ה-CIA מממן מחקר לבדיקת שינוי אקלים על-ידי ריסוס כמטריילס

  • מאת מנהל הפרויקט | 20 ביולי 2013
  • 10,199 צפיות | תגובה אחת
עודכן לאחרונה: 20 ביולי 2013

שירות המודיעין של ארה"ב ה-CIA מממן מחקר שימשך 21 חודשים ובמסגרתו פאנל מומחים יבדוק מספר אפשרויות לשינוי אקלים, גאו-הנדסה.

אחת מהאפשרויות שהמומחים יבדקו היא ריסוס היונוספירה (אזור המתחיל בגובה 60 ק"מ ומגיע עד לסוף האטמוספירה) בכימיקלים מחזירי אור שמש במטרה להחזיר חלק מאנרגיית השמש חזרה לחלל וכך להפחית את ההתחממות הגלובלית (שכלל איננה מתרחשת ב-15 שנים האחרונות, אבל למה להפריע לחגיגה…)

האירוניה שבהכרזה הזו היא שיש עדויות חזקות שריסוס שכזה כבר מתקיים בצורה חשאית במשך מספר עשורים, דבר הקרוי כמטריילס. פרסום המחקר הזה עשוי להיות רק "כיסוי תחת" כדי לחזק הכחשה רשמית ששינוי אקלים כבר מנוסה בקנה מידה עולמי בשנים האחרונות, או כדי לרכך את הציבור לקבל את אפשרות של שינוי אקלים ע"י ריסוס כימיקלים באטמוספירה.

הצעה נוספת שתיבחן במסגרת המחקר היא "לינוק" את ה-CO2 (דו תחמוצת הפחמן) מהאטמוספירה בעזרת תגובה כימית. מאחר ודו תחמוצת הפחמן הוא חומר ייסוד בהיווצרות החיים על-פני כדור הארץ, הצעה כזו עלולה להיות מסוכנת ביותר.

דובר ה-CIA אמר ששירות המודיעין האמריקני מממן את המחקר כי "שינוי אקלים תורם לחוסר יציבות באזורים רבים בעולם".
טענה מוזרה במקצת שכן ה-CIA עוסק במשך שנים רבות ביצירת חוסר יציבות בעולם דרך מימון חשאי של ארגוני טרור, סחר לא חוקי בנשק ובסמים והפלת משטרים.

זו לא הפעם הראשונה

זו לא הפעם הראשונה שמחקרים העוסקים בריסוס האטמוספירה למטרות שינוי אקלים מוכרזים לציבור.
בשנה שעברה פורסם כי ביל גייטס תרם סכום נכבד לניסוי שבמסגרתו אלפי טונות של חלקיקי גופרית ירוססו לאוויר כדי לבדוק כיצד זה ישפיע על האקלים.

רמות הולכות וגוברות של חלקיקי מתכת כגון אלומיניום, בריום וסטרוניום מתגלים בשנים האחרונות באוויר, במי התהום ובאדמה, דבר שהוביל רבים למסקנה שזו תוצאה של ניסויים בריסוס חלקיקים באוויר למטרות שונות.

ב-2008 נחשפו מסמכים שהוכיחו כי מעבדות מחקר בארה"ב ערכו ניסויים בריסוס חלקיקים מיקרוסקופים של זכוכית למטרה המוצהרת של שינוי אקלים.

מחקר שפורסם בשנה שעברה הגיע למסקנה שעלות ריסוס חלקיקים מחזירי אור יעלה 5 מיליארד דולר בשנה. אולם המחקר לא בדק את ההשפעה ההרסנית שריסוס שכזה עלול לגרום לסביבה וכתוצאה מכך לבריאותנו.

בהתחשב בעובדה שלעתים קרובות מאוד התקדמות טכנולוגית קורית שנים לפני פרסומה לציבור, ייתכן מאוד שניסויים בקנה מידה עולמי בריסוס חלקיקים מחזירי אור התקיימו כבר לפני שנים רבות ורק עכשיו מכינים את דעת הקהל לקבלם.

אם אכן מתקיימים ניסויים ותוכניות לשינוי מזג האוויר מדובר בניסויים מסוכנים ביותר.

כל ניסיון לשנות מערכת כה מורכבת שמשפיעה באופן ישיר על מרקם החיים העדין בכדור הארץ עלול להוות אסון אפוקליפטי שישפיע על עולמנו מאות ואלפי שנים מעכשיו.

מקור: infowars
מקור נוסף: NewScientist

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=11585
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

תגובה אחת »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית