- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

התקשורת מתעוררת 2 – קבוצת בילדרברג נחשפת

לא בפעם הראשונה, אבל תמיד טוב שהמידע נחשף שוב.

מגזין הכלכלה "כלכליסט" מפרסם כתבה [1] על קבוצת האליטות "בילדרברג".
קבוצה חשאית של אנשים מהצמרת הכלכלית, פוליטית ומה לא הנפגשים אחת לשנה, תחת אבטחה כבדה כאשר אין שום גישה לתקשורת לדווח על הפגישות ועל תוכנן.

"אחרי 59 שנות קיום חשאי נחשפו השנה שמות משתתפי כנס בילדרברג. הצמרת העולמית בתחומי הכלכלה והפוליטיקה תגיע מחר, תחת אבטחה כבדה, לפגישות סגורות בעיר מנומנמת ליד לונדון, העשויות לעצב את פני העולם שאנו חיים בו" (מתוך המאמר בכלכליסט)

השנה, ככל הנראה עקב העובדה שהקבוצה כבר לא בצללים בזכות האינטרנט ואנשים אמיצים כגון העיתונאי דניאל אסטולין, הם החליטו להקים אזור קבלת פנים פתוח לתקשורת וחדר עיתונות. באמת תודה רבה לכם…

הכתבה בכלכליסט חשובה כי היא שמה פוקוס לראשונה על הבעייתיות שבמפגש סודי של צמרת פוליטית וכלכלית שוודאי לא מתכוונים לדבר על תוצאות משחקי הפוטבול בשנה שעברה והחלטותיהם ישפיעו על מארג הכלכלה והפוליטיקה העולמית.

"מארגני הכנס הודיעו, מצדם, כי חלק מהוצאות האבטחה ישולמו על ידי קרן בילדרברג, הרשומה כקרן צדקה. למרבה האירוניה, עיקר תפקידה הוא לארגן כנס שההחלטות שמתקבלות בו קרוב לוודאי מנציחות את הצורך בקיומה של צדקה בעולם. ואם זה לא מספיק, "הגרדיאן הבריטי דיווח שהמממנים העיקריים של קרן בילדרברג, המעבירים אליה רבבות דולרים על בסיס קבוע, הם בנק ההשקעות גולדמן זאקס וענקית האנרגיה BP, שתקלה באסדת קידוח שלה גרמה לזיהום עצום במימי מפרץ מקסיקו ב־2011". (מתוך הכתבה בכלכליסט)

תיאוריית הקונספירציה כבר לא תיאוריה.

בוקר טוב.

מקור: כלכליסט [1]