- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

הודעות מסתוריות המגיעות מחיים תבוניים מחוץ לכדור הארץ (4)

לאורך השנים, נצטברו עדויות רבות [1] מספור אודות קיומם של עצמים בלתי מזוהים וחוצנים שביקרו בכדור הארץ.  חלקם הגדול אינו ניתן לאימות מוחלט, ויש להכיר בכך שחלקם אף עשוי להיות עב"מ שנבנה תחת פרויקט ממשלתי חשאי כמיזם שחור [2], לדוגמה כהכנה תודעתית לקראת פלישה מזויפת של תרבות חוצנים [3] אלימה, כמו שמומחש בסרט הבדיוני למחצה, "קונספירצית אוריון" [4].  אולם מאידך גיסא, בהתחשב בכמות הנכבדת של העדויות ובמספר החוקרים הרציניים שהגיעו למסקנות מרחיקות לכת בדבר ממשות העדויות, לא מן הנמנע שיש אמת בחלק נכבר מהן.  האדם המפקפק עשוי להטיל ספק בכל תיאוריה ובכל תחום, אך האדם החוקר באמת ובתמים, תחת תערו של אוקהאם, דווקא יניח שקיים כאן דבר ממשי.  במאמר זה, נסקור בקצרה סיפורים מרכזיים תחת קורות ביקורי החוצנים בכדור הארץ לאורך השנים.  למען קריאת פרטי כל פרשה ספציפית המוזכרת במאמר, ניתן להיעזר בקישורים המצורפים לאורך הטקסט.

Aliens4 - 220px-PurportedUFO2 [5]

עב"מ, ארה"ב, 1952

הסיפור העיקרי שהביא את רעיון קיום החוצנים אל התודעה הציבורית, הינו נחיתת החייזרים באזור 51 ברוזוול [6] שבארה"ב.  רק לאחר 60 שנים ה-FBI חשף את המזכרים [7] המאשרים את מה שממשלת ארה"ב טייחה במשך שנים [8], ולאחרונה אף התפרסם וידיאו המצלם חוצן חי [9] מאותה התקופה.  כטיפה בים נזכיר שביוני 2004, מושל ניו מקסיקו דאז טען כי החקירות הרשמיות שפורסמו ע"י הממשל, מעולם לא הצליחו להסביר את אירוע רוזוול, ולכן דרש פרסום המידע במלואו ע"י הממשל.  מספר שנים קודם לכן תחת פרשה שונה, ב-1942, הצבא האמריקני ירה טילים על עב"מים שהופיעו בשמים במה שכונה 'הקרב בלוס אנג'לס' [10].  מספר שנים מאוחר יותר, במהלך מלחמת העולם השנייה, עב"מים שונים נראו בשמי אירופה ובאזור הפסיפי במהלך פעילויות מבצעיות, ועב"מים אלה זכו לכינוי "פו פייטר" [11].  למעשה אנו יודעים כיום שלגרמניה הנאצית היו מספר צלחות מעופפות [12] בנוסף לאמצעים אחרים של טכנולוגיה מתקדמת [13], אולם אלו אף פעם לא הסבירו את תופעת ה'פו פייטר'.  לאחר מלחמת העולם, תחת מבצע "מהדק נייר" [14], רבים ממדעני גרמניה הנאצית היגרו לארה"ב לשם המשך פעלם, שכלל גם את הקמת סוכנות החלל נאס"א.  באנגליה לפני מספר שנים, הותר לפרסום כי יחידה ממשלתית סודית (אשר פעלה תוך שיתוף פעולה עם גופי המודיעין הבריטי), עסקה בחקירתם של לא פחות מ-7000 אירועי עב"מים [15] שאירעו בבריטניה במשך עשרות שנות קיום היחידה, אולם מסקנות המחקרים מעולם לא פורסמו.  במהלך השנים האחרונות, מדינות שונות [16] יצאו בהצהרות דומות אודות יחידות חשאיות מהסוג המדובר.

למעשה כבר משלהי ההיסטוריה האנושית, קיימות עקבות [17] המעידות על ביקורם של חוצנים במקומות שונים על פני כדור הארץ.  עדויות רבות לכך נאספו בספר "מרכבות האלים" [18], ומצידה, התוכנית "חייזרים מן העבר" [19] חוקרת ומציגה אף היא רבות מבין עדויות העבר.  בשנות ה-70 כתב זכריה סיטשין [20] את פירושיו לכתבי שומר העתיקה, בהם טען כי תרבות של "אסטרונאוטים עתיקים" (חוצנים) בשם "ניבירו" [21] השפיעה על התפתחותה של התרבות השומרית, באמצעות האלים שלהם, המכונים "אנונאקי". לטענתו, חוצני "ניבירו" נחתו בכדור הארץ לפני כ-450 אלף שנים, והקימו מרכז גדול באזור של ממלכת שומר דאז, עיראק של היום.

Aleins4 - index [22]

סטיבן גריר, פרויקט 'חשיפה'

ד"ר סטיבן גריר ופרויקט ה"חשיפה" [23], אספו במהלך השנים ראיונות [24] רבים מספור עם אנשי צבא ובכירי ממשל רבים שנחשפו למידע בנושא עב"מים וחוצנים (בצורה ישירה או עקיפה), ולאחרונה יצא לאור סרטם התיעודי, 'סיריוס' [25].  בין הראיונות בפרויקט ניתן לציין את פול הלייר [26], שר ההגנה הקנדי לשעבר, שהיה חבר ב-3 ממשלות בקנדה, והחבר הראשון ב-G8 שהצהיר בצורה רשמית שחוצונים קיימים [27] ללא ספק ושהם מבקרים ונמצאים בכדור הארץ.  הפרויקט כולל גם ריאיון עם האסטרונאוט אדגר מיטשל [28], שהודה בקיומם של חוצנים וטיוח צבאי בנושא (והוא לא האסטרונאוט היחיד [29] המחזיק בדעה זו).  120 אנשי צבא לשעבר [30] העידו כי עב"מים חגים מעל אתרים גרעיניים וכי במקרים מסוימים מספר טילים יצאו מכלל שימוש כשעב"מ היה באזור.  למעשה, רבים סבורים שנאס"א [31] מטייחת מידע רב בנושא העב"מים.  תמונות עב"מים שצולמו על ידי אסטרונאוטים וטלסקופים ושהותרו לפרסום על ידי נאס"א, מציגות השערות אודות בסיס חייזרים על הירח [32] ומבנים מלאכותיים על פני מאדים [33].  תמונות של המתחם הבין-כוכבי [34] מגלות עב"מים הנעים בחלל במרחקים גדולים מאוד מכדור הארץ, ובמהירות מדהימה.  ב-2012, הסוכנות האירופית לחלל העלתה סברה שהירח של מאדים "פובוס" [35] הינו מלאכותי.

Aliens4 - ET-in-Italy [36]

"מקרה החברות", איטליה

מקרה ה'חברות' [37] מאיטליה הינו דוגמה אחת ל-mass contact, כאשר קבוצת חוצנים ביקרה וחיה באופן פיסי עם קבוצת איטלקים (מעל 100 אנשים) לאורך מספר שנים. ניתוח קפדני של תמונה [38] של חוצן מתוך הספר המתאר את קורותיהם, מאשר את האותנטיות של התמונה כך שהגובה המוערך של החוצן בתמונה הינו אכן מעל 3 מטרים.  תחת פן אחר של מפגשים אישיים עם חוצנים, סיפורי החטיפות [39], ניתן להזכיר את החטיפה בפסקגולה [40] (מיסיסיפי), שבה חוצנים לקחו שני בני אדם לחללית שלהם. למרות שהצעיר מביניהם חווה טראומה מובנת מהעניין, המבוגר מביניהם דווקא סיפר בהתרגשות על התחושה שחש, שהחוצנים באו עם פניהם לשלום.  סיפור נוסף הינו של בטי ובארני היל [41], אשר נחקר לעומקו ע"י מומחי עב"מים ואנשי רפואה, תחת השימוש ברגרסיה היפנוטית לחקר תופעת "הזמן האבוד".

ביל קופר [42]

ביל קופר

קיימים מספר חוקרי עב"מים ידועים [43], ובהם ניתן לציין את מי שהוגדר על ידי ממשל קלינטון כ"שדרן הרדיו המסוכן ביותר בארה"ב" – מילטון וויליאם (ביל) קופר [44].  קופר, שהיה בעברו איש מודיעין בצי האמריקני ואיש חיל האוויר, טען שמשנות ה-40 התרסקו כלי טייס חוצניים על פני כדור הארץ [45] וכי לממשלת ארה"ב הסכם עם החוצנים האפורים. ההסכם לטענתו הופר בגסות על ידי החוצנים, שחטפו בני-אדם והשחיתו בקר בניגוד למוסכמות. שבועות ספורים לפני מותו המוזר, טען קופר שבידיו מסמכים להוכחת דבריו וכי הוא מתכוון לפרסמם.  מסמכים שונים מעידים בנוסף על כך שהנשיא אייזנהאואר ניהל מספר פגישות חשאיות עם חוצנים [46] ב-1954.  בנוסף נטען במסמכים אלו, כי ממשלת ארה"ב יצרה קשר עם חוצנים הנמצאים על פני כדור הארץ והשיגה מהם טכנולוגיה חוצנית [47] במספר מקרים.  חוקר נוסף בתחום הינו פיל שניידר [48], שנפטר אף הוא בצורה תמוהה, ובתקופה שלפני מותו הרצה ברחבי ארה"ב על נושאים שונים הכוללים את שיתוף פעולתו בבניית בסיס תת-קרקעי סודי [49] בדולצ'ה, ניו-מקסיקו עבור צבא ארה"ב.  שניידר סיפר שהוא נפגש עם גזע חוצנים אלים בסוף שנות ה-70 ששינה את כל מציאות עולמו מיד לאחר מכן.  לויד פאי [50] חקר ממצאים ארכיאולוגיים רבים דוגמת גולגולות הקריסטל [51] והגולגולות המוארכות, כמו אלו שהתגלו בפרו [52].  לאחרונה אף התגלה בבדיקות ראשוניות [53] של גולגולות מוארכות מ'פרקס' שבפרו, שמדובר בדנ"א מיטוכונדרי השונה ביולוגית מהאדם, עד כדי כך שסביר להניח שהם לא יכלו להתרבות בזיווג עם בני אדם רגילים. בנוסף, מדובר במבנה אנטומי-מורפולוגי שונה שלא יכול היה להיגרם מלחץ מכני שהופעל בתקופת ילדות (עצם הקודקוד הינה אחת ולא שתיים; משקל והיקף הגולגולת, כמו גם היקף ארובת העיניים, אינם תואמים לתוצאות הנגרמות כתוצאה מלחץ מכני כמו שנעשה בעבר במקומות אחרים בעולם).  החוקר נאסים הרמיין, דיבר רבות אודות קיומו של סטאר-גייט ליד השמש [54], שבו משתמשים עב"מים בגודל של כדור הארץ [55].

Aliens4 - UFO_at_Olympics_b [56]

עב"מ באולימפיאדה, 2012

בפן מעט עדכני, מאות מיליוני בני אדם צפו בטקס הפתיחה של האולימפיאדה ב-2012, אך רק חדי העין הבחינו בעצם הדומה לצלחת מעופפת טס בין הזיקוקים [57], ועד כה לא התקבל אף הסבר רשמי לתיעוד.  בפברואר 2013, מטאור בקוטר מוערך של 17 מטר נכנס לאטמוספרה של כדור הארץ ככדור אש במהירות של לפחות 54,000 קילומטר לשעה, והתפוצץ בשעה 9:20, מעל פני סיביר.  סרטונים שונים מצביעים על התערבות של תרבות חוצנים מתקדמת שריסקה את המטאור [58] בעוד שהיה בחלל.  ב-1997, במשך כ-3 שעות, צפו אלפי בני-אדם ברחבי נבאדה, אריזונה וסונורה בארה"ב, במופע אורות ועצמים בלתי-מזוהים [59], יוצא דופן בהיקפו.  מושל המדינה דאז הצהיר בנושא, "אני טייס, ומכיר כמעט כל כלי טיס שמסוגל לטוס. זה היה גדול יותר מכל מה שראיתי מעולם. הדבר נותר תעלומה בעיני. מי יודע מהיכן הגיע? היה להם מבנה גיאומטרי קבוע ובלתי משתנה". המושל מעיד שפנה לבסיס חיל-האוויר לקבלת מידע, לפיקוד המשמר הלאומי וכן לראש המחלקה לביטחון הציבור. איש מאותם גורמי ממשל לא ידע להסביר את המתרחש והם עצמם היו נבוכים.

מעגל תבואה, אנגליה [60]

מעגל תבואה, אנגליה

ולסיום נזכיר את מעגלי התבואה [61], שלמרות שהוכח שמיעוטם נעשה על ידי אנשים מתחזים, את חלקם הגדול [62] לא ניתן להסביר באמצעים קונבנציונאליים.  יש הסבורים שמעגלי תבואה אלו משמשים למעשה כדרך סימבולית שבה תרבויות חוצנים מתקדמות שולחות מסרים מתקדמים אל שוכני כדור הארץ.

מאמר זה הינו הרביעי בסדרת מאמרים בנושא הודעות מסתוריות שכבר הגיעו לכדור הארץ מאת תרבויות מתקדמות של חוצנים, הממוענות לאנושות השוכנת בכדור הארץ.  למאמר הקודם – אנא לחצו כאן. [63]