ראשי » בריאות » אתם כאן

אחיות ברחבי ארה"ב נוטלות עמדה נגד כפיית חיסונים נגד שפעת

  • מאת כותב אורח | 11 בינואר 2014
  • 7,930 צפיות | 2 תגובות
עודכן לאחרונה: 11 בינואר 2014

עם תחילתה של 2014 מתברר כי הענף הרפואי עומד בפני משבר.

כבר דיווחנו על סרובם של רופאים רבים להשתתף בתקנות החדשות של  Obamacare (תכנית הבריאות הלאומית החדשה של אובמה, הערת מתרגמת) (ראו: Seven out of every 10 Physicians in California are Rebelling against Obamacare). אולם קיימת השלכה לא מכוונת נוספת של החקיקה החדשה: סירובן של אחיות לשתף פעולה עם הדרישות החדשות המחייבות להתחסן נגד שפעת. עם המחסור הגדול באחיות, הקיים הרבה לפני  ישומו של Obamacare, המצב רק יחמיר.

אחיות ברחבי ארה"ב בוחרות לאבד את משרותיהן ולא להיכנע לכפיית חיסונים נגד שפעת. הענין התחיל בעונת השפעת הקודמת, ב-2012, ודיווחנו על סיפורים רבים של אחיות אמיצות, אשר עמדו על זכויותיהן וסרבו להיכנע לכפיית חיסון נגד שפעת כתנאי לשמירה על משרותיהן. (ראו: Brave Nurses Lose Jobs to Stand on Principle and Refuse Forced Vaccinations).

אחיות המסרבות להתחסן נגד שפעת נדרשות לעטות מסכות. התמונה נלקחה מ:  Nurses Against Mandatory Vaccines Facebook Page.

אחיות המסרבות להתחסן נגד שפעת נדרשות לעטות מסכות.
התמונה נלקחה מ: Nurses Against Mandatory Vaccines Facebook Page.

לרוע המזל, רבות מן האחיות הטובות ביותר של האומה אבדו לנו בתחילתה של עונת השפעת של 2013-2012 עם הכנסת התקנות החדשות של Obamacare, אשר דרשו ממוסדות רפואיים לחסן נגד שפעת לפחות  90% מן העובדים כתנאי לקבלת החזר הוצאות מלא מן המדינה  (ראו: Are Mandatory Flu Vaccines for Healthcare Workers part of Obamacare and Linked to Financial Reimbursement to Healthcare Facilities?). המגמה של איבוד אחיות בעקבות כפיית חיסון השפעת נמשכת בעונה זו, ב-2014-2013.

Dreonna Bretonדריאונה בריטון (Dreonna Breton), אחות מוסמכת מפנסילבניה, איבדה את משרתה בדצמבר 2013, כשסירבה להתחסן נגד שפעת מסיבות רפואיות. היא בהריון, ויש לה היסטוריה של הפלות. הרופא המטפל שלה יעץ לו לא להתחסן, אולם בית-החולים בו עבדה דחה את ההמלצה ופיטר אותה. (ראו:  ( Flu Vaccines NOT Tested on Pregnant Women.

 האחיות המקבלות פטור מן החיסון נדרשות לעטות מסכות בזמן העבודה לאורך כל עונת השפעת. לאור העובדה, כי מחקרים מראים שגם אלה שחוסנו יכולים להעביר את הוירוס , ולאור העובדה, שהדרישה לחסן נגד שפעת 90% מן העובדים במוסדות רפואיים מהווה שיקול כספי לקבלת החזר הוצאות מלא מן המדינה, הדרישה לסמן את סרבני החיסון מהווה מקרה ברור של אפליה והטרדה. ד"ר שרי טנפני (Dr. Sherry Tenpenny) הצהירה לא מכבר בראיון טלוויזיוני, שקיבלה מכתבי תלונה מעובדים בבתי-חולים שאין להם שום מגע עם מטופלים, אך נדרשים להתחסן כתנאי להעסקתם. היא דיווחה, כי אחד הפונים מועסק במחלקת IT (טכנולוגית מידע), המצויה במרחק ארבעה בלוקים (כמה עשרות מטרים, הערת מתרגמת) מכל בנין בו שוכנים מטופלים.

אחיות מכל רחבי ארה"ב מתאגדות באינטרנט, כמו בדף הפייבסוק "אחיות נגד חיסונים כפויים" (Nurses Against Mandatory Vaccines Facebook Page ), והן מציגות בגאווה את מסיכותיהן כאותות של כבוד על עמידתן נגד ההשפלה והדיכוי של הממסד הרפואי. הן מצטרפות למיעוט הקטן של אנשים ישרים שנותרו במערכת הרפואית המושחתת.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=12278
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

2 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית