 10,246 צפיות | סגור לתגובות על אסון מגדלי התאומים – בניין מספר 7 לא התמוטט כתוצאה משריפה – מחקר חדש קובע
עודכן לאחרונה: 10 בספטמבר 2019

מחקר חדש ומרעיש שנערך ע"י אוניברסיטת אלסקה במשך ארבע שנים קובע חד משמעית שמגדל מספר 7, אחד מהמגדלים שהתמוטטו בהתקפת הטרור (אם אכן היתה כזו) התמוטט כתוצאה מכשל גלובלי של כל עמודי התמיכה של הבניין ולא כתוצאה משריפה כפי שקבע דו"ח הבדיקה הרשמי של הממשל.

הקביעה הזו הורסת לחלוטין את תיאוריית "שריפת הציוד המשרדי" שנקבעה כגורם הרשמי להתמוטטותו של הבניין בגובה 110 מטרים על כל 47 קומותיו.

המחקר הוא מסמר נוסף בארון הקבורה של ההסבר הרשמי של הממשל האמריקני דאז ומעלה תהיות משמעותיות בנוגע לאמינותו ובעיקר בנוגע לאפשרות (שכעת הפכה לסבירה הרבה יותר) שמתקפת "הטרור" היא למעשה התקפה יזומה של "דגל כוזב" שבוצעה ע"י גורמים לא מזוהים במטרה להעביר את חוקי הפטריוטיות שהביאו להרס מוחלט כמעט של זכויות הפרט באמריקה ונתנו רוח גבית לפלישה של ארה"ב לארצות הערביות של המזרח התיכון.

הרצאה של דוקטור לירוי הולסוי, אחד מעורכי המחקר באוניברסיטה:

מקור: Express uk

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=13946
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

התגובות סגורות.

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית