ראשי » אחוות סודיות » אתם כאן

משהו רקוב בנמל התעופה הבינלאומי בדנוור

בנמל התעופה הבינלאומי בדנוור, ארה"ב עוברים מדי יום מליוני אנשים. קרוב לוודאי שרק מעטים מביניהם מקדישים מבט שני לעשרות הסימנים והרמזים האפלים המפוזרים בכל מקום...

  • מאת כותב אורח | 4 בדצמבר 2013
  • 20,033 צפיות | 16 תגובות
עודכן לאחרונה: 5 באוקטובר 2015

במרחק 40 ק"מ מדנוור, על פני 85 ק"מ רבועים (פי שניים מגודלה של מנהטן) , יושב אחד מנמלי התעופה המוזרים ביותר בעולם. נמה"ת הבינלאומי של דנוור. לליאו ולי ציפתה חניית ביניים ארוכה בנמל התעופה בסוף השבוע שעבר. כשטיילנו סביב, לא יכולנו שלא להבחין שמשהו במקום הזה הוא לא תקין. אז חפרתי קצת .

הערה: אינני קונספירטור בשום אופן, אני מחשיב את עצמי יותר כשתיין בירה, אז קחו את הפוסט הזה יותר ברוח ה WTF ופחות ככתב אישום. אבל כל מי שטס דרך נמל התעופה בדנוור, יגיד לך שהמקום הוא לא בדיוק מקום מלהיב.

בואו נתחיל מההתחלה. נמה"ת דנוור תוכנן בשנת 1989 בתקציב מוערך של 1.7 מליארד$. בנייתו הסתיימה בשנת 1995, באיחור של שנתיים, בעלות של 4.8 מיליארד דולרים, כ 3.1 מיליארד יותר מהתקציב המקורי, כרגיל. נמה"ת מומן באופן פרטי ואף אחד לא באמת יודע על ידי מי. על אבן המוצבת במסוף נכתב כי נמה"ת מומן על ידי נציבות נמלי התעופה של העולם החדש.

denver-airport-1

בנוסף, יש לציין כי לדנוור היה נמל תעופה מתפקד לחלוטין, בשם סטייפלטון, שאנשים רבים חשבו שהוא בסדר גמור. אחרי הכל, סטייפלטון היה מרוחק רק כ 10 ק"מ מדנוור.

מלכתחילה, לא היה שום צורך בהקמת נמל תעופה… אלא אם כן נזקקת לפרויקט בנייה עילי, כדי להסוות פרויקט בנייה גדול יותר, שמתרחש מתחת. וזה המקום שבו מתחילות לפרוח הקונספירציות.

אנשים רבים מאמינים כי הבונקר התת קרקעי הגדול ביותר בעולם, נמצא מתחת לנמה"ת בדנוור. בונקר בגודל ספציפי של כ 110 ק"מ רבועים, שנבנה על ידי הסדר העולמי החדש כמעון לאליטות במקרה של קריסה כלכלית או שואה גרעינית. בנייתו של נמה"ת בדנוור היוותה הסוואה; פרויקט בנייה מעל פני הקרקע שמטרתו להסתיר את היצירה שהוסתרה מתחת.

רמזים לכך שנמה"ת בדנוור מסתיר משהו גדול, נמצאים בכל מקום. המבקרים בנמה"ת דנוור יבחינו מייד במספר סמלים מסתוריים וציורי קיר של הבונים החופשיים המתארים באופן ברור את קץ העולם. קשה לפספס אותם. רבים מאמינים כי ציורי הקיר הללו הנם בעלי משמעות עמוקה יותר, שניתן ללקט מידי יוזמי הסדר העולמי החדש והבונים החופשיים. בואו נעיף מבט.

denver-2-mustang-lead

מקבל את פניכם בברכה, בנמה"ת, מוסטנג , יצירתו של לואיס חימנס, אמן מניו מקסיקו, אחת העבודות המוקדמות של אמנות ציבורית בנמה"ת הבינלאומי של דנוור בשנת 1993. גובהו 32 מטר ומשקלו 4 טון. "מוסטנג" הוא פסל יצוק פיברגלס כחול, עם עיניים אדומות בוהקות. חימנס נהרג בשנת 2006 תוך יצירת הפסל, כאשר ראש הסוס נפל עליו וקרע את העורק ברגלו.

denver-3-waves-add

ציורי הקיר מזעזעים. כאן יש לנו פליטים המתגוררים במרתף ומלאך המוות, המנופף בקלשניקוב, הורג את יונת שלום .
גלים אפורים פועמים מן הדמות, הגלים פועמים החוצה, הורגים את כל מי שנקרה בדרכם. הדמות חובשת מסכת גז, רומזת כי הגלים האפורים, מכשיר המוות במקרה זה, הם נשק ביולוגי.

denver-4-add-au

במבט חטוף,AU AG הינם סמלים הגיוניים לזהב וכסף. אך המשמעות הזו מוטלת בספק כאשר אתה מגלה כי אחד ממייסדיו של נמל התעופה, גילה גם זן חדש וקטלני של דלקת כבד, המכונה אנטיגן אוסטרליה, הידוע גם כAUAG . השמועות אומרות כי AUAG עשוי להיות נשק משמעותי בלוחמה ביולוגית. סמל זה מונח על הקרקע, אל מול ציור קיר הלוחמה הביולוגית.

denver-airport-5

אף אחד לא באמת יודע מי שילם על בניית נמה"ת בדנוור. מלבד העובדה שבהקדשה החרוטה על אבן זו נכתב שהיא מיצגת את קפסולת הזמן לאנשי קולורדו, בנוסף לסמל הברור של הבונים החופשיים, המחוגה והסרגל, נכתב שם גם כי נמה"ת מומן על ידי נציבות נמלי התעופה של העולם החדש. הבעיה היא שנציבות נמלי התעופה של העולם החדש לא קיימת.

denver-airport-6

על רקע תפאורה של התלקחות סולארית והרס נורא, שלא לדבר על הכחדתם של מינים שונים, כולל לווייתנים וצבי ים, ילדים נמצאים במרכז, מתייפחים על פני שלושה ארונות מתים פתוחים. אני באמת מקווה שהטיסה שלי לא מתעכבת .

denver-airport-7

שימו לב לילדה הקטנה בחלק האחורי ימני, המחזיקה לוח שנה של המאיה כרמז ל 21 בדצמבר 2012, תאריך שייצג את סוף העולם לפי פרשנים רבים. אך בני המאיה גם חזו 'לידה מחדש' ולכן סימני חיים, כמו הפינגווין וציפור, השתמרו. אה, ובואו לא נתעלם מהעיר שנהרסת ברקע.

denver-airport-8

כל ילדי העולם מביאים נשק מארצותיהם ומוסרים אותם לילד גרמני. האיש בעל מסיכת הגז מהסצנה הקודמת מת עכשיו, שתי יונים נחות על גופו. נראה שכל הילדים חשים הקלה. המטאפורה העמוקה יותר היא החזרה לשלום, לידה מחדש; לא יהיה יותר צורך בנשק, בעולם החדש.

אוי נפלא, הטיסה שלי מתעכבת, תנו לי לראות כאן את כל הנצח.

denver-airport-9

denver-airport-10

denver-airport-11

דבר לא מקדם את פניך לשלום כמו דמות שדונית זוחלת מתוך מזוודה…

denver-airport-12

ציור הקיר האחרון מזכיר, באופן מוזר, את גן עדן, העולם מתקיים כעת בשלום, לאחר האירועים המחרידים שהתרחשו. כל ציורי הקיר, כאשר מוצגים ברצף, מתארים רצח עם מאסיבי ואחריו היווצרותו של עולם חדש, הרמוני ופחות מאוכלס . מזכיר לכם משהו? נכון – לאנדרטת ג'ורג'יה יש כנראה אח…

denver-last

לבסוף, בואו נחזור לבונקרים האלו. התמונה שלמעלה היא תכנית של חמישה בניינים שנקברו באופן מסתורי במהלך הימים הראשונים של הבנייה בנמה"ת בדנוור. חמשת המבנים הגדולים האלו נבנו באופן מלא ולאחר מכן הוערכו כ'ממוקמים בצורה לא נכונה.'

במקום להרוס אותם, נקבע כי הבניינים יקברו, כן יקברו. "הבסיסים התת קרקעיים", כפי שהם מכונים, משמשים כיום כ"מחסנים", לדברי רשויות נמה"ת. עובדה זו אינה שנויה במחלוקת. אנחנו כבר יודעים שיש מבנה תת קרקעי מתחת לשדה התעופה. השאלה האמיתית היא, עד כמה עמוקה המחילה. ייתכן שלעולם לא נדע …

עדכון 1: הנשיא אובמה היה בדנוור ב 27 בספטמבר בשנה שעברה, כאשר כוכב השביט אלנין עבר על יד כדור הארץ, "מפספס אותנו בקושי" ב 35 ק"מ. יש האומרים, שאם השביט היה פוגע בכדור הארץ, עבורנו, זה היה כמו חזרה לתקופת האבן. עם זאת, היה סיכוי שהוא יפגע והנשיא אובמה הובל בנוחות לדנוור… דבר אשר, לדעתי, מחזק את קיומו של, לא רק בונקר צבאי, אלא גם של הבונקר הגדול ביותר, המתקדם ביותר בארה"ב – כי הנשיא לא הייתי הולך לאיזה בונקר עלוב, אם היה איום של הרס עולמי מוחלט. רק אומר ..

עדכון 2 : בדיוק קיבלתי שיחת טלפון מוזרה בטלפון המשרדי שלנו ועל הצג הופיע "ענייני שלטון " (מה שזה לא יהיה) והם ניתק אחרי שענינו. אם פוסט זה יעלם מסיבה כלשהי מחר, תדעו למה …

עוד מידע בנושא

סרט דוקומנטרי קצר שנעשה על נמל התעופה בדנוור:
חלק 1:

חלק 2:

דיווח קצר של לן הורוביץ בנושא:

מקור: TheChive

המאמר "משהו רקוב בנמל התעופה בדנוור" תורגם במיוחד עבור פרויקט אמת אחרת

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=12160
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

16 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית