- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

האם אנג'לינה ג'ולי חושפת את הטכסים הסודיים של הוליווד בסרטון שדלף לאינטרנט?

סרטון מדהים נחשף לאחרונה ברשת האינטרנט.
בסרטון, אנג'לינה ג'ולי, אז כוכבת צעירה בת 23 בתחילת דרכה, חושפת בפני חברים קרובים את מה שנשמע כמו המנגנון הפנימי האמיתי והפחות ידוע של הוליווד, בתיאורה ככל הנראה את חוויותיה כמשתתפת ב-"טקסי חניכה סודיים".

בשנת 1999 צילם אדם אנונימי בסתר את אנג'לינה ג'ולי, שהיתה אז בת 23, וכן דיבר עם שני חברים קרובים על מה שנשמע כמו טכסי חניכה סודיים שבהם היא השתתפה תוך ניסיון לבסס את עצמה בהוליווד.

angelina_jolie_2_june_2014_cropped [1]

תמונה באדיבות: By Foreign and Commonwealth Office – http://www.flickr.com/photos/foreignoffice/14217374639/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=33349039

ג'ולי מתארת(או מנסה לתאר, שכן היא נראית מסוממת לחלוטין בסרטון) את מה שנראה כפולחנים מזעזעים שהיא נאלצה לעבור. לפי ג'ולי, במהלך הטכס אתה נקשר, נאנס, ועובר עינויים על ידי חברי מסדר אחרים.
היא משווה את הטקסים הללו למעשי סאדו-מאזו (עינוי מיני בהסמה) אך טוענת שיש הבדלים.

לפעמים במהלך הסרטון נראית אנג'לינה מוטרפת כשהיא מתארת לחברותיה את החוויות שהיו לה בטכסים הללו. היא מסבירה כי היא הרגה את הנחש שלה כחלק מטקס הקרבת קורבן וכן נאלצה להסכים לקעקועים על גופה כחלק מטקס החניכה.

"הנחש שלי, ניסיתי, הייתי צריכה להרוג אותו," אומרת ג 'ולי בסרטון.

זה זמן רב קיימות שמועות כי כוכבי הוליווד וסלבריטאים אחרים חייבים להצטרף למסדר חשאי ולוציפרי (בעל אמונה בשטן ככוח שיש להקריב לו קורבנות במטרה לזכות בכוח והטבות) על מנת לבסס את הקריירה שלהם בעסק הרצחני של הכוכבנות ולהגיע לטופ.

אחת מחברותיה של ג'ולי, נשמעת כשהיא מתארת צפיה בסרטון של הטכסים הללו: "רק ראיתי את הסרט שהיא (אנג'לינה) קנתה בלילה ההוא. אנשים ש… הם… אפלים יותר… זה נהדר שאתה יכול לראות את המיניות של כולם, אבל זה כ"כ מוזר שאתה רק… יש ברשותי תמונות מטורפות של אנשים מסויימים."

הסרטון כאמור דלף לאינטרנט, כאשר זהותן של שתי חברותיה הוסתרה כדי לשמור על בטחונן.