- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

פיגועי 9/11 היו "עבודה מבפנים" ערוץ תקשורת מרכזי מדווח

ערוץ החדשות הפופולרי RT שבסיסו ברוסיה אך שמשדר לכל רחבי העולם באנגלית
מדווח בכתבת תחקיר שאורכה כ-12 דקות שפיגועי התאומים שבהם מתו יותר מ-3,000 בני אדם ב-2001
ובמהלכם התרסקו לאבק שלושה בניני רבי קומות, הם למעשה תוצאה של "עבודה מבפנים" ולא תוצאה של פיגוע טרור שהתבצע על-ידי 19 איסלאמיסטים קיצוניים כפי שהגרסה הרשמית אומרת.

זו לא הפעם הראשונה שערוץ תקשורת מרכזי מדווח על האפשרות שגורמים בתוך ממשל ארה"ב או סוכנויות הביון שלה ביצעו פשע כה נתעב.

ב-7 לספטמבר 2011 התפרסמה כתבה נרחבת במאקו [1] של זכיינית ערוץ 2 דאז "קשת".
הכתבה שהתבססה במידה רבה על התחקירים והסרטים שפרסמנו במשך השנים בנושא אסון התאומים חשפה לרבים בפעם הראשונה את העובדה שקונספירציית אסון התאומים איננה נחלתם של קומץ "משוגעים הזויים" כפי שהתקשורת הממסדית רוצה שתחשבו.
למעשה, אלפי מומחים, טייסים, ארכיטקטים ומדענים העוסקים בתחום אומרים בצורה גלויה שההסבר הרשמי לפיגועי 9/11 אינו מתקבל על הדעת ושקרי לחלוטין.

בכתבה שלפניכם מתראיינים כמה מהמומחים הללו ולאחר שמקשיבים להם בראש פתוח, אי אפשר שלא לתהות מדוע התקשורת הממסדית איננה חוקרת את הנושא בצורה יותר רצינית.

הכתבה הזו חשובה במיוחד בימים אלו שבהם ארה"ב מתכוונת לתקוף מדינה נוספת במזרח התיכון על בסיס מידע מודיעיני שרבים שאומרים כי אינו קיים או כי הוא לא מבוסס.

אם פיגועי התאומים אכן בוצעו על-ידי גורמי ממשל אמריקנים במטרה להשיג השפעה פוליטית והכוונת דעת קהל תוך רמיסת זכויות הפרט בעזרת חוקי הפטריוט שחוקקו לאחר הפיגועים ושלא היו יכולים לעבור אחרת ללא הפחדת האוכלוסיה, הייתכן שמלחמות נוספות מתבצעות למטרות כאלה?

האם כוונת התקיפה בסוריה של ארה"ב היא אכן מוסרית כפי שהיא מתיימרת או שקיימת אג'נדה אחרת לאומה היחידה בעולם שהשתמשה עד כה בנשק אטומי (פעמיים) ורצחה עשרות אלפי אנשים חפים מפשע?

אולי לעולם לא נדע את האמת המוחלטת בנושאים הללו, אך מה שבטוח, יותר ויותר אנשים מתחילים לשאול את השאלות הללו.
וטוב שכך.