ראשי » בריאות » אתם כאן

ריפוי עצמאי מסרטן

עודכן לאחרונה: 11 בינואר 2014

תרז דאוד (מורה למדעים מחיפה) סבלה מגידול סרטני אלים ברגלה, והרופאים המליצו על כריתת הרגל כסיכוי כמעט יחיד לשרוד את המחלה. אחרי שהניתוח בוטל 3 פעמים מסיבות שונות, היא החליטה להישאר בבית ולהתפלל. כשהיא באה לביקורת הרופאים נדהמו: הסרטן נעלם.  יש לציין שבמקביל היא השתמשה במספר צמחי מרפא הנחשבים כאנטי סרטניים, כמו לדוגמה כורכום, זרעי פשתן ופטריות שונות הידועות בתכונתן הנוגדת סרטן.

Deepak_Chopraבספרו משנת 2007 "ריפוי קוונטי", הרופא האנדוקרינולוג  ד"ר דיפאק צ'ופרה מתאר עשרות מקרים דומים שבהם הוא טיפל בצורה טבעית ולעיתים אף ללא שימוש בצמחי מרפא, במחלות כרוניות ובייחוד מחלת הסרטן.  "במסגרת עבודתי נתקלתי בכמה חולי סרטן שנרפאו לגמרי, לאחר שכבר הוגדרו כחשוכי מרפא ונקבע שנותרו להם חודשים ספורים לחיות. לא חשבתי שמקרים אלה הם בבחינת ניסים. חשבתי שהם מוכיחים שהמוח יכול להגיע עמוק מספיק, כדי לשנות את הדפוסים המעצבים את הגוף ושהוא מסוגל, כביכול, למחוק טעויות מתכנית האב ולחסל כל מחלה – סרטן, סוכרת, מחלות לב – המשבשות תכנית זו.  תמיד האמנתי שהריפוי אינו תהליך גופני, אלא מנטלי. כאשר אנו רואים שבר מתאחה או גידול ממאיר נעלם, כרופאים אנו מותנים להתבונן במנגנון הפיזי ראשית ומעל לכל. אבל המנגנון הפיזי הוא כמו מסך. מעבר לו יש דבר מופשט הרבה יותר, מעין ידע, שלא ניתן לראותו או לגעת בו."

1370326131ד”ר נאדר בוטו, 55, קרדיולוג ומצנתר בכיר, טוען שאין מחלה אחת שלא תלויה בנפש, בעת שהוא מטפל בשיטת השטיפה האנרגטית במקביל לעיסוקו ברפואה מערבית.  "ברפואה אנחנו עוסקים רק בהשתקה של סימפטומים. ארגון הבריאות העולמי הגדיר מצב של בריאות כרווחה שלמה – גופנית, נפשית וחברתית. ומה אנחנו עושים ברפואה? בדיוק הפוך מההגדרה הזאת. אנחנו רק רוצים שלא יהיה כאב. יום־יום מגיעים חולים לחדר המיון ומתלוננים על כאבים בחזה. כשאנחנו בודקים, אנחנו רואים, אפילו בצנתור, שהכל תקין. אבל הבן־אדם ממשיך לסבול, הוא אומר לי, “דוקטור, יש לי כאבים בחזה”, ואנחנו אומרים לו הבדיקות בסדר, זה שום דבר."

במקביל מתחזקות העדויות המדעיות על פי הן אופי המחשבות שלנו מסוגל להסב שינויים מולקולריים לגנים שלנו.  חוקרים מדעיים ידועים כגון ד"ר ריצ'ארד דווידסון וד"ר ברוס ליפטון, מתארים את תוצאות הניסויים שלהם.  מחקר עדכני בחן את ההשפעות של המדיטצייה הידועה כ-Minfulness לקבוצת מחקר.  לאחר 8 שעות של מדיטציה, המודטים הראו שינויים גנטים ומולקולריים שונים, הקשורים בשינוי רמות המנגנון המווסת את הגנים והפחתת הרמות של הגנים המעודדים דלקת, שתאמו עם החלמה פיסית מהירה יותר מסיטואציה רווית מתחים.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=12264
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

תגובה אחת »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית