ראשי » מיסטיקה » אתם כאן

רעשים מסתוריים ברחבי העולם

  • מאת מהאדווה | 11 בינואר 2014
  • 16,045 צפיות | 52 תגובות
עודכן לאחרונה: 11 בינואר 2014

מאז שנת 2011, עוד ועוד עדויות נרשמות ביוטיוב ובאתרים אחרים, אודות רעשים מוזרים ומסתוריים הנשמעים באטמוספירה ברחבי העולם.
במקרים רבים, הרעשים החידתיים נשמעים כמו סוג של חצוצרות רבות-עוצמה המהדהדות ממרחק.  הרעשים נשמעו והוקלטו במדינות רבות, בעיקר באמריקה, אוסטרליה ומדינות שונות באירופה, ובחלק מהמקרים הם אף נשמעו בו זמנית במדינות ב-2 יבשות שונות.  בחלק מהמקרים אנשים תיארו שהבתים שלהם רעדו עקב הרעשים המסתוריים הללו.  רשתות טלוויזיה שונות ברחבי העולם פירסמו עדויות שונות בנושא, עד כה ללא הסבר מדעי הגיוני המניח את הדעת.image945aaa על פי הגיאופיסיקאי הרוסי, פרופסור ד"ר אלקין קאליקוב, המקור לרעשים קשור ב"תהליכים אנרגטיים בקנה מידה גדול".  על פי ממצאיו, רוב הספקטרום של הרעשים נמצא בתחום שאינו ניתן לשמיעה לאוזן האנושית, כלומר למעשה אנו מסוגלים לשמוע אך פיסה קטנה מהכוח האמיתי של הרעשים הללו.  בין ההיפותזות שהוא מעלה כמקור הרעשים, ניתן לציין את הסערות הסולאריות מהשמש (כאשר ב-2013-2014 אנו מגיעים לשיא העוצמה של סערות סולאריות מהשמש תחת המעגל הסולארי הנוכחי) וגם את ליבת כדור הארץ (כחלק מהתאוצה בשינוי הקוטב המגנטי הצפוני של כדור הארץ, שגדל פי 5 בין השנים 1998 ו-2003).

יש הסבורים שמדובר בחצוצרות מנבואת האפוקליפסה שהופיעה בספר חזון יוחנן, הבאות לבשר את אשר להגיע בעתיד הקרוב.  אחדים גם מקשרים אותן ל-'ראגנארוק', האפוקליפסה הויקינגית שבה האל הנורדי, היימדאלר, מתריע על ידי החצוצרה המיתולוגית שלו (גג'לרהורן) על האפוקליפסה המתקרבת.  סיפור זה מתאר את הקרב של אחרית הימים במיתולוגיה הנורדית, במהלך מלחמתם של האלים ובני בריתם, בהנהגתו של אודין, כנגד מגוון ענקים ומפלצות בהנהגתו של לוקי.  חשוב להבהיר שבאף אחת מנבואות אלו (בדומה לנבואה המפורסמת של בני שבט המאיה בנוגע ל-21 בדצמבר 2012), לא מדובר בסוף הימים אלא בסיומו של עידן והתחלפותו בעידן חדש.

Shofar2משה רבנו (ספר במדבר, פרק י"ט) השתמש בתרועת השופר על מנת להסב את תשומת הלב של בני ישראל ולסמל הודעה ואף אזהרה מאלוהים.  "וַיְהִי קֹלֹת וּבְרָקִים וְעָנָן כָּבֵד עַל-הָהָר, וְקֹל שֹׁפָר, חָזָק מְאֹד; וַיֶּחֱרַד כָּל-הָעָם, אֲשֶׁר בַּמַּחֲנֶה." "וַיְהִי קוֹל הַשֹּׁפָר, הוֹלֵךְ וְחָזֵק מְאֹד; מֹשֶׁה יְדַבֵּר, וְהָאֱלֹהִים יַעֲנֶנּוּ בְקוֹל."  ליהושוע היו 7 כהנים שנשאו 7 שופרים למשך 7 ימים והקיפו את העיר יריחו 7 פעמים, כאשר לאחר מכן הכוהנים קראו בשופר, האנשים זעקו והחומות נפלו (יהושוע, פרק ו', פסוק ד'-כ').  "וְשִׁבְעָה כֹהֲנִים יִשְׂאוּ שִׁבְעָה שׁוֹפְרוֹת הַיּוֹבְלִים, לִפְנֵי הָאָרוֹן, וּבַיּוֹם הַשְּׁבִיעִי, תָּסֹבּוּ אֶת-הָעִיר שֶׁבַע פְּעָמִים; וְהַכֹּהֲנִים, יִתְקְעוּ בַּשּׁוֹפָרוֹת."

 

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=12256
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

52 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית