ראשי » בריאות » אתם כאן

המאבק בהפלרה ממשיך – משרד הבריאות מתגונן

כלי חדש במאבק הציבורי סביב הפלרת המים מאפשר לכם לשלוח מייל קבוצתי לכל 120 חברי הכנסת. פרטים בכתבה.

עודכן לאחרונה: 2 במאי 2013

בחודשים האחרונים נושא ההפלרה היה בכותרות הראשיות כמו שלא היה מעולם.
מאז הגשת הבג"ץ נגד משרד הבריאות לפני כחצי שנה ומאז הגשת התביעה הייצוגית נגד חברת מקורות לפני כשבועיים (דבר שלא הוזכר כמעט לחלוטין בערוצי התקשורת המסחריים) מתקיימים דיונים סוערים ואנשים רבים נחשפים לנושא בכל יום שחולף.

מה שמדהים בעיניי זה שכמות גדלה והולכת של אנשים כבר לא מאמינים בצורה עיוורת למה שמתפרסם באתרי החדשות, גם אם על הכתבה חתומים רופאים או "רופאים".

כשקוראים את הטוקבקים לכתבה שהתפרסמה למשל ב-YNET מבינים עד כמה השתנתה הפרדיגמה המחשבתית אצל הציבור.

מצד שני, הגורמים שתומכים בהמשך הפלרת המים, עושים מאמצים כבירים לקעקע את ההישגים ולהחזיר את הציבור לאמונה עיוורת שהכנסת חומצה רעילה שהיא תוצר לוואי של מפעלי פוספטים למי השתיה הוא דבר טוב.

זו הסיבה שחשוב ביותר להמשיך ולהכות בברזל בעודו חם ולהשאיר את הנושא בכותרות.

כלי חדש שיכול לשמש אותנו בהמשך המאבק הוא מערכת דיוור ישירה שנקראת "השדרה".
המערכת הזו מאפשרת לכל אחד לשלוח מכתב אישי בבת אחת לכל 120 חברי הכנסת וכך ללחוץ עליהם ללמוד את הנושא.

להלן מכתב ששלח מנכ"ל עמותת איזון חוזר, מר יעקב גורמן, אחד הפעילים הבולטים כיום בארץ במאבק נגד ההפלרה והאדם שהגיש את הבג"ץ ואת התביעה הייצוגית.
בתחתית המכתב תמצאו קישור למערכת שליחת המייל הקבוצתי.

שותפים לדרך,

כל מי שמבין את משמעות ההפלרה, ואת הנזק שהיא גורמת מבין שיש להפסיקה מייד.

אנשי מקצוע מכל רחבי העולם מתריעים בפני הסיכון ומחקרים רבים מצביעים על ההשפעה שיש לפלואוריד (קרי- חומצה פלואורוסיליצית) על העלייה המטורפת באחוזי החולים בסרטן, כמות הולכת וגדלה של אנשים עם תת פעילות בלוטת התריס (היון של הפלואור תופס את המקום של היוד בבלוטת התריס), פגיעה ב IQ בקרב ילדים, בריחת סידן, פלואורוזיס (פגיעה בשן), פגיעה בחולי כליות, שחיקת מעיים, ועוד.

לאור הממצאים הללו רק טבעי שנצפה מ- 120 חברי הכנסת שיושבים כשליחי הציבור ומשרתיו לפעול בכל הכוח לביטול ההפלרה. והם לא. הכיצד?

חלק גדול מהם כלל לא מודע לסוגיה, וחלק מושפע מהלובי החזק של התעשיות המזהמות ופקידי משרד הבריאות שנאבק בכל כוחו לשימור המצב הקיים.

שרת הבריאות החדשה יעל גרמן פועלת באומץ ובנחישות לביטול ההפלרה, אך גם היא נתונה ללחצים ולמכשולים בירוקרטים ואחרים. ב- 11.4.13 חתמה גרמן על "תקנות המים" שקובעות כי בעוד שנה תפוג חובת ההפלרה בישראל. אנו מברכים אותה על הצעד הראוי והחשוב הזה, אך לא מסתפקים בו.

הגנה אמיתית על ילדינו ועתידנו מפני נזקי ההפלרה טמונה בשינוי חקיקה. באיסור מוחלט להוסיף חומרים ל"טיפול" בבני אדם דרך המים. לשם כך אנו יוצאים בקמפיין שפונה באופן אישי לכל אחד מ- 120 חברי הכנסת, וקורא להם לקום מהכיסא ולפעול למעננו. הציבור ששלח אותם לשם.
אנו פונים אליכם להצטרף ולהשפיע בכמה לחיצות כפתור.

הלינק המצורף יעביר אתכם למערכת של מאבקים חברתיים הנקראת "השדרה".

כל שעליכם לעשות הוא להכניס את הפרטים שלכם, ומכתב אישי מכם ישלח בן רגע ל- 120 חכ"ים. כל אחד מהם יקבל לתיבת המייל שלו, עם השם שלו את המייל מכם, שבסופו גם תופיע חתימת שמכם.

ההפלרה היא הרעלה המונית, ומשרתת את האינטרס הכלכלי של התעשיות המזהמות, ותעשיות התרופות.

בשנה האחרונה עשינו פעולות רבות כדי להגיע לרגע הזה, זה הזמן להגביר את הלחץ כדי להביא סוף אמיתי, ולא מדומה למחדל הנפשע הזה.

המערכה לא נגמרה. צריך לעזור לשרת הבריאות יעל גרמן לסיים אותה אחת ולתמיד, ולא בעוד שנה או שנתיים, ובלי להשאיר חלונות פתוחים או דלתות אחוריות.

עזרו לנו להפיץ את הלינק הזה בקרב החברים, המשפחה, הקהילה שלכם.

וביחד, נשים סוף להפלרת המים בישראל.

http://www.hasdera.org.il/group_messages/24.htm

מידע על המאבק: http://www.hasdera.org.il/fights/demands/208.htm

בברכת בריאות שלמה לכולנו,
יעקב גורמן
מייסד עמותת איזון חוזר

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=11211
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית