ראשי » אחוות סודיות » אתם כאן

יו"ר מפלגת הלייבור בבריטניה: אסון התאומים – מניפולציה אמריקנית

מנהיגה הטרי של מפלגת הלייבור בבריטניה קורבין טוען במאמר בטלגרף הבריטי כי ארה"ב האשימה את בן לאדן כאחראי בפיגוע התאומים במטרה ליצור "סדר עולמי חדש" ולהצדיק את מלחמתם באפגניסטן

  • מאת מנהל הפרויקט | 27 בספטמבר 2015
  • 12,749 צפיות | 2 תגובות
עודכן לאחרונה: 27 בספטמבר 2015

ג'רמי קורבין, מנהיגה הטרי והשנוי במחלוקת של מפלגת הלייבור הבריטית, אמר את הדברים במאמר לעיתון "כוכב השחר" הבריטי לפני 12 שנה.

הפרסום המחודש יעלה שוב את נושא בחירתו של קורבין לראש מפלגת הלייבור, המפלגה השניה בגודלה בבריטניה, ומועמד מוביל לראשות ממשלת בריטניה.

ג'רמי קורבין - התמונה באדיבות by Li from London, UK (flickr)

ג'רמי קורבין – התמונה באדיבות by Li from London, UK (flickr)

קורבין האשים את ג'ורג' בוש וטוני בלייר, ראש ממשלת בריטניה בזמן אסון התאומים, במניפולציה של האסון והאשמתם של אוסמה בן לאדן ואל-קאעידה באחריות במטרה לצאת למלחמה באפגניסטן.

בסדרת מאמרים נוספים שפורסמו באותה תקופה האשים קורבין כי הסיבה העיקרית לאסון התאומים ולמניפולציה האמריקנית והבריטית היתה כדי להביא לסדר עולמי חדש.

קורבין, ידוע כבעל דעות שמאל והוא אחד מהמבקרים הבולטים של ישראל בבריטניה , זכה בראשות מפלגת הלייבור ברוב גדול והוא מועמד מוביל לראשות ממשלת בריטניה.

כצפוי, הפרסום הזה במועד הזה נועד לגרום לקורבין להיראות "קונספירטור הזוי" ולהביא להדחתו.

במאמר שפורסם ב-2003 אמר קורבין:

"היסטוריונים יחקרו בעתיד את המניפולציה התקשורתית של שמונה עשר החודשים האחרונים, לאחר האחת עשרה בספטמבר. הטענות כי בן לאדן ואל-קאעידה עשו את הזוועות הללו נאמרו במהירות ובצורה קולנית. זה שימש כדי להצדיק התקפה על הטליבאן, ואז המשטר באפגניסטן השתנה במהירות." (דגשים לא במקור)

לאחר מכן קורבין האשים את הארה"ב בשימוש ומניפולציה של אסון התאומים במטרה ליצור סדר עולמי חדש.
סדר עולמי חדש היא תיאוריית קונספירציה (עם הוכחות רבות לקיומה) הטוענת כי מדינות המערב ובראשן ארה"ב ובריטניה מנסות שנים להביא לכינון משטר אחד לעולם, עם ממשלה אחת, כוח משטרתי וצבא אחד, ובסיס כלכלי אחד.

לפי התיאוריה, ישנה ממשלת צללים הנפגשת בחשאי ואשר בה חברים דמויות מפתח מהמשפיעות בעולם, פוליטיקאים, טייקונים ואנשים משפיעים נוספים.

במאמר בשנת 1991, קורבין כתב: "עכשיו אנחנו יודעים שמלחמת המפרץ הייתה הרמת מסך לסדר העולמי החדש: העשירים, הלבנים ובעלי העוצמה ימשיכו לשמור את האקלים הכלכלי הנוכחי ויהיו ברשותם את כל כלי הנשק שהם רק יצטרכו"
באותה שנה, הוא אמר: "המטרה של מכונת המלחמה האמריקנית היא להביא לסדר עולמי הנשלט על ידי הבנקים וחברות רב לאומיות באירופה ובצפון אמריקה."

מקור: Telegraph

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=13085
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

2 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית