- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

יו"ר מפלגת הלייבור בבריטניה: אסון התאומים – מניפולציה אמריקנית

ג'רמי קורבין, מנהיגה הטרי והשנוי במחלוקת של מפלגת הלייבור הבריטית, אמר את הדברים במאמר לעיתון "כוכב השחר" הבריטי לפני 12 שנה.

הפרסום המחודש יעלה שוב את נושא בחירתו של קורבין לראש מפלגת הלייבור, המפלגה השניה בגודלה בבריטניה, ומועמד מוביל לראשות ממשלת בריטניה.

ג'רמי קורבין - התמונה באדיבות by Li from London, UK (flickr) [1]

ג'רמי קורבין – התמונה באדיבות by Li from London, UK (flickr)

קורבין האשים את ג'ורג' בוש וטוני בלייר, ראש ממשלת בריטניה בזמן אסון התאומים, במניפולציה של האסון והאשמתם של אוסמה בן לאדן ואל-קאעידה באחריות במטרה לצאת למלחמה באפגניסטן.

בסדרת מאמרים נוספים שפורסמו באותה תקופה האשים קורבין כי הסיבה העיקרית לאסון התאומים ולמניפולציה האמריקנית והבריטית היתה כדי להביא לסדר עולמי חדש.

קורבין, ידוע כבעל דעות שמאל והוא אחד מהמבקרים הבולטים של ישראל בבריטניה , זכה בראשות מפלגת הלייבור ברוב גדול והוא מועמד מוביל לראשות ממשלת בריטניה.

כצפוי, הפרסום הזה במועד הזה נועד לגרום לקורבין להיראות "קונספירטור הזוי" ולהביא להדחתו.

במאמר שפורסם ב-2003 אמר קורבין:

"היסטוריונים יחקרו בעתיד את המניפולציה התקשורתית של שמונה עשר החודשים האחרונים, לאחר האחת עשרה בספטמבר. הטענות כי בן לאדן ואל-קאעידה עשו את הזוועות הללו נאמרו במהירות ובצורה קולנית. זה שימש כדי להצדיק התקפה על הטליבאן, ואז המשטר באפגניסטן השתנה במהירות." (דגשים לא במקור)

לאחר מכן קורבין האשים את הארה"ב בשימוש ומניפולציה של אסון התאומים במטרה ליצור סדר עולמי חדש.
סדר עולמי חדש היא תיאוריית קונספירציה (עם הוכחות רבות לקיומה) הטוענת כי מדינות המערב ובראשן ארה"ב ובריטניה מנסות שנים להביא לכינון משטר אחד לעולם, עם ממשלה אחת, כוח משטרתי וצבא אחד, ובסיס כלכלי אחד.

לפי התיאוריה, ישנה ממשלת צללים הנפגשת בחשאי ואשר בה חברים דמויות מפתח מהמשפיעות בעולם, פוליטיקאים, טייקונים ואנשים משפיעים נוספים.

במאמר בשנת 1991, קורבין כתב: "עכשיו אנחנו יודעים שמלחמת המפרץ הייתה הרמת מסך לסדר העולמי החדש: העשירים, הלבנים ובעלי העוצמה ימשיכו לשמור את האקלים הכלכלי הנוכחי ויהיו ברשותם את כל כלי הנשק שהם רק יצטרכו"
באותה שנה, הוא אמר: "המטרה של מכונת המלחמה האמריקנית היא להביא לסדר עולמי הנשלט על ידי הבנקים וחברות רב לאומיות באירופה ובצפון אמריקה."

מקור: Telegraph [2]