התקשורת מתעוררת 2 – קבוצת בילדרברג נחשפת

  • מאת מנהל הפרויקט | 6 ביוני 2013
  • 9,027 צפיות | 7 תגובות
עודכן לאחרונה: 26 ביוני 2013

לא בפעם הראשונה, אבל תמיד טוב שהמידע נחשף שוב.

מגזין הכלכלה "כלכליסט" מפרסם כתבה על קבוצת האליטות "בילדרברג".
קבוצה חשאית של אנשים מהצמרת הכלכלית, פוליטית ומה לא הנפגשים אחת לשנה, תחת אבטחה כבדה כאשר אין שום גישה לתקשורת לדווח על הפגישות ועל תוכנן.

"אחרי 59 שנות קיום חשאי נחשפו השנה שמות משתתפי כנס בילדרברג. הצמרת העולמית בתחומי הכלכלה והפוליטיקה תגיע מחר, תחת אבטחה כבדה, לפגישות סגורות בעיר מנומנמת ליד לונדון, העשויות לעצב את פני העולם שאנו חיים בו" (מתוך המאמר בכלכליסט)

השנה, ככל הנראה עקב העובדה שהקבוצה כבר לא בצללים בזכות האינטרנט ואנשים אמיצים כגון העיתונאי דניאל אסטולין, הם החליטו להקים אזור קבלת פנים פתוח לתקשורת וחדר עיתונות. באמת תודה רבה לכם…

הכתבה בכלכליסט חשובה כי היא שמה פוקוס לראשונה על הבעייתיות שבמפגש סודי של צמרת פוליטית וכלכלית שוודאי לא מתכוונים לדבר על תוצאות משחקי הפוטבול בשנה שעברה והחלטותיהם ישפיעו על מארג הכלכלה והפוליטיקה העולמית.

"מארגני הכנס הודיעו, מצדם, כי חלק מהוצאות האבטחה ישולמו על ידי קרן בילדרברג, הרשומה כקרן צדקה. למרבה האירוניה, עיקר תפקידה הוא לארגן כנס שההחלטות שמתקבלות בו קרוב לוודאי מנציחות את הצורך בקיומה של צדקה בעולם. ואם זה לא מספיק, "הגרדיאן הבריטי דיווח שהמממנים העיקריים של קרן בילדרברג, המעבירים אליה רבבות דולרים על בסיס קבוע, הם בנק ההשקעות גולדמן זאקס וענקית האנרגיה BP, שתקלה באסדת קידוח שלה גרמה לזיהום עצום במימי מפרץ מקסיקו ב־2011". (מתוך הכתבה בכלכליסט)

תיאוריית הקונספירציה כבר לא תיאוריה.

בוקר טוב.

מקור: כלכליסט

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=11414
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

7 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית