- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

המאבק בהפלרה ממשיך – משרד הבריאות מתגונן

בחודשים האחרונים נושא ההפלרה היה בכותרות הראשיות כמו שלא היה מעולם.
מאז הגשת הבג"ץ נגד משרד הבריאות [1] לפני כחצי שנה ומאז הגשת התביעה הייצוגית נגד חברת מקורות [2] לפני כשבועיים (דבר שלא הוזכר כמעט לחלוטין בערוצי התקשורת המסחריים) מתקיימים דיונים סוערים ואנשים רבים נחשפים לנושא בכל יום שחולף.

מה שמדהים בעיניי זה שכמות גדלה והולכת של אנשים כבר לא מאמינים בצורה עיוורת למה שמתפרסם באתרי החדשות, גם אם על הכתבה חתומים רופאים או "רופאים".

כשקוראים את הטוקבקים לכתבה שהתפרסמה למשל ב-YNET [3] מבינים עד כמה השתנתה הפרדיגמה המחשבתית אצל הציבור.

מצד שני, הגורמים שתומכים בהמשך הפלרת המים, עושים מאמצים כבירים לקעקע את ההישגים ולהחזיר את הציבור לאמונה עיוורת שהכנסת חומצה רעילה שהיא תוצר לוואי של מפעלי פוספטים למי השתיה הוא דבר טוב.

זו הסיבה שחשוב ביותר להמשיך ולהכות בברזל בעודו חם ולהשאיר את הנושא בכותרות.

כלי חדש שיכול לשמש אותנו בהמשך המאבק הוא מערכת דיוור ישירה שנקראת "השדרה".
המערכת הזו מאפשרת לכל אחד לשלוח מכתב אישי בבת אחת לכל 120 חברי הכנסת וכך ללחוץ עליהם ללמוד את הנושא.

להלן מכתב ששלח מנכ"ל עמותת איזון חוזר, מר יעקב גורמן, אחד הפעילים הבולטים כיום בארץ במאבק נגד ההפלרה והאדם שהגיש את הבג"ץ ואת התביעה הייצוגית.
בתחתית המכתב תמצאו קישור למערכת שליחת המייל הקבוצתי.

שותפים לדרך,

כל מי שמבין את משמעות ההפלרה, ואת הנזק שהיא גורמת מבין שיש להפסיקה מייד.

אנשי מקצוע מכל רחבי העולם מתריעים בפני הסיכון ומחקרים רבים מצביעים על ההשפעה שיש לפלואוריד (קרי- חומצה פלואורוסיליצית) על העלייה המטורפת באחוזי החולים בסרטן, כמות הולכת וגדלה של אנשים עם תת פעילות בלוטת התריס (היון של הפלואור תופס את המקום של היוד בבלוטת התריס), פגיעה ב IQ בקרב ילדים, בריחת סידן, פלואורוזיס (פגיעה בשן), פגיעה בחולי כליות, שחיקת מעיים, ועוד.

לאור הממצאים הללו רק טבעי שנצפה מ- 120 חברי הכנסת שיושבים כשליחי הציבור ומשרתיו לפעול בכל הכוח לביטול ההפלרה. והם לא. הכיצד?

חלק גדול מהם כלל לא מודע לסוגיה, וחלק מושפע מהלובי החזק של התעשיות המזהמות ופקידי משרד הבריאות שנאבק בכל כוחו לשימור המצב הקיים.

שרת הבריאות החדשה יעל גרמן פועלת באומץ ובנחישות לביטול ההפלרה, אך גם היא נתונה ללחצים ולמכשולים בירוקרטים ואחרים. ב- 11.4.13 חתמה גרמן על "תקנות המים" שקובעות כי בעוד שנה תפוג חובת ההפלרה בישראל. אנו מברכים אותה על הצעד הראוי והחשוב הזה, אך לא מסתפקים בו.

הגנה אמיתית על ילדינו ועתידנו מפני נזקי ההפלרה טמונה בשינוי חקיקה. באיסור מוחלט להוסיף חומרים ל"טיפול" בבני אדם דרך המים. לשם כך אנו יוצאים בקמפיין שפונה באופן אישי לכל אחד מ- 120 חברי הכנסת, וקורא להם לקום מהכיסא ולפעול למעננו. הציבור ששלח אותם לשם.
אנו פונים אליכם להצטרף ולהשפיע בכמה לחיצות כפתור.

הלינק המצורף יעביר אתכם למערכת של מאבקים חברתיים הנקראת "השדרה".

כל שעליכם לעשות הוא להכניס את הפרטים שלכם, ומכתב אישי מכם ישלח בן רגע ל- 120 חכ"ים. כל אחד מהם יקבל לתיבת המייל שלו, עם השם שלו את המייל מכם, שבסופו גם תופיע חתימת שמכם.

ההפלרה היא הרעלה המונית, ומשרתת את האינטרס הכלכלי של התעשיות המזהמות, ותעשיות התרופות.

בשנה האחרונה עשינו פעולות רבות כדי להגיע לרגע הזה, זה הזמן להגביר את הלחץ כדי להביא סוף אמיתי, ולא מדומה למחדל הנפשע הזה.

המערכה לא נגמרה. צריך לעזור לשרת הבריאות יעל גרמן לסיים אותה אחת ולתמיד, ולא בעוד שנה או שנתיים, ובלי להשאיר חלונות פתוחים או דלתות אחוריות.

עזרו לנו להפיץ את הלינק הזה בקרב החברים, המשפחה, הקהילה שלכם.

וביחד, נשים סוף להפלרת המים בישראל.

http://www.hasdera.org.il/group_messages/24.htm [4]

מידע על המאבק: http://www.hasdera.org.il/fights/demands/208.htm [5]

בברכת בריאות שלמה לכולנו,
יעקב גורמן
מייסד עמותת איזון חוזר [6]