הודעות מסתוריות המגיעות מחיים תבוניים מחוץ לכדור הארץ (5)

  • מאת מהאדווה | 14 במרץ 2014
  • 16,973 צפיות | 59 תגובות
עודכן לאחרונה: 14 במרץ 2014

יום אחד התגלה באינטרנט מכתב ארוך (ללא כתובת השולח) הממוען לאנושות השוכנת על פני כדור הארץ, אשר הינו למעשה הודעת-משאל עולמי מרעישה, שעל פי השולח מקורה בתרבות חוצנים מתקדמת.  למרות שאין לנו אפשרות לוודא את מהימנות ההודעה, אפשר לקבוע כבר במבט ראשון שההודעה מבוססת על רעיונות טובים, חלקם אף מבריקים; יש להודעה קשר הגיוני ורציף, תוכן מיוחד, היא כתובה היטב – דבר המצביע על רמה מיוחדת של אינטליגנציה ובגרות.  בהודעה המדהימה הזו אנחנו יכולים לשים לב לשיח רציני ביותר הערוך בבהירות ובצורה אובייקטיבית.  כמו שתוכלו לגלות בקלות, החומר המדובר אינו מכיל רעיונות או רמזים אתניים-גזעיים, ולכן אפשר להגיד שלמחבר (או למחברים) שלו היה/היו הבנה טובה בלשון ובפסיכולוגיה האנושיים העולמיים, גם אם בחלקים מסוימים תחביר הדקדוק של הטקסט שונה במקצת לזה שאנחנו רגילים להשתמש בו.  בחרנו לפרסם כאן את המסר כך שתוכלו לעיין בו בקפדנות, בצורה שכל אדם וכל אישה יוכלו לחבר לעצמם דעה מתאימה.

et5_7020_6המסר הבסיסי של המכתב הינו שכרגע התרבות האנושית נמצאת בקושי רב ובאופן ברור היא מדרדרת בלי יכולת לעצור, בעיקר מכיוון שהנפילה הזאת נגרמת על ידי אנשים עם רוע מכוון המפעילים ושולטים בכוונה במערכות החברתיות הקיימות.  יש כמות מדהימה של עדויות שמפורסמות באינטרנט המראות שעל פני הכוכב שלנו מתחוללת בעת הנוכחית קנוניה עולמית ענקית, שתחתה יש שימוש נרחב בטכנולוגיות מתקדמות שנשמרות בסוד (אנחנו מתייחסים בין היתר לשימוש חשאי בקנה מידה גדול במערכות רדיוניות ופסיכו-טרוניות), שחלקן נמצאות בשימוש בשביל לייצר הודעות המוניות שעובדות על התת-מודע האנושי ושיעבוד שכלי של האוכלוסייה האנושית, שחיה כעת בסביבה מזיקה.  מעטים הם אלו שיודעים לעומק עד כמה אנטנות הטלפון הסלולארי והקרינה שלהן מעוררות השפעות רבות על הגוף של אלו שחשופים באופן מתמשך לקרינות האלקטרומגנטיות המזיקות הללו שגורמות ליצירה של סביבה לא בריאה אפילו כאשר אנשים לא משתמשים בעצמם במכשירי הטלפון הנייד.  לקבוצה החשאית השולטת הזו, יש כבר יתרון גדול על השליטה במשאבים הטבעיים על פני הכוכב ולכן יש להם את האפשרות לנצח במלחמה החשאית הזו שהם התחילו כלפי ההמונים והבורים, תוך ניצול של חוסר האיזון וחוסר הבריאות שמאיימים על העולם כיום.  מעבר למראית עין, המדיה המרכזית נמצאת כיום בידיים של קבוצה מצומצמת הפועלת מהצללים ולכן, ברוב המקרים, חדשות מסוימות שמפריעות להם יכולות להיות מצונזרות בקלות, או להיערך בצורה כזו שהיא תפעל לטובת המטרות הזדוניות שלהם.  אלו שיצליחו להתעורר צריכים לעזור לאחרים שעדיין ישנים כדי לצאת מהמצב הרדום וכך אנו מקווים שמספרם יעלה והם יגיעו להבנה בהירה של הדחיפות והשימוש בהחלטות חיוביות.  כדי לעצור את הרוע הגדל, עלינו להתאחד ולזנוח את הפחדים, את הרגש המשתק של הבידוד והבורות שקשורים לצד האמיתי של הדברים כמו שהם כעת – לצערנו – על פני הכוכב הזה.

et5_7067_1הייעוד החכם של המסר-מכתב הזה הוא שכל אחד מאיתנו יחליט, מהר ככל האפשר, שזהו הזמן הנכון להופעה של חוצנים השייכים לתרבות מתקדמת שיופיעו בנקודת זמן מסוימת בשמיים של הכוכב שלנו.  בייחוד כעת, בזמנים קשים אלו, ההופעה של מספר גדול של רכבים חוצניים יכול לעזור לאנושות רבות כדי להסיר אחת ולתמיד את כל הרבדים העבים של האשליה והשקרים.  באותו הזמן, ההופעה של רכבי החוצנים תוכל להבהיר הרבה דילמות קיומיות רוחניות ובו זמנית תוכל לשמש כמאיץ קסום להופעה של חוכמה אחרת, משופרת, בתוך המערבולת שבה אנו חיים.  הופעה מאסיבית כזו של חייזרים השייכים לתרבות מתקדמת תוכל להוביל את האנושות לשלב נעלה יותר של האבולוציה.  השאלה המרכזית, שמנוסחת בפעמים רבות מספור במסר-מכתב היא האם כל אחד מאיתנו (שמקבל ובוחן בקפדנות את המכתב הזה) בוחר או לא, בתוקף, שהחייזרים האלה השייכים לתרבות מתקדמת יופיעו בבת אחת בכוכב שלנו.  החייזרים ששייכים לתרבות המתקדמת הזו טוענים, בתבונה ועם הרבה היגיון בריא, שהבסיס השכלי-רגשי חייב להיבנות קודם לכן על ידי השימוש, על ידי מספר גדול של תושבי הארץ, בכוונה איתנה והחלטה בוגרת אם אנחנו באמת רוצים לקבל כזה מגע מיטיבי ומאוד יצירתי.  הסכמה בפה אחד, שתלווה בהמתנה מכוונת למגע כזה שיקרה בעתיד, חייבת להיערך ברמת הכוכב כולו אחרת יש סיכון בתגובה שתגיע מתוך מפחד בלתי מוצדק.  תחושת פחד שכזו תאפשר הולכת שולל מצד ההמונים על ידי קבוצות האליטה הרשעות שיפעלו מהצללים, ושכבר כעת הינם בעלי השליטה.  על כל אחד מאיתנו לדעת את חשיבות ההסכמה שנחליט עליה באופן ברור, גם אם ההחלטה הינה טלפתית במהותה.  החייזרים ששייכים לתרבות המתקדמת הזו מבקשים מאיתנו שהמסר-מכתב הזה ישלח מיידית להמוני אנשים, ושיתורגם כל אחד לשפה שלו בעולם כך שישותף בכל רחבי העולם.  הם אף מייעצים לנו שהמסירה של המסר-מכתב הזה תיעשה באופן אישי מאדם לאדם, ותוך זניחת השימוש במדיה המסחרית.

מכיוון שההודעה הינה ארוכה מכדי להיכלל כמאמר, אנחנו מצרפים אותה כקובץ שכל אחד יוכל להוריד ולקרוא במחשבו האישי, ואנחנו מזמינים אתכם לבחון אותה בקפידה לפני שתחליטו מה עליכם לעשות.

et5_7020_1.jpg7020_4ראשי הפרקים בהודעה הזו הינם: "מי אנחנו ?”, "חלק מכם יכול לתהות: למה אנחנו לא גלויים לעין ?”, "מי אתם ?", "מה הוא המצב הנוכחי שלכם ?", "מיהו "הצד השלישי" ?", "מה עושה כל אחד מכם לחופשי באמת ולגמרי ?", "מה יש לנו להציע ?", "מה אנחנו מקבלים בתמורה עבור העזרה חסרת האינטרסים שאנחנו מוכנים להציע ?", "האם אתם רוצים, באופן ברור ואיתן, לראות אותנו מופיעים ?", "עצה חשובה שכדאי לקחת בחשבון!!!", "מהו ואיך יכול האפקט של הגל האדיר והלא יאומן של אמון קולקטיבי בו זמני לשנות את הכול על הכוכב הזה ?", "מה הן התוצאות שיופיעו כאשר מספר מספק של אנשים ינסח החלטה חיובית (כן!!!) שתהיה ברורה ואיתנה ?", "למה לחלקכם יש דילמה היסטורית מסוימת ?", "האם אתם רוצים באופן ברור ואיתן שאנחנו נופיע ?!".

מאמר זה הינו החמישי בסדרת מאמרים בנושא הודעות מסתוריות שכבר הגיעו לכדור הארץ מאת תרבויות מתקדמות של חוצנים, הממוענות לאנושות השוכנת בכדור הארץ.  למאמר הקודם – אנא לחצו כאן.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=12409
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

59 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית