ראשי » בריאות » אתם כאן

הונגריה משמידה 4,000 דונמים של תירס מהונדס גנטית

עודכן לאחרונה: 8 בדצמבר 2012

זרעים מהונדסים גנטית אסורים בהונגריה ולכן, כאשר אנשי אכיפה ממשלתיים גילו שב- 4,000 דונמים נזרעו זרעים מהונדסים של תירס, הם פשוט חרשו את השדות.

למעט העובדה שתגובה זו חריפה למדי, הממשלה פועלת באופן מעמיק ויסודי בעניין. היא הייתה מוכנה לקחת אחריות על פגיעה מקיפה ולהרוס את כל השדה, למרות שרק חלק מהזרעים היו של חברת מונסנטו ושכבר היה מאוחר מכדי לזרוע מחדש.

בדיקות הזרעים נעשו למרות שייבוא של זרעים מהונדסים אסור בתכלית האיסור. זה מעלה את השאלה- מדוע שהממשלה תערוך בדיקה שנייה? מה הם- קומוניסטים?

לפי דבריו של בוגנר, סחר חופשי באיחוד האירופאי משמעו שרשויות לא בודקות כיצד הגיעו זרעים אלו להונגריה, אך הם בודקות היכן הם עלולים להימצא.

תחנת רדיו אזורית דיווחה ששתי חברות הזרעים הגדולות בעולם מושפעות מכך ואילולא התקנה הזו זרעים מהונדסים גנטית היו מפוזרים על פני אלפי דונמים בהונגריה.

בנוסף, חקלאים מקומיים התלוננו על כך שהשתמשו בזרעים מהונדסים ללא ידיעתם.

כל זה התרחש ביולי האחרון אך העניין עושה את דרכו לכותרות רק עכשיו.

מקור: Grist

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=10718
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית