עוד עדויות שהמורדים הם אלו שהשתמשו בנשק כימי ולא המשטר הסורי

  • מאת מנהל הפרויקט | 8 בספטמבר 2013
  • 7,245 צפיות | 3 תגובות
עודכן לאחרונה: 8 בספטמבר 2013

בעוד ארה"ב, בגיבוי חלק ממדינות המערב (וגיבוי שקט מצד ישראל) ממשיכה בהכנות לפלישה והתקפה על מדינה נוספת במזרח התיכון, ממשיכות לצוף עדויות נוספות לכך שהמורדים הם אלו שהשתמשו בנשק כימי בסוריה ולא אסד.

בסרטון שהועלה לאינטרנט נראה אחד מפעילי המורדים כשהוא מתרברב כי בידיו נשק המייצר גז קטלני.

האדם בסרטון, Nadeem Baloosh, הוא חבר של קבוצת מורדים הנקראת ריאד אל עאבדין, הפועל באזור לטקיה של סוריה.

Baloosh מדבר על "כימיקלים אשר מייצרים גזים קטלניים וקטלניים שברשותי," הוא מוסיף ואומר: "החלטנו לפגוע בהם דרך הנשים והילדים שלהם."

"אנחנו נהרוג את נשיהם וילדים כמו שהשיח' אוסאמה בן לאדן אמר -"עד שהם יפסיקו להרוג הנשים והילדים שלנו", הוא קובע.

Baloosh ממשיך ומדבר על הצבא הסורי שהתקרב לאזור שבו קבוצת מורדיו הייתה ממוקמת, "אז היו לנו את הרעיון שהנשק הזה מאוד חזק ויעיל כדי להדוף אותם, אנחנו הודענו להם שאם הם יתקרבו מטר אחד, הכל מותר".

"אנחנו נכה אותם בבתיהם, אנחנו נהפוך את היום שלהם ללילה ולילה ליום שלהם", מוסיף Baloosh.

דו"ח רוסי מוכיח שהמורדים השתמשו בגז סארין

הסרטון מוסיף למשקל הולך וגדל של ראיות שמצביעות שהמורדים הם אלו שהשתמשו בנשק כימי יותר מפעם אחת, אם כי דיווחים כאלה כמעט ולא מפורסמים בתקשורת המיינסטרימית שמעניקה גיבוי כמעט מלא לתקיפה אמריקנית בסוריה.

בתחילת החודש הודיעה רוסיה כי היא חיברה דו"ח בן 100 דפים שמוכיח כי המורדים "היו מאחורי התקפת גז סארין קטלנית בפרבר חלב מוקדם יותר השנה."

חשד כבד שהמורדים השתמשו בנשק כימי

קרלה דל פונטה, חברה בכירה בוועדת החקירה של האו"ם להתקפה הכימית שאירעה בחודש מארס, אמרה בטלוויזיה השוויצרית שיש "חשדות כבדים, חזקים מאוד, אך עדיין לא הוכחה ניצחת" שהמורדים היו אחראים לזוועה ולשימוש בגז סארין על חפים מפשע.

העדויות הללו מצטרפות לעדות נוספת, אותה פרסמנו לפני כמה ימים, כי מורדים סוריים בפרבר בדמשק הודו בפני כתבת AP שהם היו אחראים לתקרית הנשק הכימי שאירעה בחודש שעבר, תקרית שהיתה הזרז למתקפה האמריקנית הצפויה.

המורדים הודו בפני הכתבת כי המתקפה הכימית היתה למעשה תאונה עקב טיפול כושל בנשק כימי הניתן להם על ידי ערב הסעודית.

למרות העובדה שמדובר בכתבת מוערכת שעובדת הן עבור AP והן עבור ה-BBC, תשומת הלב של התקשורת המרכזית לדיווח היתה אפסית.

בנוסף, שיחות טלפון שהודלפו בתחילת השנה חשפו שיחה בין שני חברים בצבא המורדים שממנה השתמעו פרטים על תקיפה כימית המסוגלת להשפיע על שטח בגודל ק"מ אחד.

צילומים נוספים הודלפו ובהם נראים חברי האופוזיציה כאשר הם עורכים ניסוי במה שנראה כמו גז עצבים על ארנבי מעבדה, בנוסף לסרטוני וידאו שבהם נראים לכאורה המורדים כאשר הם מכינים ומשתמשים בנשק כימי.

הזווית הישראלית

העמימות והשקט הישראלי בנוגע למתקפה הצפויה על סוריה לא ממש משאירים מקום לספק בנוגע לעמדתו של ראש הממשלה בנוגע לתקיפה. למרות שבכלי התקשורת הישראלים מציגים את "ההתלבטות" של בכירי הממשלה בנוגע למה עדיף לישראל – אסד או המורדים, מאחורי הקלעים ישראל לוחצת ככל הנראה לתקיפה אמריקנית.
AIPAC, הלובי הפרו ישראלי החזק ביותר בארה"ב מתכוון להפעיל לחץ על הקונגרס האמריקני כדי שהוא יאשר מתקפה אמריקנית על סוריה מתוך מחשבה שזה יאותת לאיראן על רצינות מדינות המערב.

לפי פרסומים זרים, המקור המודיעיני לתקיפה אמריקנית בסוריה היא לא אחרת מאשר יחידת המודיעין המהוללת שלנו, יחידת 8200.

מה הסיבה האמיתית למתקפה הצפויה ומדוע התקשורת לא חוקרת אותה

השאלה הנשאלת היא, מדוע ארה"ב ממשיכה בהכנות לתקיפה בסוריה אם יש כ"כ הרבה ראיות שלמעשה המורדים הם אלו שהשתמשו בנשק הכימי וכאשר אפילו דו"ח האו"ם בנושא עדיין לא הושלם?

עוד נשאלת השאלה, מדוע התקשורת הישראלית והעולמית ממשיכה לפרסם ידיעות בגנות אסד ובעד המורדים ובהם היא אומרת במפורש שאסד אחראי לתקיפות, אם אפילו המודיעין האמריקני לא אומר שזה הוכח מעבר לכל ספק?

מקור: INFOWARS

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=11780
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

3 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית