ראשי » בריאות » אתם כאן

"חיסון הפפילומה יהפוך לשערוריה הרפואית הגדולה בכל הזמנים"

רופא שעבד בעבר עבור חברת התרופות מרק צופה שחיסון ה-Gardasil לטיפול בנגיף הפפילומה יהפוך לשערורייה הרפואית הגדולה בכל הזמנים

  • מאת מנהל הפרויקט | 7 בדצמבר 2015
  • 78,885 צפיות | 27 תגובות
עודכן לאחרונה: 24 בספטמבר 2016

"פשוט לא ניתן עוד להאמין להרבה מהמחקרים הקליניים שפורסמו, או להסתמך על חוות דעתם של רופאים מהימנים או הנחיות רפואיות מוסמכות.
אני לא נהנית מהמסקנה הזו, שאליה הגעתי לאט ובחוסר רצון, לאחר יותר משני עשורים כעורכת ראשית של עיתון הרפואה של ניו אינגלנד " – מריקה אנג'ל (מקור)

אנג'ל היא רופאה וסופרת, יחד עם היותה האישה הראשונה שכיהנה כעורכת ראשית של כתב העת הרפואי של ניו אינגלנד – אשר נחשב לאחד מכתבי העת הרפואיים היוקרתיים ביותר בעולם.

מאז שמנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) אישר את חיסון הגרדסיל Gardasil של חברת התרופות מרק ושות' בשנת 2006, חיסון זה צבר כמויות עצומות של מידע, מחלוקות ודיסאינפורמציה. מחלוקת זו צברה תשומת לב רבה כאשר אנשים החלו להיות מודעים יותר לחשיבות למה שקורה לגופם ומה הם מכניסים אליו. זה הכרחי שנבחן ראיות רבות לפני שנאמין למה שנראה בטלוויזיה או למה שנאמר בתשדירי הפרסומת, ואנשים מתחילים לאט להתעורר לעובדה זו.

"זה חיסון משווק ביותר, ההתלהבות מיתרונותיו מוגזמת, וממעיטים בערכן של הסכנות." – ד"ר כריס שואו, פרופסור באוניברסיטה של קולומביה הבריטית, מהמחלקה למדעי המוח, עיניים, ומדעים חזותיים. (ציטוט שנלקח מהסרט התיעודי "עוד נערה אחת")

Gardasil, הידוע גם כחיסון נגד נגיף הפפילומה האנושי (HPV), ניתן כסדרה של שלוש זריקות מעל גיל 6 חודשים על מנת להגן מפני הידבקות מנגיף הפפילומה HPV וכדי למנוע בעיות בריאותיות הקשורות לנגיף. שתי חברות תרופות כיום מייצרות שני חיסונים (Cervarix ו-Gardasil) אשר אמורים להגן מפני סרטן צוואר רחם בנשים. Gardasil גם אמור להגן מפני יבלות וסרטן בפי הטבעת, הנרתיק והפות באברי המין. שני החיסונים זמינים לילדות ונערות, ואילו רק Gardasil זמין גם עבור בנים.

המרכז האמריקני לבקרת מחלות (CDC) טוען כי חיסון HPV מציע את ההגנה הטובה ביותר לבנים ובנות שמקבלים את כל שלוש מנות החיסון ויש לגופם זמן לפתח תגובה חיסונית לפני שהילדים הופכים לפעילים מבחינה מינית. זו הסיבה מדוע החיסון מומלץ לילדים שהגיעו לגיל 11 או 12.

יש רשימה ארוכה של אנשים משכילים אשר מתנגדים בקול רם וצלול לחיסון הזה ומזהירים מפניו. הפעם, זה ד"ר ברנרד Dalbergue, לשעבר רופא בתעשיית התרופות שאף עבד עבור חברת התרופות מרק, יצרנית Gardasil. ד"ר דלברק החל להרים את קולו נגד חיסון HPV, והוא משמיע טענות קשות גם על תעשיית התרופות בכללותה. הוא מצטרף לשורה של מומחים ארוכים בתעשייה שחושפים את המניפולציה והשליטה על המחקר הקליני שנעשה על ידי חברות בתעשיית התרופות.

"חיסון הגרדסיל יהפוך לשערוריה הרפואית הגדולה ביותר בכל הזמנים" - דוקטור ברנרד שעבד בעבר כרופא עבור חברת התרופות מרק מפתחת החיסון

"חיסון הגרדסיל יהפוך לשערוריה הרפואית הגדולה ביותר בכל הזמנים" – דוקטור ברנרד שעבד בעבר כרופא עבור חברת התרופות מרק מפתחת החיסון

הציטוט הבא לקוח מראיון שנערך בחודש אפריל של שנת 2014, בהוצאה של המגזין הצרפתי Principes דה סנטה (עקרונות הבריאות):

"צריך לחקור ולהעריך את ההיקף המלא של שערוריית Gardasil: כולם ידעו שכאשר חיסון זה אושר לשיווק בשוק האמריקאי, יוכח שהוא יהיה חסר ערך. דיאן הרפר, מנהיג דעה מרכזי בארצות הברית, היה אחד הראשונים לחשוף את התרמית כאשר הצביע על ההונאה של חברות התרופות. אני צופה כי Gardasil יהפוך לשערורייה הרפואית הגדולה ביותר בכל הזמנים, כי בשלב מסוים, הראיות יערמו עד כדי כך שהן יוכיחו כי למרות ההישג הטכני והמדעי שאולי קשור לחיסון, אין לו שום השפעה על סרטן צוואר רחם ושכל תופעות הלוואי הרבות מאוד שהורסות חיים ואפילו הורגות, אינן משרתות כל מטרה אחרת חוץ מאשר ליצור רווח ליצרנים. (הדגשה לא במקור) חיסון ה-Gardasil הוא חסר תועלת ועולה הון תועפות! בנוסף, מקבלי החלטות בכל הרמות מודעים לכך! ניתן למצוא בשני החיסונים ל-HPV תופעות לוואי הכוללות מקרים של תסמונת גיליאן-ברה, שיתוק של הגפיים התחתונות, טרשת נפוצה ודלקת קרום מוח." (מקור) -. ד"ר ברנרד Dalbergue

ד"ר Dalbergue גם פרסם לאחרונה ספר בשם "Omerta dans les labos pharmaceutiques: Confessions d’un medicine" (וידויים של רופא), שנכנס לפרטים נוספים על שחיתות בתעשייה הרפואית / התרופות. הוא גם הופיע לאחרונה בתכנית רדיו פופולרית בצרפת שבה אתם יכולים לצפות כאן (אמנם זה בצרפתית, אך תוכלו לפחות להצמיד פרצוף לשם).

שערוריה, מידע מוטה ומניפולציה של נתונים

שערורייה, מידע מוטעה, ומניפולציה של נתונים הפכו לחלק בלתי נפרד מהמחקר הקליני ופיתוח תרופות. חשוב שנבין שמדובר בעובדות ולא בשמועות; מלבד חושפי שחיתויות, יש מספר רב של מסמכים הממחישים את המציאות הזאת. אחת הדוגמאות הטובות ביותר (מתוך הרבה) מגיעה מדוקטור לוסיה טומלג'נוביק Lucija Tomljenovic, PhD, מקבוצת המחקר העצבי במחלקת העיניים והמדעים החזותיים באוניברסיטת קולומביה הבריטית. בשנת 2011, היא השיגה מסמכים שחושפים כי יצרני חיסונים, חברות תרופות, ורשויות בריאות ידעו על הסכנות המרובות הקשורות לחיסונים אבל בחרו להסתיר אותם מהציבור. המסמכים התקבלו ממחלקת הבריאות בבריטניה (DH) והוועדה המשותפת על חיסונים (JCVI), שמייעצים למזכירי הבריאות בבריטניה על מחלות שניתן למנוע באמצעות חיסונים. אתם יכולים לקרוא מסמכים אלה כאן.(קובץ PDF)

הנה מה שהיה לה לומר על Gardasil:

רופאה נוספת שעושה רעש בנוגע לחיסון HPV היא ד"ר דיאן הרפר.
ד"ר הארפר עזרה לעצב ולבצע מחקרי בטיחות ויעילות בשלב 2 ו-3 של ייצור חיסון הגרדסיל כדי לקבל אישור לשווק אותו. היא גם חיברה מאמרים רבים על החיסון שפורסמו. דוקטור הרפר אף קיבלה שכר כיועצת ודוברת של חברת מרק. זה מאוד יוצא דופן עבור חוקר לבקר בפומבי תרופה או חיסון להם היה שותף בפיתוח ובמחקר, זה אומר רבות על האופי שלה. זה משמעותי אף יותר שכן היא הסכימה להשתתף בסרט התיעודי "ילדה אחת יותר", מה שמרמז (כך אני מאמין) כי יש סיכוי שהיא מסכימה עם המידע האחר שנאמר בסרט התיעודי, מידע אותו היא לא אמרה בפומבי.

"ילדה אחת יותר" הוא התשובה לקמפיין השיווק של יצרניות החיסון שכותרתו: "ילדה אחת פחות". ההורים שעודדו את בנותיהם לקבל את חיסון HPV עשו זאת בעצת הרופאים שלהם, הממשלה שלהם, ואמונתם בתעשיית התרופות. הם לא היו "אנטי-חיסון" הם שיחקו לפי הכללים, ועכשיו הם משלמים את המחיר. זהו סרט תיעודי שבו מופיעים כמה מומחים מהתעשייה, רופאים שונים, וחוקרים באוניברסיטה. כולם מדברים בגנות החיסון.

"הם יצרו כמות עצומה של פחד באמהות, ופנו לתחושת החובה שלהן כדי לגרום להם לחסן את בנותיהן" – ד"ר דיאן הרפר (מקור)

הציטוט הנ"ל נלקח מהסרט, וזהו קטע שבו היא מעלה כמה נקודות חשובות שכדאי לשקול בנוגע לחיסון:

מחקרים נוספים

בבואנו לדבר על מחקרים עדכניים הקשורים ל-HPV וחיסון הפפילומה כדאי לבחון מחקר שנערך לאחרונה. סקירה חדשה זו פורסמה בכתב העת journal Autoimmunity Reviews וכותרתו: "על הקשר בין חיסון הפפילומה האנושי ומחלות אוטואימוניות."

מחברי המחקר הגיעו לאותה מסקנה כמו ד"ר הארפר, רופאה שהיתה מעורבת ישירות עם הניסויים הקליניים לאישור של החיסון (ושהוזכרה קודם לכן במאמר). הם הגיעו למסקנה כי:

"ההחלטה לחסן עם חיסון HPV היא החלטה אישית, לא אחת שצריכה להיעשות למען בריאות הציבור. HPV אינו מחלה קטלנית ב -95% מהמקרים; ו -5% האחרים ניתנים לזיהוי וטיפול בשלב הטרום סרטני. " (מקור)

הם גם מנו מספר מקרים שבהם חיסון ה-HPV הוא למעשה הגורם בסבירות גבוהה, למגוון רחב של מחלות אוטואימוניות הכוללות: טרשת נפוצה, תסמונת גיאן-בארה, קריסת שחלות, ועוד.

בהצהרה החותמת את הדו"ח על חיסון הגרדסיל שפורסם ע"י מנהל התרופות והמזון האמריקני ב-2008 נאמר כי 73.3% מהבנות "הבריאות" שהשתתפו בניסויים הקליניים פיתחו "מצבים רפואיים חדשים." הרשימה שלהלן מדגישה כמה מ-"המצבים הרפואיים החדש" הללו (מָקוֹר):

הפרעות במערכת דם והלימפה 2.9% = 1 מ-34
הפרעות במערכת העיכול 13.4% = 1 מ-7
הפרעה כללית במקום הזריקה 3.8% = 1 מ-33
הפרעות במערכת החיסונית 2.4% = 1 מ-50
זיהומים 52.9% = 1 מ-2
פציעה, הרעלה, וסיבוכים פרוצדורליים 8.0% = 1 מ-12
הפרעות בשלד, שרירים ורקמות חיבור 6.8% = 1 מ-14
הפרעות במערכת העצבים 9.4% = 1 מ-10
הפרעות במערכת הרביה וההריון 1מ-50
הפרעות פסיכיאטריות 4.4% = 1 מ-22
הפרעות בכליות 2.7% = 1 מ-37
הפרעות בפוריות ובשדיים 24.8% = 1 מ-14
הפרעות במערכת הנשימה 5.5% = 1 מ-18
הפרעות עור וברקמה התת עורית 7.4% = 1 מ-13
הליכים ניתוחיים בתוספתן 10.2% = 1 מ-10

מיטיבי הלכת מביניכם שממש ילכו ויבדקו את המסמך שלעיל אולי יתקלו במשהו מוזר.
אכן המסמך של ה-FDA מסכם אחוזים גבוהים של נשים שחלו במחלות ומצבים "חדשים" לאחר קבלת החיסון, אך גם קבוצת הבקרה שהשתתפה במחקר חלתה באחוזים מאוד דומים באותן המחלות. הכיצד? האם החיסון אכן בטוח כי קבוצת הבקרה חלתה גם היא?

ובכן, מתברר (שוב) שחברת התרופות יצרנית החיסון השתמשה (שוב) בטריק המלוכלך של לתת לקבוצת הבקרה חיסון "דמה" אשר מכיל את אותם מרכיבי החיסון (כולל האלומיניום המסוכן) למעט המרכיב "הפעיל" שהוא האנטיגן שאותו קיבלה רק הקבוצה "המחוסנת".

כך ניתן להראות שלמעשה "אין" שוני בין קבוצת הבקרה לקבוצה שקיבלה את החיסון וכך החיסונים מאושרים לשיווק ומכירה.

זו הסיבה שכ"כ הרבה נשים חלו כתוצאה מהחיסון, ה"דמה" ו-"החי".

"כמעט כל משתתפות קבוצת הבקרה (94% ליתר דיוק) קיבלו תמיסת "פלאסבו" הכוללת את כל מרכיבי החיסון למעט האנטיגן (החומר החיסוני), ולרבות האדג'ובנט של החיסון המבוסס על אלומיניום. כלומר, קבוצת הבקרה קיבלה תמיסה אקטיבית הרחוקה מאוד מפלאסבו נייטרלי, כפי שהיינו מצפים מניסוי בטיחות לחיסון.
שאר 6% של קבוצת הבקרה קיבלו תמיסה ממנה הופחתו האנטיגן והאדג'ובנט של החיסון. שוב, במונחי בטיחות מדובר בתמיסה שרחוקה מלהיות נייטרלית, אך יש להניח שהסיכון שבה נמוך מהסיכון הגלום בתמיסה שכללה את האדג'ובנט (או החיסון עצמו).

במילים אחרות, הטריק המלוכלך של יצרניות החיסונים – ומרק מדגימה זו בצורה יפה עם הגרדסיל – הוא לתת לקבוצת הביקורת בניסוי תמיסה מסוכנת כמו החיסון עצמו. כך, מספר תופעות הלוואי המדווחות לשתי הקבוצות הוא דומה, פחות או יותר, וניתן להראות שהחיסון "בטוח"."

ראו את הכתבה כאן שמסבירה את הנושא בצורה יפה.

לפני שנה החיסון הוסר מתכנית החיסונים המומלצת ביפן בשל תופעות לוואי כגון אלו הרשומות מעלה. מה שאפילו יותר מדאיג היא העובדה שבחיסון של היום יש פי שניים מכמות האלומיניום לעומת הכמות בעבר.

מאמר נוסף הקשור לנושא:

מאמר נוסף ופורץ דרך שכותרתו "כימות הסיכון בתגובתיות צולבת אפשרית בחיסון HPV16" שפורסם בכתב העת Journal of Experimental Therapeutics and Oncology הגיע למסקנה כי:

"מספר ההתאמות הנגיפיות והמיקומים שלהם הופכים את הופעתן של תגובות אוטואימוניות צולבות במארח האנושי לאחר קבלת חיסון מבוסס HPV16 לכמעט בלתי נמנעת." (מקור)

הרשימה היא אינסופית ממש, וכדי לא להפוך את המאמר הקצר הזה לאחד ארוך ומייגע, אני אפסיק כאן.
אני מקווה שהמידע שפרסמתי כאן יתרום להמשך החקירה שלכם בנושא.
אם ברצונכם להמשיך לחקור על הנתונים המדעיים הקושרים סכנות ממשיות לבריאות בעקבות קבלת חיסון HPV אתם מוזמנים לקרוא כאן:

מסד נתונים ענק של מחקרים הנוגעים לחיסון הגרדסיל.

אני מסיים את המאמר הזה בעוד סרטון חשוב:

מקור: CE
מקורת נוספים:

 http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2964337/

http://www.greenmedinfo.com/anti-therapeutic-action/vaccination-hpv-gardisil

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1568997214000664

http://onemoregirlmovie.com/

http://www.cbsnews.com/news/gardasil-researcher-speaks-out/

 http://nsnbc.me/wp-content/uploads/2013/05/BSEM-2011.pdf

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=13239
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

27 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית