ראשי » בריאות » אתם כאן

רישמו ביומן – 2/7 הפגנה לעצירת ההפלרה

  • מאת מנהל הפרויקט | 28 ביוני 2015
  • 10,768 צפיות | 4 תגובות
עודכן לאחרונה: 28 ביוני 2015

"לעולם אל תטילו ספק בכך שקבוצה קטנה של אזרחים מודאגים ואכפתיים יכולה לשנות את העולם. זה הדבר היחיד שאי פעם הביא לשינוי"
מרגרט מיד

עוד בטרם התיישב על כיסא סגן שר הבריאות הודיע יעקב ליצמן לעם ישראל שהוא מחזיר את ההפלרה.

מה עושים מול הדבר הזה? איך אנחנו, אזרחים מודאגים, יכולים לעצור את המהלך הטיפשי והמסוכן הזה, שיחזיר אותנו שוב לאחור, תוך פגיעה בבריאותנו?
מפעילים לחץ מלמטה!!!

Fluorid hafgana

אנו קוראים לכם להצטרף אלינו, ובכוחות משותפים להביא לא רק לביטול התוכנית להחזרת ההפלרה אלא לעיגון האיסור להפליר- בחוק הישראלי.
בעוד 10 שנים, נוכל לספר לילדינו, שאז, בשנת 2015 לא ישבנו על הספה ולא איבדנו תקווה אלא קמנו, עשינו, פעלנו, בשיתוף פעולה, בנחישות, ואמונה, ונפרדנו לשלום מהפרקטיקה המסוכנת וחסרת ההגיון שנקראת הפלרה.

יש היענות גדולה להפגנה ובין היתר ישתתף ויישא דברים ערן הילדסהיים, הבלוגר של כלכלה אמיתית ומנהל קהילת חורים ברשת. יהיה מעניין! מצפים לכ אחד מכם! כל אחד חשוב וקובע.

ההפגנה תתקיים בשני ליולי, יום חמישי בשעה 20:00 ברחבת הסינימטק בת"א – עצרת ניעור והתעוררות, בקול גדול ובצעקה רמה נשלח לסגן שר הבריאות ליצמן מסר חד משמעי – "טעית, שגית, התבלבלת, חזור לשרת אותנו, חזור לראות את בריאותנו כמטרת העל שלך, חזור בך מהכוונה להכניס למים שלנו פסולת תעשייתית, להחזיר את הארסן, הקדמיום, ושאר המתכות הרעילות."

חשוב על התינוקות שאינם יונקים ושותים תמ"ל עם מים מופלרים, חשוב על חולי הכלייה שעבורם מי הברז מסוכנים, חשוב על רבע מליון אזרחים שבלוטת התריס שלהם נפגעה, חשוב על הסיכון שאתה לוקח בגרימת נזק ולו לבנאדם אחד בישראל.

ואחרי שתחשוב על כל זה, תתקשר לקולגה שלך בהולנד. ברר איתו איך הם מסתדרים, איך נראות השיניים של הילדים בעקבות ביטול ההפלרה שם כבר בשנות ה-80!!!

ברר איתו האם פרצה מגיפת עששת, מהן תוכניות החינוך לבריאות השן שהם נוקטים, שאל אותו מתוך רצון אמיתי להבין – מה גרם להם לקבוע כי ההפלרה מסוכנת וכלל לא נחוצה.

התחל את הקנדציה שלך בעשייה מייטיבה, שמקדמת את בריאותם של אזרחי מדינת ישראל ולא מסיגה אותה לאחור.

אם צריך, הרם עוד טלפון לקולגות שלך בסקוטלנד, שויתרו על ההפלרה ופתרו כמעט לחלוטין את בעיית העששת בשכבות מיעוטות יכולת על ידי תוכנית פשוטה ויעילה של חינוך.

היה כנה בכוונותיך לשמור עלינו מפני בעלי אינטרסים זרים כאלו ואחרים, הגן עלינו מלוביסטים שמקדמים את התעשייה. אתה סגן שר הבריאות שלנו!!! אין לך מחוייבות כלפיהם, אלא כלפינו!

צא לדרך כאשר אתה מוכיח את האומץ הראוי למנהיג, לעשות את הדבר הנכון, לפעול ביושרה, בחכמה והגיון.

עד שלא תעשה כן, אנחנו נאבק בך.
אנחנו נאבק בך עד שתבין.
בנחישות, בהתלהבות, באמונה.

אנחנו נאבק בך כי הילדים שלנו זכאים למים נקיים.
ואין לנו כל כוונה להסתכל להם בעיניים בעוד עשר שנים ולומר בקול רפה- ניסינו…

התעורר סגן שר הבריאות מר יעקב ליצמן.
הגיעה עת.
סור מרע ועשה טוב.

מידע נוסף:
דף האירוע של ההפגנה בפייסבוק

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=12936
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

4 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית