- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

עצרת מחאה נגד כמטריילס התקיימה מול שגרירות ארה"ב בת"א

במהלך השנים האחרונות יותר ויותר אנשים ברחבי העולם מביטים לשמיים ורואים ערפל לבנבן וחצי אטום במקום שמיים כחולים וצלולים.

הרוב ימשיכו הלאה בחייהם ללא כל מחשבה נוספת, אך יש כאלו שיתהו מדוע ויש כאלה שיקדישו את חייהם לחקר התופעה שהפכה להיות גלובלית.

המונח "כמטריילס" מציין תופעה של ריסוס חומרים כימיים ממטוסים.

מטוסי סילון משאירים שובלים לבנים הנקראים "קונטריילס" שהם בדר"כ תוצאה של התגבשות קרח על קצוות הכנפיים, או אדי מים.

הקונטרייל הוא הפס הלבן שאותו אתם רואים מאחורי מטוס הסילון, פס שבדר"כ נעלם אחרי מס' שניות, אך הוא יכול גם להישאר באוויר במשך שעות.

התנאים האטמוספריים להיווצרות הקונטרייל נוסחו  ע"י נאס"א אחרי מ לחמת העולם השנייה במסמך הידוע בכינוי "Appleman chart [1]".

במסמך מתוארים התנאים האטמוספריים הדרושים להיווצרות פסי עיבוי בשמיים כגון גובה תעופה מסויים, לחות מסויימת וטמפרטורה גבוהה ממינוס 35 מעלות צלזיוס.

לפי המסמך של נאס"א, פסי התעבות אינם יכולים להתקיים ובטח שלא להתפשט מתחת לגובה מסויים, לחות מסוימת וטמפרטורה גבוהה ממינוס 35 מעלות.

בשנים האחרונות החלו להופיע פסי התעבות ענקיים, שלעתים נשארו במשך כל היום והתפשטו לאורך כל רוחב יריעת השמיים עד אשר אור השמש נחסם חלקית.

השמיים שהיו כחולים הפכו להיות לבנים חלביים.

לטענת אנשים רבים שחקרו את הנושא פסי התעבות אלה נוצרו בתנאים אטמוספריים שאינם מאפשרים התעבות רגילה (קונטרייל) והמסקנה שמדובר בסוג שונה של תופעה החלה להתפשט ברחבי העולם.

נושא הכמטריילס נידון בהרחבה באתר הפרויקט, ומי שמעוניין לחקור, ימצא כאן מידע רב ערך.

לא אחזור על הדברים אלא רק אזכיר שיש 2 תיאוריות עיקריות המנסות להסביר מה קורה ומדוע ייתכן שמתקיים פרויקט גלובלי בקנה מידה עצום שמערב ריסוס קבוע של חומרים לא מזוהים וייתכן רעילים מעל אזורים נרחבים בעולם:

1. ניסוי בקנה מידה עולמי המנסה לבדוק אפשרות של שינוי טמפרטורה ואקלים דרך כיסוי השמיים בערפל לבנבן כדי לחסום ולהחזיר חלק מקרינת השמש אל החלל למטרת הורדת הטמפרטורה הגלובלית.

2. דילול האוכלוסיה / חיסון כפוי דרך פיזור חומרים כימיים רעילים

אני באופן אישי נוטה לקבל כאפשרות סבירה יותר את ההנחה שמדובר בניסוי גלובלי, חוצה ממשלות ויבשות שמטרתו הורדת הטמפרטורה הגלובלית כדי להילחם בהתחממות הגלובלית (שאיננה קיימת כלל).

למעשה, במשך שנים רבות קיימות תוכניות מגירה בדיוק כאלו [2], ובהחלט ייתכן שהריסוסים הם מעין "ניסוי מקדים" לבדיקת היתכנות ההשפעה על האקלים.

ההיסטוריה מלאה בדוגמאות של שליטים וממשלות שביצעו ניסויים שונים, גם כאלה שעירבו ריסוסים נרחבים על אוכלוסיה תמימה ולא מודעת [3], למטרות שונות וללא שום הסכמת הציבור.

אני פחות מקבל כאפשרות סבירה שמדובר בריסוסים שמטרתם דילול האוכלוסייה או הרעלה מכוונת.

המשתנים הלא ידועים רבים מדי. ריסוס אווירי יכול לצאת משליטה בקלות וכמעט בלתי אפשרי לשלוט על אופן הפיזור של החומר באופן מדויק.

אך האפשרות שמדובר בהרעלה מכוונת היא קיימת ולמעשה ישנם אנשים בתפקידים בכירים שאומרים זאת באופן ברור:

הסרטון הזה הוא תקציר הסרט הדוקומנטרי "The great culling", אחד מכמה סרטים דוקומנטריים בנושא כמטריילס שיצאו בשנים האחרונות.

מומלץ לכל אדם שרוצה לחקור את נושא היתכנות הכמטריילס לצפות בסרט המלא [4].

עצרת המחאה בישראל

גם בארצנו הקטנטונת החלו אנשים רבים לחקור את תופעת הכמטריילס.
ביום שבת ה-25 בינואר התקיימה עצרת ראשונה מסוגה בארץ בנושא הכמטריילס.

עצרת המחאה התקיימה מול שגרירות ארה"ב בת"א והשתתפו בה כמה עשרות אנשים שהגיעו כדי למחות וכדי לעורר אנשים לחקור את הנושא.

להלן כמה דברים שנכתבו על-ידי פעיל בעצרת:

"לגולשי פייסבוק נמאס לקטר ברשת והם יצאו לרחוב למחאה שקטה, עם שלטים המסבירים כנגד מה הם מוחים. מחאה נגד ריסוס אינטנסיבי יום יומי של מתכות רעילות וחומרים שונים בעזרת מטוסי סילון על האוכלוסייה בישראל. המוחים יודעים על פי בדיקות מעבדה שבוצעו ברחבי העולם שמדובר בריסוס מתכות רעילות וחומרים נוספים.

עצרת כמטריילס 3 [5]

האזרחים המודאגים דורשים מידע מהממשלה. מה היא מרססת מעל אוכלוסיית המדינה ולמה וכיצד יתכן שהממשלה מרססת מעל אוכלוסיות ללא ידיעת האזרחים וולא רשותם. אבל המשלה שותקת. אין דיווחים בתקשורת. על פי אחת ההשערות מדובר באג'נדה 21, תכנית עליה ישראל חתומה ובמרכזה עומד דילול אוכלוסיית העולם.

עצרת כמטריילס 2 [6]

השערה זו נתמכת בהצהרות של פסגת כדור הארץ בריו ב שנת 1992 ובידיעות על הכחדת מינים המונית. ונסמכת גם על מראה עיניים בישראל, כבר בקושי ניתן לראות דרורים, יונים… מצב הצמחייה לא טוב ובתי החולים מלאים. אנשים רבים סובלים מקוצר נשימה, אלרגיות ועוד תחלואים בהיקף שלא היה כמותו. הספקנים יכולים להסתפק בידיעות של דיויד קית על התחממות כדור הארץ והניסיון לקרר אותו על ידי מתכות המחזירות את קרני השמש לחלל. בפועל יש לנו אמנם הרבה פחות שמש אך גם בצורת וכל המתכות נושרות עלינו ועל כל החי והצומח.

עצרת כמטריילס 1 [7]

בזמן המחאה, עוברי אורח עצרו, ביקשו מידע וקיבלו הסברים מפורטים .אנשים זכרו את השמים הכחולים שאיבדנו, את ענני הטבע המתולתלים בהם נהגנו לחפש צורות. אנשים הגיבו בסקרנות וביקשו לקבל דף מידע. זמן המחאה תואם לתאריך הצעדה הגלובלית השנתית הנערכת בכל העולם באותו התאריך. מאחר ובישראל התאריך נפל ביום שבת המחאה נערכה בלילה כך שגם שומרי שבת יוכלו להשתתף. הציפיות לא היו גדולות. מדובר בקבוצת אנשים שלא הכירו זה את זה לפני כן אלא וירטואלית . וכגודל הציפיות הנמוכות כך הייתה ההפתעה והשמחה לפגוש עוד ועוד אזרחים מודעים ומודאגים הרוצים שמעוניינים להפסיק את ריסוסי הכמטריילס. זו המחאה הראשונה שלנו אמר אחד מהם, אך לא האחרונה. אזרחי ישראל חייבים לדעת מה מתחולל בשמיים שמעל ראשם."