- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

ביל סטיל מגיע לישראל

בארבע השנים האחרונות מאז התפוצצה בועת הנדל"ן האמריקאית שלאחריה התערערו כלכלות המערב והעולם, יש התעוררות גדולה בהבנת האזרחים את מצבם במדינות השונות.

תנועות מחאה קמו בכל העולם בדרישה לשנות את השיטה הקיימת שעובדת עבור אליטה מצומצמת וקטנה על חשבון רוב האזרחים.

גם במדינת ישראל קמה תנועת מחאה גדולה בקיץ 2011 מחאה שדוכאה בזריזות על ידי השלטון בהבטחות שווא לשינוי המצב.

אחת הבעיות העיקריות של תנועות המחאה למיניהן היא חוסר ההבנה הבסיסי באופן פעולת השיטה המוניטארית או במילים פשוטות, מי מפיק את כספי המדינות (הבנקים הפרטיים), באיזו שיטה מופק הכסף (כחוב באמצעות הלוואות), מדוע האזרחים משועבדים לחובות ענקיים (תוצאה ישירה של הפקת הכסף באמצעות הלוואות), מדוע משלמים אזרחי ישראל 40 מיליארד₪ ריבית בשנה על חובות המדינה (בגלל שהבנקים מפיקים את הכסף כחוב), מי אחראי לאינפלציה הזוחלת (חלק מובנה של שיטת הפקת הכסף), ולמה המדינה ויתרה על ריבונותה להפיק את כספה ללא חוב (זאת השאלה !!!!!!).

אחד ממפיצי המידע החשובים ביותר בזמן המודרני לאופן פעולת השיטה ולשינוי הנדרש הוא ביל סטיל.

ביל סטיל עוסק בנושא זה יותר מעשרים שנה. הוא הפיק סרטים רבים על הנושא , כתב ספרים ועושה ככול יכולתו להסביר את חוליי השיטה ואת הדרכים לפתרון.

לפני שנתיים תורגם סרטו האחרון של ביל סטיל "הסוד מארץ עוץ" [1] עבור אתר "אמת אחרת".
הגרסה המתורגמת זכתה לכמות צפיות ענקית של כ – 40,000 צפיות.

לפני שנתיים בזמן מחאת קיץ 2011 יצרנו עם ביל קשר ראשון.

כשהצענו לו להגיע לישראל ולעזור בהפצת המסר הוא הסכים מיד.

בחודשים האחרונים נוצרה הזדמנות נוספת לארח את ביל סטיל.

הקשר נוצר באמצעות התנועה לשינוי מוניטארי [2], תנועה שקמה לפני כחצי שנה במטרה להפיץ את אותו המסר שביל סטיל מפיץ כבר עשרים שנה.

הקשר נוצר, ההגעה סוכמה וביל סטיל יגיע לישראל בחודש הבא לשבועיים רצופים.

הפעילים בתנועה לשינוי מוניטארי שפועלים בהתנדבות מלאה יעשו ככול יכולתם לארגן את הביקור ולהפיק ממנו את המרב אולם כל עזרה נחוצה ותתקבל בברכה.

כנסו לאתר התנועה בפייסבוק [3] או באתר האינטרנט הציעו הצעות או כל עזרה שאתם יכולים לתת במטרה שהביקור יהיה מוצלח ככול האפשר וכמובן כולם מוזמנים להגיע לכנסים ולהפיץ את דבר הביקור ברבים.

ניפגש בכנסים.