ראשי » בריאות » אתם כאן

ריפוי סרטן בעזרת סודה לשתיה וסירופ מייפל – עדות נוספת

אדם בשם דיוויד פרסטון שנחשב בזמנו כאחד מ-50 מומחי השיווק הטובים בעולם טוען כי ריפא עצמו מסרטן בעזרת סודה לשתיה וסירופ מייפל. קראו כיצד הוא עשה זאת בכתבה הבאה.

  • מאת כותב אורח | 2 בפברואר 2014
  • 14,687 צפיות | 10 תגובות
עודכן לאחרונה: 2 בפברואר 2014

בתור קורא וותיק יחסית באתר "אמת אחרת" (3 שנים בערך) מדי פעם אני קורא את אותן כתבות (בדיוק כמו שאר הקוראים) על מקרים בהם אנשים נרפאו מסרטן בדרכים אלטרנטיביות ללא כימותראפיה (חלילה וחס) וללא שום דבר שקשור למרשם רופא.

לרוב אני מאמין לסיפורים אך תמיד ישנו איזשהו אחוז בתוכנו שאומר לנו "אלו הם אנשים שאנו לא מכירים ולכן לך תדע עד כמה זה אמין שההוא או ההיא נרפאו על ידי שימוש בקנאביס או דיאטת מיצים".

אחת מאותן כתבות שקראתי בעבר עסקה בשילוב של סודת אפייה יחד עם סירופ מייפל, הנוסחא הזו היא אחת מאותן נוסחאות לריפוי מסוגי סרטן שונים לפי אנשים שונים שניסו ונרפאו.

בתור איש שיווק שמתעסק בשיווק לעסקים מקומיים ובשיווק מקוון אני תמיד סקפטי ובוחן הכל הרבה פעמים כי אני יודע איך מנסים למכור לנו חלומות באריזה יפה בטלויזיה, עיתונות, רדיו אינטרנט וכתבות ממומנות וכו'…והנה אני רואה אחד מחבריי לפייסבוק אדם בשם דיוויד פרסטון שנחשב בזמנו ב-2008 כאחד מ-50 מומחי השיווק הטובים בעולם (שיווק מקוון, שיווק לחברות גדולות ולעסקים בינוניים עד קטנים) העלה פוסט לפייסבוק שגרם לי להביע התעניינות:

david preston

אוקיי חברים שלי! חם מהעיתון של הדוקטור חחח

קיבלתי את המידע על כל הבדיקות רק לפני כמה דקות. הד"ר התקשר וגם שלח בדוא"ל כדי לוודא שהבנתי בדיוק מה הוא אומר . הנה קטע מתוך הדואר האלקטרוני :

" אני מאוד שמח להודיע לך כי באופן רשמי סגרתי את הקובץ שלך במחלקה האונקולוגית היום, ואני מעביר אותך למחלקה במערכת העיכול להמשך מעקב הנוגע לכאב ברמה הנמוכה שעדיין יש לך. ה-MRI לא מראה גידולים , נגעים או סרטן שאנחנו יכולים לזהות אך ייתכן שיש לך אבנים בכיס המרה, אשר יכולים להיות גורם לכאב שאתה חווה.
המדדים שלך קרובים למושלם , דבר שאני מייחס לשינויים באורח החיים שלך , תזונה ואולי תוספים שאתה לוקח…

אתה רק אחד מתוך 70 מקרים ידועים המדווחים של מה שאנחנו מכנים רמיסיה ספונטנית,והראשון שחוויתי באופן אישי."

במילים אחרות דיוויד טוען כי הוא ריפא את עצמו על ידי הנוסחה שאתם יכולים לראות בסרטון הבא:

לאחר מכן דיוויד עשה וובינר (מעין הרצאה.סמינר קצר בן שעה עם מצגות און ליין) ובו הוא קצת סיפר על עצמו למה הוא נעלם בשנים האחרונות.

מסתבר שהוא חלה בסרטן למי שלא ידע והתגרש מאשתו ורוב רכושו עוקל כולל רשימת דיוור מקוון של למעלה מ-60 אלף כתובות אימייל (בשיווק אינטרנטי בדיוור מקוון כל כתובת אימייל שווה כ1$ בחודש) בנישות שונות, עד שעבר לגור אצל חבר קרוב שעזר לטפל בו.
הרי לכם אדם שאיבד הכל ומתחיל מחדש אופטימי מאי פעם עם פחות אישה, פחות שיער על הראש ופחות המון-ממון….אבל הכי חשוב ב-ר-י-א.

בתור מומחה לשיווק מקוון דיוויד אלוף בלחפש ולמצוא מידע אמין ורלוונטי באינטרנט וכך הוא הגיע למידע שהציל את חייו.

בריאות זה הכל בחיים והשיטה שדיוויד יישם צריכה להיות מופצת הלאה, אז אנא מכם תעבירו את זה הלאה למי שזה יכול לעזור לו.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=12356
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

10 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית